Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
0 : 1
Rozwój KatowiceRozwój Katowice
94'

Koniec spotkania! Niespodzianka stała się faktem! Rozwój z historycznym zwycięstwem w 1 lidze!

90'

Cztery minuty doliczone, ostatnie chwile nadziei gospodarzy na korzystny wynik.

88'

Po kolejnym rzucie rożnym strzał głową zdołał oddać Lewandowski, ale na posterunku był Soliński.

86'

Ostatnia zmiana w Rozwoju. Jaroszek w miejsce Kuna

84'

Wrzutka w pole karne Rozwoju, ale wyłapuje piłkę Soliński.

81'

Menzel fauluje Kurowskiego i otrzymuje żółtą kartkę.

81'

Po wrzutce w pole karne nie było jednak zagrożenia.

80'

Rzut rożny dla Olimpii. Może uda się gospodarzom po stałym fragmencie?

76'

Kolejne próby ataków Olimpii nieudane. Nie zanosi się na wyrównującą bramkę.

72'

Ostatnia zmiana w Olimpii. Kurowski za Smolińskiego

72'

Niecelny strzał Tkocza z dystansu minął bramkę Fabiniaka.

68'

Rozwój nie zamierza się tylko bronić. Po dośrodkowaniu Baloguna piłkę przejął Kun i oddał strzał, który jednak wybronił Fabiniak.

67'

Na strzał zza pola karnego zdecydował się rezerwowy Skórecki. Broni Soliński.

66'

Olimpia dąży do wyrównania. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie głową uderzył Djousse

65'

Po dośrodkowaniu Djousse Pawela został zablokowany przy próbie oddania strzału.

63'

Druga zmiana w Rozwoju. Balogun za Wróbla.

61'

Rzut rożny dla Rozwoju, po tym jak Fabiniak obronił strzał Króla!

59'

Zmiana także w Rozwoju. Kozłowski za Gielzę

57'

Druga zmiana w Olimpii. Skóecki za Banasiaka

55'

Dobra okazja Olimpii! Po podaniu Smolińskiego Banasiak opanował piłkę i oddał strzał, ale dobrą interwencją popisał się Soliński!

53'

Po dośrodkowaniu Kaczkarka Djousse oddał strzał prosto w Solińskiego.

51'

Po dośrodkowaniu Kaczmarka w pole karne Rozwoju piłka trafiła do Banasiaka, który jednak niecelnie uderzył.

50'

Kolejny atak Rozwoju i sytuację ratować wybiciem musiał Woźniak.

48'

W odpowiedzi akcja Olimpii przerwana przez defensorów Rozwoju.

47'

Odważny początek drugiej połowy w wykonaniu Rozwoju. Król próbował zaskoczyć bramkarza Olimpii, ale Fabiniak obronił jego strzał.

46'

Początek drugiej połowy!

46'

Koniec pierwszej połowy. Na razie w Grudziądzu pachnie niespodzianką

45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy

44'

Olimpia próbowała odpowiedzieć! Strzał Smolińskiego był jednak niecelny

42'

Po dośrodkowaniu w pole karne, Gielza strzałem głową przelobował Fabiniaka! Niespodziewany obrót spraw w Grudziądzu.

42'

Niespodzianka w Grudziądzu! Rozwój obejmuje prowadzenie! Gielza!

41'

Aktywny stara się być dzisiaj Djousse. Czasem wręcz nadaktywny, tym razem opuścił z piłką boisko.

38'

Żółta kartka dla Gielzy za faul na Kłusie.

35'

Spotkanie nieco się wyrównało. Rozwój również stara się pokazywać zęby. Na razie na bramki się nie zanosi.

31'

Akcja Olimpii zakończona strzałem głową Banasiaka. Niecelnym

30'

Niecelnie na bramkę Fabiniaka sprzed pola karnego uderzył Tkocz

28'

Olimpia dominuje, rozgrywa piłkę, ale chwilo nie jest w stanie stworzyć zagrożenia pod bramką gości.

24'

Po wrzutce Wróbla Gielza zdołał oddać niecelny strzał na bramkę Fabiniaka.

22'

W miejsce Zigona wszedł Fabian Pawela.

21'

Zigon nabawił się jakiegoś urazu, potrzebna będzie zmiana

19'

Uderzenie Wróbla z dystansu broni Fabiniak!

17'

W odpowiedzi akcja Olimpii. Woźniak wrzucił piłkę w pole karne, a tam Kaczmarek oddał bardzo niecelny strzał.

15'

Groźna akcja Rozwoju! Wróbel dośrodkował piłkę w pole karne do Gielzy, który minimalnie się pomylił, strzelając głową!

14'

Tempo gry nieco spadło. Dominacja Olimpii ciągle jednak bardzo wyraźna.

11'

Wrzutka w pole karne Olimpii, ale piłka wybita przez obrońcę. Nie było zagrożenia pod bramką Fabiniaka.

10'

W odpowiedzi akcja gości i wywalczony rzut rożny.

9'

Atak Olimpii, ale Djousse na spalonym.

6'

Goście próbują się odgryzać, ale czujnie w obronie grudziądzanie.

5'

Od początku widać dominację Olimpii. Jeśli tak dalej pójdzie, beniaminek może zapłacić dziś frycowe.

4'

Kolejny atak Olimpii i wrzutka w pole karne, ale Soliński wyłapał piłkę i zażegnał niebezpieczeństwo.

3'

Po sennym początku spotkania, mecz wyraźnie się ożywił! Smoliński uderzył zza pola karnego i tylko minimalnie się pomylił!

1'

Pierwszy gwizdek sędziego! Gramy!

20:00

Piłkarze już na boisku, za chwilę początek spotkania.

19:56

Dzisiaj w Grudziądzu inauguruje sztuczne oświetlenie. Czy przyniesie to szczęście gospodarzom?

19:45

Znamy już składy obu zespołów, pora na ławki rezerwowych. Olimpia: Michał Wróbel, Mateusz Gul, Michał Łabędzki, Kamil Kurowski, Patryk Skórecki, Fabian Pawela i Adam Cieślińsk. Rozwój: Bartosz Gocyk, Jakub Czapliński, Bartosz Jaroszek, Kayode Balogun, Filip Kozłowski, Adam Żak i Adam CZerkas

19:45

Witamy w relacji na żywo ze spotkania inaugurującego sezon 1 ligi w Grudziądzu, w którym Olimpia podejmie beniaminka - Rozwój Katowice.

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA OLIMPIA GRUDZIĄDZ - ROZWÓJ KATOWICE

Olimpia Grudziądz w pierwszym meczu nowego sezonu zmierzy się z beniaminkiem rozgrywek, Rozwojem Katowice. Faworytem tego starcia wydają się być gospodarze, którzy przestrzegają jednak przed wszelkimi rozstrzygnięciami zanim zabrzmi ostatni gwizdek sędziego.

- To jest dla nas szalenie ważny mecz . Nie możemy sobie pozwolić na jakiekolwiek niewiadome i błędy. Przeciwnik na pewno będzie zdeterminowany, bo to dla niego debiutancki sezon na tym szczeblu. Jest tam kilka znanych nazwisk, ale w większości skład oparty jest o piłkarzy z twardymi, śląskimi charakterami, którzy wywalczyli awans - powiedział Tomasz Asensky w rozmowie z Dziennikiem Toruńskim.

Oba zespoły przed tygodniem rywalizowały Pucharu Polski. Olimpia w Kwidzynie Rodło, a Rozwój przegrał z GKS-em Katowice.