Strzelec bramki dla Rakowa ukarany kartonikiem za przewinienie.

Goooolll!!!! Djousse!!!!! 1:2!!!!!

80'

Kotłuje się w polu karnym Rakowa! Biało-niebiescy przycisnęli.

79'

Demianiuk walczył z Waszkiewiczem, ostatecznie to częstochowianie zaczną od bramki.

79'

Ciekawa akcja siedlczan, bliski pokonania Kosa był Lewandowski.

77'

Siedlczanie wywalczyli korner, w ostatnich minutach to podopieczni Piotra Szczechowicza dłużej utrzymują się przy piłce.

76'

W zespole Rakowa natomiast Góra zmienia Kmiecia.

75'

Za Paczkowskiego wchodzi Dziubiński.

75'

Djousse ukarany kartonikiem.

73'

Dobra akcja siedlczan, Buczkowski wybija piłkę na aut.

71'

Korner dla gospodarzy, z kontra wyszli goście, ale Djousse źle zagrał w polu karnym Rakowa.

71'

Hoferica i Grzesik zwijają się z bólu, spor walki na murawie.

69'

Hoferica doskoczył do Witana, bramkarz gości za długo zwlekał, mogło to się skończyć bardzo źle.

68'

Uderzenie z rzutu wolnego Calderona broni Kos!

68'

Michał Ogrodnik zmienia za Wójcika.

67'

Balogun stracił w głupi sposób piłkę, postanowił sfaulować rywala, żółta kartka.

66'

Jarosław Ratajczak dośrodkował w pole karne, ale tam nie było nikogo.

65'

Za Okińczyca melduje się Artur Pląskowski.

63'

Pierwsze minuty drugiej odsłony, gdzie siedlczanie mają swobodę wymianie kilku podań.

62'

Hoferica ukarany kartonikiem za przewinienie na Calderonie.

61'

Hoferica wywalczył rzut rożny dla podopiecznych Radosława Mroczkowskiego.

18:17

60'

W Częstochowie coraz mocniej pada, jak takim rezultatem zakończy się spotkanie to będziemy świadkami dogrywki.

59'

Krystian Wójcik dośrodkował w pole karne, piłka trafia do jednego z siedlczan,ale uderzenie zostaje zablokowane. Będzie korner.

57'

W Częstochowie pada deszcz, już przed spotkaniem momentami padało pod Jasną Górą.

57'

Paczkowski przerywa atak Rakowa, kartka dla wychowanka Pogoni.

56'

Zablokowane uderzenie Calderona, będzie korner dla biało-niebieskich.

56'

Kolejna interwencja Witana, który uprzedza Okińczyca.

54'

Witan opatrywany przez medyków, po starciu odniesionym przy bramce.

53'

Andrzej Witan interweniował daleko poza bramką, częstochowianie starają się iść za ciosem. Siedlczanie natomiast, aby myśleć o korzystnym wyniku muszą przetrwać ten napór.

52'

Reiman przedarł się w polu karnym i strzelił obok Witana!

51'

GOOOOOLL!!! 1:1!!!! Wojciech Reiman!!!

50'

Długa piłka do Baloguna, jednak zawodnik Rakowa na pozycji spalonej.

50'

Kolejny szturm częstochowian, seria kilka kornerów.

49'

Pawlusiński ładnie uderzył ze stałego fragmentu gry. Piłka odbiła się od słupka, dopadł do niej jeden z gospodarzy, ale przestrzelił!

48'

Kosiorowski faulował z prawej strony tuż przy polu karnym jednego z rywali, kolejne upomnienie.

47'

Oba zespoły przystąpiły do drugiej odsłony bez zmian.

46'

Ostry faul Jana Grzesika, żółta kartka dla zawodnika gości.

46'

Od środka zaczynają siedlczanie, gramy!

17:53

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania.

43'

Rzut wolny dla Rakowa około trzydzieści metrów od bramki Witana.

