Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
1 : 3
Wisła PłockWisła Płock
93'

Koniec meczu! Sandecja przegrywa z płocką Wisłą 1:3, do zobaczenia mówi Krzysztof Rosłoński!

91'

Sądeczanie próbują atakować do końca! Teraz Małkowski po ziemi z 30 metrów, jednak Kiełpin łapie piłkę bez problemów!

90'

4 minuty doliczone do czasu gry!

89'

Ostatnia zmiana w Wiśle, za Recę wchodzi Łysiak!

83'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Arkadiusz Reca strzela swojego drugiego gola, po błędzie Szeligi, do piłki dopadł zawodnik Wisły, a później tylko przelobował Kozioła, Wisła prowadzi już dwiema bramkami!

82'

Ależ okazja Płocczan! Po rzucie rożnym do piłki dopada Stefańczyk, jednak jeden z obrońców wybił piłkę niemal z linii bramkowej!

79'

Druga zmiana w Wiśle, za Łuczaka wchodzi Mroziński!

79'

Ależ Szeliga uderzył z kilkudziesięciu metrów, jednak Kiełpin świetnie paruje piłkę!

74'

Okazja Sandecji! Po chaotycznej wymianie piłki, dopada do niej Tarasenko, i strzela z 20 metrów, jednak piłka leci obok bramki!

72'

Żółta kartka dla Aleksandra za atak na rywalu.

71'

Ostatnia zmiana w składzie gospodarzy, za Kasprzaka wchodzi Aleksander!

70'

Do zmiany powoli szykuje się Arkadiusz Aleksander, w międzyczasie Wisła walczy na połowie gospodarzy!

67'

Kolejna zmiana w Sandecji, Sobotka za Słabego!

66'

Zmiana w Wiśle, za Piotrowskiego wchodzi Bąk!

66'

Kolejna akcja Płocczan, Reca zagrywa do Piotrowskiego, jednak strzał z pola karnego bardzo niecelny!

64'

Tarasenko ogląda żółta kartkę po ciągnięciu za koszulkę Iliewa!

62'

Świetna okazja Sandecji! Tarasenko podaje na lewe skrzydło do Dudzica, ten przebiegł kilkanaście metrów, oddał strzał zza pola karnego, jednak piłka poleciała obok bramki!

59'

Szymiński strzela głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, jednak piłka obok bramki!

58'

Pierwsza zmiana meczu, za Szczepańskiego wchodzi Tarasenko!

58'

Kolejna okazja Recy, przebiegł kilkanaście metrów, strzelił podobnie, jak przy golu, jednak Kozioł tym razem górą!

56'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Arkadiusz Reca przeszedł kilku zawodników z lewej strony, wszedł w pole karne, strzelił w krótki róg, Radliński pokonany!

54'

Stefańczyk po raz drugi mógł upokorzyć Sądeczan z rzutu wolnego, jednak tym razem piłka poszybowała ponad poprzeczką!

53'

"Żółtko" dla Szczepańskiego po faulu na Iliewie przy wejściu na wolne pole.

52'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Stefańczyk z rzutu wolnego strzela w krótki róg i mamy remis!

49'

Iliew strzela głową po dośrodkowaniu w pole karne z prawej strony Piotrowskiego, piłka leci niewiele ponad bramką!

46'

Wszyscy piłkarze wracają na boisko po przerwie, od środka grę wznawiają "Nafciarze"! Oba zespoły bez zmian.

18:56

W przerwie pamiątkowe dyplomy za wygranie turnieju drużyn do lat 12 we Francji, z rąk prezesa, dyrektora sportowego oraz szefa wydziału sportu miasta Nowy Sącz odebrali zawodnicy Akademii Sandecja.

45'

Koniec pierwszej połowy, do tej pory gospodarze prowadzą na stadionie przy ul. Kilińskiego 1:0, widzimy się po przerwie!

45'

1 minuta doliczona przez Pawła Pskita.

42'

Płocczanie atakują! Teraz z prawej strony dośrodkowuje Piotrowski, do piłki dopada Lebedyński, jednak nie pokonał bramkarza po strzale głową!

41'

Sądeczanie idą za ciosem! Teraz Dudzic podaje z prawej strony do Szczepańskiego, ten z 25 metrów ponad poprzeczką!

37'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Po rzucie wolnym i dośrodkowaniu Małkowskiego do piłki dopada w polu karnym Bartków, strzela w krótki róg, Kiełpin bez szans!

