Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
3 : 3
Zagłębie SosnowiecZagłębie Sosnowiec
96'

Koniec meczu! Sandecja remisuje z Zagłębiem Sosnowiec 3:3, za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński, do zobaczenia!

92'

Ależ okazja Sandecji! Tarasenko z rzutu wolnego strzela piłkę, ta odbija się od muru, a potem zostaje sparowana przez bramkarza!

90'

5 minut doliczonych do czasu gry!

90'

Rzut wolny dla Zagłębia, Fidziukiewicz strzela obok muru i... obok bramki!

88'

W polu karnym po dłuższym rajdzie z prawej strony pada Dudzic, gwizdek sędziego milczy!

86'

Kolejna okazja Zagłębia! Fidziukiewicz z prawej strony strzelił zza pola karnego, piłka niewiele minęła lewy słupek bramki Kozioła!

79'

GOOOOOOOOOOOOOL! Jakub Arak wykorzystuje kolejne dośrodkowanie w pole karne, tym razem z lewej strony od Pribuli, uderzając głową w krótki, prawy róg, mamy remis!

78'

Kolejna okazja Sandecji, teraz Sobotka strzelał z dystansu, jednak Fabisiak nie miał żadnych problemów z interwencją, uderzenie było zbyt lekkie!

77'

Po dłuższej przerwie mamy jakikolwiek atak, teraz Sobotka szukał górnym podaniem Dudzica, jednak Fabisiak złapał piłkę!

73'

Ostatnia zmiana u gospodarzy, za Aleksandra wchodzi Tarasenko!

68'

Zmiana u gości, Fidziukiewicz za Szatana!

68'

GOOOOOOOOOOOOOOL! Jakub Arak głową pakuje piłkę do siatki po dośrodkowaniu Ryndaka z prawej strony, mamy 3:2!

65'

GOOOOOOOOOOOOL! Ależ akcja Sandecji! Aleksander podrzuca z prawej strony do Dudzica, ten zagrywa w pole karne do Bartkowa, a obrońcy Sądeczan pozostało tylko wpakować piłkę do siatki, mamy 3:1!

62'

Druga zmiana w Sandecji, za Danka wchodzi Bartków!

59'

Okazja Zagłębia! Teraz Pribula wszedł w pole karne "zamieszał" Ctvrtnickiem i uderzył piłkę ponad bramkę!

55'

"Żółtko" dla Barana za brutalny wślizg w środku pola, za tydzień już nie zagra!

53'

Aleksander w prawy róg, i mamy 2:1!

52'

RZUT KARNY DLA SANDECJI! Dudzic pada w polu karnym po faulu Fabisiaka!

50'

Pierwsza okazja gości! Sprzed pola karnego z woleja uderza Dudek, jednak Baran zablokował tor lotu piłki, dzięki czemu Brazuca wyleciała poza szesnasty metr!

46'

Za Kasprzaka wszedł Ctvrtnicek!

46'

Piłkarze wrócili na plac gry, od środka grę po gwizdku sędziego Paszkiewicza wznawia Zagłębie, wracamy do podróży! W międzyczasie mieliśmy jedną zmianę...

46'

Kornel Paszkiewicz kończy I połowę, do tej pory mamy remis 1:1, widzimy się po przerwie!

42'

Zagłębie kontratakuje! Kilkudziesięciometrowy rajd wykonał Ryndak, po czym w polu karnym uderzał w długi róg, Kozioł pewnie broni!

38'

Pierwsza żółta kartka, otrzymuje ją Aleksander za wślizg od tyłu w środku pola!

31'

Dudzic z prawej strony dośrodkowuje w pole karne, wyskakujący Fabisiak broni!

29'

Kolejna akcja gości! Teraz Pribula, który zszedł do środka pola karnego otrzymał podanie, i z półobrotu próbował pokonać Kozioła, jednak bramkarz Sandecji pewnie broni!

27'

Kolejny atak Sosnowiczan! Teraz Arak strzela w polu karnym prosto w Kozioła, a po kilku sekundach Ryndak z 16. metra uderza daleko obok bramki, na trybunach lawina śmiechu!

