Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
2 : 2
Arka GdyniaArka Gdynia
94'

Koniec meczu. Po dużo ciekawszej drugiej odsłonie Arka wywozi z Pruszkowa punkt po remisie 2:2 z Pogonią Siedlce.

93'

Michał Marcjanik zdążył dostać żółtą kartkę.

92'

Atak pozycyjny Pogoni przed polem karnym Arki. Zwlekali ze strzałem i chyba mecz zakończy się remisem.

90'

Mariusz Rybicki za bardzo wypuścił sobie piłkę w polu karnym Arki i wykorzystał to Konrad Jałocha. Sędzia dolicza trzy minuty.

89'

Marcin Paczkowski na ostatnie minuty za Krzysztofa Bodzionego.

87'

Rzut rożny dla Arki. Pilka po strzale jednego z zawodników poleciała nad poprzeczką.

86'

Aut dla gości na wysokości pola karnego. Nikt nie sięgnął piłki poza Rafałem Misztalem.

84'

Paweł Abbott popędził na bramkę Pogoni i po minięciu "na zamach" dwóch obrońców uderzył w sam środek bramki. Rafał Misztal broni!

82'

Jak padł gol dla Arki? Konrad Jałocha dalekim wybiciem uruchomił Rafała Siemaszko, który wykorzystał złamaną linię obrony Pogoni i w sytuacji sam na sam z Rafałem Misztalem skierował piłkę do siatki.

81'

Jeszcze żółta kartka dla Konrada Wrzesińskiego.

81'

GOL, RAFAŁ SIEMASZKO

80'

Faul taktyczny Ernesta Dzięcioła w środku pola została odnotowana przez sędziego - żółta kartka.

76'

Ostatnia zmiana w Arce: Paweł Wojowski udaje się w stronę ławki. Na murawie pojawia się Patrik Lomski.

73'

Zrobiło się ciekawie za sprawą trzech bramek! Arka dąży do remisu, ale Pogoń dzielnie się broni, głównie Rafał Misztal, który dwoi się i troi między słupkami.

72'

Marcus da Silva upomniany żółtą kartką.

70'

A Rafał Siemaszko wchodzi za Grzegorza Tomasiewicza.

70'

I podwójna zmiana w Arce. Za Miroslava Bozoka wszedł Daiman Mosiejko.

67'

Mariusz Rybicki pognał lewym skrzydłem i chciał dośrodkować, ale wyszedł z tego strzał. Nie popisał się Konrad Jałocha i ostatecznie... wyciągnął piłkę z siatki.

67'

GOL, MARIUSZ RYBICKI

67'

Piotr Ceglarz debiutuje w Pogoni. Zmienia Adama Dudę.

66'

Podwójna zmiana w Pogoni. Ernest Dzięcioł zmienia Kamila Dmowskiego...

65'

Dawid Dzięgielewski ruszył prawą stroną i "złamał" akcję w stylu Arjena Robbena uderzając zza pola na bramkę Arki. Konrad Jałocha sparował piłkę, ale z dobitką ruszył Adam Duda i doprowadził do remisu.

65'

GOL, ADAM DUDA

61'

Goście mogli prowadzić dwiema bramkami! Sytuacji na wprost bramki nie wykorzystał Marcus da Silva.

59'

Po centrze z lewego narożnika Michał Marcjanik skierował piłkę do siatki uderzeniem głową. Ofiarna interwencja Rafała Misztala na nic się nie zdała - "wślizgnął" się z piłką do bramki.

59'

GOL, MICHAŁ MARCJANIK

68'

Robi się gorąco pod bramką Rafała Misztala. Najpierw obronił kąśliwy strzał przy prawym słupku, a po chwili wybił piłkę na rzut rożny

56'

Dawid Dzięgielewski fauluje w środku pola. Żółta kartka.

55'

Piłka po uderzeniu Marcusa da Silvy głową mija prawy słupek bramki Pogoni.

54'

Grzegorz Tomasiewicz huknął zza "16". Rafał Misztal piąstkowaniem przenosi piłkę nad poprzeczką.

