Za uwagę dziękuje Kevin Słomka.

18:54

Piłkarze Siarki zostali nagrodzeni gromkimi brawami przez kibiców. Ale zupełnie na te brawa zasłużyli. Piłkarze Znicza z resztą też.

18:54

To był naprawdę ciekawy mecz. Siarka ostatecznie remisuje ze Zniczem 1:1. To gospodarze jako pierwsi objęli prowadzenie, ale goście błyskawicznie wyrównali stan meczu. Później żadna z drużyn nie zdołała już zdobyć bramki, choć to Siarkowcy wykazywali większe zainteresowanie atakiem aniżeli goście. Ostatnie minuty to niesamowita walka, zarówno jednych jak i drugich, za co należą się duże brawa, biorąc pod uwagę warunki atmosferyczne.

94'

Stefanik główkuje, ale obok bramki, a sędzia kończy mecz! Siarka 1:1 Znicz!

93'

Jeszcze jedna okazja dla Siarki, rzut rożny.

93'

Rajd Martusia, ale jeden z defensorów wyekspediował piłkę w aut.

92'

Siarka naciska w tych ostatnich minutach, Znicz natomiast broni się jak tylko może.

91'

Sędzia doliczył 4 minuty.

90'

Martuś uderza sprzed szesnastki, ale Misztal bez problemów broni ten strzał.

90'

Jeszcze jedna zmiana w szeregach gości, plac gry opuszcza Maksymilian Banaszewski, a w jego miejsce wchodzi Jakub Przybyła.

87'

Kolejna znakomita okazja dla gości! Tym razem Danilczyk stanął przed szansą, ale mając piłkę "na woleja" fatalnie skiksował.

85'

SŁUPEK!! Cóż to była za szansa dla Znicza!! Mysiak wyskoczył najwyżej w polu karnym, ale jego strzał zatrzymał się na słupku! A mógł mieć drugą bramkę!

83'

Domański ładnie minął rywala i chciał zagrać prostopadle do wychodzącego Martusia, ale świetnie zatrzymał tę akcję Kucharski.

82'

Ładne zagranie Stefanika do Chłonia, ale sędzia uznał, że zawodnik Siarki był na spalonym.

80'

10 minut do końca meczu, żadna z drużyn nie rezygnuje. Ktoś zdoła jeszcze strzelić?

78'

Michał Danilczyk również ukarany.

78'

Sędzia pokazał kartkę Kamilowi Kościelnemu.

77'

Kolejna zmiana w Siarce, Adrian Chłoń zmienia Sebastiana Mandzelowskiego. A na boisku bójka!

76'

Wrzutka z rzutu rożnego Górki, zagranie to świetnie przedłużył Kita, a Mysiak dopełnił formalności i pokonał głową Beszczyńskiego!

76'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL!!!! 1:1!! ALEŻ BŁYSKAWICZNIE! Maciej MYSIAK!

74'

Trzecia zmiana w Zniczu, Patryk Kubicki zmienia Mateusza Stryjewskiego.

74'

Świetna wrzutka w pole karne, piłka dochodząca do bramki. Obrona Znicza zaspała, a najlepiej zachował się Martuś, który dobrze przeciął podanie i wpakował piłkę do siatki!

73'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL!!! 1:0 DLA SIARKI!!! SZYMON MARTUŚ!

73'

Rackiewicz fauluje Więcka blisko narożnika pola karnego, sędzia bez wahania użył gwizdka i podyktował rzut wolny. Będzie szansa dla tarnobrzeżan.

72'

Kita opuszcza boisko w asyście medyka, będzie opatrywany za linią boczną.

70'

Wrzutka Domańskiego, w polu karnym najwyżej wyskoczył Stępień, ale główkuje obok bramki.

70'

Górka zablokował wrzutkę Stromeckiego i Siarka ma korner.

68'

Dobry rajd Maksymiliana Banaszewskiego, ale równie dobrze zatrzymał go Konrad Stępień.

66'

Sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów, ale od razu zmiana w Zniczu - na boisko wchodzi Arkadiusz Górka, który zastępuje Macieja Machalskiego.

66'

Druga zmiana w szeregach gospodarzy, boisko opuszcza Mariusz Korzępa, a w jego miejsce wchodzi Marcin Stromecki.

65'

Kita sprytnie podciął piłkę do wbiegającego Banaszewskiego, ale zrobił to zbyt mocno i Beszczyński zgarnął piłkę.

63'

Piłkarze trenera Banasika przekombinowali i Kopciński finalnie na ofsajdzie.

62'

Kita w walce z Kościelnym, górą defensor Siarki. Znicz jednak ma aut na wysokości pola karnego gospodarzy.

61'

Stryjewski miał piłkę w narożniku pola karnego, dobrym zwodem minął Sucheckiego, lecz jego strzał już bardzo niecelny.

59'

Kolejna żółta kartka, tym razem ukaranym jest Marcin Stefanik.

57'

Zmiana w Siarce, Jakub Więcek zmienia Kamila Jakubowskiego.