26'

Zagłębie atakuje po dłuższej przerwie! Tym razem Matusiak strzela zza pola karnego, ponad bramką!

20'

GOOOOOOOOOOOL! Znakomita akcja drużynowa między Bartoszem Sobotką, Bartłomiejem Dudzicem, i Aleksandrem, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki!

20'

Kolejna szansa Sandecji, tym razem Aleksander z prawej strony pola karnego oddał strzał po ziemi w krótki róg, jednak Fabisiak pewnie broni!

17'

Ależ okazja Sandecji! Dudzic po raz kolejny z prawej strony dośrodkował do Aleksandra, ten z najbliższej odległości próbuje wpakować piłkę do siatki, jednak obrońca wybił futbolówkę sprzed pola bramkowego!

13'

Sandecja zaatakowała, z prawej strony, po dłuższym rajdzie, w pole karne dośrodkował Dudzic szukając Aleksandra, jednak niebezpieczeństwo i tym razem zażegnane!

11'

Kolejna okazja Zagłębia! Tym razem Sebastian Dudek spróbował szczęścia z 25 metrów, jednak jego wolej poskutkował piłką daleko obok bramki.

7'

GOOOOOOOOOOOOOOL! Dawid Ryndak w polu karnym dopada do piłki, dośrodkowanej z lewej strony, i nogą z najbliższej odległości pokonał Kozioła, mamy prowadzenie Zagłębiaków!

5'

Kolejna okazja Sandecji! W pole karne piłkę otrzymał na dobieg Dudzic, jednak defensorzy wślizgiem zażegnali niebezpieczeństwo, robi się ciekawie!

3'

Rzut wolny z lewej strony, Dudzic dośrodkowuje w pole karne, Matusiak wybija jednak piłkę przed siebie.

1'

Pierwsza okazja gospodarzy, Kasprzak z prawej strony podawał do Dudzica, dośrodkowywał w pole karne, jednak defensor Zagłębia wybija piłkę!

1'

Od środka rozpoczynają gospodarze, grający od prawej do lewej, Kornel Paszkiewicz gwiżdże, i startujemy!

17:58

Gracze w asyście trójki sędziowskiej z Kornelem Paszkiewiczem na czele już wchodzą na płytę boiska, jeszcze tylko chwila i zaczniemy mecz!

17:52

Jeszcze niecałe 8 minut do startu meczu, dlatego proszę się zasiąść na miejscach, bowiem rozpoczynamy podróż do emocji z 1. ligą!

17:45

Jeszcze tylko 15 minut pozostało do startu meczu, spiker przechodzi do zapowiedzi i podania składów, a gracze kończą rozgrzewkę.

17:28

Na placu gry już pojawili się zawodnicy, by rozpocząć rozgrzewkę, a jupitery zalśniły pełnym blaskiem.

17:16

Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem zachęcam do zapoznania się z naszą zapowiedzią.

17:13

Rezerwowi:

Sandecja:Julian Grzegorczyk, Mateusz Bartków, Łukasz Nowak, Filip Piszczek, Ołeksandr Tarasenko, Sebastian Szczepański, Josef Ctvrtnicek

Zagłębie:Szymon Gąsiński, Łukasz Sołowiej, Grzegorz Fonfara, Michał Fidziukiewicz, Hubert Tylec, Konrad Zaradny, Adrian Paluchowski.

16:59

Z zachmurzonego Nowego Sącza wita Państwa Krzysztof Rosłoński, zapraszając na relację LIVE ze spotkania pomiędzy Sandecją a Zagłębiem Sosnowiec!

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA SANDECJA NOWY SĄCZ - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia 4:2

Również o godzinie 18:00 swój mecz rozegrają Sandecja i Zagłębie Sosnowiec. Biało-czarni dość solidnie prezentują się w obecnych rozgrywkach i jak na razie mają na swoim koncie dwanaście punktów. Dwa "oczka" mniej uzbierali dotąd sosnowiczanie, ale mają do rozegrania zaległy mecz. W minionej kolejce nowosądeczanie pokonali GKS Katowice, z kolei Zagłębie przegrało z GKS-em Bełchatów.