Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
1 : 1
Chrobry GłogówChrobry Głogów
95'

Sędzia Lis kończy to spotkanie, końcowy wynik to 1:1, za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński, widzimy się podczas spotkania z Wisłą Płock!

93'

Ostatnia zmiana meczu, za Górskiego wchodzi Ziemniak.

92'

Rzut wolny dla Sandecji, Sobotka dośrodkowuje w pole karne, piłkę z trudem łapie bramkarz!

90'

Kolejna okazja gospodarzy, tym razem Nather uderzał z 16 metrów, jednak za słabo, by pokonać Szymańskiego!

90'

4 minuty doliczone do czasu gry przez Jacka Lisa!

88'

Ależ akcja gospodarzy! W pole karne z lewej strony dośrodkował Sobotka, do piłki w polu karnym dopada Bartków, wycofał ją do Szczepańskiego, jednak strzał tego ostatniego wysoko ponad bramką!

86'

Świetna okazja Chrobrego! Tym razem Michalec po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelił niewiele nad poprzeczką!

85'

Kolejna okazja gospodarzy! Małkowski spróbował swojego szczęścia po indywidualnym rajdzie, jednak ten strzał nie należał do najlepszych.

83'

Mamy małe deja vu, znowu dośrodkowanie Sobotki, i po raz drugi do piłki nie dopada Ctvrtnicek!

83'

Kolejna okazja gospodarzy! Z lewej strony dośrodkowywał w pole karne Sobotka, wślizgiem piłkę próbował uderzyć Ctvrtnicek, jednak zabrakło centymetrów.

80'

Kolejna okazja gospodarzy, po zagraniu na dobieg od Bartkowa, do piłki dopada Szczepański, ten wykonuje "centrostrzał", ale piłka szybowała ponad bramkę!

79'

Ostatnia zmiana w Sandecji, za Aleksandra wchodzi Ctvrtnicek.

78'

W polu karnym po dośrodkowaniu do piłki dopadł Aleksander, uderzył jednak tak, że Brazuca leciała obok bramki.

77'

GOOOOOOOOOOOOOL! Byrtek strzela głową piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ta skozłowała przy prawym słupku bramki Radlińskiego i mamy remis!

75'

Żółty kartonik dla Szufryna za faul w środku pola!

74'

Sandecja w ataku! Po chaotyczej akcji między Dudzicem i Małkowskim, przed polem karnym do piłki dopada Bartków, jednak strzela obok słupka!

72'

Groźnie pod bramką Sandecji, z prawej strony dośrodkowuje Kościelniak, jednak Radliński paruje we wspaniały sposób piłkę przed siebie wycofując niebezpieczeństwo!

70'

Druga zmiana w Chrobrym, Hałambiec wchodzi za Gąsiora.

68'

Hudyma ogląda "żółtko" za faul na Dudzicu!

67'

Okazja gospodarzy, Małkowski dośrodkowuje z lewej strony do Aleksandra, jednak ten drugi nie sięgnął piłki, było naprawdę blisko!

65'

Pierwsza okazja po dłuższej przerwie, długą piłkę z wysokości połowy boiska zagrał Bogusławski, jednak piłka wpada w ręce Radlińskiego!

62'

Druga zmiana w Sandecji, za Tarasenkę wchodzi Sebastian Szczepański.

58'

Brutalny faul w środku pola, prostą nogą Bartkowa atakuje Sędziak, i zakończył swój udział w spotkaniu po zaledwie 12 minutach gry!

56'

Pierwsza zmiana w Sandecji, za Makucha wchodzi Bartków.

53'

Żółta kartka dla Małkowskiego za faul przed włsnym polem karnym na Hudymie.

51'

Na trybunach mamy około 2000 widzów, licząc również liczną grupę kibiców gości.

50'

Tarasenko dośrodkowuje w pole karne, strzela głową Dudzic, jednak nie udało się pokonać Szymańskiego!

49'

Kolejna okazja Chrobrego, Drewniak dośrodkowuje do Hudymy w pole karne po ziemi, ukrainiec strzela jednak zbyt słabo by zaskoczyć Radlińskiego.

46'

Pierwsza okazja gości, Górski strzela wysoko ponad bramką po dośrodkowaniu od Kościelniaka.

46'

Chrobry zaczyna od środka II połowę meczu!

46'

Przed startem II połowy zmiana w Chrobrym, za Machaja wchodzi Sędziak.

47'

Kończymy pierwszą połowę, do tej pory Sandecja prowadzi z Chrobrym 1:0, widzimy się po przerwie!

45'

Kolejny rzut wolny i dośrodkowanie Sobotki sprawia problemy, gdyby tylko do piłki dopadł wślizgiem Małkowski, mielibyśmy gola!

45'

Minuta doliczona do czasu gry!

