KONIEC MECZU! CHROBRY GŁOGÓW REMISUJE Z POGONIĄ SIEDLCE 1:1!

90'

Sędzia spotkania doliczył do regulaminowego czasu gry cztery minuty.

86'

Sebastian Krawczyk groźnie uderzał piłkę sprzed linii pola karnego, ale ta powędrowała wysoko ponad poprzeczką.

80'

Ostatniej zmiany dokonują siedlczanie. Za Kamila Dmowskiego wejdzie Ernest Dzięcioł.

78'

Ostatnia zmiana w głogowskim zespole, za Dominika Kościelniaka pojawi się na placu gry Igor Szopa.

77'

Dobre dośrodkowanie w wykonaniu Dominika Kościelniaka, do piłki dopada Łukasz Szczepaniak, który będą w okolicy jedenastego metra uderzył prosto w prawy róg bramki. Świetną interwencją w tej sytuacji popisał się Rafał Misztal, który wyciągnął się między słupkami niczym struna i wyłapał futbolówkę.

75'

Daniel Dybiec został ukarany żółtą kartką.

74'

Zmiana również w Chrobrym, Mateusz Hałambiec schodzi z boiska, zastąpi go Marcel Gąsior.

71'

Zmiana w Pogoni Siedlce, Adama Dudę zastąpi Michał Ogrodnik.

70'

Krzysztof Bodziony zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, ale piłka trafiła w poprzeczkę.

67'

Sędzia podobnie jak w pierwszej połowie zarządził przerwę na uzupełnienie płynów. Chociaż w Głogowie jest już po 20, nadal jest bardzo gorąco.

66'

Kolejna zmiana, tym razem w ekipie gości. Plac gry opuścił Dawida Dzięgielewski, w jego miejsce pojawił się Sebastian Krawczyk.

61'

Pierwsza zmiana w zespole Chrobrego. Z boiskiem żegna się Damian Sędziak, zastąpi go Łukasz Szczepaniak.

59'

Konrad Wrzesiński został ukarany żółtą kartką.

57'

Teraz "piłeczka" była po stronie gości z Siedlec, którzy bardzo dobrze wykorzystali błąd w defensywie Chrobrego. Adam Duda znalazł się w sytuacji sam na sam ze Sławomirem Janickim, ale pierwszy strzał napastnika Pogoni golkiper Chrobrego obronił, zaś po dobitce futbolówka trafiła w boczną siatkę bramki.

53'

Maciej Górski ofiarnie walczył o piłkę i leżąc już na murawie uderzył ją w kierunku bramki Pogoni. Futbolówka minęła jednak bramkę rywali o kilka centymetrów.

50'

Michał Michalec został ukarany żółtą kartką.

47'

Cóż za szansa Chrobrego! Niebezpieczeństwo pod bramką Pogoni Siedlce stworzył Wołodymyr Hudyma, który uderzył głową, a piłka minęła tylko prawy słupek.

45'

WRACAMY PO PRZERWIE I ROZPOCZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ!

19:52

48'

KONIEC PIERWSZEJ PIERWSZEJ POŁOWY! DO PRZERWY CHROBRY GŁOGÓW REMISUJE Z POGONIĄ SIEDLCE 1:1!

46'

Daniel Chyła został ukarany żółtą kartką.

45'

Konrad Wrzesiński uderzał z narożnika boiska piętką, ale trafił w słupek.

45'

Paweł Pskit przedłużył pierwszą połowę o dwie minuty.

43'

Mateusz Hałambiec został ukarany żółtą kartką.

39'

Do zakończenia pierwszej połowy pozostało już tylko kilka minut. Chrobry Głogów stwarza sobie więcej sytuacji, ale goście z Siedlec jak na razie skutecznie odpierają ataki gospodarzy.

35'

I znów Chrobry miał świetną okazję, aby objąć prowadzenie. Pech dopadł jednak Macieja Górskiego, który nie zdołał dopaść do piłki głową.

33'

Chrobry wykorzystał przewagę, jaką stworzył sobie w ostatnich minutach i szybko zareagował na stratę gola. Gola na 1:1 strzelił Michał Michalec, który po tym, jak jeden z jego kolegów wybił piłkę z rzutu rożnego, skierował futbolówkę do siatki rywali.

