Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
0 : 1
Bytovia BytówDrutex-Bytovia Bytów
94'

Jacek Małyszek kończy mecz, Sandecja przegrywa 0:1 z Bytovią. Kończymy naszą relację, za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński.

93'

Ostatnia zmiana meczu, Daniel Mąka wchodzi za Jakóbowskiego.

93'

"Żółtko" dla Barana za faul w środku pola!

93'

Ależ strzał Tarasenki! Z 25. metra Ukrainiec uderza w okolicach lewego słupka bramki, jednak Laskowski wybija piłkę!

91'

W polu karnym Aleksander cofa piłkę do Tarasenki, ten zaś z prawej strony strzela bardzo niecelnie.

91'

3 minuty doliczone do czasu gry

89'

Dogodna okazja gospodarzy! Z lewej strony w pole karne wkręcał piłkę Małkowski, głową dopadł do niej Dudzic, jednak piłka skozłowała w taki sposób, że Laskowski nie miał problemów z interwencją.

86'

Kolejna próba dośrodkowania Sądeczan, z prawej strony centrował Danek, piłka leciała w kierunku Sobotki, jednak nie udało się przejąć futbolówki, odzyskanej przez Bytowian.

83'

Żółta kartka dla Korta za faul na Danku na połowie Sandecji.

83'

Ostatnia zmiana u gospodarzy, za Bartkowa wchodzi Adrian Danek.

82'

Masa błędów z obu stron, okazji jak na lekarstwo.

74'

Zmiana w Bytovii, Szewczyk wchodzi za Formelę.

73'

Piłkę z rzutu rożnego dośrodkowuje Małkowskiego, Sobotka strzela w polu karnym, wysoko ponad bramką!

72'

Bartków poszukał teraz kąśliwej, niskiej centry z lewego skrzydła, jednak Bąk wybił wślizgiem piłkę na rzut rożny!

70'

Kibice zaczynają skandować "Sandecjo, gramy do końca", próbując wykrzesać coś ze swoich ulubieńców.

69'

Kolejny strzał Bytovii w polu karnym, a jego autorem, po zagraniu piłki od Surdykowskiego, był Jakóbowski, Kozioł łapie piłkę bez problemu.

69'

Na trybunach udało się nam wyliczyć około 1500 widzów, jak na początek ligi, to dobry wynik!

66'

Żółty kartonik dla Bartkowa za faul na 35 metrze z lewej strony boiska na Formeli.

65'

Bytowianie spróbowali przedrzeć się na połowę gospodarzy, jednak zagranie Formeli blokuje Bartków.

63'

Mamy wcześniej zapowiadaną zmianę, Ukrainiec wchodzi za Kasprzaka.

62'

Za moment kolejna zmiana w Sandecji, do wejścia szykuje się Ołeksandr Tarasenko.

60'

Okazja gospodarzy! Mateusz Bartków popisuje się "centrostrzałem" na lewym skrzydle, tylko mądrość Laskowskiego powstrzymała gości od straty gola.

58'

Ależ brutalny faul Mandrysza! W środku boiska zaatakował bardzo ostrym wślizgiem Dudzica, i ogląda zasłużone "żółtko"!

58'

Pierwsza zmiana w szeregach gospodarzy, za Sebastiana Szczepańskiego wchodzi Bartosz Sobotka!

56'

Ależ okazja gości! Po podaniu z prawego skrzydła od Surdykowskiego strzał oddaje Jakóbowski, jednak Szufrym blokuje drogę do niemal pustej bramki, mają Bytowianie czego żałować!

53'

Na boisku leży faulowany przed własnym polem karnym Bąk, a to po kontakcie z Dudzicem, odgwizdanym przez sędziego z Lublina.

52'

Ależ okazja gospodarzy! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z lewego skrzydła Szczepańskiego, do futbolówki w polu karnym dopadł Aleksander, jednak nie udało się oddać celnego strzału, mogącego zagrozić bramce Laskowskiego!

51'

Na boisku wciąż sennie, na czas próbuje grać Kozioł, wybijając raz po raz piłkę po dłuższym momencie.

48'

Rzut rożny dla Sandecji, dośrodkowuje Szczepański, do piłki głową znów dopada Bartków, ale tym razem górą był obrońca wybijający futbolówkę poza pole karne!

46'

A jeszcze przed startem 2. połowy na boisko wszedł Paweł Lisowski, zmieniający Wilczyńskiego!

46'

Gracze są już z powrotem na placu gry, od środka grę po gwizdku sędziego Małyszka wznawiają gospodarze, wracamy do podróży!

48'

Jacek Małyszek kończy 1 połowę, do tej pory Bytovia prowadzi na wyjeździe z Sandecją 1:0! Widzimy się po przerwie!

46'

2 minuty doliczone do czasu gry!

44'

Kolejna okazja gospodarzy! Do piłki dopada Bartków, podający bardziej do środka boiska, gdzie znajdował się Dudzic, były gracz Cracovii zagrywa w pole karne w poszukiwaniu kolegi z drużyny, jednak nikt do Brazuki nie dopada, piłka ląduje poza 16. metrem!

40'

Bytowianie kontrują! W polu karnym swojego szczęścia spróbował strzałem wślizgiem Surdykowski, jednak defensorzy gospodarzy są na miejscu!

39'

W polu karnym pada Dudzic, gwizdek sędziego jednak milczy, ewidentny rzut karny! Zamiast tego poszkodowany ogląda żółtą kartkę!

34'

Z 30 metrów strzał oddaje Kasprzak, piłka jednak szybuje wysoko ponad bramką Laskowskiego!

32'

Kolejna okazja Sądeczan! Z rzutu rożnego dośrodkowuje Małkowski, do piłki głową dopada Bartków, ale po jego strzale piłka szybuje ponad bramką!

