1. połowa3 : 0
20:57

Za wspólnie spędzony czas podczas relacji LIVE ze spotkania w Katowicach dziękuje serdecznie Tytus Daniluk. Spokojnej nocy, dobranoc!

20:55

Koniec demonstracji w wykonaniu GieKSy!!! Gospodarze demolują zespół MKS-u Kluczbork aż 5:1! Kibice w Katowicach dawno nie widzieli tak dobrze grającej drużyny GKS-u. Podopieczni trenera Piekarczyka wzięli sobie do serca hasło "Zagrajcie jak za dawnych lat" i pokazali dzisiaj, że nie składają broni w walce o Ekstraklasę!

92'

Alan Czerwiński leży na murawie po zderzeniu z kolegą z zespołu.

92'

Ostatnia szansa na zdobycie gola dla gości. MKS ma rzut rożny.

90'

Arbiter Borski przedłużył mecz o trzy minuty.

89'

''Gonzo'' pokazał w tym meczu, że nie zapomniał jak się zdobywa bramki i przymknął usta wszystkim krytykom, którzy wypominali mu nieskuteczność na początku obecnych rozgrywek.

87'

Kapitan GieKSy nie myli się w tego typu sytuacjach i odprawia już ostatecznie MKS dzisiejszego wieczora!

86'

GKS ma rzut karny po faulu na Adrianie Frańczaku.

84'

A na plac gry za Filipa Burkhardta wszedł Kamil Bętkowski.

83'

Podwójna i ostatnia roszada w szeregach GieKSy. Krzysztofa Wołkowicza zmienił Aleksander Januszkiewicz.

82'

Tym razem Adrian Frańczak się nie pomylił! Najpierw sam wstrzelił piłkę w pole karne MKS-u, która trafiła pod nogi Rafała Pietrzaka, który dał powrotne podanie do swojego kolegi z zespołu, a ten mocnym uderzeniem z woleja podwyższa wynik w tym meczu.

79'

Mogła być od razu odpowiedź gospodarzy, ale Adrian Frańczak trafił w poprzeczkę po podaniu Rafała Pietrzaka z lewej strony pola karnego.

78'

Piotr Giel strzela bramkę na 1:3 po zamieszaniu w polu karnym GieKSy po rzucie rożnym.

75'

Wojciech Trochim rozegrał dzisiaj najlepszy jak dotąd mecz w Trójkolorowych barwach.

74'

Wojciech Trochima przy wielkim aplauzie kibiców GieKSy zmienia Povilas Leimonas.

72'

Grzegorz Goncerz pokusił się o kolejne trafienie, ale jego odbiór, a później rajd zatrzymał w polu karnym Łukasz Ganowicz.

71'

Rafał Niziołek przymierzy zza pola karnego, jednak jego strzał był za mocny i niecelny.

69'

Marcin Nowacki zmienia na ostatnie minuty Kamila Nitkiewicza. To ostatnia zmiana w drużynie MKS-u.

66'

Mateusz Kamiński zablokował nogą strzał Kamila Nitkiewicza. Uderzenie leciało w światło bramki Kuchty.

63'

Krzysztof Wołkowicz na spalonym na lewej flance.

61'

Natomiast Piotra Kasperkiewicza zmienił Sebastian Deja.

61'

Podwójna zmiana w drużynie gości. Piotr Giel zmienił Michała Kojdera.

59'

Kontratak MKS-u przerwał wybiciem piłki za linię boczną Alan Czerwiński.

58'

Tym razem korner będzie miała GieKSa. Pierwszy w drugiej odsłonie.

55'

Kojder trafił nogą w głowę Kamińskiego przed polem karnym gospodarzy. Piłka dla GieKSy.

53'

Ponownie w polu karnym GieKSy z piłką odnalazł się Maciej Kowalczyk, jednak jego strzał po ziemi bez problemów obronił Kuchta.

