Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
17:52

Kończymy naszą realcję, za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński, do zobaczenia podczas kolejnych relacji LIVE dla ekstraklasa.net!

96'

KONIEC MECZU!!! SANDECJA POKONUJE FLOTĘ ŚWINOUJŚCIE 1:0 I PO RAZ PIERWSZY WYWALCZA 3 PUNKTY NA BOISKU W RUNDZIE WIOSENNEJ!

93'

Pod koniec spotkania jeszcze o świetny strzał postarał się Sobotka, ale skutek bardzo mizerny

92'

Żółta kartka dla Kamila Słabego za grę na czas, pasywnie zachowując się przy wyrzucie z autu

91'

5 minut doliczone do spotkania przez Piotra Lasyka.

90'

Ostatnia zmiana u Sądeczan, murawę opuszcza Maciej Bębenek, a w jego miejsce wchodzi Szymon Kuźma.

84'

Sobotka świetnie dośrodkowuje futbolówkę z rzutu rożnego, ale pewnie piłkę w powietrzu złapał Sapela.

82'

Na boisku sporo walki, gracze skupiają się głównie na grze w środku pola.

81'

Zmiana w ekipie ze Świnoujścia, za Pawła Lisowskiego wchodzi Keon Daniel.

74'

Na murawie, w polu karnym leży kontuzjowany Reca, pora na interwencję lekarza.

71'

Według naszych kalkulacji, na trybunach przy ulicy Kilińskiego zasiadło około 600 widzów.

67'

Okazja Sandecji! Po wyrzucie piłki z autu, z lewej strony rajd pod pole karne, zakończony strzałem prosto w Sapelę wykonał Fałowski!

65'

Zmiana w zespole Floty - za Niewiadę wchodzi Daniel Bujok.

59'

Tomasz Margol obejrzał żółty kartonik za faul w polu karnym na Fałowskim!

60'

Spektakularne pudło Fałowskiego z rzutu karnego!!! Jego strzał wylądował ładnych kilka metrów obok prawego słupka!

59'

Jedenastka dla Sandecji! Tomasz Margol faulował Fałowskiego i obejrzał za to żółty kartonik!

58'

Kolejna zmiana w zespole gospodarzy, za Sebastiana Szczepańskiego wchodzi Rudolf Urban.

57'

Pierwsza zmiana w zespole Sandecji, za Bartłomieja Dudzica wchodzi Bartosz Sobotka

55'

Ależ bomba Elli - Kena! Z 25 metra, Kameruńczyk uderzył futbolówkę z pierwszej piłki w samo okienko, ale Sapela pokazał kawał swoich umiejętności, wyciągając się jak struna i broniąc tę piłkę!

54'

Gra toczy si ę głównie na połowie gospodarzy, Sandecja nastawiona jest zapewne na obronę wyniku.

50'

Kolejny groźny strzał gości! Opałacz zza pola karnego próbował pokonać Radlińskiego, jednak strzał z dystansu ponad bramką.

48'

Flota atakuje po raz pierwszy w drugiej części spotkania, z dystansu z lewej strony uderzył Kort, futbolówka poszybowała nad bramką Radlińskiego!

46'

Gracze z powrotem na placu gry, od środka II połowę rozpoczynają gracze Floty, czas kontynuować naszą futbolową podróż! Obie jedenastki bez zmian

16:47

Po nudnych pierwszych minutach, spotkanie nabrało tempa po bramce dla gospodarzy, akcji było co niemiara, Sądeczanie powinni prowadzić przynajmniej kilkoma bramkami z osłabionym kadrowo rywalem. Do zobaczenia po przerwie!

48'

Kończymy I część spotkania, Sandecja Nowy Sącz prowadzi 1:0 z Flotą Świnoujście po golu Dawida Szufryna!

48'

Świetny strzał z rzutu wolnego z 16 metrów Elli, jednak wędrującą w samo okienko futbolówkę sparował w bohaterski sposób Sapela.

47'

2 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry przez Piotra Lasyka.

45'

Świetne zagranie Fałowskiego w wolne pole do Szczepańskiego, jednak liniowy zauważył ofsajd, gra przerwana.

