Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
21:57

Za wspólnie spędzony czas i poświęconą uwagę dziękuję Państwu Sylwia Broszęcka. Nie obyło się bez kilku absorbujących problemów technicznych za co ogromnie przepraszamy. Zapraszamy na śledzenie kolejnych relacji live w serwisie Ekstraklasa.net

21:55

Po emocjonującym meczu oraz kontrowersyjnej końcówce GKS Bełchatów odnotowuje pierwsze zwycięstwo w 1 lidze, Chojniczance nie udało się odczarować bramki Macieja Krakowiaka !

90'

Sędzia zakończył właśnie spotkanie.

90'

Zgarda otrzymuje czerwoną kartkę

90'

Dorzucamy kartonik dla Zawistowskiego

95'

Kolejna żółta kartka dla Lisowskiego i w konsekwencji czerwona, piłkarz opuszcza boisko !

90'

GOOOOOOOOL, Patryk Rachwał Strzelcem bramki !

90'

Rzut karny dla gospodarzy !!

94'

Żółta kartka dla Zawistowskiego

92'

Żółta kartka dla Kubana !

90'

Dziękujemy za grę Bartłomiejowi Bartosiakowi , na boisku Paweł Zięba

90'

Do drugiej połowy doliczone zostało 5 minut

89'

Po nieudanej akcji Chojniczan od bramki Krakowiak

88'

Kolejny faul przy linii bocznej boiska, na ziemię padł Patryk Rachwał , żółta kartka dla Mrozika

85'

Emocjonujące spotkanie mamy dzisiaj w Belchatowie, bilans żółtych kartek, przeprowadzanych zmian, a przede wszystkim ogromnych błędów sędziego mówi sam za siebie !

85'

Za Kosakiewicza wchodzi Girschok

84'

I dla wyrównania, żółty kartonik dla Lisowskiego

83'

Kolejna kartka na koncie Bełchatowian, to już szósta w tym spotkaniu

83'

GOOOOL, Bartosiak strzelcem bramki !

82'

Po rzucie karnym Bartosiak wyrównuje wynik !

80'

Faul na Wrońskim

78'

Coraz odważniej poczynają sobie Chojniczanie, na boisku nie brak przewinień, które sędzie skrupulatnie ignoruje

77'

Niestety piłka poza boiskiem, od bramki zaczyna Hładun

76'

Świetny drybling Bartosiaka tuż pod bramką, wywalczył aut

75'

Boisko opuszcza Maciej Rogalski, w jego miejsce Bartłomiej Niedziela

74'

Mocny strzał z dystansu Stanisławskiego, prosto w ręce Hładuna

73'

Trzeci niezauważalny faul w polu karnym na piłkarzu GKS-u, sędzia jest dzisiaj ślepy na przewinienia Chojniczan

71'

Bełchatowianie ciągle napierają na bramkę Hładuna, jednak ciągle brakuje im zrozumienia w polu karnym

69'

Kolejna przerwa techniczna na uzupełnienie płynów

69'

Z rożnego Bartosiak, po raz kolejny za daleko Stanisławski

68'

W drugiej połowie oglądamy ciekawe widowisko, Chojniczanie zaczynają poprawiać błędy z pierwszej połowie i coraz odważniej atakują przeciwnika

67'

Tuż przy linii na swoje wejście czeka już gotowy Szymon Zgarda, który zmienia Lukasa Klemenza

66'

Wroński do Stanisławskiego, niestety ten nie trafia do bramki

66'

Faul na Stanisławskim, sędzia nie odgwizduje ewidentnie należącego się rzutu karnego !

63'

Na boisku witamy Jakuba Mrozika

62'

Wracamy z relacją po przymusowej przerwie, piłkarze Chojniczanki wzięli sobie za cel nasze stanowisko i z hukiem wybili piłkę w naszym kierunku

60'

Coś żółto dzisiaj w Bełchatowie, kolejna karta wędruje do Cverny

56'

Bartłomiej Bartosiak ukarany żółtą kartką.

53'

Żołta kartka dla Lukasa Klemenza

54'

Rybski przyjął piłkę po podaniu Lisowskiego z rzutu wolnego i z dość bliskiej odległości pokonał golkipera bełchatowskiego klubu.

54'

GOOOOL! ANDRZEJ RYBSKI!

51'

Żołta kartka dla schodzącego z boiska Serafina

49'

Zmiana w drużynie GKS-u Bełchatów, witamy na boisku debiutującego Hieronima Gierszewskiego

48'

Ostre wejście tuż przy lini, faulowany Kieruzel

47'

Już na początku drugiej połowy w grę Chojniczanki wkrada się chaos, nie mogą poradzić sobie dziś z świetną obroną GKS-u

45'

Piłkarze wbiegają na murawę, rozpoczynamy drugą połowę meczu. Rozpoczyna Rybski

20:56

Już za chwilę rozpoczynamy drugą połowę spotkania. Jak na razie zdecydowanie lepiej radzą sobie Bełchatowianie, Chojniczanie próbowali otrząsnąć się pod koniec pierwszej połowy, zabrakło czasu. Obie drużyny mają ogromny apetyt na gola, oby druga połowa owocowała w ciekawe sytuacje, a przede wszystkim w strzelane bramki!

47'

Koniec 1 połowy meczu

45'

Bartosiak pewnie prowadzi piłkę pod bramkę, podanie do Serafina, ten jednak uderza piłkę prosto w obrońców Chojniczanki

45'

Do 1 połowy zostają doliczone 2 minuty

43'

Żółty kartonik wędruje do Patryka Rachwała

43'

Faul w polu karnym na Wrońskim, sędzia puszcza mecz dalej

42'

Szybka kontra Chojniczan, na spalonym Rybski

41'

Rzut wolny, piłkę wybijają gospodarze, od bramki rozpoczyna Hładun

40'

Bartosiak goni piłkę, faulowany przez Lisowskiego

39'

Faul na Rachwale, żółta kartka dla Bartoszewicza

38'

Z dystansu Klemenz, piłka nad poprzeczką

37'

Akcja przenosi się pod bramkę Hładuna, strzał Witasika, nie zdążył Bartosiak

35'

Zawistowski w pole karne, wybija Witasik

34'

Lisowski faulowany przez Bartosiaka, rzut wolny

33'

Lisowski do Bartosiewicza, piłka w polu karnym, kolejny niecelny strzał

32'

Faulowany Rybski, gramy dalej

31'

Bełchatowianie wypracowują sobie coraz więcej groźnych akcji, pogubili się w tej pierwszej połowie Chojniczanie

30'

Spokojnie zrobiło się na stadionie przy Sportowej, Chojniczanie próbują przepchnąć się pod bramkę Krakowiaka, bezskutecznie

26'

Faulowany Rogalski, Zawistowski powoli rozgrywa piłkę

25'

Ostatnie wskazówki od trenerów, piłkarze wracają na boisko, od bramki rozpoczyna Krakowiak

24'

Przerwa na uzupełnienie płynów, upał nawet o tej porze doskwiera zawodnikom

23'

Serafin fauluje Zawistowskiego , rzut wolny dla Chojniczanki

20'

Zamieszanie pod bramką gospodarzy, piłka wybita na aut, rozpoczyna Hładun

19'

Stanisławski do Bartosiaka, niestety ten został zepchnięty, kolejny rzut rożny dla GKS-u, wybija Garbacik

18'

Rybski do Lisowskiego, piłkę przejmują Brunatni

17'

Rogalski uderza z dystansu, niestety piłka leci poza boisko

16'

Rzut wolny dla gości prosto na bramkę, wybija Klemenz

13'

Marcin Biernat spokojnie zagrywa do bramkarza, chwilowo gra gości oparta jest na defensywie, coraz częściej atakują gospodarze

13'

Faul Lisowskiego, rzut wolny dla gospodarzy

11'

Dośrodkowanie Wrońskiego, Bartosiak znów bliski strzelenia bramki !

9'

Na boisku faulowany Lukas Klemenz

9'

Kontra Chojniczanki, szczęśliwie jednak dla gospodarzy

8'

Gospodarze od początku meczu mają ogromny apetyt na strzelenie bramki, kolejna groźna akcja Bartosiaka

7'

Rzut rożny dla gospodarzy, dośrodkowanie Bartosiaka, piłka wybita przez GKS

6'

Strzał Lisowskiego, prosto w ręce Krakowiaka

5'

Po nieudanej akcji Chojniczanki, od brami rozpoczyna Krakowiak

9'

Groźnie pod bramką Chojniczanki, dośrodkowanie Stanisławskiego, piłkę wybił obrońca Chojniczanki

2'

Już od pierwszej minuty, gospodarze pod bramką Chojniczanki

1'

Pierwszy gwizdek sędziego, spotkanie rozpoczynają gospodarze!

19:48

W pierwszej kolejce zespół z Bełchatowa zanotował porażkę na własnym stadionie ze Stomilem Olsztyn, Chojniczanka zaś zgodnie podzieliła się punktem w meczu wyjazdowym z Miedzią Legnica.

19:47

Sędzią głównym dzisiejszego spotkania jest Marcin Szczerbowicz.

19:42

Historia rozgrywanych spotkań tych drużyn jest dosyć krótka. Dzisiejszy mecz będzie czwartym rozgrywanym przez GKS i Chojniczankę. Dotychczas w trzech spotkaniach, dwukrotnie triumfowali Bełchatowianie, a ostatni mecz zakończył się remisem. Czy Chojniczance uda się po raz pierwszy zdobyć komplet punktów w meczu z Bełchatowem przekonamy się już niebawem.

19:40

Rezerwowi GKS Bełchatów - Paweł Lenarcik, Krystian Stolarczyk, Marcin Flis, Mateusz Szymorek, Szymon Zgarda, Paweł Zięba, Hieronim Gierszewski

Chojniczanka - Michał Dumieński, Przemysław Czerwiński, Paul Grischok, Rafał Majtyka, Jakub Mrozik, Bartłomiej Niedziela

19:30

Witamy bardzo gorąco ze stadionu w Bełchatowie. Już za niespełna pół godziny rozpocznie się spotkanie rozgrywane pomiędzy GKS-em Bełchatów, a Chojniczanką Chojnice. Zapraszamy do śledzenia relacji, a już za moment poznamy składy wyjściowe obu drużyn.

19:19

GKS Bełchatów - Chojniczanka Chojnice LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Dla kogo pierwsze zwycięstwo w sezonie?

W meczu 2. kolejki 1. ligi GKS Bełchatów zmierzy się z Chojniczanką Chojnice. Obie drużyny powalczą dziś o pierwsze zwycięstwo w sezonie, bowiem przed tygodniem "Brunatni" przegrali ze Stomilem Olsztyn, a zespół Mariusza Pawlaka zremisował z Miedzią.