Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
94'

Koniec spotkania. Termalica po raz pierwszy wygrała w Niecieczy!

93'

Karol Mackiewicz dograł z rzutu wolnego. Powstało spore zamieszanie. Najpierw strzał w poprzeczkę, a chwilę później piłkę do siatki wpakował Taras Romanchuk. Sędzia liniowy pokazał spalonego.

91'

Dośrodkował Piotr Grzelczak, ale Patryk Fryc wybił na rzut rożny. I które już w tym meczu zbyt krótkie dośrodkowanie Jagiellonii.

89'

Tomasz Musiał doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

87'

Karol Mackiewicz zagrał z rzutu wolnego w kierunku Igorsa Tarasovsa. Łotysz nie zdołał jednak dobrze zgrać futbolówki.

85'

To powinna być bramka kontaktowa. Przemyslaw Frankowski idealnie podał do Karola Świderskiego, ale ten strzelił minimalnie obok bramki Witana!

82'

Aktywny jest po wejściu Karol Świderski. Młody zawodnik Jagi pięta zagrał do Piotra Grzelczaka, ale były lechista poślizgnął się

81'

Dariusz Jarecki wszedł na boisko w miejsce Dawida Plizgi.

78'

Karol Świderski zdecydował się dośrodkować, ale było to zagranie słabej jakości. Piłkarz Jagiellonii zagrał zbyt płasko.

76'

Karol Świderski melduje się na murawie w miejsce Fiodora Cernycha.

75'

Piotr Grzelczak wpakował piłkę do siatki Termaliki, ale był na minimalnym spalonym. Gol nieuznany!

72'

Zmiana w Termalice. Za Kowala wchodzi Tomasz Foszmańczyk.

71'

GOOOOOOL! 2:0 dla Termaliki. Wojciech Kędziora przeprowadził niesamowitą akcję, którą zakończył strzałem. Kędziora uderzał w polu karnym, będąc już na wślizgu. Futbolówka po rykoszecie przelobowała Dragowskiego.

69'

Dobre podanie po linii otrzymał Dawid Plizga, który wycofał do Wołodymyra Kowala. Piłkarz Termaliki strzelał dwa razy, ale dwukrotnie został zablokowany.

67'

Teraz jagiellończycy szybciej wymienili podania. Ostatecznie futbolówka trafiła na lewe skrzydło do Karola Mackiewicza, ale skrzydłowy Jagi jeszcze raz fatalnie dośrodkował.

65'

Zmiana w ekipie gospodarzy. Jakub Biskup wchodzi w miejsce Bartłomieja Smuczyńskiego.

63'

Teraz trochę lepsza akcja Jagiellonii. Karol Mackiewicz na lewym skrzydle minął dwóch piłkarzy Termaliki, ale jego dośrodkowanie nie było celne.

61'

Potrzebna była pomoc medyczna dla Mateusza Kupczaka. Piłkarz Termaliki będzie mógł kontynuować grę.

59'

Rzut wolny dla Jagiellonii z lewej strony. Karol Mackiewicz dośrodkował zbyt krótko i naraził swój zespół na kontratak. Próba szybkiego ataku w wykonaniu gospodarzy nie powiodła się.

57'

Mocno, ale jednak nad poprzeczką uderzył z dystansu Dawid Plizga.

55'

GOOOOOL! Dawid Sołdecki bardzo wolno dobiegał do ustawionej na 11. metrze piłki. Obrońca "Słoników" nie pomylił się. Do końca kontrolował zachowanie Drągowskiego. Gdy ten rzucił się w prawą stronę, Sołdecki uderzył w środek. 1:0 dla Termaliki!

52'

Rzut karny dla Termaliki! Wojciech Kędziora chciał trącić piłkę głową, ale został sfaulowany przez Tarasa Romanczuka.

51'

Potężnie uderzył z około 16 metrów Wołodymyr Kowal Bartłomiej Drągowski odbił futbolówkę.

49'

Marek Wasiluk przerwał groźnie zapowiadającą się kontrę Termaliki. Piłkarz Jagiellonii obejrzał żółtą kartkę.

47'

Groźnie mogło być pod bramką Termaliki. Rafał Grzyn nie najlepiej podał jednak do Fiodora Cernycha i ten nie doszedł do piłki.

46'

Zmiana nr 2 w drużynie gości. W miejsce Konstantina Vassiljeva w drugiej połowy zobaczymy Piotra Grzelczaka.

46'

Drugą połowę rozpoczęli od środka piłkarze Termaliki.

18:53

18:50

W statystyce strzałów 8:2, strzałów celnych 4:1 dla gospodarzy. Statystyki w tym przypadku nie kłamią. To Termalica stworzyła sobie groźniejsze sytuacje i tylko bardzo dobrej dyspozycji Bartłomieja Dagowskiego goście zawdzięczają to, że nie przegrywają w tym spotkaniu.