52'

Daniel Dybiec uderzył płasko z 25 metrów i Konrad Jałocha pewnie broni - piłka leciała w sam środek bramki. Odpowiedź Pawła Abbotta z podobnym finałem. Rafał Misztal jest czujny.

48'

Kolejna akcja Dawida Dzięgielewskiego, który efektowną podcinką zagrał do Adama Dudy, ale połapał się w tym Krzysztof Sobieraj.

46'

Dawid Dzięgielewski przedarł się prawą stroną i biegnąc wzdłuż linii środkowej zagrał przed bramkę do wbiegającego Mariusza Rybickiego, ale trafił w piłkę.

46'

Pogoń wznowiła grę ze środka!

17:58

Powracamy na drugą połowę w Pruszkowie. Rześcy piłkarze Pogoni i Arce są na murawie.

17:49

Pierwsze trzy kwadranse nie porywały, w przeciwieństwie do pogody. Więcej sytuacji miała Arka, której brakowało celności (m.in. przy strzałach Pawła Abbota),albo górą był Rafał Misztal. Siedlczan stać było na jedną sytuację po strzale z dystansu, ale brakowało mu niewiele do bramki życia.

Jak będzie w drugiej połowie? Przekonamy się niebawem. My, obecni na stadionie w Pruszkowie liczymy, ze nie będzie tak wiało.

Wracamy za kilka minut.

46'

Po doliczonej minucie Pogoń bezbramkowo z Arką.

44'

Zagranie Konrada Wrzesińskiego z pominięciem drugiej linii do Adama Dudy, ale uprzedził go Konrad Jałocha pewnym wyjściem z bramki.

43'

Rafał Misztal łapie piłkę po centrze z lewej strony.

42'

Wydawało się, że Adam Duda nie sięgnie piłki zagranej przez Mariusza Rybickiego. Nie dość, że to zrobił, to jeszcze uderzył z ostrego kąta - Konrad Jałocha broni!

39'

Dzieje się na meczu, ale niestety na trybunie. Scysja między "kibicami" i musiała interweniować ochrona. Aż na murawie zwolniło się tempo gry jeszcze bardziej...

37'

Marcin Warcholak przegrał pojedynek sam na sam z Rafałem Misztalem. Bramkarza Pogoni "trzyma" wynik gospodarzom!

36'

Krzysztof Bodziony wyprowadzał kontrę z ok. własnego pola karnego i został złapany w zapaśniczym stylu przez Antoniego Łukasiewicza w kole środkowym. Żółta kartka dla zawodnika Arki.

35'

Rafał Misztal z problemami paruje strzał zza pola karnego Pawła Abbotta. Rzut rożny.

34'

Kamil Dmowski zagrał nie w tempo do Mariusza Rybickiego.

32'

Marcus da Silva nie sięgnął piłki na prawej stronie. Arce udało się zakończyć akcję dośrodkowaniem, ale Paweł Abbott nie ruszył za akcją. Odpowiedź Pogoni i było cieplej w "16" gdynian.

28'

Kamil Dmowski huknął z ponad 30 metrów i minimalnie chybił - piłka o ok. metr minęła lewe spojenie!

27'

Przeciągnięte dośrodkowanie Mariusza Rybickiego i piłka opuściła murawę. Odpowiedź Arki bez zagrożenia.

25'

Kolejna akcja gości. Tym razem zagrywał Paweł Abbot do wchodzącego w "16" Grzegorza Tomasiewicza. Ten się zawahał i piłkę złapał Rafał Misztal.

24'

Przebojowa akcja Grzegorza Tomasiewicza, który wpadł w pole karne i zagrał do Pawła Abbotta. Piłka po jego strzale z woleja przeleciała tuż nad poprzeczką bramki Rafała Misztala!

22'

Seria stałych fragmentów gry dla Pogoni. Najpierw wolny, teraz rożny. I "Rubik" w sektorze kibiców Pogoni, ale Konrad Jałocha chwyta piłkę. Szybkie wznowienie i Grzegorz Tomasiewicz nie opanował ją na boisku na prawej stronie.