32'

GOOOL!! MICHAŁ MICHALEC!! CHROBRY DOPROWADZA DO WYRÓWNANIA I W GŁOGOWIE MAMY JUŻ 1:1!

29'

Chociaż to Chrobry Głogów stworzył w ostatnich kilku minutach więcej okazji bramkowym, to Pogoń Siedlce obejmuje prowadzenie. Krzysztof Bodziony zdecydował się na oddanie strzału z dystansu z okolicy dwudziestego piątego metra, którym pewnie pokonał Sławomira Janickiego.

27'

GOOOL! KRZYSZTOF BODZIONY! POGOŃ SIEDLCE PROWADZI Z CHROBRYM 1:0!

26'

Zawodnicy uzupełnili płyny i wracają do gry.

23'

Z uwagi na wielki upał panujący w Głogowie, sędzia zarządził krótką przerwę na uzupełnienie płynów. Piłkarze obu drużyn mogą chwilkę odetchnąć.

19'

Dzieje się na stadionie w Głogowie! Chrobry znów miał okazję, aby prowadzić. Damian Sędziak świetnie dośrodkował do Macieja Górskiego, a ten płaskim strzałem pokonał pokonał Rafała Misztala. wypuścił w uliczkę Górskiego, który strzałem, po którym piłka wpadła do siatki tuż przy prawym słupku. Sędzia odgwizdał jednak w tej sytuacji spalonego.

17'

Ależ szansa Chrobrego Głogów na objęcie prowadzenia! Wołodymyr Hudyma będąc na linii końcowej odegrał futbolówkę w kierunku Macieja Górskiego, który dobrze ją przyjął i zdecydował się na oddanie strzału. Koniec końców napastnik głogowian trafił prosto w Rafała Misztala, który cudem uchronił swoją drużynę przed stratą gola!

15'

Statystyki obu drużyn po kwadransie gry nie wskazują, aby któraś ze stron dominowała. Głogowianie i siedlczanie przeprowadzili w tym czasie po dziesięć ataków. Żadna ze stron nie oddała jeszcze strzału.

13'

Kibice zgromadzeni na stadionie w Głogowie wyrazili swoje niezadowolenie z decyzji podjętej przez arbitra, Pawła Pskita. Duda przewrócił się na mniej więcej dwudziestym metrze przed bramką gospodarzy, sędzia odgwizdał faul, zdaniem kibiców Chrobrego i Damiana Byrtka wyrażającego swoje niezadowoleni, niesłusznie.

9'

Krótki okres gry, w którym lekką przewagę optyczną mają goście z Siedlce. Dawid Dzięgielewski w niedługim odstępie czasu dwukrotnie zdecydował się na oddanie strzału na bramkę rywali.Pierwsza próba zakończyła się minimalnym lotem piłki ponad poprzeczkę, druga zaś była dość nieudanym, płaskim strzałem z okolicy dwudziestego metra.

6'

Jak na razie niewiele dzieje się na placu gry. Żadna ze stron nie stworzyła jeszcze dogodnej sytuacji strzeleckiej, gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska, a piłkarze obu zespołów sprawiają wrażenie, jakby wzajemnie badały swoje możliwości.

2'

Pogoda w Głogowie nie zachęca do gry. Termometr wskazuje 36 stopni Celsjusza, na niebie nie ma ani jednej chmurki, a na boisku panuje wielki upał.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

18:50

Rezerwowi Chrobrego: Rzepecki, Ziemniak, Gąsior, Machaj, Szopa, Malinowski, Szczepaniak.

18:50

Rezerwowi Pogoni: Frąckowiak, Krawczyk, Dzięcioł, Paczkowski, Dziubiński, Ogrodnik, Krawczyk.

18:43

18:42

- Zdajemy sobie sprawę, że czeka nas ciężki mecz... My na to nie będziemy patrzyli, że przegrali u siebie wysoko. Musimy patrzeć na siebie, musimy być w pełni skoncentrowani Zagrać swój dobry mecz, tak żaby powalczyć o trzy punkty - powiedział przed meczem trener gospodarzy, Ireneusz Mamrot.

18:12

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Chrobry - Pogoń Siedlce LIVE! Czy głogowianie pójdą za ciosem?.