43'

Żółta kartka dla Szufryna, po tym, jak w środku pola sfaulował gracza ze Świnoujścia.

43'

Na boisku leży Armand Ella - Ken, który po indywidualnej akcji został uderzony przez jednego z defensorów Floty w przeponę.

40'

W polu karnym Sandecji pada Nwaogu, jednak sędzia stwierdził, iż symulował, karając Nigeryjczyka żółtym kartonikiem!

39'

Kolejna groźna sytuacja ze strony gospodarzy! Szczepański uderza z dystansu, futbolówkę trafia jednak nieczysto, dzięki czemu dopada do niej Ella, po czym oddał strzał prosto w ręce Sapeli!

37'

Gróźna sytuacja pod polem karnym Sandecji! W momencie wybiegania do piłki, Radliński został uderzony w klatkę piersiową przez Opałacza, żółta kartka zasłużona!

32'

Sandecja próbuje podwyższyć wynik! Bębenek przeprowadził długi rajd z lewej strony, po czym próbował zagraniem na dobieg uruchomić Ellę - Kena, jednak Sapela, niczym Manuel Neuer wybiegł przed pole karne i wybił futbolówkę w pobliża prawej linii autu!

31'

Żółty kartonik dla Szczepańskiego za dotknięcie piłki ręką.

27'

Żółta kartka dla Armanda Elli - Kena, po wybornej okazji Sandecji! Ella, po szaleńczym rajdzie zagrał w prawą stronę do Dudzica, ten trafił w bramkarza w sytuacji sam na sam, zaś Kamreuńczyk, próbując dobić futbolówkę nożycami, kopnął w głowę Margola!

25'

Flota po raz pierwszy zagraża bramce Radlińskiego, Opałacz dośrodkowuje z rzutu rożnego, niestety bez pożądanego skutku.

21'

Bębenek dośrodkowywał z rzutu wolnego z okolic 30 metra, piłka szybowała bardzo długo, powędrowała w pole karne, a tam czujnością wykazał się Dawid Szufryn, który głową wpakował piłkę w siatce, pomimo dużego skupienia obrońców Floty! To pierwszy gol Sandecji na wiosnę!

21'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! BRAMKA DLA GOSPODARZY, A JEJ ZDOBYWCĄ DAWID SZUFRYN!!!!

21'

Okazja Sandecji! Z około 20 metrów z prawej strony strzał oddawał Szczepański, jednak futbolówka poleciała około pół metra od prawego słupka bramki Sapeli!

20'

Tempo spotkania można niestety porównać z pojedynkami 3., a nawet 4. ligi, mało akcji, dużo fauli, przez większość czasu gry futbolówka w połowie boiska.

15'

Sandecja wciąż próbuje atakować, teraz Przemysław Szarek próbował z połowy boiska dośrodkować piłkę do nabiegającego Urbana, jednak czujnością wykazał się Sapela.

13'

Obserwując grę obydwu zespołów, należy stwierdzić, iż będzie to pojedynek pełen walki, brakuje jednak wykończenia choć jednej akcji.

6'

Atmosfera na trybunach doprawdy piknikowa, brakuje zorganizowanego dopingu najzagorzalszych fanów.

4'

Sandecja marnuje pierwszą, dogodną okazję! Szczepański zagrał w pole karne do Dudzica, jednak ten drugi gubi futbolówkę.

2'

Mecz rozpoczął się od wymiany ciosów w środku pola, ciężko któremukolwiek z zespołów coś osiągnąć.

1'

Sandecja rozpoczyna od środka, grając od lewej do prawej, Piotr Lasyk Gwiżdże, i startujemy!

15:57

Gracze obydwu zespołów, w asyście arbitra, Piotra Lasyka, pojawiają się na płycie boiska, teraz proszę tylko zasiąść wygodnie, wcisnąć pedał gazu, bo zaczynamy podróż z 1. ligą!

15:45

Za niecałe 15 minut rozpoczynamy futbolowy spektakl, zapowiadany teraz przez spikera.