31'

Tempo gry stało się bardziej senne, od kilku minut czekamy na okazję z którejkolwiek ze stron.

26'

Na boisku leży Wojciech Wilczyński, walczył w środku pola o futbolówkę z Kasprzakiem.

25'

Kolejna okazja gospodarzy! Z prawej strony w pole karne dośrodkowywał Dudzic, jednak Laskowski ofiarną interwencją wybija piłkę poza "piętnastkę" !

24'

Bytowianie atakują! Po wyrzucie z autu przez Wilczyńskiego piłkę w polu karnym przejął Kort, jednak jego strzał zablokował defensor Sandecji!

22'

Na boisku leży Sebastian Szczepański, po tym, jak ucierpiał w pojedynku główkowym z graczem drużyny rywali.

20'

Groźnie pod bramką Bytovii! Mateusz Bartków dośrodkowuje z prawej strony w pole karne, o nią walczą Aleksander oraz jeden z defensorów gości, górą Bytowianin!

16'

Kolejna próba gospodarzy, Szczepański podał na prawe skrzydło do Dudzica, ten szukał dośrodkowaniem po ziemi Aleksandra, jednak podanie było niecelne, czego efektem jest rzut bramkowy Bytovii.

14'

Sandecja spróbowała swojego szczęścia, Dawid Szufryn z własnej połowy zagrał długą piłkę do przodu, jednak Brazuca wylądowała w rękach Laskowskiego!

14'

Sandecja powoli wraca do gry, szukają okazji do wyrównania, brakuje jednak jednego: sposobu na rozbicie defensywy rywali.

10'

GOOOOOOOOOOOOOOL! Janusz Surdykowski dostaje prostopadłe podanie od Dawida Korta, strzela z 18 metrów po ziemi, piłka odbiła się od nogi Kozioła i wpadła do bramki, mamy 1:0 dla gości!

7'

Ależ okazja gospodarzy! Małkowski dośrodkowywał w pole karne z prawego narożnika boiska, do piłki nie doszedł Słaby, przed siebie futbolówkę wybił Laskowski, dobijał Aleksander, jednak i tym razem golkiper Bytovii nie dał się pokonać!

5'

Ostry wślizg na Małkowskim na połowie Sandecji, wykonany przez Surdykowskiego, i sędzia Małyszek wyciąga żółtko!

6'

Na trybunach kibice wspominają bohaterów Powstania Warszawskiego, skandując "Cześć i chwała bohaterom!"

3'

Sandecja od początku stara się narzucić swoje tempo, dominują nad rywalami, szukając bezpośrednich zagrań do Aleksandra.

1'

Gracze już przygotowani do gry, od środka rozpoczynają goście, grający od lewej do prawej, Jacek Małyszek gwiżdże i zaczynamy!

17:55

Gracze obu drużyn wchodzą na płytę boiska, za moment zaczynamy piłkarskie show!

17:46

W międzyczasie przepraszamy za błąd w podanych składach, Marek Kozioł już melduje się na bramce Sandecji, dziękujemy za spostrzegawczość

17:45

Jeszcze tylko 15 minut pozostało do startu kolejnego sezonu 1. Ligi w Nowym Sączu, dlatego proszę się rozsiąść wygodnie, ponieważ zaczynamy podróż do emocji z 1. Ligą!

17:39

Przed pierwszym gwizdkiem Jacka Małyszka z Lublina, zachęcam do zapoznania się z naszą przedmeczową zapowiedzią

17:35

W zespole Czarnych Wilków zaś, swój pierwszoligowy debiut zaliczą Dawid Kort, Bartłomiej Poczobut oraz Marek Opałacz.

17:32

W ekipie gospodarzy, po raz pierwszy miejscowym kibicom pokażą się nowe nabytki klubu: Maciej Małkowski, Grzegorz Baran, wspomniany wcześniej Kasprzak, oraz wracający do klubu ze swojej miejscowości, Arkadiusz Aleksander.

17:30

W kontekście składów obu drużyn może zaskakiwać nieobecność w pierwszym składzie Sandecji Słowaka, Mateja Nathera, za którego od pierwszych minut biegać będzie Bartłomiej Kasprzak.

17:29

Rezerwowi:

Sandecja: Łukasz Radliński, Michał Szeliga, Matej Nather, Filip Piszczek, Bartosz Sobotka, Adrian Danek i Ołeksandr Tarasenko

Drutex - Bytovia:Mateusz Oszmaniec, Chris Jastrzembski, Mateusz Klichowicz, Paweł Lisowski, Daniel Mąka, Shohei Okuno i Maciej Szewczyk

17:27

Staropolskim "Szczęść Boże" ze skąpanego słońcem Nowego Sącza wita Państwa Krzysztof Rosłoński, zapraszając do śledzenia naszej relacji LIVE z meczu Sandecji z Drutex - Bytovią Bytów, już za moment przedstawimy składy obu drużyn

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA SANDECJA NOWY SĄCZ - BYTOVIA BYTÓW

W sobotę Sandecja zagra z Bytovią Bytów. Poprzedni sezon dla obu drużyn nie należał do najłatwiejszych, ale koniec końców obu ekipom udało się utrzymać na zapleczu Ekstraklasy i zapewnić ligowy byt bez konieczności gry w barażach.

Warto wspomnieć, że oba zespoły mają już za sobą w tym sezonie mecze o stawką, a mianowicie występy w Pucharze Polski. Sandecja w rundzie wstępnej pokonała na wyjeździe Wisłę Sandomierz, a w 1. rundzie nowosądeczanie przegrali ze Stomilem. Z kolei Bytovia pokonała Ślęzę Wrocław oraz rywala z pierwszoligowych boisk, Wisłę Płock.