Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
17:22

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas! Miłego wieczoru!

93'

KONIEC ZAWODÓW! "Górnicze" derby na remis. Druga odsłona sporo lepsza niż pierwsza, bezbarwna!

92'

Sasin zastępuje strzelca bramki.

91'

Rzut z autu dla gości, piłkę głową przedłuża Piesio, a ta dociera do Mierzejewskiego. defensor Łęcznej pakuje futbolówkę do siatki i mamy remis!

90'

GOOOL!! MIERZEJEWSKI!!!!

89'

Kurzawa melduje się w miejsce Madeja.

88'

Boni strzelał z za pola karnego, ale broni Janukiewicz.

86'

Pitry zmienia Tymińskiego. Czy nie za późno taka roszada?

85'

Tomasz Nowak uderzył z pierwszej piłki tuż obok lewego słupka bramki gospodarzy!

85'

Skrzypczak złapany na pozycji spalonej.

84'

Dwa rzuty rożne dla przyjezdnych, ale Janukiewicz nie musiał wyciągać futbolówki z siatki.

82'

Piesio przed szansą wyrównania! Ale nadal mamy korzystny wynik dla gospodarzy!

82'

Kolejna szarża gospodarzy, ale źle zagrał Madej.

80'

Napastnik gospodarzy dołożył nogę po podaniu Gergela!

79'

GOOOOOL!!!! SKRZYPCZAK!

76'

Goście dosyć szybko pozbywają się piłki. Czy zabrzanie to wykorzystają?

74'

Świerczok zastępuje Śpiączkę.

74'

Seria dośrodkowań w pole karne łęcznian, ale przyjezdni dzielnie wybijają piłkę.

73'

Jurij Szatałow jeszcze nie dokonał żadnej roszady, czyżby czekał ze zmianami do końcówki spotkania?

72'

Janukiewicz broni uderzenie Tymińskiego.

70'

Jeszcze 20 minut tego starcia. czy doczekamy się bramki?!

68'

Śpiączka dostał ładną piłkę, czemu z nią się nie zabrał?Dobre pytanie, a po chwili zagrał fatalnie do Piesia.

67'

Centra Jeża ląduje w rękawicach Prusaka.

66'

Kibice coraz częściej demonstrują swoje niezadowolenie okrzykami.

65'

Nowak ładnie zagrał do Bonina, ale ten nie zdołał zabrać się z piłką!

64'

T. Nowak uderzył z dystansu, ale futbolówka poleciała kilka metrów nad bramką.

63'

Od kilku minut znowu tempo spotkania wróciło do ślimaczej prędkości.

61'

Bonin oszukał jednego z obrońców Górnika i strzelił na bramkę gospodarzy, ale Janukiewicz pewnie interweniuje.

59'

Konrad Nowak zmienia Grendela.

59'

Nowak zagrał idealnie w tempo do Bonina! Jak on tego nie trafił! W ostatniej chwili jeden z defensorów zabrzan wybił futbolówkę!

57'

Kosznik uderzył z 23. metra fa-tal-nie!

56'

Rzut rożny dla gospodarzy. Centra w pole karne, a tam z kilku metrów ładnie głową strzela Skrzypczak! Prusak łapie piłkę tuż przy linii bramkowej!

55'

Piesio łokciem potraktował Kwieka. Upiekło się byłemu zawodnikowi Dolcanu Ząbki.

53'

Piesio podał do Leandro, a zawodnik z Łęcznej źle zagrał w pole karne.

52'

Tymiński ponownie z narożnika, ale znowu nie dociera do żadnego z zawodników gości.

51'

Obraz gry nie uległ zmianie. Jesteśmy świadkami mizernego spotkania.

50'

Tymiński za mocno zagrał w pole karne...

49'

Przyjezdni wywalczyli korner.

48'

Łęcznianie do gry przystąpili bez zmian.

47'

Piesio ogrywa Madeja i uderzył mocno z 17. metra, broni Janukiewicz.

46'

Zaczynają gospodarze, gramy!

46'

Słodowy od początku drugiej odsłony zastępuje Widanowa.

47'

Zgodnie z przewidywaniami piłkarskich koneserów przez 120 sekund nic godnego uwagi się nie działo. Sędzia Przybył kończy pierwszą część spotkania!

45'

Arbiter doliczył aż dwie minuty! Po co?

44'

Piesio powalony przez Dancha. Akurat na małą liczbę fauli narzekać nie możemy...

44'

Goście przez dłuższą chwile utrzymywali się przy piłce, ale Tymiński szybko stracił futbolówkę.

42'

"Nam strzelać nie kazano!?" Słabe widowisko w Zabrzu.

42'

Madej za lekko zagrał w pole karne, a po chwili Kwiek sfaulował Tymińskiego.

41'

Goście zmarnowali rozpoczęcie gry z narożnika. Przy piłce zabrzanie.

40'

Nowak uderzył po ziemi tuż obok lewego słupka bramki Janukiewicza! Bramkarz gospodarzy odbija piłkę poza boisko!

38'

Dosyć dyskusyjny faul.

38'

Tymiński zatrzymany na 17. metrze, będzie szansa dla przyjezdnych!

37'

Skrzypczak vs. bielak po raz trzeci. tym razem faulował napastnik gospodarzy.

36'

Prusak łapie piłkę zagrywaną w szesnastkę.

36'

Bielak zapracował kolejnym przewinieniem na żółtą kartkę.

35'

Golkiper gości ucierpiał przy interwencji.

34'

Jeż zagrywał w pole karne, a tam Danch był bliski pokonania Prusaka!

33'

Skrzypczak faulowany przez Bielaka. Ze stałego fragmentu gry rozpoczną zabrzanie.

