Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
2 : 1
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
20:56

Chojniczanka grając w Grudziądzu w roli gospodarza pokonała 2:1 Olimpię. Drużyna z Chojnic prowadziła do przerwy dwoma golami. W drugiej połowie biało-zieloni zdołali zdobyć tylko bramkę honorową.

93'

Koniec spotkania! Chojniczanka wygrała z Olimpią Grudziądz 2:1.

92'

Jeszcze jedna próba Wojciecha Reimana. Tym razem zawodnik Olimpii uderzał z 20 metrów. Strzał był niecelny.

91'

Dogranie Wojciecha Reimana w kierunku Adama Cieślińskiego jest zbyt mocne.

90'

Uderzenie Marcina Kaczmarka z rzutu wolnego pewnie obronił Dominik Hładun. Chojniczanka jest bardzo blisko pierwszego w sezonie zwycięstwa.

88'

Strzelał Fabian Pawela, ale bardzo niecelnie. Chwilę później Piotr Kieruzel faulował Kaczmarka i rzut wolny mają zawodnicy Olimpii.

87'

Próbują jeszcze zmienić niekorzystny wynik spotkania piłkarze Olimpii. Dośrodkowanie Marcina Kaczmarka z rzutu rożnego padło łupem Przemysława Pietruszki.

86'

Za Rafała Grzelaka na boisku melduje się były piłkarz Lechii Gdańsk Damian Garbacik.

84'

Arbiter odgwizdał faul na Adamie Cieślińskim. Dośrodkowanie Marcina Kaczmarka z rzutu wolnego, ale bez problemów interweniowali obrońcy Chojniczanki.

83'

Przemysław Czerwiński zablokował uderzenie Fabiana Paweli, który dopiero co pojawił się na murawie. Chwilę później Pawela nieprzepisowo zatrzymywał wychodzącego z piłką Marcina Biernata.

81'

Za Marcina Smolińskiego wszedł Fabian Pawela.

79'

Do wybitej przez defensorów Chojniczanki futbolówki dopadł Paweł Kowalczyk, ale uderzył daleko od bramki Dominika Hładuna.

77'

Było groźnie pod bramką Olimpii. Uderzenie z 18 metrów Przemysława Czerwińskiego na rzut rożny sparował Bartosz Fabiniak.

76'

Dośrodkowanie Tomasza Lewandowskiego w kierunku Donalda Djousse było nieudane. Od bramki rozpocznie Dominik Hładun.

74'

Spore zamieszanie w polu karnym Olimpii Grudziądz po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Akcja nie została zakończona strzałem. Piłka znalazła się w rękach Fabiniaka.

71'

Ostre wejście Donatasa Kazlauskasa w nogi Rafała Grzelaka. Żółta kartka dla piłkarza Olimpii.

70'

Łukasz Kosakiewicz wchodzi w miejsce Andrzeja Rybskiego.

67'

Donatas Kazlauskas miał dobry pomysł, ale za mocno zagrał do Wojciecha Reimana. Od bramki rozpocznie golkiper Chojniczanki.

65'

Przemysław Czerwiński pojawia się na boisku w miejsce Paula Grischoka.

65'

Druga zmiana w szeregach Olimpii. Adam Cieśliński wchodzi na boisko w miejsce Michała Łabędzkiego.

63'

To była stuprocentowa szansa Olimpii. Marcin Kaczmarek dograł do Tomasza Lewandowskiego. Piłkarz Olimpii, choć nie był atakowany przez rywali, poślizgnął się i zmarnował tą okazję!

61'

Ależ fantastycznie strzelił Marcin Kaczmarek! Z 16 metrów pomocnik Olimpii uderzył w samo okienko. Dominik Hładun był bez szans.

61'

GOOOOOOL! 2:1 Marcin Kacmarek!

59'

Michal Piter-Bućko z bliskiej odległości uderzył z pierwszej piłki, ale to poszybowała wysoko nad poprzeczką.

57'

Potężnie uderzył z rzutu wolnego Piotr Kieruzel. Golkiper Olimpii odbił futbolówkę, parując ją ponad poprzeczkę.

56'

Tomasz Lewandowski popełnił przewinienie. Będzie rzut wolny dla Chojniczanki z 20 metrów.

53'

Teraz atak Olimpii. Donatas Kazlauskas dośrodkował w pole karne, a Paweł Zawistowski wyekspediował futbolówkę daleko poza szesnastkę.