44'

Świetna okazja gospodarzy! Z rzutu wolnego z 35 metrów dośrodkowywał Sobotka, głową piłkę musnął Szarek, jednak bramkarz znów na miejscu!

42'

Ależ było blisko remisu! Po zagraniu w pole karne Machaja, do piłki dopada Górski, strzela z najbliższej odległości, jednak Radliński popisuje się kapitalną interwencją!

40'

Kolejna okazja Sandecji! Z lewej strony ponownie dośrodkowuje Sobotka, głową strzela Aleksander, piłka kozłuje i bez problemu łapie ją Szymański!

39'

Aleksander w lewy róg, Szymański rzuca się w prawo, mamy gola!

38'

KARNY DLA SANDECJI! W polu karnym pada Małkowski!

47'

Rzut rożny dla Głogowian, do piłki głową dopada Górski, strzela ponad bramką!

34'

Ależ groźnie pod bramką Chrobrego! Z około 30 metrów z prawej strony strzela Sobotka, kilku obrońców mogłoby dosięgnąć lecącej piłki jednak nie udało się jej przechwycić!

31'

Hudyma! Ależ potężnie strzela Ukrainiec z 20 metrów z prawej strony, piłka obok bramki!

29'

Tym razem Górski strzela z 20 metrów, jednak piłka szybuje ponad bramką!

26'

Kolejna okazja gospodarzy! Tym razem Małkowski strzela z woleja w polu karnym po zagraniu od Tarasenki. piłka jednak po raz kolejny zmierza obok bramki.

21'

Sandecja w natarciu! Po dłuższej wymianie podań między Sobotką, Dudzicem i Tarasenką, ten ostatni oddaje strzał z prawej strony pola karnego, jednak piłka leci prosto w ręce Szymańskiego!

20'

Ależ groźnie! Sobotka dośrodkowuje z lewej strony, głową w polu karnym uderzał Dudzic, jednak Szymański z trudem łapie piłkę lecącą do bramki!

19'

Kolejna okazja gospodarzy! Z prawej strony dośrodkowuje Tarasenko, do piłki dopada Małkowski, strzela z woleja, niestety dla kibiców gospodarzy obok lewego słupka!

16'

Mamy małe deja vu, po raz kolejny dośrodkowuje Sobotka, i po raz kolejny Szymański broni!

15'

Kolejne dośrodkowanie Sobotki z lewego skrzydła, i po raz kolejny do piłki pewnie wyskakuje Szymański!

14'

Marcin Makuch ukarany żółtą kartką za wślizg od tyłu na Drewniaku.

12'

Gospodarze atakują po dłuższej przerwie! Bartłomiej Dudzic po wymianie piłki z Tarasenką oddał lekki strzał z prawego skrzydła, jednak Szymański górą!

11'

Na boisku leży kontuzjowany Górski, mamy do czynienia z interwencją służb medycznych.

9'

Kolejna groźna okazja gości! Z rzutu rożnego ostro dośrodkowywał Drewniak, lekko piłkę musnął Byrtek, jednak niewiele zabrakło, by Radliński wyciągał piłkę z siatki.

7'

Pierwsza okazja Chrobrego, po dośrodkowaniu w pole karne, do piłki dopada Byrtek, strzela głową, jednak Radliński nie dał siępokonać!

4'

Kolejna szansa gospodarzy, Sobotka dośrodkowuje w pole karne, jednak piłkę łapie pewnie Szymański!

3'

Na ten moment mamy do czynienia z otwartą grą, oba zespoły tworzą sobie okazje.

1'

Pierwsza okazja gospodarzy, Sobotka dośrodkowuje w pole karne, jednak pewnie interweniuje obrońca.

1'

Od środka wznawiają Sandecja, grająca od prawej do lewej, sędzia Lis używa gwizdka i startujemy!

17:56

Gracze obu drużyn w asyście Jacka Lisa i jego asystentów wchodzą na plac gry, za moment zaczynamy!

17:48

Pozostało niecałe 10 minut do startu, dlatego proszę powoli zajmować miejsca, bowiem zaczynamy podróż do emocji z 1. ligą!

17:37

Gracze powoli rozgrzewają się przed trudami dzisiejszego spotkania, pogoda naprawdę sprzyja grze w piłkę nożną, lekki wiatr, niebo z niewielkimi chmurami i ok. 23 stopni.

17:34

Rezerwowi:

Sandecja Marek Kozioł, Michał Szeliga, Mateusz Bartków, Łukasz Nowak, Adrian Danek, Sebastian Szczepański, Josef Ctvrtnicek

Chrobry: Damian Tyźlik, Mateusz Hałambiec, Damian Sędziak, Patryk Malinowski, Robert Pisarczuk, Karol Hodowany, Krzysztof Ziemniak

17:32

Niecałe 27 minut pozostało do startu spotkania pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Chrobrym Głogów, ze stadionu przy ul. Kilińskiego zaprasza Państwa Krzysztof Rosłoński.