MKS KluczborkMKS Kluczbork
3 : 2
Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
93'

Koniec meczu i 3 punkty zostają dziś w Kluczborku! Na dziś to wszystko, zapraszamy Państwa na kolejne relacje LIVE!, za uwagę dziękuje Maciej Dąbrowski.

91'

2 minuty dłużej gramy w Kluczborku.

90'

GOL w 90 minucie meczu. Daniel Chyła i 3:2.

87'

Ganowicz strzelił z rzutu wolnego, ale bardzo niecelnie.

85'

Piotr Krawczyk wchodzi za Kamila Dmowskiego.

84'

Wynik wydaje się niezagrożony, MKS kontroluje grę, a Pogoń tylko się broni. Nic już się tu chyba nie wydarzy.

79'

Ceglarz uderzał z dystansu, ale znowu niecelnie. Pogoni nic w tym meczu nie wychodzi.

75'

Reisch zmienia Tomaszewskiego.

75'

Dzięcioł otrzymał żółtą kartkę.

73'

Niziołek przejął piłkę w środku pola, podał na lewą stronę do Sobczaka, a ten dobrym, mocnym strzałem, umieszcza piłkę w siatce. 3:1 i Pogoń w bardzo ciężkim położeniu.

72'

GOOOOOOOL!!!! SZYMON SOBCZAK!!!!

71'

I Sobczak za strzelca drugiego gola - Michała Kojdera.

70'

Arian za Kasperkiewicza.

69'

Dobre dośrodkowanie prawie zakończyło się samobójem. Orłowicz chciał wybić piłkę, ale zrobił to tak niefortunnie, że trafił w słupek, a odbitą piłkę do bramki skierował Kamil Dmowski.

68'

GOL!!! Kamil Dmowski i już tylko 2:1.

62'

Ceglarz zmienia Rybickiego.

62'

Brawo Krystian Rudnicki! Strzał Dmowskiego sparował bramkarz MKS-u, ale piłka spadła pod nogi Dudy. Rudnicki jednak jak lew poszedł na piłkę i złapał ją!

60'

Dzięgielewski uderza, ale zbyt anemicznie, a do tego niecelnie. Tak Pogoń nie zdobędzie bramki.

58'

Seria fauli graczy Pogoni, najpierw faulowany Kasperkiewicz, teraz Nowacki.

55'

Paczkowski zmienia Dybca, który odniósł drobny uraz.

54'

erwind234@... - czyżby Pogoń imprezowała w Kluczborku? Ciekawe :)

53'

Zembrowski strzela głową! Ależ parada Rudnickiego, doskonale wybił się w powietrze i sparował piłkę na róg.

48'

MKS spokojnie rozgrywa piłkę, Pogoń ma z tym spore problemy. Zresztą jak ma rozgrywać piłkę jak nie jest w jej posiadaniu.

46'

Gramy!

16:58

Gracze Pogoni już wyszli na plac gry. Czekamy na gospodarzy.

47'

Koniec I połowy meczu, 2:0 dla MKS-u po niezłym meczu. Wracamy za 15 minut, zostańcie z nami!

46'

Świetna akcja Niziołka prawym skrzydłem, dogranie do Kowalczyka, strzał! Broni Misztal. Minuta doliczona do 1 połowy.

45'

Rudnicki źle teraz wyszedł z bramki, ale Duda mimo, że przejął piłkę, trafił w bramkarza. Tylko rożny dla Pogoni.

43'

Bomba Ganowicza trafia w mur.

43'

A teraz wolny z drugiej strony boiska. Faulowany Kojder.

43'

Rybicki z wolnego, ale świetnie Rudnicki. Dobry mecz bramkarza gospodarzy.

42'

Czysty jak zła wślizg Gieraka, nie dość, że odgwizdany jako faul, to jeszcze żółta kartka. Niezrozumiała decyzja arbitra.

40'

bakariq1@... - słabo to wygląda szczerze mówiąc

40'

Kowalczyk jest w gazie, teraz uderzył z dystansu, ale minimalnie za wysoko. Mogło być 3:0.

36'

Dzięgielewski dostaję żółtą kartkę za odkopnięcie piłki.

34'

Piotr Kasperkiewicz ukarany żółtą kartką za faul w samym środku boiska.

30'

aMiNo - około 1200 widzów dziś na stadionie

29'

Niezłą próbą z dystansu popisał się Daniel Dybiec, ale znowu na posterunku czujny Rudnicki.

