Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
95'

Po meczu żółta kartka dla Sawali.

95'

KONIEC MECZU! Po spektakularnym spotkaniu Sandecja wygrywa 3:2, za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński!

93'

Walki pod koniec meczu nie brakuje, piłka przechodzi od połowy do połowy.

92'

Okazję na gola miał Matuszek, jednak po jego główce piłka szybuje ponad bramką!

90'

4 minuty doliczone do czasu gry

90'

Petasz strzela z rzutu wolnego, Radliński paruje piłkę przed siebie, niebezpieczeństwo zażegnane!

89'

Mieliśmy małe zamieszanie pod polem karnym Sandecji, wyjaśnione zostało ono przez Szufryna.

86'

Próba pokonania bramkarza Sandecji, po dośrodkowaniu Kądziora, do piłki dopada Krzywicki, strzela głową, jednak piłka szybuje ponad bramką!

84'

Ostatnia zmiana w Sandecji, Słaby wchodzi za Sobotkę!

83'

Sandecja po raz kolejny zaatakowała, tym razem Tarasenko pokusił się o strzał z 30 metrów, złapany przez Kryczkę.

82'

Żółta kartka dla Jakubika za wślizg od tyłu na Sobotce.

79'

Kolejna okazja gości, tym razem Krzywicki próbował pokonać Radlinskiego strzałem z ostrego kąta, piłka minęła bramkarza, jednak Szarek zabezpieczył "tyły".

76'

... a mimo interwencji ratowników medycznych, napastnik Sandecji wraca na boisko!

75'

Petasz ogląda żółtą kartkę za dyskusje...

74'

Mamy małą przerwę w grze związaną z kontuzją Aleksandra, trafionego w głowę przez jednego z graczy Dolcanu.

74'

Sandecja idzie za ciosem, teraz ładna drużynowa akcja między Aleksandrem i Małkowskim, pod koniec bybły piłkarz GKSu Bełchatów dośrodkowywał po ziemi, ale Kryczka wyszedł w porę by złapać tę piłkę!

72'

Kolejna zmiana w Dolcanie, za Tarnowskiego wchodzi Bajdur!

68'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Druga bramka Dudzica w przeciągu 2 minut! Wykonał niesamowity rajd lewym skrzydłem, wpadł w pole karne, i sytuacji sam na sam z Kryczką nie dał szans bramkarzowi!

66'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bartłomiej Dudzic dobija piłkę po błędzie Kryczki i wcześniejszej okazji Ctvrtnicka!

65'

Żółta kartka dla Grzegorza Barana za faul, ciężko stwierdzić na kim.

61'

Świetną okazję miał Dolcan! Tarnowski wpadł w pole karne po podaniu od Jagiełły, jednak Szufryn ofiarnym wślizgiem wybija piłkę!

60'

Druga zmiana u gospodarzy, za Szczepańskiego wchodzi Josef Ctvrtnicek.

58'

Sandecja po dłuższej przerwie pokusiła się o akcję, Tarasenko źle zagrał jednak w polu karnym do Aleksandra, i wszystko poszło na marne.

57'

Zmiana w Dolcanie, za Świerblewskiego wchodzi Krzywicki.

56'

Zmiana w Sandecji, za Mateja Nathera wchodzi Tarasenko!

54'

Świerblewski ogląda "żółtko" za zapaśniczy chwyt na Szarku.

52'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Damian Kądzior strzela w długi słupek po ziemi sprzed pola karnego, Radliński nie miał szans!

51'

Dobre, diagonalne podanie z lewej strony do Jagiełły, pomocnik Sandecji jednak na spalonym!

47'

Pierwsza okazja gości, z lewej strony zza pola karnego strzela Świerblewski, jednak piłka wysoko nad bramką Sandecji!

46'

Gracze wrócili na plac gry od środka wznawia Sandecja, pora kontynuować ten pierwszoligowy pojedynek!

18:52

W przerwie, udało się nam zobaczyć powtórkę spornych sytuacji na materiale video, która upewnia w przekonaniu, iż Dudzic na pewno był faulowany, zaś graczem, który padł w polu karnym Sandecji przed bramką Tarnowskiego był Kądzior, a nie Calderon, za błąd przepraszamy.

48'

Koniec pierwszej połowy, do przerwy Sandecja remisuje z Dolcanem 1:1, jednak wynik przyćmiony zostaje przez kontrowersyjne decyzje trójki sędziowskiej, do zobaczenia po przerwie!

46'

2 minuty doliczone do czasu gry!

46'

45'

Ależ okazja Dolcanu! Z prawej strony z odległości 20 metrów strzela Kądzior, piłka spada jednak na spojeniu słupka z poprzeczką!

37'

"Żółtko" dla Dudzica za "faul" na zawodniku Dolcanu na połowie gości, w zasadzie to zawodnik z Ząbek przewrócił się na własnych nogach!

