Zagłębie SosnowiecZagłębie Sosnowiec
93'

Koniec meczu! Zagłębie Sosnowiec pewnie pokonuje Miedź Legnica 4:1!

92'

Adrian Łuszkiewicz oddał strzał sprzed pola karnego, ale trafił tylko w poprzeczkę!

91'

Marek Gancarczyk uderzał z ostrego kąta, ale w żaden sposób nie zagroził bramce Zagłębia.

90'

Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

86'

Wojciech Łobodziński został ukarany żółtą kartką.

86'

Zmiana w Miedzi, Yannick Kakoko zmienił Łukasza Gargułę.

81'

Kolejna zmiana w Zagłębiu, za Dawida Ryndaka wszedł Hubert Tylec.

79'

Jakub Arak opuszcza boiska, zastąpi go Michał Fidziukiewicz.

77'

Arak sprytnie wypatrzył znajdującego się na dobrej pozycji Matusiaka, dośrodkował w jego kierunku, ale Dawid Smug wybił piłkę przed siebie. Matusiak nie poddał się i dobijał, a bezradny golkiper Miedzi mógł tylko patrzeć jak piłka wpada do siatki.

76'

GOOL! ŁUKASZ MATUSIAK!!

75'

Zmiana w Miedzi Tadas Labukas wszedł za Valerijsa Sabalę.

70'

Martin Pribula został ukarany żółtą kartką.

69'

69'

Dzieje się w Legnicy! Rezerwowy Grzegorz Fonfara po podaniu Araka znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem Miedzi, którego pokonał pewnym strzałem.

69'

GOOOL! GRZEGORZ FONFARA!!

68'

Zmiana w Zagłębiu, Grzegorz Fonfara wejdzie za Przemysława Mizgałę.

68'

Marcin Sierczyński faulował w polu karnym Marka Gancarczyka. Sędzia wskazał na jedenasty metr, a rzut karny na gola zamienił Łukasz Garguła.

67'

GOOL! ŁUKASZ GARGUŁA Z RZUTU KARNEGO!

66'

RZUT KARNY DLA MIEDZI!

66'

Krzysztof Markowski został ukarany żółtą kartką.

63'

Pribula wpadł w pole karne i przewrócił się po walce ze Stasiakiem. Sędzia nie odgwizdał w tej sytuacji żadnego przewinienia.

61'

Nieudane dośrodkowanie Łobodzińskiego do Gancarczyka, piłkę przechwycili piłkarze Zagłębia.

60'

Matusiak dośrodkował piłkę z lewego skrzydła w pole bramkowe, a do futbolówki dopadł Jakub Arak, który strzałem głowa pewnie pokonał Dawida Smuga.

60'

GOOL! JAKUB ARAK PO RAZ DRUGI!

58'

Sebastian Dudek został sfaulowany przez Keona Daniela, ale sędzia oszczędził go i nie pokazał kartki.

56'

Ależ szansa Zagłębia Sosnowiec! Ryndak znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Miedzi, przelobował Smuga, ale piłka spadła na górną siatkę!

55'

Dośrodkowanie Zarko Udovicica, piłkę przyjął Arak, ale nie zdołał oddać dobrego strzału na bramkę Miedzi.

53'

Zmarnowana akcja Miedzi, Łobodziński bardzo dobrze dośrodkowywał do Sabali, ale ten w niezłej sytuacji skierował piłkę nad poprzeczkę.

51'

Łobodziński mógł zagrozić bramce Zagłębia, ale świetnym wślizgiem spod nóg piłkę wydarł mu Markowski.

49'

Dudek dogrywał do Pribulli, ten sprawnie wyminął Bartczaka i dośrodkowywał na pole karne, ale w porę akcję przerwał Stasiak.

47'

Martin Pribula został złapany na spalonym.

46'

Z rozmachem rozpoczęła drugą połowę ekipa Miedzi. Po dośrodkowaniu Bartczaka groźny strzał na bramkę sosnowiczan oddał Gancarczyk, ale piłka powędrowała nad poprzeczką.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę.

46'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Zagłębie Sosnowiec prowadzi z Miedzią 1:0.

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

43'

Po świetnym podaniu Cierpki Gancarczyk znów strzelał na bramkę Zagłębia, ale po raz kolejny nie zdołał pokonać Fabisiaka.

42'

Znów groźnie pod bramką Miedzi, Sierczyński wpadł z impetem w pole karne rywali, ale nie miał do kogo odegrać piłki.