36'

Sielewski ogląda żółtą kartkę za faul na Ctvrtnicku!

36'

Świetna szansa Sądeczan! Dudzic, po zmyleniu obrony zagrywa z prawej strony w pole karne, tam podanie zamyka Małkowski, strzela z woleja, jednak kąt był zbyt ostry by pokonać Kiełpina!

34'

Sandecja nadal w natarciu! Teraz Bartków zagrywał w pole karne głową do Ctvrtnicka, jednak Kiełpin w porę wyszedł, by przejąć ją!

33'

Z prawej strony dośrodkowuje Piotrowski, jednak Baran wybija piłkę poza pole karne!

31'

Kolejna szansa przed Małkowskim! Tym razem z lewej strony zza pola karnego wykonuje "centrostrzał", szybujący niewiele ponad bramką!

30'

Rzut wolny, z 35 metrów strzela Rogalski, piłka leci niewiele ponad poprzeczką!

27'

Pierwsza od dłuższego czasu okazja Płocczan, głową w pole karne zagrywa Rogalski, do piłki dopada Iliew, jednak według sędziów był na spalonym!

24'

Szczepański w środku pola zagrywa na prawą stronę na dobieg do Dudzica, jednak zamiary Sądeczan zostały wyczute przez Kiełpina!

22'

Kolejna okazja Sandecji! Szczepański w środku pola podaje na lewą stronę do Małkowskiego, ten wykonuje długi rajd w pole karne, oddaje strzał z 15-tki, jednak Kiełpin broni!

18'

Rzut wolny z prawej strony, Małkowski dośrodkowuje w pole karne, piłkę głową uderza Słaby, a Kiełpin efektowną paradą wybija ją na rzut różny!

14'

Kolejnak okazja gospodarzy, tym razem w polu karnym strzela Ctvrtnicek, jednak Płocczanie wychodzą z opresji!

14'

Świetna okazja Sandecji! Niemal całą połowę prawym skrzydłem przebiegł Dudzic, po czym lewą nogą strzelił w okolicach pola karnego w długi słupek, jednak Kiełpin interweniuje!

9'

Świetna okazja gospodarzy! Z rzutu wolnego z 20 metrów strzelał Szczepański, jednak piłka poszybowała niewiele ponad poprzeczką!

5'

Groźnie "Nafciarze"! Z prawej strony dośrodkowywał Piotrowski, do piłki dopada Łuczak, jednak był na spalonym!

3'

Kolejna okazja Sandecji, tym razem Nather strzelił z kilkudziesięciu metrów, jednak niecelnie.

2'

Pierwsza okazja gospodarzy, z prawej strony w pole karne dośrodkowuje Dudzic, jednak pod bramką nie ma nikogo z Sądeczan by przyjąć tę futbolówkę!

1'

Od środka rozpoczynają gospodarze, grający od prawej do lewej strony boiska, Paweł Pskit gwiżdże i startujemy!

17:59

Gracze obu drużyn w asyście trójki sędziowskiej z Pawłem Pskitem na czele wchodzą na płytę boiska, dlatego proszę już wygodnie się rozsiąść na swoich miejscach, bowiem za chwilę rozpoczynamy podróż do emocji z 1. ligą!

17:44

Już tylko 15 minut pozostało do rozpoczęcia spotkania, do głosu dochodzi spiker, podający składy i przedstawiający fakty o obu drużynach.

17:31

Powoli rozgrzewają się również gracze Wisły Płock, a jeszcze przed pierwszym gwizdkiem zachęcam do zapoznania się z naszą przedmeczową zapowiedzią.

17:25

Jeszcze tylko około 35 minut do rozpoczęcia meczu, gracze Sandecji udali się na rozgrzewkę.

17:05

Rezerwowi:

Sandecja: Julian Grzegorczyk, Bartosz Sobotka, Łukasz Nowak, Filip Piszczek, Ołeksandr Tarasenko, Adrian Danek, Arkadiusz Aleksander

Wisła: Bartosz Kaniecki, Dominik Kun, Maciej Kostrzewa, Paweł Łysiak, Piotr Mroziński, Jakub Bąk, Lukas Kubus

16:56

Ze stadionu przy ul. Kilińskiego w Nowym Sączu wita Państwa Krzysztof Rosłoński , zapraszając na relację LIVE ze starcia pomiędzy miejscową Sandecją a płocką Wisłą.