GOOOL! Gola dla Chojniczanki zdobył w 34. minucie Andrzej Rybski!

KONIEC SPOTKANIA! Chojniczanka przegrywa z Bytovią aż 1:6!!

Zmiana w Bytovii, Kort opuszcza plac gry, zastąpi go Jastembski.

82'

Ostatnia zmiana w Chojniczance, Wojciech Lisowski wejdzie za Rogalskiego.

81'

To jest już pogrom! Bytovia prowadzi z Chojniczanką 5:1! Trzecią bramkę w tym spotkaniu strzelił Mateusz Klichowicz, który tym razem także nie miał problemów, by pokonać Podleśnego.

80'

GOOOOL! MATEUSZ KLICHOWICZ!!!

78'

Kolejna zmiana w Bytovii, Lisowski zmieni Kryszaka.

75'

Chojniczanka przegrywa już 1:4, a część kibiców tej drużyny powoli opuszcza stadion.

73'

Pierwsza zmiana w Bytovii, Szewczyk wjedzie za Jasińskiego.

72'

Świetna kontra Bytovii, Klichowicz sprawnie minął kilku rywali, znalazł się na pozycji sam na sam z Podleśnym i po raz drugi w tym meczu pokonał go.

71'

70'

Głową na bramkę Bytovii uderzał Paweł Zawistowski, ale trafił tylko w poprzeczkę!

69'

Kibice zgromadzeni w Chojnicach mogą narzekać obecnie na...nudę. Gra od kilku minut toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

67'

Zmiana w Chojniczance, z boiska schodzi Mikołajczak, zastąpi go Jelić.

63'

Łukasz Kosakiewicz wychodził na dość dobrą pozycję, ale dostał zbyt mocne podanie z głębi pola.

59'

Rafał Grzelak został ukarany żółtą kartką.

55'

Chojniczanka wyraźnie podrażniona obecnym wynikiem, nabrała wiatru w żagle. Podopieczni Mariusza Pawlaka coraz częściej atakują bramkę Bytovii, jak na razie bezskutecznie.

54'

Kolejna bardzo dobra akcja Chojniczanki, ale znów Tomasz Mikołajczak nie trafia do pustej bramki...

52'

Co za szansa Chojniczanki! Tomasz Mikołajczak nie trafił z dwóch metrów na pusta bramkę Bytovii!

51'

Mikołajczak oddał strzał z dystansu, ale jeden z obrońców Bytovii wybił piłkę na róg.

49'

Rzut rożny dla Bytovii, Wróbel strzelał, ale piłka powędrowała wysoko nad poprzeczką.

48'

Kosakiewicz zagrywał stronę Rogalskiego, ale ten nie zdołał dobie do piłki.

45'

W przerwie Mariusz Pawlak dokonał jednej zmiany. Grischok wszedł za Mrozika.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę.

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Bytovia prowadzi z Chojniczanką 3:1.

43'

Łukasz Wróbel został ukarany żółtą kartką.

41'

Znów pogubiła się w defensywie Chojniczanka. Dośrodkowanie z rzutu rożnego i głową do bramki gospodarzy trafia Łukasz Wróbel.

40'

GOOOL!! ŁUKASZ WRÓBEL!!

38'

Piotr Kieruzel został ukarany żółtą kartką.

36'

Tomasz Mikołajczak szukał okazji do zdobycia kolejnej bramki, ale został złapany na spalonym.

35'

Gol kontaktowy Chojniczanki! Maciej Rogalski posłał świetną piłkę do Tomasza Mikołajczaka, a ten głową pokonał Gerarda Bieszczada.

32'

Ależ groźna akcja Bytovii! Kort oddał strzał na bramkę Chojniczanki, ale minimalnie się pomylił i futbolówka powędrowała obok słupka!

30'

Zawistowski zagrywał piłkę z rzutu rożnego, ale w porę wybił ją Janusz Surdykowski.

29'

Rafał Grzelak uderzał piłkę z rzutu wolnego, ale trafił tylko w mur.

28'

Po faulu na Mikołajczaku rzut wolny dla Chojniczanki.

27'

Dawid Kort ładnie przymierzył się do strzału i uderzył zza pola karnego. Damian Podleśny skapitulował po raz drugi w tym spotkaniu.

26'

GOOOOL! DAWID KORT!!!

23'

Groźny strzał Piotra Kieruzela, ale piłka powędrowała lekko obok bramki.

22'

Po solowej akcji Tomasza Mikołajczaka pierwszy korner dla Chojniczanki.

21'

Nieźle do strzału złożył się Paweł Zawistowski, ale uderzał niecelnie.

18'

Radosław Jasiński padł na murawę, chwila przerwy.

17'

Dośrodkowanie w kierunku Mikołajczaka, ale piłkę pewnie chwyta Bieszczad.

15'

Za nami pierwszy kwadrans spotkania, zdecydowanie na korzyść Bytovii. Goście grają mądrze i rozbijają każdą próbę ataku Chojniczanki.

11'

Na razie stroną dominującą w tym meczu jest Bytovia.

9'

Ależ gubią się w defensywie i popełniają szkolne błędy piłkarze Chojniczanki. Jeśli tak dalej pójdzie, stracą więcej, niż jednego gola...

7'

Groźnie pod bramką Chojniczanki. Chomiuk mocno uderzył zza pola karnego wolejem, ale Podleśnemu udało się obronić ten strzał.

5'

Ależ mocy początek meczu w wykonaniu gości z Bytowa! Mateusz Klichowicz otrzymał dobre podanie z głębi pola i wpakował futbolówkę do pustej bramki Chojniczanki. Ewidentnie w tej sytuacji pogubili się defensorzy tej drużyny.

5'

4'

2'

Lisowski obecny na prawej stronie wrzucił piłkę w kierunku Mikołajczaka,, ale obrońca ją wybił. Pierwsza groźniejsza akcja gospodarzy.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

20:03

Warto także zaznaczyć, że Chojniczanka doczekała się na własnym stadionie sztucznego oświetlenia.

20:00

Tomasz Mikołajczak rozegra dziś 101. mecz w barwach Chojniczanki.

19:59

Do Chojnic przybyło dziś ok. 200 kibiców Bytovii Bytów.

19:58

Piłkarze obu drużyn własnie pojawili się na murawie.

19:58

Chojniczanka

19:55

Rezerwowi Bytovii: Oszmaniec, Kożnas, Szewczyk, Jastrzembski, Jakóbowski, Mąka.

19:55

Rezerwowi Chojniczanki: Jelić, Czerwiński, Grischok, Lisowski, Garbacik, Hładun, Niedziela.

19:47

Piłkarze Chojniczanki i Bytovii Bytów zmierzą się w derbowym, zaległym meczu 6. kolejki 1. ligi.

19:47

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Chojniczanka - Bytovia Bytów!