52'

Na uderzenie z ponad 25 metrów zdecydował się Paweł Zawistowski. Jego strzał był kompletnie nieudany. Fatalna próba zawodnika Chojniczanki.

50'

W bardzo dobrej sytuacji znalazł się Piotr Kieruzel, który został obsłużony podaniem przez Andrzeja Rybskiego. Ten pierwszy strzelił jednak ponad bramką.

49'

Jeszcze raz Marcin Kaczmarek, tym razem z rzutu rożnego. Futbolówka trafiła do Lewandowskiego, który strzelił głową, a piłkę zmierzającą pod poprzeczkę fantastycznie odbił Dominik Hładun.

47'

Faulowany był Kazlauskas. Z rzutu wolnego centrował Marcin Kaczmarek, ale zagranie pomocnika nie było zbyt dokładne i obrońcy Chojniczanki oddali niebezpieczeństwo od własnego pola karnego.

46'

Od środka pola drugą połowę rozpoczęli zawodnicy Olimpii!

45'

Sędzia zakończył pierwszą część spotkania.

45'

Paweł Zawistowski znakomicie dograł futbolówkę na głowę Piotr Kieruzela. Piłka przeleciała dosłownie kilkanaście centymetrów ponad poprzeczką!

45'

Sędzia Artur Aluszyk przedłużył pierwszą część spotkania o trzy minuty.

44'

Za kontuzjowanego Roberta Szczota na boisku melduje się Donatas Kazlauskas

42'

Za to zagranie Mikołajczak obejrzał żółtą kartkę.

42'

Robert Szczot ucierpiał w starciu z Tomaszem Mikołajczakiem. Niezbędna jest pomoc medyczna.

40'

Żółtą kartkę obejrzał Marcin Biernat, który starł się z Donaldem Djousse.

38'

Zdobywca pierwszego gola Piotr Kieruzel strzelał niecelnie. Od bramki rozpocznie Bartosz Fabiniak.

37'

Żółta kartka dla Tomasza Lewandowskiego. Piłkarz Olimpii faulował strzelca gola, Tomasza Mikołajczaka.

35'

Sędzia użył gwizdka. Michał Łabędzki w nieprzepisowy sposób zatrzymał Tomasza Mikołajczaka.

33'

Rafał Grzelak świetnym, prostopadłym podaniem obsłużył Tomasza Mikołajczaka, który zaskoczył Fabiniaka precyzyjnym strzałem po długim roku.

33'

GOOOOOOL! 2:0 dla Chojniczanki. Tomasz Mikołajczak!

31'

Udany wślizg Pawła Kowalczyka, który wygarnął piłkę spod nóg nacierającego bramkę Olimpii Paula Grischoka.

30'

Pół godziny gry za nami Chojniczanki prowadzi 1:0, chociaż to Olimpia sprawia lepsze wrażenie.

28'

Sporą przewagę mają piłkarze Olimpii, ale niewiele póki co z tego wynika. Tym razem uderzał Robert Szczot, ale Hładun odbił piłkę na rzut rożny.

27'

Tym razem z rzutu wolnego dośrodkował Marcin Kaczmarek. Piłka trafiła do Donalda Djousse. Kameruńczyk minimalnie niecelnie uderzył futbolówkę głową! Sporo szczęścia mieli teraz piłkarze z Chojnic.

25'

Z rzutu wolnego dośrodkował Marcin Woźniak, a Dominik Hładun wypiąstkował piłkę. Po chwili uderzał Marcin Kaczmarek, ale golkiper "Chojny" i tym razem sobie poradził!

23'

Piłkarze Olimpii cały czas atakują i chcą doprowadzić do wyrównania. Wojciech Reiman dopadł do piłki, która wybili obrońcy Chojniczanki. Gracz biało-zielonych huknął wysoko nad poprzeczką.

21'

Z rzutu wolnego dośrodkował Wojciech Reiman. Ta poleciała w kierunku Roberta Szczota, ale pomocnik Olimpii został skutecznie zblokowany.

19'

Uderzenie Wojciecha Reimana z około 20 metrów okazało się niecelne.

17'

Uderzenie Pawła Zawistowskiego zza pola karnego bez problemu złapał Bartosz Fabiniak.

16'

Dominik Hładun wypiąstkował futbolówkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Ta trafiła do Roberta Szczota, ale pomocnik Olimpii Grudziądz nieczysto trafił w piłkę. Golkiper Chojniczanki nie musiał interweniować.

15'

Marcin Kaczmarek dograł piłkę do Wojciecha Reimana, ale w porę wszystko wyjaśnił Rafał Grzelak.

