Koniec meczu! Rzutem na taśmę Chrobry pokonuje Olimpię Grudziądz!

Goool! Górski trafia do siatki! Gol chyba na wagę zwycięstwa Chrobrego!

Poszła kontra Chrobrego, dalekim wyjściem zażegnał niebezpieczeństwo Fabiniak

89'

Po akcji Olimpii rzut rożny.

88'

Gorąco w końcówce i nie mamy na myśli tylko temperatury! Kolejna akcja gospodarzy, ale Hałambiec strzela wprost w Fabiniaka!

87'

Atak gospodarzy, ale Hudyma uderzył ponad poprzeczką.

86'

Ostatnia zmiana w spotkaniu. W Chrobrym Michalec zmienia Bogusławskiego

83'

Woźniak oddał strzał sprzed pola karnego, ale posłał piłkę niecelnie.

80'

Ostatnia zmiana w Olimpii. Pawela w miejsce Skóreckiego

78'

Od razu reakcja trenera gospodarzy. W miejsce Szczepaniaka wchodzi Pisarczuk

77'

Piłka weszła idealnie na nogę Reimana, który z kilkunastu metrów huknął w okienko bramki!

77'

Gooool! Mamy wyrównanie! Reiman!

76'

Olimpia ciągle próbuje. Skórecki z dystansu, ale jego próba niecelna.

75'

Druga zmiana w Olimpii. Smoliński za Kasperkiewicza

72'

Kolejna przerwa na uzupełnienie płynów. Upał daje się we znaki

71'

Rzut rożny dla Olimpii po zablokowanym strzale Kaczmarka. Krótko rozegrany, a po wrzutce piłkę wybijają obrońcy.

69'

Ożywiło się spotkanie w końcówce. Dwukrotnie uderzał na bramkę Olimpii Kościelniak, ale bez efektu bramkowego.

67'

Olimpia ciągle próbuje, ale bez efektu. Wrzutka Skóreckiego nie znalazła w polu karnym adresata

65'

Djousse nie miał dziś szczęścia pod bramką. Schodzi, a w jego miejsce pojawia się Cieśliński.

64'

Jeszcze jedna okazja Djousse! Minął defensora, ale trafia obok bramki!

62'

Ależ było blisko wyrównania! Po strzale Djousse piłkę z linii bramkowej musieli wybijać obrońcy!

57'

Olimpia stara się odrabiać straty. Wrzutka z rzutu rożnego Kaczmarka nie sprawia jednak zagrożenia pod bramką.

55'

Drewniak z rzutu wolnego z około 20 metrów uderzył pod poprzeczkę, nie dając szans Fabiniakowi

54'

Goool! Drewniak daje prowadzenie gospodarzom!

50'

Uderzał z dystansu Skórecki, ale piłka minęła bramkę

48'

W odpowiedzi akcja gospodarzy i Fabiniak zmuszony do interwencji po strzale Szczepaniaka.

47'

Groźna akcja na początek drugiej połowy. Kaczmarek zszedł ze skrzydła i uderzył minimalnie niecelnie

46'

Początek drugiej połowy

46'

W przerwie Hałambiec zmienił Gąsiora

46'

Koniec pierwszej, gorącej i mało emocjonującej połowy.

45'

Jeszcze strzał Djousse sprzed pola karnego na rzut rożny wybił bramkarz Chrobrego. Po nim bez zagrożenia.

43'

Rzut wolny dla Olimpii. Wrzutka i wybijają obrońcy. Bez zagrożenia.

38'

W odpowiedzi atak Olimpii, z pola karnego uderzał Djousse, ale nogami wybronił bramkarz gospodarzy!

35'

Atak gospodarzy. Hudyma uderzał na bramkę z narożnika pola karnego, ale minimalnie niecelnie.

33'

Poza nielicznymi okazjami, obie ekipy nie stworzyły wielkiego widowiska. Jak do tej pory spotkanie zawodzi.

27'

Ależ okazja Olimpii! Prostopadła piłka do Djousse, który minął obrońcę, ale przegrał pojedynek jeden na jeden z Szymańskim!

26'

Wrzutka Kowalczyka w pole karne ląduje w rękawicach Szymańskiego.

23'

Zgodnie z przewidywaniami chwila przerwy na uzupełnienie płynów

21'

Rzut rożny dla Chrobrego. Po wrzutce piłka wyszła przed pole karne, skąd Gąsior niecelnie uderzył na bramkę

20'

W odpowiedzi Gąsior uderzył z dystansu, niewiele ponad poprzeczką. Ożywiło się nieco spotkanie.

17'

Kolejny atak Olimpii. Uderzał Djousse, ale niecelnie

16'

Kontra Olimpii zakończona słabą wrzutką w pole karne.

15'

Jak na razie gra bardzo spokojna. Zgodnie z przewidywaniami upał nie pomaga i widowisko jest na razie dosyć senna.

10'

Mamy rzut rożny dla Olimpii. Krótko rozegrana piłka, wrzutka zablokowana i koniec zagrożenia pod bramką gospodarzy.

9'

W końcu ofensywna akcja Olimpii, zakończona wrzutką a w pole karne. Dośrodkowanie Woźniaka nie znalazło jednak jego kolegów z zespołu.

7'

Gorąco dzisiaj w Głogowie, upał nie wpłynie pozytywnie na tempo widowiska.

5'

Po kolejnym rzucie rożnym dla gospodarzy było już groźniej, ale nie skończyło się jeszcze celnym strzałem na bramkę.

2'

Od ataku rozpoczęli piłkarze Chrobrego. Skończyło się na rzucie rożnym, ale stały fragment nie przyniósł im większych korzyści. Z piłką poradzili sobie obrońcy gości.