52'

Krzysztof Wołkowicz spróbował swoich sił ze swojej mocniejszej lewej nogi, ale futbolówka po jego uderzeniu przeleciała nad poprzeczką.

50'

Po rzucie wolnym MKS ma teraz korner.

49'

Mateusz Kamiński przewrócił rywala z lewej strony pola karnego i goście maja rzut wolny.

47'

MKS rozpoczął od rzutu rożnego z prawej strony boiska, po którym strzelał Maciej Kowalczyk, ale zbyt mocno i niedokładnie.

46'

MKS-u rozpoczął drugą połowę spotkania. Miejmy nadzieję, że goście nie złożyli jeszcze broni i dadzą z siebie wszystko!

20:02

Na murawie są już podopieczni trenera Piekarczyka, którzy mobilizują się wspólną naradą.

19:58

W przerwie wydarzeń boiskowych przy Bukowej odbył się konkurs rzutów karnych w którym trzech kibiców GKS-u wygrali m.in. pralkę, aparat fotograficzny i czajnik. Gratulujemy!

46'

Koniec pierwszej odsłony koncertu w wykonaniu katowickiego GKS-u! Gospodarze prowadzą z MKS-em do przerwy 3:0 po bardzo dobrej grze i pokazie solowym jaki zafundował Grzegorz Goncerz wszystkim zgromadzonym przy Bukowej, popisując się klasycznym hattrickiem.

45'

Nieudana próba z dystansu w wykonaniu Łukasza Pielorza.

43'

Sam poszkodowany spróbował ze strojącej piłki, jednak jego uderzenie było zbyt lekkie i piłkę wyłapał młody golkiper MKS-u.

42'

Faul Rafała Niziołka na Trochimie, którego pociągnął za koszulkę. GKS ma rzut wolny 20 metrów od bramki Pogorzelca.

40'

Michał Kojder dostał podanie od kolegi z zespołu z prawej flanki i huknął jak z armaty, ale jego strzał zatrzymał się na spojeniu bramki strzeżonej przez Kuchtę.

39'

Maciej Kowalczyk na spalonej pozycji.

37'

Filip Burkhardt zdecydował się na uderzenie z rzutu wolnego z ok. 30 metrów, ale jego strzał był zbyt mocny i piłka poszybowała nad poprzeczką.

34'

Maciej Kowalczyk spróbował zaskoczyć uderzeniem z dystansu Kuchtę, ale jego próba była bardzo niecelna.

32'

Ależ koncert rozgrywa dzisiaj jak na razie GKS. Dawno nie widzieliśmy tak ładnej gry w wykonaniu Katowiczan. MKS Kluczbork jest na kolanach...ale nie zabierajmy im jeszcze nadziei.

29'

Warte jest również do odnotowania fantastyczne zagranie zewnętrzną częścią lewej stopy Krzysztofa Wołkowicza, który rozpoczął akcję podaniem do Trochima. Dalej wiemy już jaki był przebieg zdarzeń.

28'

Hattrick skompletowany!!! Wojciech Trochim idealnie zgrał piłkę głową do ''Gonza'', a kapitan GieKSy przyjął ją na klatkę piersiową, po czym dostawił nogę i pokonał Pogorzelca między jego własnymi nogami! Ależ spektakl w wykonaniu króla strzelców z poprzedniego sezonu!

25'

Michał Kojder znalazł się w polu karnym GieKSy z futbolówką, ale jego strzał zablokował Mateusz Kamiński.

22'

GKS po zdobyciu drugiego gola cofnął się lekko do defensywy dając więcej pola drużynie gości.

20'

''Gonzo'' wykorzystuje zamieszanie w polu karnym MKS-u po rzucie wolnym wykonanym przez Rafała Pietrzaka i uderzeniem pod porzeczkę wyprowadza swój zespół na dwu bramkowe prowadzenie!

18'

Przewinienie Uszalewskiego na Frańczaku. Rzut wolny dla GKS-u.

