Aston Villa - West Brom

20:31

Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

20:30

Szalona radość kibiców i zawodników Aston Villi, ale całkowicie zasłużona! Ich zespół wygrał w ciągu kilku dni kolejne derby z West Bromem i awansował do półfinału FA Cup!

97'

Koniec! Szaleństwo na stadionie, kibice wbiegają na murawę! Aston Villa znów pokonuje West Brom!

96'

Jeszcze żółta kartka dla Bacuny

96'

Sytuacja wydaje się być wyjaśniona, wracamy do gry

94'

Mecz niestety przerwany. Kibice wpadli na boisko!

93'

I Jack Grealish wylatuje z boiska! Rezerwowy Aston Villi dostał drugą żółtą kartkę za to, jak symulował faul po starciu z Lescottem!

91'

Saido Berahino pokręcił obrońcami Aston Villi w polu karnym gospodarzy, ale na koniec oddał zupełnie niecelny strzał

90'

Pięć minut doliczył sędzia do drugiej połowy meczu

89'

Gabriel Agbonlahor schodzi z boiska, a w jego miejsce melduje się Carles Gil

87'

Kibice wrócili na swoje miejsca, a my wracamy do gry. Żółta kartka dla Jacka Grealisha

86'

Jack Grealish zagrał dobrą piłkę do Sinclaira, ten nawinął sobie obrońcę i strzałem po długim rogu pokonał bramkarza! Kibice Aston Villi pobiegli wyściskać strzelca, szaleństwo na Villa Park!

85'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Scott Sinclair, 2:0 dla Aston Villi!

84'

Mulumbu melduje się na boisku i zmienia Gardnera

82'

Bacuna potrzebował chwili, aby dojść do siebie, ale już wracamy do gry

80'

Claudio Yacob otrzymują drugą żółtą kartkę za faul na Bacunie i wylatuje z boiska!

80'

Brunt dośrodkował z rzutu rożnego, ale spokojnie radzą sobie z tym zagrożeniem gospodarze

78'

Trochę szczęścia mieli teraz goście pod własną bramką. Po dośrodkowaniu Sinclaira Gardner tak wybijał piłkę, że trafił w swoją poprzeczkę!

76'

Claudio Yacob ukarany żółtą kartką

75'

McManaman zaatakował lewą stroną boiska, ale skutecznym wejściem powstrzymał go Bacuna. Grę od bramki wznowi Given

74'

Druga zmiana gospodarzy, za N'Zogbię wchodzi Grealish

73'

Scott Sinclair zaatakował indywidualnie środkiem pola, ale kiedy zdecydował się już na strzał, to został zablokowany

72'

Poklepali teraz piłkę w polu karnym rywala The Villans, ale wszystko skończyło się niedokładnym uderzeniem Westwooda, już sprzed szesnastki

71'

A teraz Saido Berahino przymierzył sprzed pola karnego, ale i on nie potrafił trafić w światło bramki

70'

I znowu dobra okazja Sinclaira! Długie zagranie z głębi pola Delph zgrał piłkę głową a Sinclair popędził w stronę bramki. Gdy był na wysokości dwunastego metra, to zdecydował się na strzał, ale nie trafił w światło bramki

69'

To mogła być bramka! Agbonlahor zagrał dobrą prostopadłą piłkę do Sinclaira, ale ten przegrał pojedynek sam na sam z Myhillem!

68'

I zagadka rozwiązana. Zapowiadany przez nas zawodnik zmienia Jonasa Olssona

66'

Callum McManaman właśnie skończył rozgrzewkę i zaraz zobaczymy go na boisku. Pytanie tylko kogo zmieni?

65'

Carlos Sanchez wchodzi na boisko i zmienia Toma Cleverley'a

63'

Gardner dośrodkował z prawej strony boiska, ale jeden z obrońców The Villans wybił piłkę, zanim trafił na nią Ideye

62'

Scott Sinclair ładnie zszedł z piłką z lewej strony do środka i kiedy był już na wysokości pola karnego, to zdecydował się na strzał, ale został zablokowany

60'

Gabriel Agbonlahor faulował dość ostro Joleona Lescotta w środkowej strefie boiska i dostał za to żółtą kartkę

58'

Bacuna dośrodkował z prawej strony boiska, ale zrobił to kiepsko i Dawson spokojnie wybił piłkę głową

57'

To powinien być gol! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Cleverley źle podbił piłkę głową, ta trafiła do Lescotta, a on minimalnie przestrzelił!

56'

Małe zamieszanie mieliśmy teraz pod bramką gospodarzy. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niedokładnie piłkę wybijał Okore, ale odbiła się ona od Lescotta w taki sposób, że wpadła następnie w ręce Givena

54'

Lowton był faulowany na własnej połowie boiska przez Dawsona i zawodnik West Bromu dostał za to wejście żółtą kartke

53'

McAuley zagrał długą piłkę z głębi pola w kierunku Berahino, ale tego skutecznie uprzedził Okore

52'

Charles N'Zogbia zszedł z piłką z prawej strony do środka, podał do boku, do Fabiana Delpha, a ten oddał strzał z okolic trzynastego metra, czym zaskoczył bramkarza! 1:0!

51'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Fabian Delph i jest 1:0 dla Aston Villi!