41'

Płaski strzał Gancarczyka, ale dobrze spisujący się dziś Fabisiak ponownie popisał się pewną interwencją.

38'

Zagranie Dudka w kierunku Pribuli, ale ten nie zdołał przedrzeć się przez dobrze ustawioną defensywę Miedzi.

36'

36'

Ryndak dośrodkował na pole karne do będącego tam Jakuba Araka, którego pierwsza próba oddania strzału została zablokowana, ale już dobitki Smug nie miał szans obronić.

36'

GOOOL! JAKUB ARAK!!

35'

Sebastian Dudek strzelał z dystansu, ale ta próba pozostawiała wiele do życzenia.

33'

Łukasz Garguła został ukarany żółtą kartką.

31'

Łuszkiewicz odegrał piłkę do Sabali, który oddał potężny strzał tuż pod poprzeczkę. Wojciech Fabisiak wspiął się na wyżyny swoich bramkarskich umiejętności i uchronił swój zespół przed stratą gola.

29'

Bardzo aktywny w ostatnich minutach jest Łobodziński. Przed chwilą gracz Miedzi dośrodkowywał w kierunku Sabali, który z kolei oddał strzał na krótki słupek. Górą w tej sytuacji był jednak Fabisiak.

27'

Mało groźny strzał Łobodzińskiego, ale lepszy w tej sytuacji okazał się golkiper Zagłębia Sosnowiec.

26'

Długie podanie Matusiaka do Ryndaka, ale przy futbolówce szybciej znalazł się Dawid Smug.

25'

Zapowiadało się na dobrą akcję gospodarzy, ale Marek Gancarczyk zbyt mocno zagrał piłkę przy próbie podania jej do lepiej ustawionego kolegi. Grę od aut wznowili przyjezdni.

23'

Bartczak dośrodkowywał na pole karne w kierunku Cierpki, ale znalazł się tam Matusiak, który przeciął to podanie i przechwycił futbolówkę.

21'

Kolejny stały fragment gry egzekwował Łukasz Garguła, który uderzał piłkę z rzutu wolnego. Wojciech Fabisiak wybił ją na przedpolu.

18'

Akcja gości z Sosnowca, Zarko Udovicić zagrywał piłkę z rzutu rożnego na bliższy słupek, ale czujny na posterunku Dawid Smug zażegnał niebezpieczeństwo pod własną bramką.

15'

Sebastian Dudek zdecydował się na oddanie strzału bezpośrednio z rzutu wolnego. Dawid Smug popisał się jednak dobrą interwencją.

13'

Doodkowanie Garguły w kierunku Sabali, który przyjął futbolówkę, ale nie był w stanie oddać strzału na bramkę Zagłębia.

10'

Garguła zagrywał piłkę z rzutu rożnego, ale pewnie z okolic własnego pola karnego wybił ją Matusiak.

8'

Dośrodkowanie Bartczaka, Sołowiej i Fabisiak nie porozumieli się w tej sytuacji, w efekcie ten drugi wybił piłkę na aut.

6'

Udovičić faulował Łobodzińskiego, któremu sztab medyczny Miedzi udziela właśnie pomocy poza placem gry.

5'

Žarko Udovičić został ukarany żółtą kartką.

4'

Niezła akcja Miedzi, Wojciech Łobodziński pędził prawą flanką, sprawnie minął kilku rywali, jednak arbiter spotkania dopatrzył się, że piłka znalazła się poza linią boczną.

3'

Zbyt mocne dośrodkowanie Sołowieja, Rynda nie zdołał dopaść do piłki.

2'

Jakub Arak próbował oddań strzał na bramkę Miedzi, ale został złapany na spalonym.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

18:04

Piłkarze Miedzi i Zagłębia rozegrają dziś zaległy mecz 7. kolejki 1. ligi. Pierwotnie spotkanie miało odbyć się 6 września, ale zostało przełożone z racji powołania piłkarzy Miedzi do reprezentacji narodowych.

17:54

Rezerwowi Zagłębia Sosnowiec: Grzegorz Fonfara, Matko Perdijić, Tomasz Szatan, Michał Fidziukiewicz, Konrad Budek, Hubert Tylec, Adrian Paluchowski.

17:54

Rezerwowi Miedzi: Ireneusz Brożyna, Dominik Budzyński, Yannick Kakoko, Szymon Kuźma, Marcin Garuch, Bartosz Ślusarski, Tadas Labukas.

17:30

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Miedź - Zagłębie LIVE! Odrabiamy zaległości w Legnicy.

17:24

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec!