1. połowa4 : 0
22:20

Dziękujemy Państwu, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne relacje. Oczywiście na Ekstraklasa.net!

91'

Koniec meczu! Wisła wreszcie wygrywa przed własną publicznością i to w niesamowitym stylu.

91'

Arbiter dolicza jedną minutę.

91'

Uderzenie Jovicia z niewygodnej pozycji i piłka wysoko ponad bramką.

88'

Jović wyrzucony pod linię autową i w ostatniej chwili złapał piłkę, lecz piłka po jego dośrodkowaniu wyszła za boisko.

85'

Wisła przez długi czas utrzymuje się na połowie Jagi, lecz nie potrafi dostać się pod pole karne przeciwników.

78'

...schodzi również Wolski, którego zmienia Cywka.

78'

Podwójna zmiana w Wiśle. Schodzi Boguski, a za niego pojawia się Bałaszow...

77'

Ostatnia zmiana w szeregach Jagi. Schodzi Frankowski, a w jego miejsce wchodzi Mystkowski.

76'

Niedokładnie zagranie Głowackiego do Brożka. Napastnik Wisły nie dochodzi do za mocnej piłki.

74'

Jagiellonia jest zepchnięta do głębokiej defensywy. Piłkarze Wisły wymieniają między sobą dużo podań, także na połowie rywala.

70'

Przepiękna bramka bezpośrednio z rzutu wolnego! Zdobywcą Karol Świderski.

68'

Guzmics fauluje Franowskiego przed polem karnym Wisły i otrzymuje żółtą kartkę.

64'

Drągowski był bliski sięgnięcia piłki czubkiem palców, lecz ostatecznie piłka wtoczyła się do bramki tuż obok słupka.

63'

Rafał Boguski strzela na 5:0. Nożycami!

58'

Strata Popovicia w środkowej części boiska, jednak Wisła szybko odzyskuje piłkę.

58'

Uderzenie Brleka z wysokości 17. metra zablokowane, piłka zmierzała wprost w defensorów Jagi.

57'

Guzmics uderza w poprzeczkę! Mało brakowało, a Węgier podwyższyłby wynik spotkania.

54'

Faul na Brożku tuż przed szesnastką Jagi.

52'

Rajd Małeckiego na lewym skrzydle, lecz w polu karnym gości źle zagrywa i Jagiellonie przejmuje piłkę.

51'

Brlek traci piłkę przed polem karnym Jagielloni. Goście ruszają z kontrą.

48'

Wolski na spalonym.

47'

Błąd w podaniu Głowackiego, bliski przejęcia w polu karnym był Cernych.

45'

Wisła rozpoczęła drugą odsłonę!

45'

W przerwie trener "Jagi" dokonał jednej zmiany. Z murawy schodzi Góralski, a w jego miejsce pojawia się Romańczuk.

21:30

Piłkarze wracają na boisko, za chwile początek drugiej połowy!

45'

Po niesamowitej pierwszej połowie zawodnicy schodzą do szatni. Wracamy już za kwadrans!

45'

Wisła demoluje Jagiellonię. Rafał Wolski głową przelobowuje Drągowskiego i umieszcza piłkę w siatce.

43'

Żółta kartka dla Góralskiego za faul na Wolskim.

40'

3:0 DLA WISŁY! Ponownie na liście strzelców Paweł Brożek!

34'

Dariusz Wdowczyk także decyduje się na zmianę. Ściąga Ondraska i wpuszcza Brleka.

32'

Wisła prowadzi już 2:0 po bramce Brożka!

30'

Nieporozumienie między Joviciem, a Głowackim. Piłka wychodzi na aut.

28'

Wisła nadal w natarciu! Tym razem pokonać bramkarza gości próbował Wolski, jednak z największym trudem jego uderzenie obronił Drągowski.

27'

Ondrasek myli się w doskonałej sytuacji po prostopadłym zagraniu Brożka.

25'

Sadlok znalazł się pod polem karnym rywala i mocnym uderzeniem z prawej nogi pokonał Drągowskiego.

24'

Wisła wygrywa 1:0! Maciej Sadlok!

24'

Głowacki zauważył wysuniętego z bramki Drągowskiego i próbował zaskoczyć go strzałem z dystansu.

21'

Wolski świetnie zagrywa w pole karne, lecz minimalnie spóźniony jest Ondrasek, który nie sięga piłki.

19'

Ondrasek uderza z wysokości 20. metra. Piłka odbija się od obrońców "Jagi" i wychodzi na rzut rożny.

17'

Faul taktyczny Wisły na połowie Jagielloni. Przez chwilę nie podnosił się z murawy Frankowski.

15'

Wymuszona zmiana w zespole Jagielloni. Z boiska schodzi Vassilijev, a w jego miejsce wchodzi Madera.

13'

Błąd w wybiciu Frankowskiego i Małecki był bliski rozpoczęcia groźnego kontrataku.

12'

Guti ukarany żółtą kartką.

12'

Dośrodkowanie Małeckiego do Boguskiego, ale w ostatniej chwili przerywa je Guti.

11'

Popović uderza sprzed szesnastki gości, lecz niecelnie. Od bramki Drągowski.

9'

Wolski z rzutu wolnego. Piłka po jego strzale odbija się od muru i wychodzi na rzut rożny.

8'

Tarasovs ukarany czerwoną kartką za faul na Boguskim tuż przed polem karnym!

5'

Frankowski bliski przejęcia piłki na własnej połowie, co mogło być początkiem groźnej kontry. Źle przyjmuje i futbolówka wychodzi na aut.

3'

Kolejna akcja Świderskiego pod bramką Wisły, lecz napastnik nie miał do kogo zagrać i ostatecznie od bramki wznawia Miśkiewicz.

1'

Długa piłka w kierunku Świderskiego, jednak niecelnie.

1'

Od środka piłkarze Jagielloni, pierwszy gwizdek w spotkaniu!

20:26

Zawodnicy już wychodzą z tunelu. Czas na hymn "Białej Gwiazdy" i przywitanie się.

20:15

Kwadrans do pierwszego gwizdka, piłkarze obu zespołów kończą rozgrzewkę.

20:04

W ostatnim meczu Wisła pokonała Jagiellonię w Białymstoku aż 4:1. Przed "Białą Gwiazdą" dzisiaj dużo trudniejsze zadanie, bowiem nie wygrali oni na własnym stadionie od sierpnia ubiegłego roku.

19:59

Ławka rezerwowych Jagielloni: Krzysztof Baran, Taras Romańczuk, Sebastian Madera, Karol Mackiewicz, Piotr Grzelczak, Przemysław Mytkowski, Marek Wasiluk

19:58

Ławka rezerwowych Wisły: Michał Buchalik, Rafał Pietrzak, Witalij Bałaszow, Alan Uryga, Tomasz Cywka, Petar Brlek, Jakub Bartosz.

19:51

Serdecznie witamy Państwa ze stadionu w Krakowie! Już za ok. 40 minut rozpocznie się mecz Wisły z Jagiellonią.