Rozwój KatowiceRozwój Katowice
1 : 3
Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
94'

Ostatni gwizdek sędziego. Chojniczanka zasłużenie pokonuje Rozwój 3:1. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

92'

Goool!!! Honorowa bramka Rozwoju! Piłkę do bramki z 2 metrów skierował Patryk Kun!

90'

Sędzia do regulaminowego czasu gry doliczył 4 minuty

89'

Kartka dla Lisowskiego za faul na środku boiska

88'

Ostania zmiana w ekipie trenera Pawlaka. Schodzi Grzelak, a na boisku melduje się Matyjka

85'

Gospodarze szukają honorowej bramki. Ich starania kończą się jednak przed polem karnym gości

80'

Druga zmiana w ekipie z Chojnic. Schodzi Rybski, a na boisku pojawia się Mrozik.

78'

Goool!!! Po dośrodkowaniu z prawej strony Kosakiewicza piłkę z bliskiej odległości do bramki wpakował Mikołajczak. 3:0!

74'

Gospodarze dwukrotnie zastosowali słynną "szarańczę" przy stałym fragmencie gry. Bez powodzenia.

72'

Dobra akcja Rozwoju. Dośrodkowanie z lewej strony boiska Kayode na korner wybijają goście.

71'

Kartka dla Grzelaka za faul na środku boiska.

70'

Ostatnia zmiana w zespole Marka Motyki. Boisko opuścił Menzel, a w jego miejsce pojawił się Kozłowski.

68'

Zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Gielza. W jego miejsce Tkocz

64'

Goool!! Świetna kontra gości, zakończona precyzyjnym strzałem Kosakiewicza w długi róg bramki Solińskiego!!

63'

Strzał Tomasza Wróbla z prawej strony z trudem broni Hładun. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wyszła na rzut rożny!

61'

Składna akcja gości. Z prawej strony wrzucał Kosakiewicz, piłkę odgrywał Rogalski, ale Grzelak fatalnie spudłował z 10 metrów!

57'

Zmiana w ekipie trenera Pawlaka. W miejsce Grischoka wchodzi Kosakiewicz.

54'

Dośrodkowanie z prawej strony Zawistowskiego wyłapuje Soliński.

54'

Żółta kartka dla Winiarczyka

51'

Goool!!! Po dośrodkowaniu z lewej strony Pietruszki nieudany strzał z woleja Roglaskiego na bramkę zamienił Andrzej Rybski

48'

Niegroźne z pozoru dośordkowanie Raula Gonzaleza sprawiło dużo problemów defensorom gości, którzy do spółki z bramkarzem wybili piłkę na rzut rożny

45'

W przerwie trener gospodarzy Marek Motyka dokonał jednej zmiany. W miejsce Czaplińskiego wszedł Patryk Kun.

45'

Czas rozpocząć drugą połowę spotkania! Liczymy na bramki po przerwie. Od środka gospodarze!

45'

Ostatni gwizdek sędziego w pierwszej połowie. Do przerwy bez bramek. Zapraszamy po przerwie!

45'

Prostopadłe zagranie Rybskiego okazało się za mocne dla Grischoka.

41'

Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska Czaplińskiego piłkę w polu karny przyjął Tomasz Wróbel. Jego strzał instynktownie wybronił Hładun!

40'

Żółtą kartką ukarany zawodnik gospodarzy Sebastian Gielza

38'

Strzał z lewej strony boiska w wykonaniu Łukasza Winiarczyka. Piłka minęła bramkę Hładuna o kilka metrów.

36'

Okres szarpanej gry z jednej i drugiej strony. Obie ekipy nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce.

32'

Nieporozumienie pomiędzy Kopczykiem a Solińskim o mało nie skończyło się bramką dla gości. W ostatniej chwili Kopczyk wybija na rzut rożny.

30'

Po 30 minutach obraz gry nie zmienia się. Goście mają więcej z gry, a gospodarze nie potrafią znaleźć właściwego rytmu gry.

28'

Na strzał z dalszej odległości zdecydował się Zawistowski. Piłka po jego uderzeniu w znacznej odległości minęła bramkę Rozwoju.

