Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
2 : 3
zawiszaZawisza Bydgoszcz
93'

Koniec meczu! Do 75. minuty nic nie wskazywało na zwycięstwo Zawiszy. Olimpia grała dobre zawody, ale Zawisza zadał dwa nokautujące ciosy i zgarnął pełną pulę. Nie o takim obrocie spraw marzył debiutujący na ławce gospodarzy Artur Skowronek. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje!

91'

Arkadiusz Gajewski zastępuje Lewickiego.

90'

Trzy minuty doliczone.

89'

Kartka dla młodego Kony. Kolor żółty.

88'

Olimpia rzuca wszystkie siły do ataku. Czy podopiecznym Skowronka uda się jeszcze uratować remis w ostatnich minutach?

86'

Żółtko dla Wełnickiego. Robi się nerwowo.

83'

GOOOOOOL!!! PEWNY STRZAŁ KACZMARKA Z 11 METRÓW! OLIMPIA ŁAPIE KONTAKT!

83'

Drygas sfaulował Djousse w polu karnym! Rzut karny i żółta kartka dla zawodnika Zawiszy!

82'

Rezerwowy Mica popisał się kapitalnym uderzeniem bezpośredniego z rzutu wolnego. Chyba już jest po meczu!

81'

GOOOOOOOOL!!! JUŻ 3:1 DLA ZAWISZY!! MICA Z RZUTU WOLNEGO!

79'

Wprowadzony Kasperkiewicz ogląda kartkę.

77'

Były pomocnik Lecha Poznań wykorzystał świetne zagranie Nykiela i nie miał problemów z pokonaniem Bartosza Fabiniaka. Co za come-back Zawiszy!

76'

GOOOOOOL!!! 2:1 DLA ZAWISZY!! KAMIL DRYGAS!

75'

Żółty kartonik dla Nykiela.

74'

Reiman dopadł futbolówki w dużym zamieszaniu, ale uderzył niecelnie.

72'

Za Kurowskiego wchodzi Arkadiusz Kasperkiewicz.

71'

Jak on tego nie trafił?! Piter-Bućko miał otwartą drogę do bramki, ale uderzył niecelnie z najbliższej odległości! Ta sytuacja może się zemścić na Olimpii.

70'

Znakomita interwencja Wełnickiego, który w ostatniej chwili uprzedził dobrze ustawionego w polu karnym Kurowskiego.

68'

Mica melduje się na placu za Łukowskiego.

65'

Djousse mógł mieć prawdziwe wejście smoka! Kameruńczyk przedryblował kilku zawodników Zawiszy, uderzył potężnie, ale minimalnie się pomylił.

63'

Wykonującego dobrą robotę Cieślińskiego zastąpił Donald Djousse.

61'

Tym razem gospodarze zdecydowali się wrzucać piłkę... zupełnie do nikogo.

60'

Będzie kolejny rzut wolny dla Olimpii za faul na Cieślińskim.

58'

Minimalnie pomylił się z rzutu wolnego Marcin Smoliński! Piłka przeszła tuż obok bramki i Sapela na pewno odetchnął z ulgą.

55'

Goście starają się przejąć dominację nad środkiem pola.

53'

Próbował uderzać na bramkę Vasil Panayotov, ale został zablokowany.

51'

Dużo niedokładności w grze obu zespołów po przerwie.

48'

Niecelnie główkował Cieśliński po wrzutce Kaczmarka.

46'

Drugą połowę rozpoczęli bydgoszczanie.

46'

Sebastian Kamiński zastępuje Smektałę.

45'

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Olimpia remisuje z Zawiszą 1:1. Podopieczni Skowronka byli jednak w tej odsłonie zdecydowanie lepsi.

45'

Dwie minuty doliczone przez arbitra.

45'

Ależ blisko Olimpia! Uderzenie z dystansu Kaczmarka przeszło tuż obok słupka!

44'

Teraz Piter-Bućko zatrzymał Lewickiego.

42'

Żółta kartka dla Blazo Igumanovicia.

41'

Michal Piter-Bućko oddał groźny strzał z główki po dośrodkowaniu Kaczmarka, ale zabrakło w nim precyzji.

39'

Sędzia pokazuje kartkę Cieślińskiemu.

38'

Dwa z rzędu kornery dla Olimpii, ale obeszło się bez większego zagrożenia.

36'

Chwaliliśmy właśnie Olimpię, a dość nieoczekiwanie Zawisza wyrównał! Lewicki zaskoczył bramkarza precyzyjnym uderzeniem sprzed pola karnego. Chwilę wcześniej spory błąd popełnił jeden z obrońców gospodarzy.

35'

GOOOOOL!! NO I PROSZĘ!! 1:1 ZUPEŁNIE Z NICZEGO! SZYMON LEWICKI!

