Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje!

93'

Koniec spotkania! Chrobry Głogów inkasuje 3 punkty na boisku w Katowicach!

91'

Ilków-Gołąb był bliski zdobycia drugiej bramki. Jego strzał obronił jednak Soliński!

90'

Kartka dla bramkarza gości za opóźnianie gry

90'

Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Zmiana w Rozwoju. Zszedł Gonzalez, a w jego miejsce na placu pojawił się Przemysław Gałecki

88'

Kartką ukarany Ilków-Gołab za faul w środku boiska.

85'

Ostatnia zmiana w ekipie trenera Mamrota. Wszedł Hodowany, który zastąpił Kościelniaka.

85'

Wrzutka Gonzaleza z prawej strony, ale tak jak w wielu poprzednich sytuacjach bez zagrożenia dla bramkarza gości

82'

Zmiana w Rozwoju. Schodzi Kayode a na boisko wszedł Wojciech Król.

79'

Gospodarze groźnie atakowali lewą stroną boiska. Ich zapędy powstrzymane przez Byrtka.

79'

Kolejna zmiana w ekipie Chrobrego. Schodzi Marcel Gąsior, a na boisku melduje się Robert Pisarczuk

77'

Zaskakujący strzał Gielzy tuż zza linii pola karnego. Piłka minęła jednak bramkę Szymańskiego w znacznej odległości

76'

Dośrodkowanie Gonzaleza z prawej strony boiska nie znalazło adresata.

75'

Z rzutu wolnego wrzucał Drewniak, ale zgranie Byrtka okazało się niedokładne.

74'

Zmiana również w ekipie trenera Smyły. Boisko opuścił Wróbel, a w jego miejsce Gielza

72'

Pierwsza zmiana w ekipie gości. Boisko opuścił Szczepaniak a w jego miejsce wszedł Hałambiec

70'

Dośrodkowanie Winiarczyka zostało wybite przez obronę. Po chwili próbował uderzać Gonzalez, ale poślizgnął się, czym wywołał śmiech na trybunach.

67'

Dośrodkowanie Wróbla wybili obrońcy Chrobrego. Próba strzału z woleja Cholerzyńskiego bez komentarza.

66'

Z kontrą wyszli gospodarze, ale Kayode faulował Ziemniaka.

62'

Hudyma zagrał na prawą stronę boiska, gdzie grożnie nabiegał Ziemniak. Jego dośrodkowanie po ziemi wyłapał Soliński.

61'

Faul Mielnika na Hudymie. Sędzia nie pokazał jednak kartonika defensorowi Rozwoju.

59'

Wrzutka z prawej strony Mielnika po raz kolejny trafiła do Szymańskiego.

58'

Po wyrzucie z autu piłkę zgrywał Gąsior,ale skutecznie na korner wybili gospodarze. Centra z narożnika boiska skutecznie wybita przez defensorów Rozwoju.

56'

Dośrodkowanie Winiarczyka z lewej strony boiska trafiło wprost w ręce Karola Szymańskiego.

55'

Szansy na skuteczny kontratak nie wykorzystał Wróbel, który niedokładnie zagrał do Tkocza

52'

Na pozycji spalonej znalazł się Szczepaniak, któremu podawał Hudyma.

49'

Lewą stroną szarżował Kozłowski, który przewrócił się w polu karnym. Gwizdek sędziego milczał.

46'

Obie drużyny rozpoczęły drugą część meczu bez zmian.

46'

Czas rozpocząć drugą część spotkania! Tym razem od środka zaczynają gospodarze.

15:50

Pierwsza część spotkania nie przyniosła większych emocji. Obie drużyny największe szanse na zdobycie bramki miały po stałych fragmentach gry. Bramka dla Chrobrego w końcówce, wynagrodziła publiczności w Katowicach okres bezbarwnej gry z obu stron.

45'

Ostatni gwizdek sędziego w pierwszej połowie spotkania. Do przerwy goście prowadzą 1:0. Zapraszamy za 15 minut!

43'

Goool!!! Po dośrodkowaniu z prawej strony Kościelniaka wślizgiem piłkę w bramce umieścił Michał Ilków-Gołąb!

40'

Gospodarze dobrze wymienili kilka podań w środku boiska. Dobrze zapowiadającą się akcje zepsuł Kayode, który zagrał niedokładnie w kierunku Winiarczyka

37'

Po chwili odpowiedzieli goście, jednak skończyło się na kornerze, po którym bardzo groźnie dośrodkowywał Drewniak. Gospodarze mieli sporo szczęścia!

