Niedziela, 30 sierpnia 2015, godz. 20:00
Wigry SuwałkiWigry Suwałki
1 : 2
Stomil OlsztynStomil Olsztyn
95'

Koniec meczu, sędzia ostatni raz gwiżdże w tym spotkaniu. Wigry przegrywają u siebie ze Stomilem 2:1 i tracą pozycje lidera 1 ligi piłkarskiej. To tyle z dzisiejszej relacji i zapraszam na kolejne mecze z udziałem drużyny z Suwałk. Do zobaczenia

95'

groźnie pod bramką Stomilu, z lini bramkowej wybija zawodnik gości

94'

Wigry atakują całą drużyną, trwa napór na bramkę Stomilu

21:45

sędzia dolicza 4 minut do regulaminowego czasu

92'

mają nadzieję że ich drużyna doprowadzi do remisu

21:44

do końca regulaminowego czasu pozostała minuta, kibice gospodarzy gorąco dopingują swoją drużynę

87'

rzut rożny dla Wigier, dośrodkowuje Kalinkowski

83'

trzecia zmiana Stomilu, schodzi Kujawa a na plac gry wchodzi Paweł Łukasik

83'

groźnie pod bramką Stomilu, dośrodkowanie Gąski i głową strzela tuż obok słupka Bartosz Biel

21:37

na około 10 minut do zakończenia meczu w Suwałkach Stomil prowadzi z Wigrami 2:1

79'

kolejna zmiana u gości, schodzi Grzegorz Lech a wchodzi Michał Trzeciakiewicz

78'

Zmiana w Wigrach, schodzi Żebrowski a wchodzi Damian Gąska

77'

do swojego debiutu w barwach Wigier przygotowuje się Damian Gąska

75'

Zmiana u gospodarzy, plac gry opuszcza Piotr Ruszkul a wchodzi Atanackovic

74'

Kolejny faul na Żebrowski, żółtą kartką upomniany Jarosław Ratajczak

70'

Zmiana u gości, schodzi Meskhiia a wchodzi Tsubasa Nishi

70'

Rzut rożny dla Wigier, dośrodkowuje Kalinowski i niecelny strzał oddaje Mateusz Żebrowski

69'

Bartłomiej Kalinowski faulowany przez zawodnika Stomilu

68'

zmiana w Wigrach, schodzi Moneta a na placu gry melduje się Bartosz Biel

66'

faulowany Żebrowski, żółtą kartką ukarany Grzegorz Lech

65'

Tylko dobry refleks Zocha zapobiegł utracie bramki

65'

W polu karny Wigier groźny strzał głową po dośrodkowaniu Łukasza Suchockiego oddał Rafał Kujawa

63'

Faulowany Jakub Bartkowski przez zawodnika Stomilu Rafała Kujawę

61'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Meskhiia i uderzenie głową Grzegorza Lecha. Zoch bez szans

59'

Bramka dla gości, autorem bramki Grzegorz Lech

56'

Rzut rożny dla Wigier, dośrodkowuje Bartłomiej Kalinkowski

55'

W Suwałkach Wigry remisują ze Stomilem 1:1

53'

Strzał z lewej strony pod poprzeczkę bramki gości. Piotr Skiba nie miał najmniejszych szans na skuteczną obronę.

51'

Gol dla Wigier, autorem bramki Łukasz Moneta

51'

Dzisiejszy mecz obserwuje 3066 widzów, mamy komplet

48'

Żółta kartka dla zawodnika Wigier, ukarany Marcin Tarnowski

46'

Groźny strzał Jakuba Bartkowskiego na bramkę Stomilu

45'

Początek drugiej połowy, zaczynają Wigry

20:58

Na drugą połowę wychodzą piłkarze obydwu drużyn

20:50

Wigry na razie nie potrafią sforsować obrony gości. Widać lekkie zdenerwowanie ze strony zawodników Wigier. Mało składnych akcji, brak pomysłu na przedostanie się pod bramkę strzeżoną przez bramkarza Stomilu.

