Ostatnia zmiana w Chorbrym. Szczepaniak za Sędziaka.

71'

Zmiana w Chrobrym. Hodowany za Kościelniaka.

70'

Próbuje MKS, próbuje, ale na razie niewiele z tego wynika. Zostaje 20 minut na zdobycie przynajmniej wyrównującej bramki.

66'

Górski mógł podwyższyć prowadzenie, jednak tym razem przestrzelił w dobrej sytuacji!

64'

Jest reakcja trenera gospodarzy. Kowalczyk zmienia Giela.

62'

Po wrzutce Hudymy strzał zdołał oddać Hałambiec. Pogorzelec był na posterunku, ale wobec dobitki Górskiego był już bezradny i to Chrobry obejmuje prowadzenie.

62'

Gooool! Goście obejmują prowadzenie po strzale Górskiego!

56'

Akcja gości zakończona strzałem, lecz nie dał się zaskoczyć Pogorzelec. Tempo meczu w ostatnich minutach spadło.

51'

Gospodarze szukają swojej okazji, ale z taką skutecznością, jaką przed chwilą pokazał Giel, o gola może być trudno.

49'

Ależ okazja gospodarzy! W świetnej sytuacji Giel uderzył w sam środek bramki! 100% okazja zmarnowana!

48'

Żółta kartka dla Giela

46'

W przerwie Ziemniak za Pisarczuka.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy 0-0 po niezłym spotkaniu, ale niestety nie oglądaliśmy żadnych goli. Zapraszamy na drugą połowę za około 15 minut.

44'

Teraz 100% sytuacja Drewniaka!!! Sędziak podał mu z prawego skrzydła, Drewniak zdecydował się na strzał z pierwszej piłki, ale uderzył o wiele za wysoko.

42'

Rzut rożny wywalczył Szymon Sobczak, a dośrodkowywał będzie Rafał Niziołek. Wrzutka jednak zdecydowanie za krótka.

40'

Hudyma miał dobrą pozycję do strzału, uderzył piłkę z 16 metrów, ale prosto w Pogorzelca.

37'

Hałambiec zdecydował się na strzał z 40 metrów, ale piłka przeleciała nad piłko-chwytem.

36'

Nitkiewicz teraz zbyt długo holował piłkę i w efekcie stracił ją na rzecz Byrtka.

31'

Hudyma faulował teraz idącego do przodu Ganowicza i ogląda za to żółtą kartkę.

30'

Znowu okres gdzie mamy sporo chaosu i gra jest bardzo szarpana.

25'

Źle uderzył Mateusz Arian - piłka daleko obok bramki.

25'

Robert Pisarczuk ogląda żółtą kartkę za faul na Sobczaku i teraz przed dobrą okazją gracze z Kluczborka. Rzut wolny z około 28 metrów.

23'

Maciej Górski teraz zdecydował się na strzał z około 25 metrów, jednak piłka o 2 metry minęła słupek bramki.

22'

Na spalonym teraz Piotr Giel, który protestuje, ale piłka już w grze.

21'

Drewniak uderzył, ale wysoko ponad bramką.

20'

Gierak otrzymuje kartkę za faul na 25 metrze i może być groźnie pod bramką MKS-u.

19'

Giel przed wspaniałą szansą!!! Dostał świetne podanie od Niziołka i wbiegł w pole karne przy jego narożniku, zdecydował się na strzał, ale Janicki dobrze skrócił kąt i obronił!

16'

Doskonałą szansę miał Nowacki, ale jego uderzenie zostało zablokowane przez jednego z obrońców. MKS atakuje coraz śmielej.

14'

Teraz jednak dobrą szansę miał Piotr Giel, ale nie sięgnął piłki wrzucanej przez Nitkiewicza!

13'

Sporo niedokładności z obu stron, gracze nie potrafią wymienić teraz 3-4 celnych podań.

10'

Niziołek przed szansą na dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale nikt nie sięgnął piłki głową i od bramki rozpocznie Janicki.

8'

Znowu faulował Ganowicz, ale sędzia ostrzegł go, że to ostatni faul i będzie kartka. Z rzutu wolnego uderzał Artur Samiec, ale piłkę z łatwością złapał Pogorzelec.

7'

Awizowana wcześniej grupa 150 kibiców z Głogowa jednak nie dotarła w całości, na trybunie pojawiło się około 50 osób z Dolnego Śląska.

5'

Inicjatywę od początku meczu przejął Chrobry, a MKS ma problemy żeby wyjść z własnej połowy.

4'

Ostry faul na Macieju Górkim i Chrobry ma okazję z rzutu wolnego. Wszyscy spodziewali się wrzutki a na strzał zdecydował się Szymon Drewniak i prawie zaskoczył Oskara Pogorzelca! Pierwsza groźna sytuacja w tym meczu!

1'

Teraz doskonałe, długie podanie wykonał Paweł Gierak, ale piłki nie opanował Kamil Nitkiewicz.

1'

Grę rozpoczęli goście, ale od razu posłana długa piłka wpadła wprost w ręce Pogorzelca.

1'

Zaczynamy!

16:57

Puchar z rąk marszałka województwa opolskiego odebrał kapitan ekipy z Kluczborka Łukasz Ganowicz.

16:55

Właśnie w tym momencie piłkarze wyszli na murawę, za chwilę zostaną przyznane puchary dla MKS-u za awans do I ligi.

16:52

Sędzia już dał piłkarzom sygnał do wyjścia z szatni i za moment rozpocznie się sportowe święto w Kluczborku!

16:52

Piłkarze zaraz pojawią się w tunelu prowadzącym na murawę, a przed rozpoczęciem meczu minutą ciszy uczcimy pamięć rocznicy Powstania Warszawskiego.

16:41

Na ławce w ekipie Chrobrego znajdują się: Mariusz Rzepecki, Marcel Gąsior, Karol Hodowany, Bartosz Machaj, Michał Michalec, Krzysztof Ziemniak oraz Łukasz Szczepaniak.

16:41

Rezerwowi MKS-u: Krystian Rudnicki, Marcin Tomaszewski, Michał Kojder, Piotr Kasperkiewicz, Radosław Kursa, Maciej Kowalczyk oraz Sebastian Deja.

16:39

Na Stadion Miejski wchodzi właśnie grupa 150 kibiców Chrobrego Głogów, a to oznacza,m że doping będzie prowadzony przez kibiców obu drużyn. Zapowiada się ciekawie nie tylko na boisku, ale też na trybunach!

16:33

Witam Państwa z inaugurującego meczu I ligi w Kluczborku. Miejscowy MKS zmierzy się z Chrobrym Głogów. Piłkarze obu drużyn są na rozgrzewce, a za chwilę podamy Państwu składy obu drużyn.

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA MKS KLUCZBORK - CHROBRY GŁOGÓW

Beniaminek 1. ligi, MKS Kluczbork sezon na zapleczu Ekstraklasy zainauguruje meczem z Chrobrym Głogów. Spotkanie obu tych drużyn będzie już dziewiątym, oficjalnym meczem jaki rozegrają. Bilans jest korzystny dla kluczborczan, którzy z Chrobrym wygrali pięć razy, raz przegrali i dwa razy zremisowali.