57'

Siarka mocno teraz naciska, ale Znicz dobrze broni dostępu do własnej bramki.

55'

Suchecki nie zrozumiał się z Mandzelowskim i piłka na aucie.

55'

Szarżujący Banaszewski został powalony przez Stępnia, za co kapitan Siarki zobaczył żółtą kartkę.

53'

Kopciński fatalnie wrzucał do Machalskiego, a miał naprawdę dobrą pozycję do wykonania dobrego zagrania.

52'

Banaszewski ucierpiał w starciu z rywalem, ale powinno być wszystko dobrze.

51'

Rzut wolny dla Znicza tuż przy polu karnym, ale wrzutka Machalskiego fatalna i wybił ją już pierwszy obrońca.

49'

Mandzelowski chyba zagrał ręką w polu karnym, ale arbiter nie przerywa gry!

48'

Domański leży na murawie, jest opatrywany przez medyków.

46'

Od razu do przodu ruszyli gospodarze i Korzępa wywalczył rzut rożny.

46'

Sędzia gwiżdże, zaczyna Siarka i startujemy z drugą odsłoną!

46'

Od razu zmiana w Zniczu, Krzysztof Kopciński zastępuje na placu gry Bartosza Wiśniewskiego.

18:02

Goście również powrócili na plac gry, a to oznacza że za chwilę zaczynamy drugą połowę.

18:00

Gospodarze wracają na murawę

17:48

Wysoka temperatura nie przeszkadza zawodnikom w dobrej grze. Początek meczu należał do piłkarzy Znicza, jednak z czasem do tarnobrzeżanie doszli do głosu i przejęli inicjatywę. Oba zespoły miały swoje szanse, jednak to gospodarze częściej zagrażali bramce rywala. Doskonałe okazje mieli Szymon Martuś czy Mariusz Korzępa, natomiast w Zniczu fantastyczną okazję zmarnował Bartosz Wiśniewski. Mecz jest ciekawy i miejmy nadzieję, że w drugiej połowie piłkarze zaprezentują się jeszcze lepiej i przede wszystkim - doczekamy się bramek.

45'

Koniec pierwszej części gry, jak na razie bez bramek w Tarnobrzegu!

45'

Szkolny błąd Stępnia, jednak kapitan Siarki szybko naprawił swą pomyłkę.

45'

Celne uderzenie Stępnia, ale stanowczo zbyt lekkie by zaskoczyć Piotra Misztala.

44'

Stefanik sprytnie poszukał nóg rywala i wywalczył rzut wolny około 26 metrów od bramki Misztala.

43'

Blisko błędu Kościlny, który źle główkował, w polu karnym czyhał już Stryjewski, ale ubiegł go golkiper gospodarzy.

41'

Banaszewski ładnie "zatańczył" z piłką przy linii bocznej, ale nie utrzymał jej w placu gry.

40'

Bardzo złe zagranie Stefanika, który zupełnie nie zrozumiał się z kolegami z zespołu.

37'

Fatalny strzał Danilczyka z około 30 metrów, bardzo niecelny.

35'

Ładna akcja Mandzelowskiego, który dostał podanie na prawą flankę od Korzępy, popędził w stronę pola karnego, zszedł do środka i oddał strzał, ale piłka minęła słupek bramki Misztala o około 1,5 metra.

34'

Ojoj, ależ błąd Beszczyńskiego! Golkiper Siarki wyszedł do piłki, ale nie złapał jej, dzięki czemu Znicz miał znakomitą okazję, ale dośrodkowanie zablokowane i tylko rzut rożny.

32'

Świetny przerzut Stefanika do Jakubowskiego, ale jego wrzutkę zablokował Rackiewicz.

30'

A na trybunach tarnobrzeskiego stadionu zasiada dziś były szkoleniowiec Siarki - Tomasz Tułacz.

30'

Beszczyński ładnie wybronił strzał Kity, Znicz ma rzut rożny.

27'

KORZĘPA!! Kolejny dobry strzał! Tym razem wydawało się, że strzał jest zły, ale piłka nagle zaczęła opadać i gdyby nie Misztal, to wpadłaby wprost w okienko!

26'

DOMAŃSKI!! Jak to nie wpadło?! Zawodnik Siarki kapitalnie minął rywala i uderzył na bramkę, ale obok! Jest jeszcze rzut rożny, więc możliwe, że to był powód niecelnego strzału.

24'

Sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.

24'

BESZCZYŃSKI! Bardzo dobra obrona golkipera Siarki! Ładna dwójkowa akcja Znicza zakończona strzałem Machalskiego, ale Beszczyński dobrze wybronił ten strzał.

21'

Świetna walka bark w bark Tomasza Przewoźnika z Michałem Kucharskim, kibice, jak i zawodnik Siarki twierdzą, że był faul, sędzia jednak nakazuje grać dalej.

19'

Próba strzału Sucheckiego, ale bardzo niecelna. Zawodnik Siarki nagrodzony jednak brawami za decyzję.

16'

MARTUŚ!! Kapitalnie to zrobił! Dostał dobre, długie podanie od Kościelnego, przyjął piłkę na klatkę i huknął z woleja, ale Misztal sparował na rzut rożny!

