Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
20:59

Dziękujemy Państwu za śledzenie naszej relacji jednocześnie zapraszając na kolejne futbolowe emocje proponowane przez nas w przyszłości...

20:57

Pogoń Siedlce wygrywa na wyjeździe z faworyzowaną Wisłą Płock 2:0. Jedną z rzeczy za którą kochamy futbol to jego nieprzewidywalność. Bohaterem spotkania Adam Duda, który był dzisiaj skuteczny i swoje okazje zamienił na dwa gole. Jak się okazało wystarczyło to aby ostatnia drużyna 1 ligi ograła 5 drużynę obecnej kampanii.

94'

Ostatni gwizdek sędziego. Koniec meczu....

92'

Lebedyński próbował zaskoczyć bramkarza po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale piłka minęła prawy słupek bramki Misztala.

92'

Słupek! Jakub Bąk popisał się bardzo dobrym strzałem zza pola karnego, zabrakło naprawdę niewiele!

92'

Wisła cały czas próbuje dogrywać w pole karne Pogoni, ale cały czas nie przynosi to pożądanego rezultatu.

90'

Sędzia dolicza 4 minuty do podstawowego czasu gry...

89'

Paczkowski pojawia się na boisku za Bodzionego.

88'

Kibice opuszczają powoli boisko po drugiej bramce dla Pogoni, ci którzy zostali na trybunach swoje niezadowolenie ze straty drugiego gola i całego meczu Wisły Płock wyrazili gwizdami.

88'

Bohater spotkania Adam Duda opuszcza plac gry. W jego miejsce na boisku melduje się Piotr Krawczyk.

86'

Do trzech razy sztuka. Trzy razy goście oddawali strzały na bramkę Wisły i za trzecim razem Kiełpina z najbliższej odległości pokonał Adam Duda zdobywając drugiego gola w tym meczu.

85'

Kolejny gol dla Pogoni Siedlce!!!!! Wisła Płock na łopatkach!!!! Dublet Adama Dudy!!!!

83'

Z boiska schodzi Stępiński a w jego miejsce na placu gry pojawia się Paweł Łysiak.

80'

Piotr Wlazło oddaje strzał z około 30 metrów. Jednak nie sprawia on kłopotów Misztalowi.

76'

Wisła Płock nie potrafi zagrozić bramce gości, dodatkowo gospodarzy deprymują ich kibice, którzy oklaskują każde kolejne podanie do swojego bramkarza.

75'

Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy. Boisko opuszcza Rogalski, natomiast na placu gry pojawia się Piotr Wlazło.

73'

Żółta kartka dla Rogalskiego.

71'

Próba z dystansu Maksymiliana Rogalskiego. Można pochwalić zawodnika gospodarzy za decyzję bo samo wykonanie pozstowiało już sporo do życzenia.

72'

Dobre dośrodkowanie Piotrowskiego, który jest coraz aktywniejszy, jednak Misztal wychodzi na siódmy metr od swojej bramki i łapie piłkę.

70'

Szansa dla Wisły z rzutu rożnego. Może teraz uda się stworzyć zagrożenie.

68'

Przemysław Szymiński ukarany żółtą kartką.

67'

Piotrowski zza pola karnego chciał zaskoczyć bramkarza gości, jednak ten pozostaje czujny i broni piąstkując piłkę przed siebie.

65'

Szybka reakcja trenera Wisły Płock. Zmiana drużynie gospodarzy. Mrozińskiego zastępuje Jakub Bąk.

63'

Fatalne zagranie Mrozińskiego,który próbował zagrać piłkę do partnera na czym skorzystał ADAM DUDA, który nie zmarnował sytuacji sam na sam z Kiełpinem i bez problemu umieścił piłkę w siatce. W taki sposób Pogoń Siedlce wychodzi na prowadzenie w tym meczu.

61'

Gol dla Pogoni Siedlce!!!!

59'

Groźny strzał głową Adama Dudy! Seweryn Kiełpin nie dał się zaskoczyć.

55'

Wyróżniającym się zawodnikiem w dzisiejszym meczu jest Damian Piotrowski. W tym wypadku to właśnie jego strzał broni Rafał Misztal.

55'

Próba Mrozińskiego zza pola karnego. Jednak strzał z pierwszej piłki przelatuje wysoko ponad bramką. Misztal rozpocznie wybiciem od własnej bramki.

54'

Damian Piotrowski posłał podanie do Bartłomieja Sielawskiego jednak ten ostatni oddał nieudany strzał.

52'

,,Żółtkiem'' ukarany Daniel Dybiec

51'

Niecelne uderzenie z dystansu Kamila Dmowskiego.

49'

Sędzia wyjmuje żółty kartonik, którym ukarany zostaje Adam Duda.

48'

Rezerwowi zawodnicy rozgrzewają się przy linii bocznej. Może oni w jakiś sposób zminią obraz gry.

47'

Obie drużyny wychodzą na boisko po przerwie w identycznych składach.

47'

Po przerwie liczymy na lepsze widowisko.

45'

Piłkarze już w komplecie na boisku. Zaczynamy drugą połowę.

19:50

Oglądaliśmy w Płocku na stadionie im.Kazimierza Górskiego słabą pierwszą połowę z małą ilością sytuacji podbramkowych. Obydwie drużyny były nieco zagubione. Nie miały specjalnie pomysłu na grę. Miejmy nadzieję, że druga połowa będzie lepsza w wykonaniu obydwu drużyn...

45'

Sędzia odgwizduje koniec pierwsze połowy meczu.

43'

Kibicom zgromadzonym na trybunach nie podoba się postawa Nafciarzy i przy każdej możliwej okazji manifestują swoje niezadowolenie.