35'

Okazja Dolcanu! Z 30 metrów ze środkowej części boiska z dystansu strzela Kądzior, jednak piłka ląduje obok lewego słupka!

33'

Na ten moment głównym bohaterem spotkania jest... Sędzia Złotnicki i jego asystenci, popełniający masę błędów w niemal każdej akcji, m.in. zauważyli spalonego - widmo, czy faul na zawodniku, kwalifikujący się na kartkę, nie został nawet odpowiednio napiętnowany!

30'

Z rzutu wolnego z prawej strony uderzał, a raczej dośrodkowywał Sobotka, jednak Kryczka pewnie łapie piłkę!

27'

Ależ okazję zmarnował Dolcan! Petasz dośrodkowuje po ziemi, z piłką minął się Szufryn, blisko gola był Tarnowski, jednak jego wślizg spowodował, że piłka poleciała obok bramki!

23'

Kolejna okazja Sandecji! Małkowski zza pola karnego strzela, jednak Kryczka z nielada trudem paruje piłkę na rzut rożny!

21'

Dudzic pada w polu karnym po wślizgu jednego z rywali, sędzia Złotnicki nie przyznaje jedenastki, mamy małą kontrowersję!

19'

Tarnowski w środek bramki i mamy remis!

18'

Karny dla Dolcanu! Małkowski fauluje Calderona!

18'

Groźnie pod bramką Sandecji! Centrostrzału z lewej strony spróbował Petasz, jednak Radliński z trudem wybił piłkę ponad poprzeczkę!

17'

Po dłuższej przerwie zaatakowali goście, z 27. metra z woleja strzelił Petasz, piłka szybuje wysoko ponad bramką.

13'

GOOOOOOOOOOOOOOOL! Arkadiusz Aleksander otrzymuje piłkę od Szczepańskiego po kilku kiksach obrońców, napastnik Sądeczan z najbliższej odległości pokonuje Kryczkę!

11'

Ależ okazja! Sebastian Szczepański oddaje strzał z 25 metrów, piłka jednak ląduje na poprzeczce bramki Kryczki, później Bartków próbuje poprawić wyczyn kolegi, Brazuca jednak poleciała daleko obok lewego słupka!

10'

Świetna szansa Sandecji, po wyrzucie piłki z autu na własnej połowie przez Bartkowa do piłki dopada pędzący po prawej flance Dudzic, próbował dośrodkować, ale nikt nie przejął piłki.

8'

Pierwsza poważna próba Dolcanu, z rzutu wolnego z lewej strony dośrodkowywał Calderon, jednak Radliński pewnie złapał lecącą wysoko piłkę.

5'

Sandecja nadal w natarciu, tym razem Szczepański szukał podaniem na dobieg Dudzica, jednak skrzydłowy Sądeczan nie zdążył przejąć piłki.

2'

Sobotka dośrodkowuje, strzela głową Dudzic, jednak nieczysto, dzięki czemu bramkarz pewnie łapie piłkę.

1'

Pierwsza okazja Sandecji, Szarek dogrywa długą piłką do Aleksandra, napastnik gospodarzy jednak na spalonym

1'

Od środka zaczynają gracze Dolcanu, grający od prawej do lewej, Mateusz Złotnicki gwiżdże i zaczynamy!

17:55

Gracze obu zespołów, w asyście Mateusza Złotnickiego wchodzą na plac gry, pora przygotować się na start kolejnego meczu 1. Ligi!

17:49

Jeszcze tylko ponad 10 minut pozostało do rozpoczęcia spotkania, dlatego proszę zasiąść w fotelach, bowiem zaczynamy podróż do emocji z 1. ligą!

17:34

Gracze obu zespołów rozgrzewają się przed spotkaniem, największą uwagę na pewno przykuwa prawdopodobny debiutant w barwach Biało - Czarnych, Czech, Josef Ctvrtnicek, wypożyczony ze Zbrojovki Brno.

17:13

Przed rozpoczęciem tego spotkania, zachęcamy do zapoznania się z naszą zapowiedzią

17:01

17:01

Z zachmurzonego Nowego Sącza wita Państwa Krzysztof Rosłoński, zapraszając na relację LIVE ze spotkania pomiędzy miejscową Sandecją i Dolcanem Ząbki, start meczu już za niecałą godzinę!

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA SANDECJA NOWY SĄCZ - DOLCAN ZĄBKI

Sandecja Nowy Sącz - Dolcan Ząbki

W sobotnie popołudnie na stadionie przy ulicy Kilińskiego dojdzie do starcia dwóch zespołów, które w ostatnim czasie prezentują się całkiem nieźle. Mowa o miejscowej Sandecji chcącej podtrzymać dobrą passę i powiększyć swoją serię meczów bez porażki do trzech z rzędu,oraz ekipie z Ząbek, dla której będzie to szansa do pozostania niepokonanymi w ligowych bataliach.