Sevilla FCSevilla FC
2 : 1
Villarreal CFVillarreal CF
92'

Po nudnej pierwszej połowie w drugiej części gry doczekaliśmy się goli i emocji. Villarreal po wejściu Gio dos Santosa na początku składnie konstruował swoje akcje, jednak organizacja w defensywie Sevilli była na bardzo wysokim poziomie. Znakomita gra z kontry, ofensywnie grający boczni obrońcy, a przede wszystkim chodzi tu o Tremoulinasa, autora asysty przy golu Denisa Suareza - to były klucze do zwycięstwa. To tyle z Ramon Sanchez Pizjuan. Za wspólnie spędzony wieczór dziękuje Adam Wielgosiński, dobrej nocy!

91'

Arbiter dolicza dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

85'

Jose Dorado zmienia Luciano Vietto.

84'

Mario Gaspar faulem przerywa kontrę Sevilli i otrzymuje żółtą kartkę.

84'

Znakomita wrzutka z lewej strony bardzo aktywnego dziś Benoita Tremoulinasa, a jego centrę strzałem głową zamyka wypożyczony z FC Barcelony Denis Suarez.

83'

Denis Suarez podwyższa na 2-1!!!

82'

Reyes mógł być oko w oko z Asenjo, jednak w trakcie wbiegania w pole karne wpadł na Carlosa Baccę, co uniemożliwiło mu kontynuowanie akcji.

79'

Kapitan drużyny, Vicente Iborra, żegnany oklaskami Ramon Sanchez Pizjuan. W jego miejsca na murawę wbiega Denis Suarez.

77'

Jeden z lepszych zawodników tego meczu, Eric Bailly, za faul od tyłu otrzymuje drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę.

75'

Aleix Vidal opuszcza boiska, a zmienia go Jose Antonio Reyes.

74'

Strzałem z rzutu wolnego z okolicy osiemnastego metra Meksykanin pokonuje Sergio Rico.

73'

GIOVANI DOS SANTOS! 1-1!!!

71'

Gerard Moreno zmienia Joela Campbella.

71'

Tym razem Bacca już z odpowiednią siła podał do Vicente Iborry, który wpakował piłkę praktycznie do pustej bramki.

70'

IBORRA!!! 1-0 DLA SEVILLI!

69'

Znakomite podanie Aleixa Vidala, który wypuścił Carlosa Baccę. Gracze Sevilli atakowali 3 na 1, a mimo to Kolumbijczyk podał zbyt lekko, by jego koledzy wpakowali piłkę praktycznie do pustej bramki.

67'

Dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego, silne uderzenie Mbii głową, po którym piłka o centymetry minęła słupek bramki Sergio Asenjo.

66'

Mateo Musacchio ukarany kartką za faul na Vitolo.

65'

Carlos Bacca zmienia na szpicy Kevina Gameiro.

61'

Znowu na boisku leży Mbia. Po raz kolejny arbiter musi przerwać grę, by sprawdzić stan zdrowia defensywnego pomocnika Sevilli.

58'

Tomas Pina ukarany kartką za próbę przerwanie kontry Sevilli.

54'

Znowu długo formowany atak pozycyjny gości zepsuty niecelnym uderzeniem.

51'

Kilkuminutowa ofensywa Villarrealu, polegająca na utrzymywaniu się przy piłce i dośrodkowaniach w pole karne, zakończona niecelnym podaniem. Od bramki grę wznowi Sergio Rico.

47'

Gio dos Santos strzelając z rzutu wolnego, trafił w Mbię. Francuz padł na murawę i potrzebuje pomocy lekarzy.

22:06

Zaczynamy drugą część gry.

45'

Gio dos Santos zmienia w przerwie Ikechukwu Uche.

22:04

Giovanni dos Santos przygotowuje się do wejścia na murawę. Zaraz zobaczymy, kogo zmieni.

45'

Martin Atkinson kończy pierwszą połowę. Pierwsze 45 minut było dosyć nudne. Sevilla gra spokojnie, konsekwentnie, dobrze w obronie i szuka swych szans w kontrataku. Villarreal nie ma żadnych argumentów na pokonanie na gospodarzy. Ich jedyną bronią są strzały z dystansu, które są zazwyczaj niecelne. Wracamy za kwadrans.