16'

Adrian Frańczak przymierzył zza pola karnego, ale jego strzał minął bramkę Pogorzelca.

15'

Kolejna dobra zespołowa akcja gospodarzy przerwana wybiciem futbolówki na rzut rożny dla GieKSy, z którego później jednak już nic nie wynikło.

11'

Strzały z dystansu, najpierw Pietrzaka z rzutu wolnego oraz Pielorza z wolnej piłki zablokowali obrońcy MKS-u.

9'

Trener Piekarczyk zmodyfikował ustawienie swojego zespołu i w linii pomocy przed defensywnie ustawionym Pielorzem grają Trochim i Burkhardt.

8'

Gonzo poszedł za ciosem, ale jego próbę z dystansu odbił na rzut rożny Pogorzelec.

6'

Grzegorz Goncerz i mamy bramkę dla GKS-u!!! Napastnik gospodarzy ''zatańczył'' w polu karnym MKS-u z dwoma defensorami drużyny gości i pewnym strzałem po ziemi umieścił piłkę w bramce przy dalszym słupku.

5'

Pierwszy strzał w meczu wykonał Alan Czerwiński, ale jego uderzenie przyblokowali obrońcy MKS-u i Pogorzelec spokojnie złapał piłkę.

4'

Przerwana faulem kontra GieKSy na Filipie Burkhardzie.

3'

Tym razem korner mają goście z Kluczborka.

2'

Pierwsza akcja w wykonaniu Trochima z prawej strony, ale jego podanie do partnera wybili goście na rzut rożny.

1'

GieKSa rozpocznie mecz od środka! Lecimy, nie śpimy! Liczymy na emocje!

19:00

GKS w tradycyjnych żółto-czarnych barwach, natomiast MKS w niebieskich spodenkach i białych koszulkach.

18:57

Jak na razie bardzo słaba frekwencja na trybunach stadionu przy Bukowej.

18:55

Rezerwowi GKS-u: Dobroliński, Bętkowski, Januszkiewicz, Szołtys, Duda, Leimonas, Ciechański.

18:51

Ławka rezerwowych MKS-u: Rudnicki, Gierak, Giel, Nowacki, Tomaszewski, Brzęczek, Deja.

18:46

Na ławce rezerwowej MKS-u jest Krystian Rudnicki. Bramkarz występował w poprzedniej rundzie przy Bukowej na zasadzie wypożyczenia.

18:44

Asystentami na liniach arbitra Borskiego będą Jakub Wójcik oraz Maciej Cebulski. Sędzią technicznym jest Krzysztof Korycki.

18:44

Trener Piekarczyk dokonał kilku zmian w składzie w porównaniu do poprzednich spotkań. Choć z Arką zagrał Mateusz Kuchta, to dzisiaj również zagra w bramce GieKSy. Zawodnikami, którzy zagrają dzisiaj od pierwszej minuty jest Wojciech Trochim oraz Adrian Frańczak.

18:39

Witamy serdecznie z pochmurnych Katowic, gdzie już za kilkadziesiąt minut rozpocznie się spotkanie w ramach rozgrywek I ligi pomiędzy drużyną GKS-u Katowice a MKS-u Kluczbork! Liczymy na emocjonujące i ciekawe widowisko. Zapraszamy!

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA GKS KATOWICE - MKS KLUCZBORK

GKS Katowice - Wigry Suwałki 2:0

Piłkarze GKS-u Katowice nie mogą być w dobrych nastrojach po trzech rozegranych dotąd kolejkach. Ekipa z Bukowej ma na swoim koncie tylko trzy punkty i plasuje się na 15. pozycji. Biorąc pod uwagę fakt, że przed sezonem w Katowicach głośno mówiło się o walce o awans do Ekstraklasy, kibice GKS mają powody do zmartwień.

Złą passę katowiczanie będą chcieli przełamać w starciu z beniaminkiem rozgrywek, MKS-em Kluczbork, który legitymuje się takim samym dorobkiem punktowym.