32'

Śpiączka ponownie na pozycji spalonej.

31'

Śpiączka walczył do końca o piłkę. Postawa napastnika gości może się podobać.

31'

Jeż strzelał z piłki ustawionej na 29. metrze, pomylił się o około metr.

30'

Leandro przytrzymywał Gergela, będzie rzut wolny dla gospodarzy.

30'

Mierzejewski wdarł się w drybling we własnej szesnastce. Od bramki rozpocznie golkiper gości.

28'

Zagranie w pole karne gości, ale Prusak pewnie chwyta piłkę.

27'

Na boiskach 8. ligi mistrzów oglądamy dużo lepsze i żywsze spotkania!

26'

Śpiączka zakończył indywidualną akcję celnym strzałem, ale Janukiewicz nie miał problemów ze złapaniem piłki.

25'

Kapitalna atmosfera na trybunach w Zabrzu, w przeciwieństwie do murawy...

24'

Stoper przyjezdnych wraca do gry.

23'

Bożić leży na murawie od kilkudziesięciu sekund, ale gospodarze nie chcieli wybić piłki.

21'

Widanow powalił szarżującego Widanowa. "Żółtko" dla Bułgara.

21'

Tymiński zagrywał z rzutu wolnego w szesnastkę gospodarzy. Przez chwilę zagotowało się przed bramką Janukiewicza, ale ostatecznie podopieczni Ojrzyńskiego wybili piłkę.

20'

Chwilę wcześniej Gergel mógł uderzyć z 25. metra na bramkę Prusaka, ale postanowił szukać podania i stracił futbolówkę.

19'

Kosznik faulował po zagraniu zawodnika z Łęcznej.

18'

Strata za stratę, ale zabrzanie dalej utrzymują się przy piłce.

18'

Ślamazarne tempo zawodów.

17'

Nowak ładnie rozpoczął akcję gości, ale potem Bonin stracił futbolówkę. Po chwili drużyna z Lubelszczyzny odebrała ponownie piłkę, ale Leandro zepsuł dośrodkowanie.

16'

Jeż zagrywał z rzutu wolnego w pole karne, ale przyjezdni wybijają piłkę i ruszają z kontrą.

15'

Kosznika zagrywa w pole karne, ale defensywa Łęcznej wybija piłkę.

14'

Grendel zagrał do Skrzypczaka. ten wpadł w pole karne i wyłożył piłkę na jedenasty metr przed bramkę, ale Jeż źle uderzył!

13'

Tymiński jest pierwszym indywidualnie ukaranym dziś zawodnikiem. Ucierpiał Gergel.

12'

Tymiński zagrywał z rzutu wolnego, a kilka metrów przed bramką Bednarek nie trafił w piłkę.

11'

Kontra gości, Nowak po chwili został powalony przez Kwieka. Były zawodnik Zagłębia Lubin może mówić o dużym szczęściu, że nie dostał żółtej kartki.

10'

Dalej czekamy na sytuacje bramkowe.

9'

Gergel do Jeża, ale Słowak w polu karnym stracił piłkę na rzecz Bożicia.

8'

Śpiączka zgrał głowa do Bonina,a były zawodnik Korony z ostrego kąta próbował zaskoczyć Janukiewicza. Zrobił to jednak niedokładnie.

7'

Nowak przerzucił do Mierzejewskiego, ale zrobił to za mocno.

6'

Leandro poholował lewą stroną piłkę, jednak po kilku podaniach łęcznianie ponownie są na własnej połowie.

5'

Akcja po drugiej stronie boiska. Piesio został zablokowany na 20. metrze, do piłki próbował dopaść Śpiączka,ale przez gąszcz zabrzan nie był w stanie się przebić.

4'

Zabrzanie dziś w białych kompletach, goście natomiast w zielono-czarnych strojach.

3'

Na pozycji spalonej Śpiączka.

2'

Szybka strata gości. po chwili posłana została długa piłka na Skrzypczaka, ale futbolówka opuściła boisko.

2'

Z prawej strony centrował Widanow, ale zrobił to fatalnie. Od bramki rozpocznie Pruska.

15:31

Od środka rozpoczynają przyjezdni! Gramy, gramy!

15:27

Jarosław Przybył poprowadzi dzisiejsze zawody.

15:27

Arbiter wyprowadza obie jedenastki na murawę! Przywitanie drużyn, losowanie stron i gramy!

15:16

Oba zespoły powoli kończą rozgrzewkę. Za kilkanaście minut początek zawodów.

15:14

Ławka rezerwowych gospodarzy: Kasprzik, Szeweluchin, Słodowy, Kurzawa, Nowak, Ćerimagić, Dźwigała.

15:13

Ławka rezerwowych gości: Rodić, Nikitović, Szmatiuk, Sasin, Pitry, Poźniak, Świerczok

15:08

W takich zestawieniach zaprezentują się oba zespoły.

15:06

Witamy serdecznie i zapraszamy na "górnicze" derby w Ekstraklasie. O 15:30 zabrzanie zmierzą się z drużyną z Łęcznej!

11:34

Górnik Zabrze - Górnik Łęczna LIVE!

ZAPOWIEDŹ: „Górnicze” derby w Zabrzu

Już dziś o godzinie 15:30 zmierzą się ze sobą imiennicy z Zabrza i Łęcznej. Dla gospodarzy będzie to spotkanie o życie, bowiem reszta stawki zdążyła już uciec i każda strata punktów przybliżać będzie zabrzan do 1 ligi. Łęcznianie przyjadą na Roosevelta po dwóch porażkach z rzędu i z pewnością będą walczyć o komplet punktów, który pozwoli im wrócić do pierwszej ósemki.

Górnik Łęczna - Górnik Zabrze 2:1