13'

Od razu odpowiedź piłkarzy Olimpii. Z rzutu wolnego po ziemi uderzył Wojciech Reiman, a Dominik Hładun odbił piłkę przed siebie. Dopadł do nie Piter-Bucko, ale strzelił ponad poprzeczką!

12'

Piłka dograna z rzutu różnego przez Pawła Zawistowskiego trafiła na głowę Piotra Kieruzela. Strzał zawodnika Chojniczanki z pięciu metrów zakończył się powodzeniem. Bartosz Fabiniak musiał wyciągać futbolówkę z siatki.

12'

GOOOOOOOOL! 1:0 dla Chojniczanki! Piotr Kieruzel

9'

Donald Djousse dograł piłkę do Marcina Smolińskiego, a ten zdecydował się na uderzenie z okolicy pola karnego. Próba pomocnika Olimpii okazała się jednak niecelna.

8'

Arbiter przerwał grę. Marcin Woźniak z Olimpii w nieprzepisowy sposób zatrzymał Macieja Rogalskiego.

6'

Zza pola karnego uderzał Marcin Smoliński, futbolówka po rykoszecie trafiła prosto w ręce Dominika Hładuna.

5'

Kolejny raz w natarciu piłkarze z Grudziądza. Marcin Kaczmarek zdecydował się dośrodkować w pole karne. Piłka została jednak uderzona zbyt mocna i przeleciała ponad głową zawodnika Olimpii.

4'

Dogranie piłki w pole karne do Słowaka Michala Pitera-Bućko, który zgrał futbolówkę do Marcina Woźniaka, ale uczynił to zbyt mocno i piłka znalazła się w rękach golkipera Chojniczanki.

2'

Pierwsza akcja w wykonaniu Chojniczanki. Dogranie piłki do Wojciecha Lisowskiego, który zacentrował na pole karne, ale Tomasz Lewandowski wyjaśnił sytuację.

1'

Od połowy boiska zaczęli piłkarze z Chojnic!

19:00

Piłkarze Chojniczanki zagrają dzisiaj w czerwono-żółtych stronach, a zawodnicy Olimpii Grudziądz w biało-zielonych kompletach.

18:57

Już za chwilę pierwszy gwizdek sędziego Artura Aluszyka z Gorzówa Wielkopolskiego.

18:54

Przed tygodniem w Grudziądzu piłkarze Olimpii odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Grudziądzanie pokonali Stomil Olsztyn 2:0. Chojniczanka przegrała z kolei na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz 1:3.

18:45

Dzisiaj dotarła do nas smutna informacja. W wieku 31 lat zmarł Jakub Zabłocki, były zawodnik m.in. Olimpii Grudziądz.

18:42

Do tej pory Olimpia zebrała na swoim koncie cztery punkty, po zwycięstwie z poprzedniej kolejki ze Stomilem Olsztyn, remisie z Bytovią Bytów i przegranej z Rozwojem Katowice. Dotychczasowe wyniki nie odzwierciedlają jednak potencjału grudziądzan. Tomasz Asensky dysponuje liczną kadrą opartą na kilku doświadczonych graczach. Dla piłkarzy "Chojny" z pewnością sobotni mecz nie będzie spacerkiem.

18:40

Ławka rezerwowych Olimpii Grudziądz: Michał Wróbel, Adam Banasiak, Adrian Bielawski, Donatas Kazlauskas, Patryk Skórecki, Fabian Pawela

18:38

Ławka rezerwowych Chojniczanki: Michał Dumieński, Przemysław Czerwiński, Damian Garbacik, Łukasz Kosakiewicz, Rafał Majtyka, Jakub Mrozik

18:25

Zapraszamy na relację LIVE z meczu Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz. Spotkanie odbędzie się w Grudziądzu, ale to Chojniczanka będzie jego gospodarzem.

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA CHOJNICZANKA CHOJNICE - OLIMPIA GRUDZIĄDZ

Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 4:3

W 4. kolejce Chojniczanka zmierzy się z Olimpią. Warto zaznaczyć, że sobotni mecz będzie rozgrywany na boisku Olimpii, ale to Chojniczanka będzie gospodarzem tego spotkania.

Co ciekawe, drużyna z Chojnic w meczu o stawkę jeszcze nigdy nie wygrała z Olimpią. Po raz ostatni obie ekipy mierzyły się w starciu towarzyskim w lipcu tego roku. Wówczas biało-zieloni wygrali 2:1.