Koniec meczu. Legia II Warszawa wygrywa z Łódzkim Klubem Sportowym!

92'

Żółta kartka dla Kamila Anczewskiego.

91'

Norbert Misiak raz jeszcze wykorzystuje rzut karny i Legia II Warszawa prowadzi z Łódzkim Klubem Sportowym.

91'

Adrian Filipiak z czerwoną kartką i rzut karny dla Legii!

89'

Arkadiusz Madeński wchodzi w miejsce Michała Trąbki.

83'

Ostatnia zmiana w składzie Łódzkiego Klubu Sportowego. Przemysław Różycki zastępuje Mauricio Martinsa.

82'

Dominik Głowiński zastępuje na boisku strzelca dwóch bramek dla Łódzkiego Klubu Sportowego, Kamila Cupriaka.

77'

Kamil Cupriak raz jeszcze trafia do bramki rezerw Legii Warszawa i w 77' doprowadza do wyrównania!

76'

Zmiana w Legii Warszawa. Tomasza Nowotkę zastępuje Kamil Anczewski.

72'

Kolejna zmiana w składzie Łódzkiego Klubu Sportowego. Adam Patora zastępuje Artura Golańskiego. Chwilę po zmianie Michał Kołba broni groźny strzał Tomasza Nowotki.

70'

Leje, sypie, a kibice Łódzkiego Klubu Sportowego dalej twardo dopingują zawodników rozgrzewając się podskokami.

64'

Szczerze współczuję zawodnikom i kibicom, którzy muszą teraz dodatkowo zmagać się z ulewą i gęstym gradem...

59'

Łódzki Klub Sportowy zdobywa kontaktowego gola. Na listę strzelców wpisuje się Kamil Cupriak!

58'

Zmiana w składzie Łódzkiego Klubu Sportowego. W miejsce Dawida Piekielnego pojawia się na boisku Adrian Filipiak.

56'

54'

Żółtą kartkę ogląda zawodnik rezerw Legii Warszawa, Robert Bartczak.

48'

Żółtą kartką ukarany zostaje Tomasz Kowalski.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę pojedynku rezerw Legii Warszawa z Łódzkim Klubem Sportowym! Oba zespoły wróciły na boisko w niezmienionym składzie.

46'

Koniec pierwszej połowy spotkania. Po bramce Michała Trąbki i wykorzystanym przez Norberta Misiaka karnym Legia II Warszawa prowadzi 2:0 z Łódzkim Klubem Sportowym.

46'

Arbiter do regulaminowego czasu pierwszej połowy dolicza minimum minutę.

42'

Łodzianom udało się wyjść ze swojej połowy, ale legioniści szybko doprowadzili do powrotu pod pole karne gości. Na szczęście dla przyjezdnych Michał Kołba czuwa i broni niezbyt mocny strzał jednego z przeciwników.

39'

Legioniści okupują pole karne gości. Rzut rożny, rzut wolny, jeszcze jeden rożny... szybkie wybicia łodzian nie pozwalają im jednak oddać strzału na bramkę strzeżoną przez Michała Kołbę.

30'

Sędzia się nie patyczkuje i kolejny legionista, tym razem Tomasz Nowotka, ogląda żółty kartonik.

29'

Żółtą kartkę ogląda Łukasz Turzyniecki.

27'

Rzut karny dla rezerw Mistrza Polski strzałem w lewy róg tuż pod poprzeczkę wykorzystuje Norbert Misiak i podwyższa prowadzenie gospodarzy.

26'

Będzie rzut karny dla Legii Warszawa, a dodatkowo jeszcze żółtą kartką ukarany zostaje Szymon Salski.

25'

Mamy trochę szczęścia bo rozpogodziło się w Nowym Dworze Mazowieckim i nawet na chwilę wyszło słońce. Tymczasem na boisku ciężko upatrywać kolejnej groźnej akcji. Po dośrodkowaniu z rzutu różnego legioniści swoim strzałem zdołali jedynie wywalczyć kolejny.

21'

Zawodnik Legii Warszawa Wojciech Kochański ukarany przez sędziego żółtą kartką.

18'

Kibice Łódzkiego Klubu Sportowego ruszyli z dopingiem, "pozdrawiając" rywali ale i głównie motywując zawodników do walki o korzystny wynik. Tymczasem na boisku uderzenie Norberta Misiaka posyła piłkę obok bramki.

16'

Mauricio Martins próbuje swoich sił ale po jego uderzeniu z lewego skrzydła pilka trafia od zewnątrz w boczną siatkę.

13'

11'

GOL DLA GOSPODARZY! Do bramki strzeżonej przez golkipera łodzian trafia Michał Trąbka.

6'

Pierwsza akcja o której warto wspomnieć w dzisiejszym spotkaniu skonstruowana przez gospodarzy, wspieranych dziś przez bardzo nieliczną grupkę kibiców. Uderzenie Tomasza Nowotki zdołał obronić Michał Kołba.

17:01

Rozpoczynamy pojedynek 21. kolejki trzeciej ligi łódzko-mazowieckiej między rezerwami Mistrza Polski a Łódzkim Klubem Sportowym!

16:50

Rezerwowi ŁKS: Adam Sekuterski, Adam Patora, Adrian Filipiak, Bartosz Bujalski, Jacek Karbowniak, Dominik Głowiński, Przemysław Różycki.

16:48

Rezerwowi Legia II: Artur Haluch, Mateusz Hołownia, Kamil Anczewski, Filip Karbowy, Arkadiusz Najemski, Adrian Małachowski, Arkadiusz Madeński.

15:50

Póki mamy czas do rozpoczęcia spotkania zapraszam Was do odwiedzenia naszej zakładki poświęconej Łódzkiemu Klubowi Sportowemu a także strony kibiców Bialo-Czerwono-Białych, ŁKSFans.pl, gdzie znajdziecie także informacje z innych sekcji klubu.

15:33

Z przykrością informujemy, że zgodnie z najczarniejszymi przewidywaniami niestety nie będziemy w stanie przeprowadzić normalnej relacji LIVE z pojedynku rezerw Mistrza Polski z Łódzkim Klubem Sportowym. Uniemożliwiają to bardzo niekorzystne warunki pogodowe, które zresztą dają się dziś we znaki w całej Polsce. Na tyle, na ile nam one pozwolą (o ile w ogóle...) postaramy się przekazywać Wam najważniejsze wydarzenia z dzisiejszego spotkania. Śnieg, grad, deszcz, huragan, czyli jak to mówią niektórzy kibice Łódzkiego Klubu Sportowego - typowo eŁKaeSiacka pogoda. Oby do usłyszenia!