Na tym kończymy pierwszy ćwierćfinał FA Cup. Kolejne starcie już dziś i naturalnie będzie mogli śledzić je na Ekstraklasa.net. Na tym koniec, dziękuje za wspólne śledzenie relacji Michał Kozera.

99'

Koniec spotkania! Nie było ogromu emocji, jednak mogliśmy zobaczyć naprawdę ostrą, twardą walkę z zachowaniem zasad fair play. Wielkie zaangażowanie obu drużyn zobaczymy raz jeszcze podczas powtórki, która rozegra się już na, mamy nadzieję, lepszej murawie w Reading.

97'

Aż 4 minuty trwała przerwa na opanowanie zawodnika Reading. Sędzia wznawia grę, a Pearce zmienia strój na ostatnie minuty doliczonego czasu.

93'

Pearce bardzo mocno zderzył się z rywalem, leży na murawie i mocno krwawi z nosa. Poczekamy chwilę na wznowienie gry.

90'

4 dodatkowe minuty.

89'

Bramkarz pewnie łapie wrzutkę Yeatesa.

88'

Robi się coraz ostrzej na koniec. Wolny dla Bradford.

88'

Powtórki sugerują, że Pogrobnjak mógł próbować piłkę do bramki wepchnąć ręką!

87'

Ależ dośrodkowanie, piłka znów odbija się od słupka, mogła w tym pomóc ręka Pogrebnjaka, na pewno jednak nie udało się tego zmienić drużynie Reading na bramkę mimo sporej kopaniny!

84'

I do tego Zoko za Clarke'a.

84'

Schodzi też Chalobah, za niego Akpan.

84'

Yeates zmienia Knotta w Bradford.

82'

Okazuje się, że zawodnik Reading został uderzony przez własnego zawodnika.

82'

Chalobah wymaga interwencji medyka.

81'

Hanson chciał nabić obrońcę i wywalczyć rożny, ale okazuje się, że to rywal przechytrzył jego. Sędzia słusznie gwiżdże na aut bramkowy.

79'

I mamy zmianę - schodzi Mackie, za niego wspomniany Yakubu.

79'

Zanosi się na kolejną zmianę, instrukcje od trenera otrzymuje Yakubu.

76'

Kolejna zmiana, Halliday za Moraisa.

76'

Ależ petarda głową Daviesa, szkoda, że ponad bramką!

75'

Rzut wolny dla Bradford z prawej strony.

72'

Dobra akcja Bradford prawą stroną, niestety podanie do Hansona poleciało lekko za plecy i strzał napastnika okazał się niecelny. Wciąż jednak przeleciał tuż obok słupka i wzbudził spory stres w szeregach Reading!

71'

Hanson!! Tuż obok słupka!

66'

Mamy zmianę - McCleary za Robsona-Kanu.

65'

Stead wykorzystał błąd rywala i miał okazję do strzału, ale fenomenalna interwencja Stephena Kelly'ego!!

60'

Bradford dominuje w ostatnich 5 minutach - 71 do 29% posiadania piłki dla gospodarzy.

60'

Uderzał Clarke, ale po raz kolejny blokowali defensorzy.

58'

Bardzo obiecująca akcja Bradford w polu karnym rywala, ale po raz kolejny dobrą robotę wykonali defensorzy, blokując strzał.

57'

Zawodnicy mają w tym meczu poważny problem z opanowaniem piłki na murawie, z czasem dochodzi do tego również problem z utrzymaniem się na nogach w sytuacjach wymagających równowagi. Okropne warunki, ale to zaledwie League One.

55'

Głupie i brutalne wejście w nogi rywala wykonane przez Chalobah, to powinna być żółta kartka...

54'

Rzut rożny dla Bradford, sędzia musi rozdzielać zawodników w polu karnym.

50'

Morais całkiem nieźle dorzucał z prawego skrzydła, ale głowę Hansona uprzedził Federici.

47'

Mamy korner dla Wigan.

46'

Murawa jest okropnej jakości, ale czas na nią wracać - zaczynamy druga połowę!

47'

Fatalne dośrodkowanie Bradford leci w trybuny i na tym kończy się pierwsza połowa. Remis, wiele walki i ostra rywalizacja. Wracamy po przerwie!

46'

2 minuty doliczone.

46'

Pogrebnjak walczył o opanowanie piłki na środku pola, aż tu nagle sfaulował go Liddle. Jedno z nielicznych przewinień za wślizg.

42'

Tuż ponad bramką Williams uderzał... również Williams.