45'

Arbiter zakończył pierwszą część spotkania w Niecieczy!

45'

Tomasz Musiał doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

44'

Dawid Plizga podał piłkę do obiegającego go na prawej stronie Patryka Fryca. Piłkarz Termaliki ostro dośrodkował. Znakomicie piąstkował w tej sytuacji Dragowski. Po chwili futbolówka trafiła do Sebastiana Ziajki. Ten huknął pod poprzeczkę. Drągowski jeszcze raz popisał się kapitalnym refleksem.

42'

Dośrodkowanie w pole karne na dalszy słupek. Do piłki wyskoczyli Dawid Sołdecki i Marek Wasiluk. Sędzia uznał, że piłkarz Termaliki przewinił.

41'

Wołodymyr Kowal powalczył przy narożniku. Dograł w pole karne, a tam defensor Jagiellonii wybił na rzut rożny.

39'

Uderzenie Bartłomieja Babiarza z 25 metrów. Chociaż piłka poszybowała prosto w Bartłomieja Drągowskiego, to sprawiła mu niewielkie problemy.

37'

Jagiellonia spokojnie w ataku pozycyjnym, kilka razy piłkarze gości przegrali piłkę przez defensywę, nie znajdując wcześniej luki w linii obronnej Termaliki.

36'

Pressing Jagiellonii pod bramką Termaliki. O mało nie zakończył się przejęciem piłki.

35'

Wojciech Kędziora wygrał pojedynek z Markiem Wasilukiem i odegrał piłkę do Dawida Plizgi. Ten na prawej flance uciekł obrońcy Jagiellonii, który wślizgiem trafił w nogi skrzydłowego Termaliki. Arbiter podjął zadziwiającą decyzję, uznając, że nie było faulu.

33'

I jeszcze jedna żółta kartka. Bartłomiej Babiarz trafił do notesu sędziego Tomasza Musiała.

31'

Daleki wyrzut piłki z autu w wykonaniu Piotra Tomasika. Futbolówka powędrowała w pole karne. Próbował o nią powalczyć Marek Wasiluk, ale jego próba strzału była zupełnie nieudana.

29'

W odpowiedzi akcja Jagiellonii. Sfinalizować strzałem chciał ją Konstantin Vassiljev, ale Estończyk został zablokowany.

28'

Po rzucie wolnym wykonanym przez Dawida Plizgę strzał głową oddał Michał Markowski, ale futbolówką poleciała obok prawego słupka bramki Bartłomieja Drągowskiego.

27'

Jeszcze jedno ostre wejście piłkarza Jagiellonii. Tym razem Martin Baran bardzo brzydko wszedł w Bartłomieja Smuczyńskiego.

24'

Rafał Grzyb zmienia Jacka Góralskiego. Michał Probierz obawiał się, że grający dzisiaj bardzo ostro pomocnik może nie dokończyć spotkania.

23'

Igors Tarasovs faulował Bartłomiej Smuczyńskiego i obejrzał żółtą kartkę.

22'

Rafał Grzyb wejdzie za Jacka Góralskiego, który ma na koncie już żółtą kartką.

21'

Bardzo niebezpieczne dośrodkowanie Dawida Plizgi z prawej strony, piłkę odbił Bartłomiej Drągowski, ta znalazła się jeszcze na szesnastym metrze, tuz przy Bartłomieju Babiarzu, ale futbolówka po jego uderzeniu trafiła w nogi jednego z piłkarzy Jagiellonii.

19'

Jeszcze jeden faul Jacka Góralskiego. Tym razem jagiellończyk delikatnie podciął Bartłomieja Babiarza.

17'

Patryk Fryc chciał bardzo sprytnie po ziemi odegrać do Bartłomieja Smuczyńskiego, ale czujnie w defensywie zachował się obrońca Jagiellonii.

16'

Bardzo ostre wejście Jacka Góralskiego w piszczel Wołodymyra Kowala. Żółta kartka dla gracza Jagiellonii.

14'

Piłkarze Jagiellonii po dobrym, agresywnym początku teraz nieco spuścili z tonu. Dwie groźne akcje Termaliki to dla nich sygnał ostrzegawczy.

12'

Pressing Termaliki spowodował stratę piłki przez jagiellończyków. Chwilę później Wojciech Kędziora krótko odegrał do Wołodymyra Kowala. Ten wbiegł w szesnastkę i uderzył po długim rogu. Niewiele się pomylił.

9'

To powinna być bramka dla Termaliki! Strzał Bartłomieja Babiarza z lewej strony pola karnego. Drągowski odbił piłkę przed siebie. Jeszcze z najbliższej odległości dobijał Bartłomiej Smuczyński, ale tylko on wie, jak nie trafił do bramki!