43'

Jonathan dos Santos miał na celu pokonanie Serrgio Rico, decydując się na strzał. Skończyło się na wystraszeniu kilku kibiców na trybunach, którzy oberwali piłką w głowę.

40'

Ostatnie pięć minut upłynęło pod znakiem rozgrywania piłki prze Villarreal. Wymiana podań skończyła się stratą pola i kontrą Sevilli, którą zatrzymał Asenjo, wychodząc do podania prostopadłego.

34'

Znów uderzają piłkarze Villarrealu, tym razem był to Antonio Rukavina, jednak lewy obrońca posłał piłkę wysoko w trybuny. Z minuty na minuty morale graczy Marcelino spada.

31'

Joel Campbell przytrzymał piłkę na lewym skrzydle, zacentrował w pole karne, jednak to dośrodkowanie było zbyt głębokie.

29'

Eric Bailly otrzymuje kartkę za trafienie głową w obojczyk Vitolo.

26'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego z okolic koła środkowego piłkarzy Sevilli, jednak to zagranie bardzo niecelne i płka ląduje w rękawicach Serio Asenjo.

25'

Do Sewilli przybyło ok. 2 tys. kibiców Villarrealu.

22'

Luciano Vietto ukarany kartką za taktyczny faul pod własnym polem karnym.

21'

Składna, zespołowa akcja Sevilli, jednak centra Vitolo zablokowana przez Mario. Z rzutu rożnego grę wznowią gospodarze.

18'

Kolejny faul w ataku Villarrealu. Tym razem Ikechukwu Uche powalił na murawę Pareję.

15'

Diogo Figueiras wypuścił na prawej flance Aleix Vidal, ten dośrodkował w pole karne, ale Vicente Iborra niecelnie zamyka akcję.

14'

Mamy przerwę w grze. Z murawy nie podnosi się Kevin Gameiro, który otrzymał kopniaka w okolice kostki.

12'

Kolejny faul zawodników "Żółtej Łodzi Podwodnej". Tym razem nieprzepisowo zagrał Tomas Pina. Piłkarze Marcelino przerywają akcje Sevilli w jej pierwszej fazie, jeszcze na połowie Sevilli.

10'

Mario Gaspar spróbował szczęścia strzałem z dystansu. Nie bez problemów interweniował bramkarz Sevilli. Rzut rożny dla Villarrealu.

8'

W dzisiejszym meczu nie gra Grzegorz Krychowiak, który pauzuje za nadmiar kartek.

7'

Kontratak gości zakończony niepowodzeniem po niedokładnym podaniu górą Ikechukwu Uche.

5'

Poważny błąd w obronie Musacchio, potężne uderzenie Iborry, Asenjo "wypluwa" piłkę, a całą sytuację wyjaśnia Eric Bailly, wybijając piłkę.

2'

Pierwsza groźna akcja. Drybling w środku pola Manu Triguerosa, techniczny strzał w światło bramki i piłka ląduje w rękawicach Sergio Rico.

21:05

Pierwszy gwizdek Martina Atkinsona!

21:02

Piłkarze obu ekip są już na murawie. W tle słyszymy hymn Ligi Europy.

20:55

Przypomnijmy, że w pierwszym meczu w Villa-rreal Sevilla wygrała 3-1, co oznacza, iż to gospodarze dzisiejszego meczu są faworytem do awansu.

20:53

Ławka rezerwowych Villarrealu: Marcos, Jokić, Giovanni dos Santos, Dorado, Gomez, Moreno, Carlos.

20:50

Ławka rezerwowych Sevilli: Coke, Barbosa, Navarro, Bacca, Reyes, Aspas, Denis Suarez.

20:47

Znamy już obie jedenastki, w jakich wybiegną drużyny. Składy te widoczne są w panelu po lewej stronie.

20:44

Dobry wieczór! Zapraszamy na relację na żywo z meczu Sevilla FC - Villarreal FC!