36'

Składna akcja gospodarzy, jednak Winiarczyk dośrodkował niedokładnie, wprost na głowę obrońcy.

34'

Strzał Winiarczyka tuż obok bramki Szymańskiego!

34'

20. metrów od bramki faulowany był Gonzalez. Sędzia wskazuje na rzut wolny

32'

Piłka w siatce. Gol jednak nieuznany, gdyż napastnik Chrobrego, Łukasz Szczepaniak faulował obrońcę Rozwoju.

29'

Okres gry, w którym dominuje chaos. Żadna z drużyn nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce.

26'

Lewą stroną popędził Ilków-Gołąb. Jego dośrodkowanie było jednak niedokładne.

24'

Rozwój idzie za ciosem. Kolejny rzut rożny. Tym razem z prawej strony boiska Winiarczyka z trudem nad poprzeczkę przenosi bramkarz!

22'

Strzał Raula Gonzaleza zaa pola karnego. Piłka odbiła się od obrońcy Chrobrego i wyszła na rożny. Kolejne dośrodkowanie Wróbla i po raz kolejny Szymański

20'

Z rzutu rożnego dośrodkowywał Drewniak, ale dobrze interweniowali obrońcy Rozwoju. Chwilę później gospodarze próbowali wyjść z kontrą. Bez powodzenia.

19'

Faul Cholerzyńskiego na Gąsiorze. Bez kartki.

16'

Kontra Rozwoju. Wróbel zagrał długą piłkę jednak Kozłowskiego uprzedzili obrońcy. Rzut rożny, który nie przyniósł katowiczanom żadnych korzyści.

14'

Prostopadłe zagranie Kayode okazało się za mocne dla Kozłowskiego.

12'

Rzut rożny dla Rozwoju. Dośrodkował Wróbel, piłkę pewnie wyłapuje Szymański.

10'

Kolejne dośrodkowanie Szczepaniaka zatrzymało się na obrońcach gospodarzy.

7'

Gospodarze mają w początkowej fazie spotkania problemy z przekroczeniem środkowej linii boiska.

4'

Strzał z dalszej odległości, który nie zaskoczył golkipera Rozwoju.

3'

Póki co, goście wspierani przez kilkunastoosobową grupę kibiców z Głogowa częściej utrzymują się przy piłce. Dośrodkowanie Szczepaniaka z prawej strony wyłapuje Soliński.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Radkiewicza! Od środka Chrobry Głogów!
Gospodarze w zielonych koszulkach. Goście pomarańczowe koszulki i czarne spodenki

14:57

Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę! Już za chwilę zaczynamy!

14:49

Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Pan Tomasz Radkiewicz z Łodzi.

14:44

W dzisiejszym spotkaniu w roli szkoleniowca Rozwoju zadebiutuje Mirosław Smyła, który wraca do klubu z ulicy Zgody po 2 latach przerwy. Zastąpił on na stanowisku Marka Motykę.

14:41

Szkoleniowcy obu zespołów dokonali dwóch zmian w wyjściowych jedenastkach w porównaniu z poprzednim spotkaniem. W drużynie gospodarzy do składu wraca Tomasz Wróbel i Filip Kozłowski. W ekipie prowadzonej przez Ireneusza Mamrota zabrakło w meczowej osiemnastce Macieja Górskiego, który grał przez 90. minut w wygranym meczu z Olimpią Grudziądz. W wyjściowej jedenastce pojawili się Michał Ilków-Gołąb i Michał Michalec.

14:36

Chrobry: Rzepecki, Bednarski, Hodowany, Malinowski, Bogusławski, Pisarczuk, Hałambiec

14:36

Zawodnicy rezerwowi:

Rozwój: Gocyk, Gałecki Przemysław, Kapias, Barwiński, Król, Gielza, Gałecki Michał

14:33

Obie drużyny znajdują się na przeciwległych biegunach. Gospodarze zamykają tabelę z czterema punktami na koncie. Goście przed tą kolejką przewodzili ligowej stawce. Po wczorajszych spotkaniach piłkarze z Głogowa zajmują 6 miejsce w tabeli. W przypadku wygranej podopieczni Ireneusza Mamrota mogą powrócić na fotel lidera.

14:32

Witamy serdecznie! Jesteśmy w Katowicach, gdzie już za około pół godziny rozpocznie się mecz pomiędzy Rozwojem Katowice a Chrobrym Głogów. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji!