Arka Gdynia wywozi z Płocka 3 punkty. 2:0 dla Gości.

Paweł Abbott zdobywa gola na pustą bramkę po błędzie Kiełpina.

Rzut wolny w bocznym sektorze dla Wisły.

92'

Rykoszet i rzut rożny dla Wisły.

91'

Faul w okolicy 25 metra od bramki dla Wisły. Bardzo dobra okazja dla Rogalskiego lub Stefańczyka do uderzenia.

90'

Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

88'

Wisła nadal próbuje sforsować obronę Arki, ale cały czas nieskutecznie.

83'

Rzut rożny dla Wisły.

83'

Faul na Rogalskim w bocznej strefie boiska. Dobra okazja do zdobycia gola dla Wisły.

82'

Po dobrej akcji Wisły Łuczak strzela nie celnie lewą nogą.

81'

Po dobrym zgraniu Abbotta strzał Lomskiego, ale bardzo niecelny.

80'

Za Pawła Wojowskiego wchodzi Przemysław Stolc.

80'

Małe spięcie pomiędzy Piotrowskim a Sobierajem. Sędzia jednak uspokaja obu graczy.

76'

Dobra akcja Wisły. Lewym skrzydłem pomknął Stępiński podał do Bąka, ale on przekładając sobie piłkę zepsuł akcje niecelnym strzałem.

75'

Stuprocentowa sytuacja Arki. Indywidualna akcja Nalepy przedłużona podaniem do Siemaszki, który próbuje pokonać Kiełpina strzałem pod poprzeczkę, ale Kiełpin popisuje się piękną interwencją.

72'

Za Piotra Wlazło wchodzi Piotr Mroziński. Trener Wisły stawia wszystko na jedną kartę.

70'

Cezary Stefańczyk próbował ograć 1 na 1 Warcholaka. Obrońca Arki lekko popychał obrońcę Wisły, ale sędzia nie odgwizduje karnego.

68'

Za Grzegorza Tomasiewicza wchodzi Paweł Abbott.

60'

Za Michała Renusza wchodzi Patrik Lomski.

55'

Patryk Stępiński ukarany żółtą kartką za faul na polu karnym.

59'

Antoni Łukasiewicz fauluje taktycznie i jest ukarany żółtą kartką.

58'

Za Dimitara Ilieva wchodzi Mikołaj Lebedyński.

57'

Maksymilian Rogalski fauluje Tomasiewicza i dostaje żółtą kartkę.

56'

Seweryn Kiełpin pięknie broni rzut karny!

55'

Rzut Karny dla Arki.

49'

Niezadowolenie kibiców Wisły po wejściu Warcholaka na Stefańczyku. Sędzia nie odgwizduje faulu.

45'

Rozpoczynają goście!

46'

Za Piotra Darmochwała wchodzi Damian Piotrowski.

46'

Po I połowie bardziej zadowolona jest na pewno Arka Gdynia, która prowadzi z Wisłą na wyjeździe 0:1. Zapraszamy na drugą połowę za 15 minut.

46'

Minuta doliczona do czasu I połowy.

44'

Rogalski uderza z 40 metrów ale Jałocha bezbłędnie.

38'

Do piłki dochodzi jeden z zawodników Nafciarzy, ale strzał wysoko ponad bramką.

37'

Rzut wolny w bocznym sektorze dla Wisły. Wykonuje Stefańczyk.

33'

Rzut rożny dla Wisły po pójściu na przebój Patryka Stępińskiego.

31'

Próba długiego zagrania Rogalskiego - bardzo niecelna i Jałocha od bramki.

26'

Faul Szymińskiego w bocznym sektorze boiska. Dobra szansa dla Arki do dośrodkowania. Wykonawcą Michał Nalepa.

25'

Następne płaskie dośrodkowanie Stefańczyka i wybite przez obrońców Arki. Rzut rożny dla Wisły.

23'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

21'

Wisła chciała szybko odpowiedzieć. Stefańczyk bardzo dobrze dośrodkował piłkę, ale Iliev strzelił sporo powyżej bramki.

20'

Przy bramce dla Arki ogromny błąd popełnił Kiełpin i Rogalski przy wyprowadzeniu piłki

19'

Po stracie blisko pola karnego Nafciarzy do piłki dochodzi Siemaszko i trafia do bramki gospodarzy.

17'

Bardzo ładna akcja Wisły. Po prawym skrzydle pomknął Wlazło i próbował płaskim wgraniem w pole karne znaleźć Łuczaka. Sobieraj jednak na miejscu i rzut rożny dla Wisły.

16'

Na trybunach dochodzi do ostrej wymiany zdań między kibicami gospodarzy, a przyjezdnymi

11'

Faul Sochy w bocznym sektorze. Szansa na dobre dośrodkowanie dla Stefańczyka.

11'

Do dośrodkowanej piłki doszedł Sobieraj, ale Kiełpin na posterunku.

10'

Strzał Łukasiewicza z daleka zablokowany przez obrońców Wisły. Rzut rożny dla Arki.

9'

Dobry pomysł Wlazły na zagranie prostopadłe do Stępińskiego, ale pomylił się o centymetry.

5'

Płaskie dośrodkowanie Bąka wyłapane przez Jałochę.

5'

Pierwsza dobra interwencja Kiełpina. Warcholak próbował dośrodkowania, ale bramkarz Wisły bardzo dobrze wyszedł z bramki i złapał piłkę.

3'

Po dobrym dośrodkowaniu Stefańczyka do piłki doszedł Wlazło, ale strzał niecelny.

3'

Rzut rożny dla Wisły po indywidualnej akcji Stępińskiego.

0'

Zaczyna Wisła.!

18:00

Seweryn Kiełpin odbiera nagrodę za najlepszego zawodnika Nafciarzy w rundzie wiosennej sezonu 2014/2015.

17:57

Wisła w swoich podstawowych trykotach niebiesko-białych pasiakach, a Arka Gdynia na biało.

17:55

Piotr Lasyk prowadzi drużyny na murawę.

17:42

Trybuny przy ul. Łukasiewicza 34 w Płocku. Sektor gości ma być zapełniony w komplecie (700 miejsc), a wszystkich kibiców na stadionie przewidywane jest 5500.

17:41

Obie drużyny na rozgrzewce.

17:16

Mecz rozpocznie się za niespełna 45 minut.

17:13

Witamy prosto ze stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku. W ramach II kolejki spotkań 1. Ligi spotkają się pretendenci do awansu do Ekstraklasy - Wisła Płock oraz Arka Gdynia. Mecz poprowadzi Piotr Lasyk z Bytomia, a pomogą mu Michał Obukiewicz z Warszawy oraz Adam Jakubczyk z Katowic. Serdecznie zapraszamy na relacje LIVE!