Niedziela, 29 listopada 2015, godz. 15:30
2 : 2
17:22

To tyle z Bielska, za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak, kłaniam się!

17:21

Mecz długo toczył się pod dyktando Legii, jednak zawodnicy Podbeskidzia mimo gry w dziesiątkę zdołali zatrzymać warszawian. Remis 2:2 jest jak najbardziej zasłużony.

93'

I koniec meczu!

93'

CO TU SIĘ DZIEJE! STOJAN VRANJES WYRÓWNUJE STAN MECZU!

91'

Zmiana w zespole gospodarzy. Kowalskiego zmienia Dariusz Kołodziej.

89'

Legia kompletnie zaskoczona, zerwali się piłkarze z Warszawy do ataku, jednak wciąż bezskutecznie!

86'

GOOOL!!! ADAM MÓJTA POKONUJE MALARZA! WIELKA NIESPODZIANKA W BIELSKU!

87'

Moim zdaniem jest to samobój Igora Lewczuka, ale bramka zdaje się przyznana obrońcy Podbeskidzia.

84'

Do dośrodkowania Brzyskiego nie zdążył Stojan Vranjes. Mało czasu zostało Legii do zdobycia gola, gospodarze dzielnie się bronią.

80'

Zmiana w Legii, Broź zmieniony przez Michała Żyro.

80'

Możdżeń uderza... prosto w mur. Po chwili na spalonym Szczepaniak.

79'

Ryzykownie fauluje Duda, rzut wolny niemal z linii pola karnego.

77'

Bliźniacza sytuacja, tym razem Możdżeń uderzał z woleja. Podobny skutek tego strzału.

75'

Bardzo słaby strzał po ziemi oddaje Mateusz Możdżeń. Rozpoczyna Malarz.

73'

Dorzuca w pole karne Trickovski, jednak w walce o piłkę faulował Nikolić, rozpocznie zespół Podbeskidzia.

72'

Żółtą kartkę otrzymuje Tomasz Jodłowiec.

67'

Jeszcze przed golem mieliśmy zmianę w Podbeskidziu - Demjana zmienił młody Kamil Jonkisz.

68'

MAMY WYRÓWNANIE! Arkadiusz Piech asystuje Nikolicowi, którzy przyjął piłkę na klatkę piersiową i pokonał Zubasa! 1:1!

67'

Kolejna zmiana w Legii. Guilherme zmieniony przez Trickovskiego...

66'

Arkadiusz Piech! Stuprocentowa szansa dla Legii! Świetne podanie od Guilherme i napastnik Legii strzela tuż obok słupka!

63'

Nemanja Nikolic decyduje się na uderzenie z dwudziestu metrów - ze skuteczną interwencją nie ma problemów Zubas!

61'

Po rzucie rożnym bardzo blisko zdobycia gola był Arkadiusz Piech! Piłka leci tuż obok słupka!

60'

Igor Lewczuk fauluje w środku boiska zawodnika Podbeskidzia i zostaje ukarany żółtą kartką.

60'

Ciekawa zmiana w zespole Legii. Arkadiusz Piech zmienia Aleksandara Prijovicia.

58'

Wreszcie jakaś składna akcja Legii! Duda w polu karnym odgrywa do Brozia, a jego mocne uderzenie po krótkim słupku nie bez problemów broni Zubas!

55'

Niezbyt efektowne dośrodkowanie w wykonaniu Kucharczyka... bez problemów piłkę złapał Emilijus Zubas.

52'

Igor Lewczuk dobrze wybił piłkę spod nóg Demjana w okolicach szesnastu metrów od linii końcowej, ważna interwencja kapitana Legii.

49'

Tym razem rożnego wykonywać będzie Legia po zablokowanym podaniu Ondreja Dudy.

48'

Rzut rożny dla Podbeskidzia po indywidualnej akcji Adama Pazio.

16:30

Zaczynamy, przy piłce Legia!

16:29

Za chwilę rozpoczynamy drugą część gry.

16:16

Świetnie swoje szanse wykorzystują gospodarze, ale całą drugą część meczu będą musieli sobie radzić w dziesiątkę. Jak to się skończy? Czekamy na drugą połowę!

47'

Koniec pierwszej części gry!

46'

Tomasz Brzyski z bardzo ostrego kąta uderza w słupek!