20:49

Do przerwy Stomil prowadzi w Suwałkach z Wigrami 1:0

45'

Koniec pierwszej połowy. Zawodnicy udają się do szatni

47'

Stuprocentowa sytuacja Wigier, z pięciu metrów prosto w bramkarza strzela Żebrowski, a dobitkę wybija na rzut rożny zawodnik Stomilu

45'

Strzał Mateusza Żebrowskiego z 18 metrów wysoko ponad bramką Stomilu

43'

Faulowany Kamil Adamek. Będzie rzut wolny dla Wigier

41'

Groźna akcja Stomilu z lewej strony,

39'

Strzał prosto w mur oddaje zawodnik Stomilu, Irakli Meskhiia

38'

Rzut wolny dla Stomilu. Odległość do bramki Wigier około 20 metrów.

36'

Rzut wolny dla Stomilu. Z prawej strony dośrodkowuje Meskhiia

35'

Żółtą kartką upomniany zawodnik gości. Jarosław Czarnecki

32'

Wigry próbują kombinacyjnej gry ale na razie bez grożnej sytuacji pod polem karnym Stomilu

30'

Indywidualna akcja Żebrowskiego, niestety zatrzymana przez obrońcę Stomilu

28'

Groźne dośrodkowanie zawodnika Stomilu i zakotłowało się pod bramką Wigier, na rzut rożny wybija Jarzębowski

24'

Rzut wolny dla Wigier, żółtą kartką ukarany zawodnik Stomilu Irakli Meskhiia

23'

Groźny strzał zawodnika gości. Z prawej strony strzelał Łukasz Suchocki. Minimalnie niecelnie obok słupka bramkarza Wigier

19'

Kiks Bartkowskiego i mogło się skończyć groźną akcją dla Stomilu

14'

Jak padł gol? Dokładne podanie ze środka pola, między obrońcami Wigier i uderzenie z lewej strony pod porzeczkę. Zoch był bez szans

14'

Asystę przy bramce Kujawy zaliczył Irakli Meschia

13'

Goooool! Rafał Kujawa daje Stomilowi prowadzenie!

13'

Akcja Stomilu zatrzymana przed polem karnym Wigier

10'

Obydwa zespoły nie potrafią skleić żadnej konkretnej akcji.

8'

Na razie gra toczy się głównie w środku boiska.

5'

Dośrodkowanie z lewej strony Monety. Pewna interwencja Skiby

4'

Rzut rożny dla zespołu Wigier

3'

Faulowany w środku pola zawodnik Stomilu

2'

Na bramkę Stomilu strzelał Marcin Tarnowski

1'

Od środka zaczynają goście

19:58

Właśnie na murawię pojawili się piłkarze obydwóch drużyn

19:56

Trybuny stadionu Wigier powoli zapełniają się kibicami drużyny gospodarzy. Liczymy na komplet widzów

19:52

Właśnie w tej chwili na stadion wjechał autokar z kibicami Stomilu Olsztyn przy eskorcie Policji

19:50

Na meczu spodziewani są kibice gości, którzy w komentarzach przed dzisiejszym mecze zapewniali że szczelnie zapełnią trybunę przygotowaną dla nich.

19:47

Zespół Wigier czyli lider tabeli 1 ligi piłkarskiej w poprzedniej kolejce pokonał na wyjeździe zespół Arki Gdynia 2:0 natomiast Stomil pauzował z powodu przełożenia meczu z Bytovią Bytów.

19:44

Witam i zapraszam na mecz 6 kolejki 1 ligi piłkarskiej Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn

19:38

Rezerwowi Wigier: Karol Salik, Aleksandar Atanackovic, David Makaradze, Bartosz Biel, Kamil Lauryn, Maciej Wichtowski, Damian Gąska(M) Rezerwowi Stomilu: Dawid Mieczkowski, Tomasz Wełna, Piotr Głowacki, Michał Trzeciakiewicz, Tsubasa Nishi, Paweł Łukasik, Karol Żwir(M)