27'

Nic z tego, wrzutka Niziołka zbyt krótka.

26'

Brzydki faul na Kojderze około 25 metrów od bramki Pogoni i może być groźnie.

26'

Niziołek nie trafia z 2 metrów! Piękna wrzutka Ganowicza, płaska, mocno bita piłka wzdłóż bramki do Niziołka, który strzela nad bramką z 2 metrów. Pudło w stylu Mirosława Klose z meczu z Werderem kilka sezonów temu.

24'

Pogoń chce narzucić swój styl gry, ale nie bardzo to wychodzi. Co chwilę strata piłki.

21'

Po trzech meczach, gdzie MKS raził nieskutecznością, dziś wygląda to pod tym względem świetnie. Dwie dobre akcje i 2 gole.

17'

Ależ akcja Kowalczyka, doskonale to rozegrał. Pociągnął lewą stroną na pełnym gazie, minął 2 obrońców i wyłożył piłkę Kojderowi, który na wślizgu wpakował ją do bramki. 2:0 dla gospodarzy, to się nazywa skuteczność!

16'

2:0!!! MICHAŁ KOJDER!!!!

15'

Wrzutka Bodzionego, jednak Rudnicki pięknie łapie piłkę.

14'

Ale bomba Kowalczyka! Huknął z całej siły, ale dobrze ustawiony Misztal z największym trudem paruje strzał na róg. Oblężenie bramki Pogoni trwa.

12'

Ależ błąd w wybiciu piłki przez obrońców Pogoni. Piłka spadła pod nogi Nowackiego, a ten płaskim strzałem umieścił ją w siatce.

11'

GOL!!!! MARCIN NOWACKI!

11'

Teraz wielkie ryzyko podjął Gierak wraz z Rudnicki, ale bramkarz łapie w ostatniej chwili piiłkę!

9'

Tym razem próba Dzięgielewskiego, która mogła się udać. Rykoszet ratuje MKS i piłka poza linią końcową. Róg dla Pogoni.

7'

I mamy pierwszy strzał w tym spotkaniu. Z daleka spróbował Krzysztof Bodziony, ale strzelił wprost w ręce Rudnickiego.

5'

Walka w środku boiska przeważa od początku meczu. Jak na razie nie było w Kluczborku żadnej ciekawej akcji.

4'

Bodziony walczył w narożniku boiska, ale Nitkiewicz dobrze nabił go piłką. Od bramki Rudnicki.

2'

Pierwszy faul w tym meczu popełnia Dybiec. Piłka w posiadaniu gospodarzy.

1'

Od środka MKS!

15:55

Wychodzą! Trybuna kryta zapełniona do ostatniego miejsca!

15:52

Gracze już zeszli do szatni i za chwilę ponownie wyjdą na murawę. Za około 8 minut zaczynamy bardzo ważny mecz!

15:46

Kwadrans do rozpoczęcia meczu, na stadionie pojawia się coraz więcej kibiców. MKS musi w końcu po trzech remisach wygrać. Jeśli tak się stanie przeskoczy w tabeli Pogoń. Jeśli zwycięstwo odniosą goście, mogą awansować nawet na 7. pozycję.

15:34

Pogoda jest idealna, około 23 stopni i świecące słońce sprzyjają graniu w piłkę. Oba zespoły są na rozgrzewce. e

15:27

Na ławce rezerwowych MKS-u pozostaną: Pogorzelec, Arian, Uszalewski, Giel, Sobczak, Reisch oraz Kursa. Rezerwowymi w zespole z Siedlec są: Frąckowiak, Wójcik, Ł. Krawczyk, Paczkowski, Ogrodnik, Ceglarz oraz P. Krawczyk.

15:20

Witamy Państwa ze stadionu w Kluczborku. Za chwilę po lewej stronie pojawią się składy MKS-u i Pogoni Siedlce.

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA MKS KLUCZBORK - POGOŃ SIEDLCE

Arka Gdynia - MKS Kluczbork 1:1 width=

W sobotę miejscowy MKS w Kluczborku podejmie Pogoń Siedlce. Beniaminek pierwszoligowych rozgrywek będzie szukał w tym spotkaniu okazji do przełamania złej passy, gdyż w ostatnim czasie nie wygrał żadnego z pięciu meczów, kończąc trzy remisami. Kluczborczanie o trzy punkty będą rywalizowali z równie przeciętnie spisującą się Pogonią, która z ośmioma punktami na koncie plasuje się na 13. pozycji.