46'

Kolejne przewinienie gospodarzy, Mójta fauluje Brozia, rzut wolny dla Legii.

42'

Wielkie zamieszanie na murawie! Kristian Kolcak schodzi z boiska po faulu na Guilherme! Był to niezwykle brutalny faul, gospodarze grają w dziesiątkę!

39'

Stojan Vranjes... ciężko powiedzieć, czy chciał strzelać, czy dośrodkowywać. W każdym razie piłka w posiadaniu Podbeskidzia.

37'

Piłka kolejny raz w rękawicach Zubasa, tym razem po strzale Łukasza Brozia sprzed pola karnego.

36'

Emilijus Zubas łapie dośrodkowanie Michała Kucharczyka.

36'

Ależ bawi się Robert Demjan! Przyjął długie podanie z linii obrony, oszukał obrońców Legii lekkim cofnięciem się z piłką, ale oddał zbyt mocny strzał!

36'

Niefrasobliwe zagranie Vranjesa, które z dziecinną łatwością przejął Kowalski. Na szczęście dla Legii Lewczuk zdołał odebrać mu piłkę.

31'

Mocny, zaskakujący strzał oddaje Guilherme. Radzi sobie Emilijus Zubas.

32'

Kucharczyk miał mnóstwo miejsca w środkowej strefie boiska, jednak wybrał podanie do Tomasza Brzyskiego. Obrońca nie dobiegł do jego podania.

29'

Guilherme był faulowany, ale odegrał do Nikolicia, który podaniem przez całe pole karne odnalazł Prijovicia. Ten nie trafił nawet w bramkę.

27'

Duda mocno zagrywa do Nikolicia, Węgier starał się jeszcze wycofać piłkę, ale wywalczył jedynie rzut rożny, który został wypiąstkowany przez bramkarza.

25'

Z boiska przynajmniej na chwilę zejdzie Adam Deja po starciu z jednym z legionistów.

23'

Znowu straszy Robert Demjan! Słowacki napastnik mija obrońców Legii niczym tyczki, zatrzymuje go dopiero interwencja doświadczonego bramkarza!

20'

Ondrej Duda powstrzymuje kontrę Podbeskidzia, faulując Jakuba Kowalskiego. Indywidualna kara dla Słowaka.

18'

Groźnie pod bramką Legii po akcji Kohei Kato! Świetnie interweniował Arkadiusz Malarz!

17'

Wydawało się, że Nikolić był faulowany w okolicy lewej strony pola karnego, gwizdek sędziego milczy. Od bramki Zubas.

14'

Świetne przejęcie Prijovicia, jednak strzał napastnika Legii po raz kolejny zablokowany przez obrońcę.

12'

Na spalonym złapany Nikolić! Napastnik Legii był bliski dobicia piłki do siatki po strzale Guilherme.

10'

Źle wykonał stały fragment gry Ondrej Duda. Piłka cały czas w posiadaniu Legii.

9'

Faulowany Michał Kucharczyk na lewym skrzydle, będzie dośrodkowanie w pole karne gospodarzy.

7'

Odpowiedź Legii! W ostatniej chwili w polu karnym zablokowany Ondrej Duda!

6'

GOOOOL!!! Robert Demjan wykańcza kontrę Podbeskidzia po dobrym dograniu Szczepaniaka! 1:0 prowadzi Podbeskidzie, sensacja!

5'

Guilherme przepycha się na dwudziestym metrze od bramki strzeżonej przez Zubasa, obrońcy Podbeskidzia skutecznie odbierają mu futbolówkę.

4'

Rzut rożny dla Legii, przy piłce Tomasz Brzyski. Piłka jednak wraca do środkowej strefy boiska.

2'

Nieudane podanie w stronę Guilherme - Brazylijczyk nie dobiegł do mocnego podania i od bramki rozpocznie golkiper gospodarzy.

15:29

Gramy!

15:28

Mecz zaczną piłkarze gospodarzy.

15:26

Piłkarze wychodzą na murawę w akompaniamencie ekipy sędziowskiej pod przewodnictwem pana Bartosza Frankowskiego.

15:19

Mecz już za 10 minut!

15:05

Przypomnijmy wynik ostatniego spotkania między Legią a Podbeskidziem w drugiej kolejce tego sezonu Ekstraklasy. Warszawianie pokonali Podbeskidzie aż 5:0.