34'

Bardzo zaangażowana w grę jest dzisiaj Olimpii, piłkarze Artura Skowronka nie odpuszczają walki o żadną piłkę.

32'

Teraz ucierpiał Nawotczyński, który potrzebuje pomocy służb medycznych.

30'

Świetnie Cieśliński wypatrzył Wojciecha Reimana przed polem karnym. Pomocnik Olimpii miał dużo czasu i miejsca, ale przeniósł futbolówkę nad bramka.

27'

Chyba Nykiel faulował Kaczmarka na skrzydle, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

25'

Póki co Zawisza nie ma pomysłu na groźniejsze akcje pod bramką Olimpii. Trwa walka o dominację w środkowej strefie.

22'

Woźniak wrócił do gry i od razu popisał się ważną interwencją w odbiorze. Jak na razie bardzo dobre zawody tego piłkarza.

20'

Z pomocy służb medycznych musi skorzystać Woźniak. Mamy krótką przerwę.

18'

Było groźnie pod bramką Olimpii! Łukasz Nawotczyński uderzał i piłka przeszła tuż nad poprzeczką.

17'

Żółty kartonik ogląda Paweł Kowalczyk.

15'

Pachniało tym golem dla gospodarzy. Kurowski popisał się piękną główką po dośrodkowaniu z prawej strony w wykonaniu Skóreckiego.

14'

GOOOOOL!!! 1:0 DLA OLIMPII! KAMIL KUROWSKI!!

12'

To mogła być szybka kontra Zawiszy, ale Jakub Łukowski niezdarnie potknął się na piłce.

10'

W zespole z Grudziądza bardzo widoczny Marcin Kaczmarek, który stara się szarpać z przodu, a także pomagać kolegom w destrukcji.

7'

Z dystansu szczęścia próbował Patryk Skórecki, ale była to za lekka próba, by zaskoczyć doświadczonego golkipera Zawiszy.

5'

Widać, że zawodnicy Olimpii chcą z jak najlepszej strony przywitać się z nowym trenerem. Wyraźnie dominują na boisku w pierwszych minutach.

3'

I jeszcze raz Cieśliński! Tym razem wrzutka poszła z lewej strony i ponownie na posterunku Sapela!

2'

Z animuszem rozpoczęli gospodarze. Pierwszy celny strzał na bramkę gości oddał główką Adam Cieśliński. Spokojnie interweniował Łukasz Sapela.

1'

Od środka rozpoczęli gracze Olimpii.

17:58

Piłkarze wrócili już na boisko, za chwilę przywitanie i gramy.

17:40

Na murawie trwa rozgrzewka zawodników, pierwszy gwizdek sędziego za 20 minut. Dobre warunki do gry, na termometrach w Grudziądzu ok. 16 kresek.

17:37

Rezerwowi Zawisza: Damian Węglarz, Mica, Sebastian Kamiński, Arkadiusz Gajewski, Piotr Stawarczyk, Damian Ciechanowski, Sylwester Patejuk.

17:35

Rezerwowi Olimpia: Michał Wróbel, Adrian Bielawski, Tomasz Lewandowski, Arkadiusz Kasperkiewicz, Adam Banasiak, Fabian Pawela, Donald Djousse.

17:30

Efektowna zapowiedź wideo meczu Olimpia - Zawisza:

17:23

Stadion Olimpii jest mało szczęśliwy dla obecnego trenera Zawiszy, Mariusza Rumaka. 38-letni szkoleniowiec prowadził Lecha Poznań w pamiętnym spotkaniu 1/16 Pucharu Polski. Grudziądzki zespół wygrał ówcześnie 2:1 po dogrywce. Podobnego scenariusza życzą sobie kibice biało-zielonych. Co więcej, media spekulują, że w przypadku dzisiejszej porażki bydgoszczan, pracę może stracić Rumak, do którego cierpliwość wyczerpuje się właścicielowi klubu, Radosławowi Osuchowi.

17:20

Kibice w Grudziądzu dopięli swego. Od kilkunastu dnia jednym i niezwykle donośnym głosem domagali się zmian na ławce trenerskiej swojego klubu. Ich płynące zarówno z trybun, jak i samego internetu wołania zostały wysłuchane. W ubiegłą środę z Olimpią pożegnał się Tomasz Asensky, a przywitał Artur Skowronek. Dla byłego szkoleniowca m.in. Widzewa Łódź, czy Pogoni Szczecin to powrót do pracy. Wcześniej stracił ją w kwietniu, kiedy został oddelegowany z tego samego stanowiska w GKS Katowice.

17:16

Witamy z Grudziądza! To właśnie tutaj, już w piątek, rozpoczynamy 7. kolejkę 1. ligi. Miejscowa Olimpia zmierzy się z Zawiszą Bydgoszcz. Zapraszamy na relację na żywo!