26'

Świetny kontraatak Chojniczaki! Rybski prostopadle zagrał do Grischoka, który wyszedł sam na sam z Solińskim. Górą jednak bramkarz Rozwoju!

22'

W odpowiedzi z prawej strony dośrodkowywał Raul Gonzalez. Jego podanie nie znalazło jednak odpowiedzi.

20'

Składna akcja lewą stroną gości. Podanie od Grzelaka na bramkę próbował zamienić Paul Grischok. Jego strzał w ostatniej chwili zablokował Kopczyk

16'

25 metrów od bramki faulowany był napastnik Rozwoju Sebastian Gielza. Rzut wolny na bramkę próbował zamienić Tomasz Wróbel. Piłka powędrowała jednak wysoko nad bramką.

14'

Pierwsza dobra okazja Rozwoju. Lewą stroną popędził Łukasz Winiarczyk. Jego dośrodkowanie przeciął jednak bramkarz Dominik Hładun

12'

Gospodarze próbowali koronko rozegrać atak pozycyjny. Ich zapędy powstrzymali jednak obrońcy Chojniczanki.

10'

10. minut meczu za nami. Póki co przewagę mają goście, którzy częściej goszczą na połowie gospodarzy

8'

Kolejna akcja Chojniczanki na strzał zza pola karnego zdecydował się Paweł Zawistowski. Strzał w sam środek nie sprawił problemów Solińskiemu

6'

W środku boiska ostro faulował Przemysław Gałecki. Obyło się bez kartki. Po chwili kolejny rzut rożny wykonywali goście. Z problemami piłkę łapał Bartosz Soliński.

2'

Akcję prawą stroną przeprowadził Maciej Rogalski został jednak zablokowany. Rzut rożny dla gości, po którym gorąco zrobiło się w polu karnym Rozwoju. Skończyło się na strachu

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Michała Mularczyka! Od środka goście!

16:58

Obie ekipy wychodzą już na murawę przy ulicy Zgody. Zaraz zaczynamy!

16:55

Rezerwowi Chojniczanka: Podelśny, Garbacik, Kosakiewicz, Majtyka, Mrozik, Niedziela.

16:55

Rezerwowi Rozwój: Gocyk, Mielnik, Kapias, M. Gałecki, Tkocz, Kun, Kozłowski.

16:53

Pogoda w Katowicach jest dziś znakomita. Liczymy więc, że piłkarze obu drużyn stworzą ciekawe widowisko. Sędzią spotkania jest Pan Michał Mularczyk.

16:51

Marek Motyka zgodnie z zapowiedziami dokonał kilku korekt w składzie. Mecz na ławce rozpoczynają Damian Mielnik i Robert Tkocz, którzy rozpoczęli mecz w Olsztynie w wyjściowym składzie. W ich miejsce od początku wystąpią dziś Łukasz Kopczyk oraz Sebastian Gielza.

16:48

Trener gości Mariusz Pawlak w porównaniu z poprzednim wygranym spotkaniem z Olimpią Grudziądz nie dokonał żadnej zmiany w wyjściowej jedenastce.

16:42

Po raz pierwszy w tym sezonie 1. ligi zespoły rywalizują w trakcie tygodnia. Oto co na ten temat miał do powiedzenia trener gospodarzy Marek Motyka: "Jako piłkarz lubiłem system środa-sobota. Sam jestem ciekaw jak teraz wyjdzie moim piłkarzom. Pogoda się zmieniła nie ma upałów, boisko jest bardzo dobrze przygotowane, a na nim zawodnicy są pewniejsi. To się czuje. Chłopcy są bardzo naładowani i mam nadzieję, że dzięki temu zagramy skutecznie z przodu i na zero z tyłu".

16:36

Obie drużyny po czterech dotychczas rozegranych meczach zgromadziły po 4 oczka i sąsiadują ze sobą w tabeli. Chojniczanka zajmuje 13. miejsce. Katowiczanie plasują się pozycję niżej.

16:29

Witamy serdecznie! Zapraszamy na relację z meczu pomiędzy Rozwojem Katowice a Chojniczanką Chojnice, który rozpocznie się za około 30 minut.