20'

Marcin Warcholak złapany na spalonym.

18'

Ciut wcześniej Konrad Wrzesiński przeliczył się w locie piłki do skrzydłowego Arki. Zagrożenie minęło, ale zaczęło nieźle lać.

16'

Gdzie jest światło?

domaga się jeden z kibiców Pogoni zachęcając (bezskutecznie) resztę kibiców.

13'

W polu karnym gospodarzy przez dłuższy leżał zawodnik Arki. Sędzia przerwał grę i sprawdził co z zawodnikiem. Wszystko w porządku.

11'

Marcin Warcholak pociągnął prawą stroną i zagrał w pole karne. Górą obrońcy Pogoni.

9'

Arka coraz śmielej poczyna sobie w ofensywie. Akcja lewą stroną i centra w pole karne, którego nikt nie zamkną. Poza Krzysztofem Sobierajem poza "16", ale - jak poprzednio - nikt nie sięgnął piłki.

6'

Dobre wejście Mateusza Żytki na wyprzedzenie i został skoszony przez Pawła Abbotta w linii środkowej. Kibice domagali się żółtej kartki dla napastnika Arki, ale sędzia nie posłuchał "wskazówek".

4'

Trochę przeciągnięte dośrodkowanie z lewej strony w pole karne Pogoni. Marcus da Silva nie poszedł do za akcją i ostatecznie Rafał Misztal wznawia grę.

2'

Akcja Pogoni lewą stroną i dośrodkowanie w pole karne w stronę dalszego słupka. Konrad Jałocha dobrze interweniuje na 5. metrze.

1'

Rafał Misztal bez wysiłku łapie piłkę po strzale Grzegorza Tomasiewicza zza pola karnego.

1'

Przy bitwie na głosy kibiców gdynianie zaczynają spotkanie!

16:58

Oba zespoły na murawie! Pogoń w nowych biało-niebieskich strojach, Arka w tradycyjnych żółto-niebieskich.

16:52

W sektorze VIP jest m.in. Robert Podoliński, który niedawno prowadził Cracovię i przez 3 lata Dolcan, którego zastąpił na tym stanowisku Marcin Sasal - obecny "opiekun" Pogoni Siedlce. Czy jego obecność jest "przypadkowa"?

16:48

Sędzią głównym dzisiejszego meczu jest Marek Opaliński. Jego asystentami są Jakub Wójcik oraz Artur Załeczny. Sędzią technicznym jest dzisiaj Michał Mularczyk, a obserwatorem z ramienia PZPN-u Zbigniew Magnuszewski.

16:44

Rezerwowi Pogoni: Kamil, Kotkowski, Alan, Damian Mosiejko, Patrik Lomski, Rafał Siemaszko, Przemysław Stolc, Sebastian Szerszeń.

16:41

Rezerwowi Pogoni Siedlce: Przemysław Frąckowiak (bramkarz), Łukasz Wójcik, Ernest Dzięcioł, Marcin Paczkowski, Krystian Wójcik, Michał Ogrodnik, Piotr Ceglarz

16:39

"Gospodarze" dzisiejszego spotkania będą chcieli się zrewanżować gdynianom za porażkę (1:4) w Pucharze Polski. W lidze obu ekipom nie wiedzie się najlepiej. Arka (8 punktów) jest na 10. miejscu w tabeli, a Pogoń - mająca "oczko" mniej na koncie - jest trzynasta

16:36

Znamy już wyjściowe składy obu drużyn. Zanim pojawi się spis rezerwowych, to odsyłam do zapowiedzi, którą przygotował Sebastian Chmielak: Pogoń Siedlce - Arka Gdynia LIVE! Oddalić się od strefy spadkowej

16:33

Tradycyjnie już ze stadionu w tym mieście wita Tomasz Górski, trzymając jedną ręką ekran laptopa. Oby meczy również por(y)wał swoim poziomem.

16:30

Witamy z wietrznego Pruszkowa, gdzie już za pół godziny grająca tutaj w roli gospodarza Pogoń Siedlce zmierzy się z Arką Gdynia.