40'

Trudna piłka w polu karnym Reading, próbował ją wślizgiem uderzyć Stead, ale uprzedził go jeden z defensorów, którzy wykonują dziś z obu stron świetną pracę.

37'

McArdle z kartką.

37'

Mamy zatem prawdziwy remis w tym spotkaniu - najlepsze akcje obu zespołów to uderzenia w słupki - po jednym dla każdego zespołu.

36'

Liddle dorzuca z lewej strony, bardzo długo leciała piłka, minęła wszystkie głowy i trafiła w słupek!! Ależ zamieszało to bramkarzem!

36'

Hector chciał zdobyć górną piłkę, więc zanim Stead do niej wyskoczył, przewrócił go. Oczywiście faul dla Bradford.

34'

Kolejna, niezwykle ostra walka o piłkę między Darby i Obitą, obaj chcieli kopnąć stojącą piłkę, obaj trafili w tym samym momencie.

31'

Wrzutka Mackiego w pole karne, ale bramkarz dobrze odczytał tor lotu piłki.

31'

Mackiemu nie udało się zatrzymać piłki przed linią autu. Teraz przeszkodziła raczej murawa.

29'

Dotychczasowe osiągnięcie prawego skrzydła Reading to 2 nieodgwizdane spalone i jeden nieodgwizdany aut.

28'

Pogrebnjak!! Otrzymał piłkę na 11. metr, obrócił się i uderzył w słupek!! Chwilę potem jeszcze postraszyć chciał Norwood, ale tę próbę już obrońcy powstrzymali.

27'

Macky swoim sprintem wypadł lekko na aut, ale mógł grać dalej.

25'

Świetny refleks Williams, który wyłapał lecącą niebezpiecznie blisko słupka zrykoszetowaną piłkę.

24'

Kilka długich piłek w obie strony z nadzieją, że coś z tego będzie. Nie było z tego nic.

22'

Fatalnie poradził sobie Kelly w ofensywie, zamiast dośrodkować, skiksował w boczną siatkę.

21'

To nie jest mecz Barcelony z Bayernem - tylko 49 wobec 47% ukończonych podań.

19'

Hector świetnie interweniuje przy swojej linii końcowej, wybijając piłkę na aut. Bo raz bliżej kończą się ataki Bradford.

17'

Zbyt długie dośrodkowanie na lewą stronę pola karnego.

17'

Natomiast walka o górne piłki jest tutaj surowo oceniana. Hanson powalczył z Kellym, który postanowił przekroczyć przepisy.

15'

Rozwijająca się akcja Bradford zażegnana 30 metrów przed bramką. Po drodze nie zabrakło ok 5 wślizgów, które w innych ligach kończyłyby się kartką. I w ogóle faulem.

13'

Bradford obległo bramkę Reading na dobre parę minut. Mieliśmy już kilka prób ataku, ale goście dobrze pilnują swojego pola karnego.

10'

Pearce w walce o piłkę objął przeciwnika i sprowadził go na ziemię. Sztuki walki i bez faulu? Narobiło się zamieszania, ale sędzia nie gwizdał, kartki też nie dał. Gra wznowiona z autu.

8'

Wolny dla Reading, jednak obrońcy zajęli się wybiciem dorzucanej piłki.

7'

Teraz Meredith i Mackie powalczyli w powietrzu. Sędzia odgwizdał faul i upomniał zawodników.

6'

Dobra i obiecująca kontra lewą stroną boiska w wykonaniu Bradford, zabrakło tam ostatniego podania, kiedy jeden z zawodników piętką nie trafił w piłkę.

4'

Reading naciskało na bramkę gospodarzy, ale bardzo dobra interwencja defensywy.

3'

Chalobah zderzył się w powietrzu z Liddlem, ten drugi wymagał pomocy medycznej.

1'

No to zaczynamy! Pierwszy gwizdek sędziego i piłka jest już w grze!

13:38

Czemu to spotkanie może być ciekawe? Przede wszystkim spotykają się drużyny z różnych poziomów rozgrywek, co oznacza ogromną motywację i chęć awansu. FA Cup od zawsze charakteryzował się ogromem niespodzianek i kto wie, co przyniesie nam ten ćwierćfinał?

13:23

Witamy w relacji na żywo z pierwszego, ćwierćfinałowego spotkania Pucharu Anglii! W inaugurującym tę fazę spotkaniu zobaczymy dziś drużynę z trzeciego oraz drugiego szczebla wyspiarskich rozgrywek.