50'

Bacuna oddał strzał z okolic czternastego metra, ale piłkę spokojnie złapał bramkarz

49'

A teraz Morrison wywalczył rzut wolny w starciu z Cleverley'em na połowie Aston Villi. Ten stały fragment został jednak kiepsko rozegrany i piłkę spokojnie chwycił Given

48'

Agbonlahor faulował McAuley'a na połowie gości

47'

Leandro Bacuna zagrał piłkę z prawej strony w pole karne, a tam złapał ją Myhill

46'

19:19

To nie była najbardziej porywająca pierwsza połowa, jaką moglibyśmy sobie wymarzyć, ale nie ma też szczególnie na co narzekać. Tempo jest niezłe, a obie drużyny zaprezentowały po kilka całkiem ciekawych akcji. W drugiej połowie czekamy jednak na więcej, a przede wszystkim oczywiście na gole

45'

I właśnie teraz arbiter zakończył pierwszą połowę meczu

45'

Sinclair! Kapitalny, indywidualny atak zawodnika gospodarzy - minął on kilku rywali, wpadł z piłką w pole karne, ale jego dośrodkowanie wyłapał bramkarz

44'

Trwa właśnie spokojniejszy fragmenty meczu, żadna ze stron nie atakuje z większym animuszem i czeka, co zrobi rywal

42'

Leandro Bacuna oddał strzał po krótkim rozegraniu tego rzutu wolnego, a po rykoszecie futbolówkę złapał bramkarz West Bromwich

41'

Gabriel Agbonlahor zaatakował indywidualnie i się opłaciło. Wywalczył rzut wolny na połowie goście

40'

Westwood dośrodkował z tego rzutu wolnego, a Boaz Myhill spokojnie chwycił piłkę

39'

Agbonlahor próbował dośrodkować z lewej strony boiska, ale został zablokowany. Po chwili Berahino faulował Delpha

37'

Sporo ostrej, twardej gry oglądamy w ostatnich minutach. Teraz kolejne takie starcie skończyło się autem dla Aston Villi na lewej stronie boiska

35'

Gardner dośrodkował piłkę z narożnika boiska, a obrońcy Aston Villi wybili ją z własnego pola karnego

35'

Chris Brunt! Świetny strzał z dystansu, Given z trudem przenosi piłkę nad poprzeczkę!

34'

Lowton dość ostro potraktował Gardnera na połowie gości, ale sędzia uznał, że indywidualna kara nie jest konieczna

33'

Groźnie pod bramką Givena! Craig Dawson świetnie dośrodkował z prawej strony, Ideye oddał strzał szczupakiem, a irlandzki bramkarz zdołał go obronić!

31'

Lowton zaatakował lewą stroną, ale i jemu nieszczególnie to wyszło. Został szybko zablokowany i goście mają aut na własnej połowie boiska

29'

Prawą stroną boiska próbowali zaatakować goście, ale cała ich próba została przerwana gwizdkiem sędziego. Na spalonym był Morrison

27'

Brunt mocno dośrodkował z lewej strony boiska, a na aut piłkę wybił Okore. Tymczasem na boisko kibice wrzucili kilka balonów, które poprzebijał Craig Gardner

25'

Brown Ideye przymierzył sprzed pola karnego, jednak futbolówka po jego strzale znów poleciała prosto w dobrze ustawionego Shay'a Givena

23'

Cleverley groźnie dośrodkował z prawej strony boiska, ale w polu karnym Agbonlahor przegrał pojedynek o piłkę z Dawsonem

23'

Bacuna dośrodkował z prawej strony boiska, a Myhill po pewnym wyjściu spokojnie złapał futbolówkę

22'

Claudio Yacob faulował przed chwilą w środkowej strefie boiska Cleverley'a

21'

Delph starał się rozciągnąć grę do lewej strony, przerzucając piłkę do N'Zogbii, ale zrobił to niedokładnie i grę wznowi West Brom

20'

Sinclair próbował wstrzelić piłkę w pole karne, jednak został zablokowany. Aut na wysokości szesnastki gości mają The Villans

18'

Nieco dłużej są w ostatnich minutach przy piłce podopieczni Tima Sherwooda, jednak niewiele z tego wynika. Rozgrywają ją przede wszystkim dość daleko od bramki rywala i ten nie musi czuć się zagrożony

16'

Fabian Delph zagrał piłkę z lewej strony przed pole karne, a tam trafiła ona do Agbonlahora. On zdecydował się na strzał, ale został zablokowany

15'

I piłkarz Aston Villi otrzymał za to wejście żółtą kartkę

14'

Cleverley zaatakował prawą stroną boiska, ale tam świetnie piłkę odebrał mu Morrison. Po chwili zawodnika West Bromu faulował N'Zogbia

12'

Troszkę uspokoiło nam się teraz to spotkanie, choć przed chwilą na własnej połowie Sinclair faulował Dawsona

10'

A teraz zrobiło się ciekawiej pod bramką West Bromu. Agbonlahor dośrodkował z lewej strony, a w polu karnym obrońcy gości wygrali pojedynek z Delphem. Od bramki zacznie grę Myhill.

9'

Claudio Yacob faulował przed chwilą Agbonlahora w środkowej strefie boiska

8'

Było blisko gola! Gardner świetnie dośrodkował z prawej strony boiska, a Ideye przestrzelił będąc niepilnowanym blisko bramki przeciwnika!

6'

Berahino oddał strzał z okolic szesnastego metra, jednak piłka poleciała prosto w dobrze interweniującego Givena

4'

Delph był faulowany na własnej połowie boiska przez Yacoba

3'

Dość spokojny początek meczu. Choć przy piłce są aktualnie gospodarze, to ani oni, ani goście nie zdecydowali się jeszcze na jakiś szybszy atak.

1'

Pan Anthony Taylor daje znak i od środka zaczęli goście!

18:27

Obie drużyny już powoli wychodzą na boisko, zaczynamy za chwilkę!

18:25

Jak widzimy, Tony Pulis szybko nie wybacza. We wtorek w starciu tych dwóch drużyn błąd, który zadecydował o porażce West Bromu popełnił Ben Foster i dziś ten goalkeeper zasiada na ławce rezerwowych