Niedziela, 30 sierpnia 2015, godz. 19:00
Wisła PłockWisła Płock
2 : 0
GKS BełchatówGKS Bełchatów
94'

Pierwsza wygrana u siebie w sezonie 2015/16 Wisły stała się faktem. W ramach 6 kolejki 1. Ligi Nafciarze pokonują GKS Bełchatów 2:0 po bramkach Łuczaka i Piotrowskiego

92'

Stuprocentową sytuację do bramki marnuje Arkadiusz Reca. Po pięknym podaniu wzdłuż pola karnego do piłki doszedł młody Nafciarz, ale nie udało mu się celnie strzelić i od bramki rozpoczyna GKS.

90'

Do regulaminowego czasu gry sędzia doliczył 4 minuty.

89'

Dobra akcja indywidualna Recy zakończona celnym strzałem na bramkę.

88'

Mikołaj Lebedyński ukarany żółtą kartką.

87'

Za Jakuba Bąka wchodzi Arkadiusz Reca.

85'

Strzał Stefańczyka ponad bramką.

84'

Dimitar Iliev faulowany na 16 metrze od bramki. Bardzo dobra okazja dla Wisły do podwyższenia wyniku dla Wisły.

82'

Próba strzału Gierszewskiego bardzo nieudana.

82'

Debiut Dominika Kuna w barwach Wisły Płock! Strzelec drugiej bramki opuścił pole gry.

81'

Damian Piotrowski zdobywa bramkę po rykoszecie! Wisła prowadzi u siebie już 2:0. Czy Bełchatów się podniesie?

75'

Jakub Serafin zastępuje Szymona Zgardę.

75'

Piotr Mroziński ukarany żółtą kartką za zatrzymanie kontrataku rywali.

71'

Dobra akcja prawym skrzydłem Nafciarzy, ale na posterunku Krakowiak.

70'

Cóż za interwencja Kiełpina! Po strzale głową Stanisławskiego, które leciało pod samą poprzeczkę wyciągnął się jak długi i uratował Wisłę przed stratą bramki.

69'

Za strzelca bramki wchodzi Piotr Mroziński

67'

Bartosiak zastępuje Flisa.

65'

Szymon Zgarda próbował strzału z dystansu, ale piłka mija wysoko poprzeczkę bramki Kiełpina.

61'

Szymon Stanisławski zastępuje Pawła Ziębe.

61'

ŁUCZAK! CO ZA UDERZENIE! 1:0 DLA GOSPODARZY!

60'

Szymon Zgarda ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie

57'

Bardzo ładnie rozprowadzona akcja przez Wisłę, ale płaskie wgranie piłki w pole karne wyłapuje Krakowiak.

55'

Iliev próbował wymusić rzut karny na p. Borskim, ale nie dał się oszukać.

53'

Piłka podbita od muru idzie ponad bramką. Rzut rozny.

52'

Rzut wolny dla Wisły z około 20 metrów od bramki Krakowiaka.

49'

Następny dobry kontratak drużyny z Płocka. Jakub Bąk przeszedł prawie całe boisko sam, próbował jeszcze zakończyć akcje celnym strzałem, ale ta sztuka mu się nie udała.

48'

Stuprocentowa sytuacja dla Wisły. Lebedyński po podaniu prostopadłym przeszedł zwodem obrońcę gości i płaskim strzałem w długi róg próbował zaskoczyć Krakowiaka. Uderzenie niestety minimalnie niecelne.

45'

Rozpoczynają goście! Składy obu drużyn bez zmian.

47'

Do przerwy w Płocku remis bezbramkowy.

45'

Mateusz Szymorek ukarany żółtą kartką za nadmierną ostrość na Piotrowskim.

43'

Dobra próba Marcina Flisa z dystansu, ale jednak powyżej poprzeczki bramki Wisły.

41'

Po dobrym podaniu Ilieva sytuację do dokładnego strzału marnuje Piotrowski, uderzając wysoko, wysoko ponad bramką.

40'

Rzut rożny dla Wisły po indywidualnej akcji Piotrowskiego.

39'

Po wybiciu przez obrońców gości doszedł do piłki Piotrowski. Strzelił minimalnie nie celnie, ale uderzenie mogło się podobać.

39'

Faul Zgardy w bocznej strefie boiska. Okazja do dośrodkowania dla Stefańczyka.

37'

Szczęśliwie dla Seweryna Kiełpina zakończyła się akcja gości. Bramkarz Nafciarzy wyszedł bardzo źle do piłki zagrywanej górą, ale strzał zawodnika GKSu wysoko ponad bramką.

36'

Kolejny rzut rożny dla GKSu

35'

Rzut rożny po zablokowanym strzale Michalskiego.

34'

Faul Szymińskiego w bocznym sektorze boiska. Dobra okazja do dośrodkowania dla Zięby

34'

34'

34'

Iliev doszedł do dośrodkowania Stefańczyka, ale strzał minimalnie niecelny.

33'

Rzut rożny po wybiciu piłki przez obrońców gości.

32'

Zagranie piłki ręką Szymorka i dobra okazja do dośrodkowania dla Wisły.

30'

Dobre dośrodkowanie Piotrowskiego, ale Cverna bardzo dobrze ratuje drużynę przed groźną sytuację.

25'

Bardzo dobra okazja do zdobycia bramki dla gości. Po rykoszecie od Sielewskiego do piłki doszedł Gierszewski, ale jego strzał z około 11 metrów wysoko ponad bramką.

24'

Bardzo dobra okazja do zdobycia gola dla Wisły. Po zamieszaniu w polu karnym strzał oddał Łuczak, ale obrońcy Gieksy dobrze zablokowali dojście do siatki swojej bramki.

22'

Rzut rożny dla Wisły po błędzie Piotra Witasika.

19'

Szybka akcja Wisły zakończona niecelnym strzałem Łuczaka.

16'

Do dokładnego dośrodkowania Stefańczyka dochodzi Lebedyński, ale jego strzał głową przeleciał wysoko ponad bramką.

14'

Rzut rożny dla Wisły.

12'

Na boisku leży Wojciech Łuczak. Otrzymuje pomoc medyczną. Na razie nie wiadomo czy będzie mógł kontynuować grę

9'

Wisła w pierwszych minutach bardzo dobrze atakuje, sprawia dużo problemów obrońcom gości, ale jeszcze bez powodzenia.

7'

Dobra próba strzału Marcina Flisa, ale dobrze ustawiony Kiełpin.

4'

Pierwsza próba z dystansu Rogalskiego zablokowana przez obrońców Gieksy.

2'

Pierwsza dobra akcja Wisły, ale zastopowana przez Patryka Rachwała skutecznym wślizgiem.

19:01

Rozpoczynają gospodarze!

18:59

Obie drużyny wychodzą na murawę stadionu im. Kazimierza Górskiego przy ul. Łukasiewicza 34.

18:50

Obie drużyny zeszły już z rozgrzewki. Za 10 minut rozpoczynamy mecz.

18:35

Witamy serdecznie prosto ze stadionu na relacji LIVE z meczu 6. kolejki 1. Ligi pomiędzy Wisłą Płock, a GKSem Bełchatów. Mecz poprowadzi bardzo znany arbiter z boisk Ekstraklasy Marcin Borski. Spotkanie na stadionie im. Kazimierza Górskiego rozpocznie się za około 25 minut.