MKS KluczborkMKS Kluczbork
1 : 1
Wigry SuwałkiWigry Suwałki
18:51

Dzisiaj z Kluczborka to już wszystko, za uwagę z tego szalonego meczu dziękuje Maciej Dąbrowski.

94'

Koniec meczu! Po niesamowitym spotkaniu MKS remisuje z Wigrami 1-1. Kibice w Kluczborku maja prawi być bardzo niezadowoleni, bo ilość niewykorzystanych sytuacji jest przerażająca.

91'

3 minuty dolicza arbiter, a "kibice" w Kluczborku opuszczają stadion. Tak się nie robi...

90'

Sobczak wszystko zrobił dobrze, minął trzech rywali, ale jego strzał lewą nogą zupełnie nieudany.

89'

Rudnicki LOTNIK! Niesamowita obrona Krystiana Rudnickiego. Z rzutu wolnego uderzał Ruszkul, a bramkarz MKS-u wyciągnął piłkę z okienka.

87'

Można chyba śmiało powiedzieć, że Kojder zawalił dziś mecz. Punkt, który uratował w Gdyni zamienił na dwa stracone dziś. MKS nie wygląda teraz jak zespół, który stać na zwycięstwo.

82'

Ganowicz ukarany żółtą kartą. Znowu upomnienie za dyskusje, które są zupełnie niepotrzebne.

81'

Deja na wiwat! 10 metrów nad bramką.

80'

Debiutant za debiutanta (w pierwszej jedenastce). Reisch za Tomaszewskiego.

78'

Giel ścigał się teraz z Karankiewiczem, ale obu ich uprzedził Hieronim Zoch i wybił piłkę na aut.

78'

Trener bramkarzy MKS-u Grzegorz Świtała wyrzucony na trybuny!

78'

Sobczak dostał żółtą kartkę za próbę wymuszenia faulu w polu karnym! Wydawało się, że powinien być karny!

74'

Nitkiewicz ukarany żółtym kartonikiem za faul na połowie Wigier.

73'

Na stadionie panuje teraz cisza, nikt nie wierzy, że MKS nie prowadzi.

72'

Piotr Giel zmienia strzelca gola dla gospodarzy - Macieja Kowalczyka.

70'

No i Wigry w tym momencie mogły już prowadzić. Ruszkul z 7 metrów nad bramką. Tyle sytuacji miał MKS, a na tablicy wynik 1-1, to jest niemożliwa sytuacja.

68'

Sobczak zmienia Nowackiego.

68'

Zupełnie przypadkowy gol, piłkę z pod nóg Ganowicza wyłuskał w jakiś sposób Ruszkul i skierował ją do bramki.

67'

Ruszkul wyrównuje w Kluczborku. 1-1.

64'

Żółta kartka za faul taktyczny dla Dei. Dużo szarpanej gry teraz w Kluczborku, jednak mecz nadal jest szalenie ciekawy.

63'

Biel zmienia Łukasza Monetę.

61'

Niziołek łapie głupią kartkę za protesty przy ewidentnej ręce. Niepotrzebnie.

59'

Ruszkul za Atanackovicia.

56'

Wszyscy na stadionie zastanawiają się jak to możliwe, że jest tylko 1-0. To na prawdę jest niebywałe!

55'

NIZIOŁEK! TO Chyba sen! Tu powinien być pogrom! Teraz Niziołek obok z 5 metrów. Ależ szczęście gości.

54'

Nowacki!!! NIESAMOWITE CO TU SIĘ DZIEJ! SAM NA SAM Z ZOCHEM! Nowacki dostał piłkę w polu karnym, był w ogóle niekryty, ale strzelił w Zocha. Mógł zapytać w który róg ma strzelić!

53'

A tym razem Deje troszkę poniosło, bo zdecydował się na uderzenie prawie z linii bocznej boiska. Nad bramką.

51'

Deja ze skrzydła świetnie wypatrzył doskonale dysponowanego dzisiaj Kowalczyka, ale piłka ześlizgnęła mu się po nodze.

48'

Kowalczyk przed szansą, ale strzał prosto w Zocha. Od początku MKS stara się narzucić swój bardzo ofensywny dziś styl.

46'

Zaczynamy 2 połowę meczu! Oby była tak dobra jak pierwsza!

46'

W przerwie Gąska za Żebrowskiego.

47'

Po wspaniałej, szybkiej i bardzo ciekawej pierwszej połowie meczu MKS prowadzi z Wigrami 1-0! Zapraszamy na drugą część gry za około 15 minut! Zostańcie z nami.

46'

Kowalczyk z bardzo daleka tym razem. Zoch nie miał problemów ze złapaniem piłki. Minutę dłużej gramy w Kluczborku.

45'

Kalinkowski z daleka! Niecelnie.

42'

Atanacković ukarany żółtą kartką za faul w środku boiska. Deja przed szansą, Gierak główkuje, ale zbyt lekko żeby zaskoczyć Zocha.

42'

Kowalczyk leciał na bramkę niczym F-16, ale sędzia liniowy machnął chorągiewką i "Kowal" rozłożył spadochron, żeby zahamować.

