Trzy minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry.

Abbott bliski wygrania główki i kolejnego gola.

Okazja dla Miedzi. Kakoko z wolnego, kończy Midzierki, ale obok bramki.

84'

'Dwa do zera to za mało, by kibiców radowało" - skandują kibice Arki.

81'

No i mamy po meczu. Dośrodkowanie z lewej strony kończy golem Abbott. Tymczasem Siemaszko schodzi, wchodzi Mosiejko.

79'

GOOOOOOL! 2:0. ABBOTT!

76'

Ostatnia roszada w Miedzi. Debiutant Sabala za Daniela.

76'

Kartka dla Siemaszki.

74'

CIERPKA! Bardzo ładne uderzenie z dystansu! Piłka mija bramkę, choć nieznacznie. To mogło być 1:1!

72'

Niecelny strzał Łukasiewicza. Generalnie jednak Arka kontroluje mecz.

69'

Co za szansę zmarnował Abbott! Świetnie wypracował mu ją Siemaszko, który zatańczył z piłką a potem podał na wolne pole...

67'

Nieźle Arka rozegrała akcję prawą stroną. Zwieńczył ją celnym uderzeniem Nalepa.

65'

Kakoko za Łuszkiewicza. To druga zmiana w Miedzi.

63'

Niemal 3,5 tys. widzów ogląda to spotkanie z trybun w Gdyni.

61'

Fatalnie Arka zmarnowala okazję na kontratak. Fatalnie! Przez Nalepę, który źle podał. Po czasie kartkę za tą akcję dostał Stasiak. Faulował, a sędzia zastosował przywilej korzyści.

58'

Marcus! Najpierw w prosty sposób stracił piłkę, uratował ją jednak Abbott, oddał właśnie Brazylijczykowi i ten kopnął. Był róg, mogła być bramka. Za lekkie uderzenie.

55'

Żólta kartka dla Telichowskiego. Za odepchnięcie Marcusa.

53'

Bożok znowu szukał dośrodkowaniem Abbota. Tym razem nie jego nogi, a głowy. Nieskutecznie.

52'

Uciekł Bartczakowi Bożok. Płasko podał w pole karne do Abbota. Ten uderzył i jego próba została zablokowana. Rożny.

51'

Miedź ma kłopoty z przedarciem się przez środek pola. Kto by nie ruszył, to jest i tak zatrzymany.

48'

Ślusarski nie oddał dzisiaj żadnego celnego strzału. Co innego w Białej Podlaskiej... :)

46'

Od środka drugą połowę rozpoczęła Miedź..

46'

Labukas za Ślusarskiego.

45'

Koniec pierwszej połowy, przeciętnej połowy zaznaczmy. Arka prowadzi po golu Siemaszki. Wracamy za kwadrans.

44'

Została minuta do przerwy.

41'

Miedź na razie nie umie odpowiedzieć na gola Arki. W ogóle to w pierwszej połowie nie zrobiła jeszcze żadnej interesującej akcji.

39'

Kibice Arki od teraz buczą na Daniela.

36'

Co za przedziwna sytuacja. Daniel tak mocno odepchnął Sochę, że ten przeleciał przez bandę reklamową. Sędzia faulu się nie dopatrzył.

33'

No i Arka na prowadzeniu. Jak do tego doszło? Po rożnym piłka spadła pod nogę Siemaszki, ten od razu kopnął i to na tyle mocno, że przełamał ręce bramkarza

31'

GOOOOOOOOL! 1:0! Siemaszko

29'

Daniel dośrodkował na pierwszego obrońcę Arki. Czyli za słabo. Nie ma na razie fajerwerków w Gdyni.

28'

Będzie korner dla Miedzi, dzięki akcji Daniela z Łobodzińskim.

24'

Wreszcie było ciekawie! Po rzucie rożnym w pole karnym wrzucił Warcholak. Wyskoczył Siemaszko, ale jego strzał głową o dwa metry minął bramkę.

24'

Gancarczyk przemknął z piłką do środka. Jego strzał został jednak przyblokowany. Jalocha spokojnie go wyłapał.

22'

Marcus znalazł sobie trochę miejsca, lecz uderzył niecelnie.

19'

Nalepa szukał podaniem Abbotta. Bez powodzenia.

18'

Na stadionie trzy lub cztery tysiące widzów.

16'

Kwadrans za nami. Bez goli i emocji.

9'

Po rzucie rożnym i zamieszaniu, którego z niego wynikło, do podania ruszył Siemaszko. Złapano go na spalonym.

7'

Zupełnie nieudana próba Łobodzińskiego. Kopnął w aut.

7'

Przed rozpoczęciem murawa dostała dość solidnie zroszona. Być może dlatego piłkarze obu zespołów tak często się ślizgają.

6'

Na razie gra toczy się w środku pola.

3'

"Nie dla imigrantów" - taki transparent wywiesili kibice Arki w swoim młynie. Teraz śpiewają: "J... islam".

2'

Z wolnego dośrodkowywał Bożok. Do nikogo. Piłka w rękach Smuga.

1'

Pierwszy gwizdek w meczu. Zaczęła Arka.

16:57

Obie drużyny wyszły na boisko. Arka tradycyjnie na żółto-niebiesko, Miedź na czerwono.

16:52

Jeszcze dzisiaj nie zadebiutuje w Miedzi Marquitos. Hiszpan w przeszłości strzelał gole Realowi Madryt i Barcelonie, grał również w reprezentacji młodzieżowej i w Villarreal.

16:50

Miedź z kolei chce podtrzymać formę. W dwóch ostatnich meczach sięgnęła po komplet punktów. W sporej mierze to zasługa nowego szkoleniowca, Ryszarda Tarasiewicza.

16:47

Arka liczy, że tym spotkaniem przerwie niechlubną passę czterech meczów bez zwycięstwa. Liczy też na brak straconej bramki. Ostatnio traciła przynajmniej jedną, a z Zagłębiem Sosnowiec aż cztery.

16:44

Znamy już składy obu zespołów. Niespodzianek raczej nie ma.

16:43

Wbrew temu co sugerują linie na poniższym zdjęciu, to nie będzie mecz futbolu amerykańskiego, a klasycznej piłki nożnej.

16:41

Witamy z Gdyni! Za niecałe 20 minut poczatek spotkania między Arką a Miedzią. Stadion Arki Gdynia

16:23

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Arka - Miedź LIVE! W Gdyni starcie drużyn z wielkimi aspiracjami.

16:22

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z ostatniego meczu 8. kolejki 1. ligi, w którym Arka Gdynia zmierzy się z Miedzią Legnica!