7'

Karol Mackiwicz dogrywał z rzutu rożnego, ale piłka skierowana była za blisko i za nisko. Defensor Termaliki zażegnał niebezpieczeństwo pod własną bramką.

6'

Dobra okazja do kontry dla Jagiellonii. Szybko piłkę wyprowadził Konstantin Vassiljev, ale jego podanie do Fiodora Cernycha było nieco zbyt mocne. Obrońca gospodarzy wybił na rzut rożny.

4'

Lewą stroną próbowali przedostać się w pole karne zawodnicy Termaliki. Wojciech Kędziora zgrywał piłkę, ale to obrońcy Jagiellonii byli górą.

3'

Chwilę później z dystansu uderzył Karol Mackiewicz, Strzał zawodnika był celny, ale nie sprawił żadnych kłopotów Witanowi.

2'

Rzut rożny dla Jagiellonii. Arbiter odgwizdał ofensywny faul i od rzutu wolnego grę wznowili piłkarze Termaliki.

1'

Pierwszy gwizdek! Od środka pola zaczęli zawodnicy Jagiellonii!

17:58

Przywitanie kapitanów obu drużyn. Piłkarze Termaliki zagrają w jednolitych pomarańczowych kompletach. Jagiellonia wystąpi dziś w białych strojach.

17:54

W Niecieczy całkiem ciepło jak na grudzień i wieczorną porę - na termometrach +4 st. Już za moment obie ekipy zameldują się na murawie!

17:39

- Od 2 listopada nie zaznaliśmy smaku zwycięstwa, dlatego proszę się nie dziwić, że dzisiaj chcemy wygrać z Jagiellonią i dogonić ją w tabeli - przyznaje trener niecieczan Piotr Mandrysz.

17:35

Białostoczanie ostatnio notują zwyżkę formy, bo w czterech ostatnich spotkaniach odnieśli trzy zwycięstwa. Po efektownej wygranej 4:0 z chorzowskim Ruchem wydaje się, że demony zostały przegonione na dobre. - Chcemy zakończyć ten rok z przytupem - mówi Przemysław Frankowski, skrzydłowy żółto-czerwonych.

17:32

Ławka rezerwowych Jagiellonii: Krzysztof Baran, Piotr Grzelczak, Przemysław Mystkowski, Łukasz Sekulski, Rafał Grzyb, Michał Pawlik, Karol Świderski.

17:30

Ławka rezerwowych Termaliki: Adrian Olszewski, Tomasz Foszmańczyk, Jakub Wróbel, Dalibor Pleva, Jakub Biskup, Emil Drozdowicz, Dariusz Jarecki.

17:29

17:28

Zapraszamy na relację na żywo z zaległego meczu 17. kolejki Ekstraklasy, w którym w Niecieczy miejscowa Termalica spotka się z Jagiellonią Białystok.

12:00

Termalica - Jagiellonia LIVE!

Pełna zapowiedź spotkania: Nadrabiamy zaległości w Niecieczy

Białostoczanie ostatnio notują zwyżkę formy, bo w czterech ostatnich spotkaniach odnieśli trzy zwycięstwa. Po efektownej wygranej 4:0 z chorzowskim Ruchem wydaje się, że demony zostały przegonione na dobre. - Chcemy zakończyć ten rok z przytupem. Scenariusz dwóch zwycięstw i miejsca w górnej połowie tabeli bardzo nas nakręca i zrobimy wszystko by zaprezentować się jak najlepiej. Wygrana z Niebieskimi pokazała, że wcześniejsze potknięcie z Górnikiem było wypadkiem przy pracy - mówi Przemysław Frankowski, skrzydłowy żółto-czerwonych.

Jagiellonia Białystok - Termalica Bruk-Bet Nieciecza

17:56

Niestety nie będziemy się dziś emocjonować zawodami w Niecieczy. Zapraszamy na 20:30, a wtedy rozpocznie się spotkanie Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin. To tyle z naszej strony, dziękujemy!

17:53

Zła informacja dla wszystkich kibiców:

17:52

17:48

W 2. kolejce Ekstraklasy "Jaga" pokonała niecieczan 2:0 po bramkach Macieja Gajosa oraz Patryka Tuszyńskiego.

17:46

Czyli czekamy do 17:50 na decyzję!

17:40

17:37

17:37

Witamy serdecznie. Na godz. 18:00 zaplanowany jest mecz pomiędzy Termaliką, a Jagiellonią. Jednak organizatorzy cały czas walczą z zalegającym na murawie śniegiem.

13:49

ZAPOWIEDŹ: Czy znów zobaczymy grad goli w Niecieczy?

Spotkają się dziś zespoły, które w tabeli dzieli tylko jeden punkt, a wyżej są gospodarze, czego przed startem sezonu chyba nikt się nie spodziewał. Faworyta wskazać nie sposób, bo obie drużyny pokazały, że potrafią wygrywać, komu uda się tym razem?