Częstochowianie sa w lepszej sytacji przed rewanżem. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, miłego wieczoru!

Arbiter kończy szalony mecz, Pogoń - Raków 1:1

95'

Djousse otrzymał prostopadłą piłkę i strzelił z ostrego kąta tuż obok słupka!!!

93'

Ogrodnik powalony w polu karnym, gwizdek arbitra milczy. Głośny doping w Siedlcach!

93'

Djousse ładnie strzelił z kilku metrów głową, Kos bez szans!

92'

GOOOLLL!!! 1:1!!! Djousse!!!!

92'

Ogrodnik wywalczył korner.

90'

Djousse otrzymał piłkę od Demianiuka, zakręcił obrońcami, a jego uderzenie z kilku metrów broni Kos!

89'

Arbiter doliczył 6 minut!

88'

Pierwsi kibice już opuszczają stadion. Raków zagrał dziś naprawdę mądrze.

87'

Raków broni się całym zespołem w szesnastce, Ratajczak wywalczył rzut rożny.

87'

Fatalnie gra Pogoń... jakby ktoś im kazał przegrać.

85'

Raków bliżej 1. ligi, do końca 5 minut.

83'

Djousse zagrał prostopadle do Ogrodnika,a le ten nie dośc, że nie zabrał się z piłką, to jeszcze był na pozycji spalonej.

81'

Kamil Wojtyra zmienia Buczkowskiego.

80'

Djousse źle trafiłw piłkę. Raków może odetchnąć.

79'

Oblężenie częstochowskiej bramki seria strzałow zablokowana.

79'

Kosiorowski uderzył z 20. metra, broni Kos.

78'

Oj siedlczanie wyglądają na bardzo zmęczonych, pauza nie wyszła na dobre biało-niebieskim.

77'

Dawid Dzięgielewski zmienia Calderona.

76'

Pląskowski ładnie się przebijał, a zagranie zawodnika Rakowa wybijają obrońcy,

74'

Łukasz Góra zmienia Kmiecia.

72'

Ratajczak ściłą do środka i uderzył prawa noga, piłka po drodze odbiłą się od jednego z defensorów Rakowa.

72'

Nieudana kontra siedlczan, podanie Wójcika przerywa Radler.

70'

strzał jednego z gości, ale niecelny. Raków czuje się pewnie.

68'

Defensywa Rakowa wybija daleko piłkę.

68'

Demianiuk zablokowany, będzie korner.

66'

Przerwa na uzupełnienie płynów. Raków prowadzi zasłużenie, Pogoń nic nie gra w drugiej odsłonie.

66'

Duzo, dużo walki na murawie, robi się gorąco.

64'

Świetna szansa Rakowa, w ostatniej chwili piłke łapie Witan!

64'

Michal Ogrodnik pojawił się za Dziubińskiego.

62'

Balogun ukarany kartonikiem.

60'

Calderon uderzył z za szesnastki w ostatniej chwili piłkę odbija Kos!

58'

Reiman uderzył z 28. metra, piłka wpada do siatki, częstochowianie bliżej 1. ligi!

58'

GOOOLLLL !!!! 0:1!!! Reiman!

56'

Artur Pląskowski za Hofericę.

55'

Demianiukz agrywał w pole karne, ale nikt nie dopadł do piłki.

55'

Pierwsza zmiana w dzisiejszym meczu, Krystian Wójcik melduje się za Paczkowskiego.

54'

Kosiorowski zagrywał prostopadle do Dziubińskiegoo, ale szybsza defensywa Rakowa.

52'

Na boisku leży Kosiorowski oraz jeden z gości. Potrzebna pomoc medyków.

50'

Dziubiński przebijał się i próbował dograć do Djousse, piłka trafia do defensorów Rakowa.

48'

Nieporozumienie Calderona i Demianiuka, wygladało to trochę komicznie.

47'

Świetna piłka do Waszkiewicza, ale ten uciekł dosłownie od piłki...

46'

Spiker podał informację, że zawody ogląda 2624 widzów, jddnak liczba oglądających jest znacznie większa.

46'

Siedlczanie rozpoczynają od środka, gramy!

18:03

Na murawę wbiegają siedlczanie, którzy bardzo długo siedzieli w szatni

18:00

Na murawę wrócili już goście, czekamy na biało-niebieskich i trójkę sędziowską.

17:58

Mecz barażowy Pogoni z Rakowem pokazuje, że warto rozgrywać takie mecze. Dodatkowe emocje, rywalizacja o określony cel. Może w Ekstraklasie powinno się wrócić do sytuacji, gdy 14. zespół rozgrywał baraże o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej z trzecim zespołem 1. ligi.

17:54

17:50

Dobry mecz w Siedlcach poziomem nie odstający od 1. ligowych zmagań. Dwie sytuacje 100-procentowe to troszkę mało, ale na boisku obserwujemy szybką grę.