14'

Kolejna ciekawa okazja dla gospodarzy, tym razem Korzępa ładnie zagrał w uliczkę do Domańskiego, ale jego wrzutka wybita na korner.

14'

MARTUŚ! Dobra akcja Siarki. Wszystko zaczęło się od dobrego dryblingu napastnika Siarki, który zagrał na prawo do Przewoźnika. Ten mądrze odegrał przed szesnastkę do dobrze ustawionego i niepilnowanego Korzępy, ale ten niepotrzebnie wdał się w drybling. Szczęśliwie jednak piłka ostatecznie wylądowała pod nogami Szymona Martusia, jednak jego strzał trafił wprost w Misztala.

12'

Sporo nerwowości i przede wszystkim niedokładności w poczynaniach obu zespołów. Walka toczy się głównie w środku boiska z tym, że to Znicz częściej przedostaje się w rejony pola karnego gospodarzy.

11'

Kibice Siarki rozpoczynają doping, a Kamil Beszczyński wznowi grę z rzutu wolnego po faulu Kity.

9'

Stefanik poturbowany przy tym rzucie rożnym, wznawia Siarka.

9'

Pierwszy korner dla gości, po tym jak wrzutkę Machalskiego zablokował Suchecki.

8'

Mandzelowski nerwowo przy linii bocznej, Znicz przejął piłkę, ale szybka strata i Siarka znów w posiadaniu.

6'

Ostre wejście Stefanika w nogi Banaszewskiego. Faul, ale bez kartki.

4'

ALEŻ SZANSA DLA ZNICZA!! Na prawej flance świetnie znalazł się Stryjewski, zacentrował do środka do wbiegającego Wiśniewskiego, a ten zupełnie niepilnowany główkuje bardzo niecelnie!

2'

Dobra pierwsza próba Siarki, ładnie rozprowadzony atak, zakończony wrzutką Domańskiego, która jednak zablokowana.

1'

Sędzia daje znak, od środka zaczynają piłkarze Znicza!

16:57

Piłkarze już gotowi, za chwilę zaczynamy!

16:55

Sędziowie wyprowadzają zawodników na murawę, Siarka na zielono-czarno, Znicz natomiast w błękitno-granatowych strojach!

16:55

Rozjemcą dzisiejszego spotkania będzie Jacek Lis, a pomagać mu będą Robert Boruta, Tomasz Mośko oraz Radosław Wąsik.

16:51

Ławka rezerwowych Znicza: Bigajski - Kubicki, Niewulis, Górka, Kopciński, Przybyła, Kraska.

16:50

Ławka rezerwowych Siarki: Pawlus - Chłoń, Waleńcik, Więcek, Stromecki, Koczon.

16:48

Na trybunach tarnobrzeskiego stadionu nie ma jak na razie zbyt wielu kibiców. Trener Gąsior wielokrotnie narzekał, że na mecze Siarki przychodzi mało sympatyków. Do meczu zostało niewiele ponad 10 minut, więc kibiców może jeszcze przybyć.

16:44

Warto zauważyć, że w wyjściowym składzie Siarki znajduje się jedynie 3 zawodników, którzy w ubiegłym sezonie grali w tarnobrzeskiej drużynie. To pokazuje jak potężny "remont" został przeprowadzony przy Alei Niepodległości.

16:42

Piłkarze Znicza zakończyli już rozgrzewkę i udali się do szatni, Siarkowcy natomiast nadal na murawie.

16:34

W ubiegłorocznym spotkaniu na tarnobrzeskim stadionie, Znicz zwyciężył z Siarką 2:0. Drugie spotkanie również zakończyło się wygraną drużyny z Pruszkowa, którzy na własnym terenie odprawili Siarkę z kwitkiem, wygrywając 3:1.

16:31

Znicz w swoim inauguracyjnym (i bezbramkowym) meczu podzielił się punktami z beniaminkiem - Radomiakiem Radom.

16:31

Tarnobrzeżanie po pierwszej kolejce są liderem. Podopieczni trenera Gąsiora pokonali bowiem na wyjeździe Puszczę Niepołomice 3:0, zdobywając wszystkie bramki już w pierwszej połowie.

16:29

Do meczu pozostało około 30 minut, zapraszam zatem do przeczytania zapowiedzi tego meczu - ZAPOWIEDŹ.

16:24

Piłkarze gości rozgrzewają się już od kilku minut, gospodarze natomiast dopiero teraz opuszczają szatnię.

16:21

Dzisiejsza pogoda z pewnością nie sprzyja graniu w piłkę. Wysoka temperatura, ostre słońce - piłkarzy Siarki i Znicza czeka dziś ciężkie zadanie.

16:19

Witam serdecznie ze stadionu miejskiego w Tarnobrzegu! Po letniej przerwie 2. liga powraca na tarnobrzeski stadion. Dziś w ramach 2. kolejki piłkarze Siarki zagrają ze Zniczem Pruszków! Początek meczu o 17:00, a ja gorąco zapraszam na relację live!