42'

Pogoń Siedlce w głębokiej obronie. Wisła próbuje ominąć te zasieki jednak jak narazie nieskutecznie.

41'

W pierwszej połowie mecz stoi na słabym poziomie. Obydwie ekipy popełniają sporo błędów, a gra momentami jest szarpana.

38'

Dzięgielewski chciał wrzucić piłkę w pole karne z prawego skrzydła jednak wyszedł mu z tego strzał na bramkę z którym problemu nie miał Kiełpin.

36'

Teraz walka toczy się w środku pola. Obydwie drużyny chcą wypracować przewagę w tej strefie boiska.

33'

Akcja indywidualna Łuczaka, który minął Konrada Wrzesińskiego. Dośrodkowując piłka otarła się o obrońcę Pogoni i wyszedł z tego groźny strzał jednak świetnym refleksem popisuje się tym razem Misztal.

30'

Kiełpin wyłapuje dośrodkowanie z rzutu rożnego wykonywanego prze Rybickiego i szybko uruchamia swoich partnerów z pola wznawiając od razu grę.

28'

Prostopadłe podanie do Lebedyńskiego, który wyszedł na wolne pole. Jednak wystraszył się obecności obrońców gości i oddał kiepski strzał. Bramkarz Pogonii nie musiał nawet interweniować.

26'

Szybka wymiana piłki w środku pola. Ta trafiła na lewe skrzydło pod nogi Łuczaka, który dośrodkował na dalszy słupek. Tam akcję zamknął Piotrowski, który ładnie złożył się do strzału z pół woleja jednak nieczysto uderzył piłkę i ta trafiło prosto w bramkarza gości. Jednak była to ładna akcja gospodarzy.

24'

Jak narazie Pogoń atakuje drużynę gospodarzy, która broni się od czasu do czasu wyprowadza kontry. Przed meczem nikt nie spodziewał się takiego scenariusza.

23'

Groźny strzał Damiana Piotrowskiego ale piłka minimalnie obok lewego słupka bramki Misztala.

22'

Żółta kartka dla Dmowskiego.

20'

Rzut rożny dla Pogoni wykonany przez Mariusza Rybickiego piąstkuje Kiełpin, który był faulowany w swoim polu karnym i od wolnego Nafciarze.

17'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego i znów górą obrońcy gości.

17'

Wybicie piłki po dośrodkowaniu Stefańczyka z rzutu wolnego. Obrońcy Pogonii wybijają piłkę na rzut rożny.

14'

Niesamowite zamieszanie w polu karnym Wisły! Najpierw piłkę głową uderzał Duda, ta odbiła się od poprzeczki, ale żaden z graczy Wisły nie potrafił jej wybić, choć próbowało ich aż trzech. Ostatecznie do piłki dopadł zawodnik Pogoni i oddał strzał prosto w Kiełpina.

13'

Pierwszą żółtą kartką ukarany Cezary Stefańczyk.

12'

Strzał gości zza pola karnego. Rykoszet. Piłka odbija się od jednego z obrońców Wisły i zmieniła kierunek lotu. Jednak doskonałą interwencją popisał się bramkarz gospodarzy Seweryn Kiełpin. Bardzo dobry refleks bramkarza Wisły Płock.

9'

Faulowany Stefańczyk i rzut wolny dla Wisły Płock. Dobra okazja na dokładne dośrodkowanie.

6'

Bardzo dobra okazja Dimitara Ilieva, który stanął oko w oko z bramkarzem jednak sędzia odgwizdał spalonego.

5'

Mariusz Rybicki trafia z rzutu wolnego w mur i piłkę przejmują gospodarze.

4'

Faul Łuczaka i rzut wolny sprzed pola karnego. Dobra sytuacja dla gości.

3'

Od początku meczu do przodu ruszyli gospodarze. Łuczak przeżucił piłkę na prawe skrzydło,którą przejął Piotrowski i wrzucił w pole karne jednak tutaj dobrze interweniował Misztal.

2'

Nafciarze tradycyjnie ubrani na niebiesko-biało, Pogoń zaś założyła czerwone trykoty.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Jarzębaka.Zaczynamy!!!

19:00

Czy Derby Mazowsza wygra faworyt tego meczu?Odpowiedź poznamy za niespełna 2 godziny.

18:58

Łakwa rezerwowych Pogoni: Przemysław Frąckowiak, Łukasz Wójcik, Przemysław Rodak, Marcin Paczkowski, Ernest Dzięcioł, Patryk Ciulak, Sebastian Krawczyk.

18:57

Ławka rezerwowych Wisły: Bartosz Kaniecki, Jakub Bąk, Piotr Darmochwał, Paweł Łysiak, Marko Radić, Arkadiusz Reca, Piotr Wlazło.

18:57

Sędzią spotkania będzie Sebastian Jarzębak z Piekar Śląskich.

18:47

Mecz Wisła Płock-Pogoń Siedlce rozpocznie się już za kilkanaście minut...

18:47

Witam Państwa serdecznie i zapraszam do śledzenia naszej relacji!

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WISŁA PŁOCK - POGOŃ SIEDLCE

Widzew Łódź - Wisła Płock

Pogoń Siedlce zawodzi na początku sezonu i po trzech kolejkach ma na koncie tylko jeden punkt. Przed tygodniem biało-niebiescy przegrali z Zawiszą Bydgoszcz 0:3. W sobotę podopieczni Marcina Sasala zagrają z bardzo trudnym rywalem, jakim jest Wisła Płock, która jest jednym z kandydatów do awansu do Ekstraklasy. Płocczanie dotąd zdobyli sześć punktów i plasują się na piątym miejscu.