46'

Demianiuk w ostatniej chwili zablokowany, pan Bartosz Frankowski kończy pierwszą odsłonę.

45'

Paczkowski uderzył jednak nad bramką.

44'

calderon powalony na 20. metrze będzie szansa na dobre dośrodkowanie, a może strzał.

43'

Kibice widza co się dzieje na murawie, kolejna fala ogłuszającego dopingu na stadionie przy ul. Jana Pawła II 6.

41'

Na boisku to tak wygląda, jakby częstochowianom bardziej się chciało.

41'

Dousse otrzymał ładną piłkę, ale czterech rywali to jednak za dużo.

39'

Próba ciekawej akcji Demianiuk-Ratajczak, piłka opuściła jednak boisko. Calderon mobilizuje kolegów.

36'

Piotr Kosiorowski ukarany żółtą kartką.

36'

Balogun uderzył słabo z za pola karnego, zawodnik gości jest bardzo aktywny.

34'

Calderon zagrywał z rzutu wolnego, blisko piłki był Dybiec i Lewandowski, ale piłka opuściła boisko.

33'

Pogoń jakby stanęła, goście przejęli inicjatywę.

32'

Witan wyszedł do prostopadłej piłki, dopadł do Balogun, a z linii bramkowej futbolówkę wybił Paczkowski!

30'

Djousse zwiódł dwóch rywali, ale Demianiuk nie dopadł do piłki.

28'

Ładne zachowanie siedlczan, którzy oddali piłke rywalom.

27'

Dwóch zawodników Pogoni leży na murawie: Demianiuk i Calderon.

26'

Sporo walki teraz na boisku. Raków walczy, jak równy z równym.

25'

Balogun przebijał się , ale bardzo źle uderzył.

23'

Przerwa na uzupełnienie płynów. Dobre spotkanie, obie ekipy grają do przodu, jednak nie zapominają o defensywie. Obyśmy doczekali się bramek.

21'

Grzesik za głęboko dośrodkował, piłkę łapie Mateusz Kos.

20'

Zagranie w pole karne Pogoni, ale tam piłkę przejmuje Ratajczak, który klatką piersiową zagrał do Witana.

19'

Paczkowski mógł uderzyć z woleja, ale nie trafił w piłkę.

18'

Djousse walczył o górną piłkę z Danielem, aut dla gospodarzy.

17'

Hoferica odebrał piłkę Paczkowskiemu i zagrał do Reimana, ale ten uderzył fatalnie.

17'

Calderon zagrał niedokładnie z rzutu wolnego, po chwili goście stracili piłkę, ale niepotrzebnie pod polem karnym faulował Dybiec.

17:17

16'

Kosiorowski zwija się z bólu po jednym ze starć.

15'

Pawlusiński pada 20 metrów od bramki, ale arbiter nakazuje grać dalej. Niezłe spotkanie w Siedlcach.

14'

Dośrodkowanie Calderona wybiają obrońcy Rakowa, a po chwili piłkę traci Hoferica. Pogoń konstruuje kolejny atak.

13'

Reiman w środkowej strefie faulował Demianiuka, będzie rzut wolny.

12'

Łukasz Kmieć uderzył z 25. metrów, ale bardzo lekko, piłka w rękawicach Witana.

11'

Piotr Kosiorowski ostro potraktował rywala, to powinna być żółta kartka, arbiter był w tej sytuacji pobłażliwy.

9'

Jan Grzesik zakręcił obrońcami, wystawił piłkę do Calderona, a ten uderzył tuż nad poprzeczką!

7'

Pierwszy korner dla gości, ale defensywa siedlecka radzi sobie ze stałym fragmentem gry.

5'

Lewandowski anciskany przez Baloguna wybija piłkę na aut.

4'

Calderon nie zabrał się z piłką starcił ją na rzecz Reimana, po drugiej stronie strata Pawlusińskiego.

3'

Ratajczak zgrywał głową piłkę do Donalda Djousse, ale szybszy był jeden z defensorów Rakowa.

2'

Pogoń dziś gra w niebieskich kostiumach, a Raków w białych strojach.

1'

Pierwsza akcja gości, z prawej strony pola karnego uderzył Dariusz Pawlusiński, ale pewnie broni Andrzej Witan.

17:01

Ależ w Siedlcach doping, aż ciarki przechodzą. Od środka zaczyna Raków, gramy, gramy, gramy!

16:59

Ledwo na murawie pojawili się na boisku, a z trybun ogłuszający doping, zaraz zaczynamy walkę!

16:56

Czekamy na obie jedenastki, stadion pełny, piękny widok. Czekamy na wielkie emocje!

16:49

Będzie dzis komplet w Siedlcach, szykuje się widowisko, jak rok temu w decydującym o awansie meczu z Siarką Tarnobrzeg. Wówczas siedlecki obiekt był również wypełniony.