42'

Obrona Rakowa uśpiona, piłka za linię obrony i faulem sytuację ratował Kos, karnego pewnie na gola zamienił Calderon.

40'

Karnego na bramkę zamienia Calderon.

40'

Karny dla Pogoni! Kos fauluje.

36'

Bez zagrożenia, ale Raków utrzymuje się ciągle na połowie Pogoni.

35'

Rzut wolny dwa metry obok pola karnego po faulu na Balogunie.

33'

Dośrodkowanie z bocznego sektora boiska wybija na rzut rożny Paczkowski.

33'

Więcej gry w środku pola teraz. Kibice gospodarzy prowadzą głośny doping, natomiast kibiców gości nie słychać.

28'

Podanie w pole karne dostał Reiman, jego strzał zablokowany, mamy rzut rożny dla gospodarzy.

26'

Znów Demianiuk, ale Kos nie musiał interweniować.

26'

Na 25. metrze piłkę miał Paczkowski, zdecydował się na uderzenie, jednak nad poprzeczką Kosa.

23'

Niecelne uderzenie Demianiuka, bardzo aktywnego wostatnich minutach.

21'

Pogoń stara się teraz prowadzić grę, oddaje nawet strzały, ale strasznie niecelne.

19'

Po konsultacji z liniowym sędzia Przybył wycofał się z podyktowania rzutu karnego, choć długo nie dawał się przekonać.

17'

A jednak nie! Sędzia zmienił decyzję, mamy precedens!

16'

Karny dla Pogoni!

17:15

14'

Kolejne groźne uderzenie Reimana z trudem broni Witan, tym razem żaden z zawodników Rakowa nie stworzył zagrożenia po tej obronie.

14'

Witan paruje strzał Reimana w bok, do piłki dopada Pawlusiński, po jego dośrodkowaniu do sytuacji dochodzi Okińczyc, lecz jego strzał z linii wybija jeden z obrońców Pogoni!

13'

Poprzeczka po strzale Baloguna, Raków chce bardzo szybko zdobyć gola!

11'

Bardzo dobra sytuacja pod bramką Pogoni! Dośrodkowania nie wykończyli jednak zarówno Okińczyc, jak i Pawlusiński. Pachniało bramką!

10'

Tego samego próbowała Pogoń, akcję przyrywa bramkarz Rakowa - Mateusz Kos.

8'

Dobra próba podania piłki za linię obrony Pogoni, ale Witan łapie piłkę.

7'

Obie drużyny próbują środkiem, lecz wciąż sporo niedokładności.

3'

Reiman próbował wyjść z kontrą, podawał do Pawlusińskiego na skrzydło, ten jednak nie opanował.

3'

Obie drużyny bardzo niedokładnie od początku, piłka w środku pola.

17:00

Pierwszy gwizdek sędziego!

16:59

Zawodnicy już na murawie, pełna mobilizacja obu zespołów!

16:56

Raków Częstochowa - rezerwowi: Mateusz Stępień, Adrian Kural, Robert Brzęczek, Błażej Cyfert, Kamil Wojtyra, Łukasz Góra, Artur Pląskowski.

16:55

Pogoń Siedlce - rezerwowi: Jacek Kozaczyński, Łukasz Wójcik, Przemysław Rodak, Adrian Dziubiński, Piotr Krawczyk, Michał Ogrodnik, Dawid Dzięgielewski.

16:50

Ostatnie minuty przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Zawodnicy już zeszli z rozgrzewki. Doping kibiców już trwa w najlepsze!

15:00

12:27

Póki co w Częstochowie pochmurno, ale bez deszczu, oby taka pogoda się utrzymała do samego meczu, choć kibice pewnie nie pogardzą promieniami Słońca ;)

12:26

Do najważniejszego meczu ostatniego dziesięciolecia w Częstochowie pozostało już tylko kilka godzin! Emocje rosną z każdą minutą!