41'

Łukasz Moneta! Świetny wolej z daleka, ale stojący pod słońce Rudnicki na raty łapie piłkę. To mogło być wyrównanie!

39'

Spory błąd popełnił Rudnicki! Zawahał się czy wychodzić do wrzutki czy nie i MKS mógł stracić gola. Bartkowski jednak strzela niecelnie.

36'

A na ławce rezerwowych Wigier m.in. Robert Błąkała - były gracz MKS-u.

33'

Teraz przed szansą Adamek! Dobra wrzutka Żebrowskiego, ale Adamek źle dostawił nogę i piłka poza placem gry.

31'

Michał Kojder po raz 4?, 5?. Niebywałe.. Wrzutka Niziołka, a Kojder tym razem z 2 metrów trafia w Zocha. No to się nie dzieje!

31'

MKS bardzo spokojnie rozgrywa piłkę i bez problemów dochodzi do sytuacji bramkowych, Wigry nie istnieją na placu gry.

29'

Znowu Kojder pociągnął akcje MKS-u, zagrał do Tomaszewskiego, ten odegrał Dei, ale strzał niecelny.

28'

I jeszcze Niziołek z dystansu minimalnie obok słupka. Kibice mają nadzieję, że niewykorzystane sytuacje się nie zemszczą.

27'

Kojder.... Co on dziś robi, już powinien mieć hat-tricka, teraz z 5 metrów nie trafił do pustej bramki, nieprawdopodobne co dzieje się w Kluczborku! Tyle okazji MKS nie miał chyba od początku sezonu!

26'

KOJDER! To powinno być 2-0! Wspaniała akcja Kowalczyk-Niziołek-Kojder, ale ten ostatni z 7 metrów strzelił w Zocha. MKS w ofensywie wygląda znakomicie!

24'

Atanacković mocno, płasko dośrodkował po ziemi, ale do piłki nie zdążył Kamil Adamek. W posiadaniu gospodarze.

21'

DOSKONAŁA akcja Macieja Kowalczyka! Napastnik MKS-u oddał jeden strzał, który został zablokowany, piłka trafiła pod nogi Kojdera, Karankiewicz wybił ją jednak prosto do "Kowala", a ten huknął w długi róg bramki Zocha! Fantastyczne trafienie!

19'

KOWALCZYK!!!!! 1-0!!!!!

18'

Teraz Nowacki otrzymał piłkę na połowie Wigier i zdecydował się na strzał, ale dobrze blokują goście. Piłka w posiadaniu Wigier.

16'

Na uderzenie z dystansu, z około 30 metrów zdecydował się Kalinkowski, jednak piłkę bez żadnych problemów chwycił Krystian Rudnicki.

15'

Żebrowski protestuje, że ręką zagrał Gierak w polu karnym MKS-u, ale sędzia nie reaguje i gramy dalej!

13'

100000% sytuacja Kojdera! Doskonałe podanie od Niziołka na gola powinien zamienić Kojder, ale w sytuacji sam na sam trafił w Hieronima Zoch.

13'

Orłowicz wrzucił piłkę w pole karne, ale do strzału głową nie doszedł Kojder.

11'

Bartkowski zagrywał z rzutu wolnego, futbolówkę odebrał jednak Gierak, odegrał do Nowackiego, ale ten stracił ją na rzecz rywala.

9'

Sebastian Deja dobrze zagrywa piłkę na lewą stronę, przyjął ją Niziołek, ale koniec końców cała sytuacja spaliła na panewce.

7'

Mateusz Żebrowski faulowany przez Nitkiewicza, sędzia dyktuje rzut wolny dla drużyny przyjezdnej.

3'

Spokojny początek meczu w Kluczborku. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

16:45

Rezerwowi Wigry: Robert Błąkała, Piotr Ruszkul, David Makaradze, Bartosz Biel, Kamil Lauryn, Maciej Wichtowski, Damian Gąska.

16:43

Rezerwowi MKS: Grzegorz Wnuk, Łukasz Uszalewski, Piotr Giel, Miłosz Reisch, Szymon Sobczak, Radosław Kursa, Piotr Kasperkiewicz.

16:40

W ostatnich dwóch kolejkach kluczborski zespół zdobywał po punkcie remisując po 1:1 z Zagłębiem Sosnowiec u siebie i Arką Gdynia. - Z punktu zdobytego z Zagłębiem byłem zadowolony, bo przez większość tego meczu graliśmy słabo, a wyrównaliśmy w końcówce - zaznacza trener Andrzej Konwiński.

16:35

Zespół z miasta, gdzie jest polski biegun zimna, miał bardzo dobrą rundę wiosenną poprzednich rozgrywek i jako beniaminek spokojnie utrzymał się w 1 lidze. Zespół z Suwałk początek tego sezonu też ma udany. Zebrał 10 punktów i jest wiceliderem. Biało-niebiescy mają natomiast pięć punktów i zajmują przedostatnią 17. pozycję w tabeli.

16:33

Witamy! O godz. 17.00 na obiekcie przy ul. Sportowej zacznie się mecz MKS Kluczbork z Wigrami Suwałki. Zapraszamy na relację na żywo.