VfL WolfsburgVfL Wolfsburg
3 : 1
Inter MediolanInter Mediolan
20:56

Na koniec słówko o Szymonie Marciniaku. Polski arbiter spisał się bezbłędnie, ale można mieć wątpliwości co do jednej decyzji z jego asystentów. To już wszystko z naszej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

20:54

20:54

Wolfsburg pewnie zwycięża nad Interem 3:1 po znakomitym meczu Kevina De Bruyne. Belg zanotował dwa gole i asystę, prowadząc swój zespół do tego ważnego triumfu. Przed przyszłotygodniowym rewanżem Niemcy są w naprawdę dobrej sytuacji.

94'

Koniec meczu!

91'

De Bruyne!!! Belg dostał kapitalne podanie od Bendtnera na czystą pozycję, ale płasko uderzył w bardzo dobrej sytuacji tuż obok bramki!

90'

Cztery minuty doliczone do tego spotkania.

89'

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy! Icardi i Palacio zostają zablokowani przez obrońców Wolfsburga!

87'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Schodzi Vieirinha, wchodzi Perisić.

86'

Po akcji Palacio, Icardi zostaje zablokowany w szesnastce Wilków! Kolejny korner.

84'

Benaglio pewnie łapie centrę z kornera Kuzmanovicia.

84'

Uderzenie z dystansu Guarina po rykoszecie wychodzi na rzut rożny.

83'

Kontratak Wolfsburga. Vieirinha dośrodkowuje z prawego skrzydła na głowę De Bruyne, ale ten z 16 metrów nie zdołał zaskoczyć Carrizo.

82'

Kovacić z kolei zmienia Shaqiriego.

82'

Kuzmanović wchodzi na plac gry w miejsce Santona.

81'

Jesus dobrze powstrzymuje w polu karnym szarżującego w polu karnym De Bruyne.

80'

Zaskakujące rozegranie kornera! Płaskie podanie w pole karne do Caligiuriego, a ten technicznie uderza minimalnie obok okienka bramki Carrizo!

80'

Ładna oskrzydlająca akcja z udziałem Traescha. Jego dośrodkowanie zostaje jednak wybite na rzut rożny.

78'

Benaglio wraca do gry. Gramy dalej.

77'

Icardi teraz starł się z wychodzącym z bramki Benaglio. Szwajcar potrzebuje pomocy medycznej.

76'

Belgijska gwiazda Wolfsburga zaskakującym strzałem z rzutu wolnego pokonuje źle ustawionego Carrizo!!! 3:1!

76'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Kevin De Bruyne!!!

75'

Vidić od tyłu fauluje tuż przed polem karnym Caligiuriego. Rzut wolny dla gospodarzy i żółta kartka dla Serba.

72'

Rzut wolny dla Interu. Kolejne dośrodkowania Shaqiriego i Icardiego okazały się bardzo kiepskie.

71'

Żółta kartka dla Naldo za faul taktyczny na Shaqirim.

70'

Bendtner wchodzi w miejsce niewidocznego Dosta.

69'

Próba kontrataku gospodarzy. De Bruyne jednak przegrywa pojedynek biegowy z Ranocchią.

66'

Benaglio pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Guarina.

64'

Katastrofalne podanie Carrizo w kierunku Jesusa, przejmuje je w polu karnym Vieirinha i wykłada De Bruyne, który płaskim strzałem z kilkunastu metrów daje gospodarzom jednobramkową przewagę!

63'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Kevin De Bruyne!

60'

Po kolejnej centrze Rodrigueza, tym razem z rzutu rożnego, żaden z graczy gospodarzy nie zdołał oddać strzału głową.

59'

Ranocchia w polu karnym dobrze uprzedził Dosta po centrze Rodrigueza. Rzut rożny.

58'

Zmiana w Interze. Schodzi Hernanes, wchodzi Vidić.

57'

Palacio!!! To była setka!!! Po kapitalnej akcji i podaniu Santona, Palacio miał czystą pozycję i mnóstwo czasu, aby pokonać Benaglio! Argentyńczyk chciał huknąć w okienko, ale trafił tylko w boczną siatkę!

55'

Zdecydowanie lepiej, intensywniej wygląda atak pozycyjny Wolfsburga. Z dobrym dośrodkowaniem Vieirinhi minęło się kilku zawodników obu drużyn w polu karnym Interu.

52'

Mocne uderzenie z daleka Rodrigueza poszybowało w sam środek bramki i Carrizo złapał futbolówkę!

51'

Zdecydowanie zaatakowali po przerwie gospodarze. Piłkarze Interu co chwila muszą wybijać piłkę z własnej szesnastki.

50'

W odpowiedzi płasko z dystansu strzela Guarin, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Benaglio.

49'

Caligiuri! W indywidualnej akcji skrzydłowy Wolfsburga oddał techniczny strzał zza pola karnego, który jednak minął bramkę Carrizo.

48'

Źle wykonany rzut rożny dla gospodarzy. Piłka nie dociera do żadnego z napastników Wilków.

46'

Wznawiamy grę!

46'

Zmiana w przerwie w Wolfsburgu. Traesch za Schuerrle.

19:49

19:48

Szymon Marciniak w pierwszej części gry sędziował bezbłędnie, ale wydaje się, że jeden z jego asystentów popełnił jeden duży błąd, sygnalizując spalonego wychodzącego na czystą pozycję Mauro Icardiego. Powtórka jednak nie przesądziła tej sprawy w 100%.

19:47

Inter szybko wyszedł na plac gry, ale Wolfsburg za sprawą Naldo doprowadził do zasłużonego wyrównania. Gospodarze męczą się w ataku pozycyjnym wobec dobrze dysponowanej defensywy mediolańczyków.

45'

Dośrodkowanie Rodrigueza z rzutu wolnego dotarło do Naldo, który chciał jeszcze wymusić rzut karny. Bez skutku. Koniec pierwszej połowy!

45'

Jeszcze indywidualna akcja Shaqiriego zakończona niecelnym technicznym strzałem z narożnika szesnastki.

45'

Złe dośrodkowanie z prawego skrzydła Vieirinhi wychodzi poza linię końcową. Piłka dla gości.

43'

Carrizo! Vieirinha huknął płasko z około 16 metrów, ale Argentyńczyk odbija piłkę!

42'

Wolfsburg w ataku pozycyjnym w końcówce pierwszej połowy. Inter dzisiaj jednak broni się naprawdę dobrze przy tych akcjach.

39'

Dośrodkowanie z prawej strony boiska Guarina ląduje na głowie Naldo, który świetnie się ustawia w obu szesnastkach, zarówno swojej, jak i Interu.

37'

Teraz z kolei wychodzący na czystą pozycję Icardi zostaje zatrzymany przez sędziego Sokolnickiego, który dopatrzył się spalonego. Wydaje się, że nie była to dobra decyzja.

36'

Icardi chciał z piłką wejść w pole karne, jednak został w ostatniej chwili zatrzymany przez Knoche. Zdaniem sedziego Marciniaka, bez faulu.

35'

Schuerrle złapany na spalonym, a po chwili sędzia Marciniak karze kartką D'Ambrosio za brzydki faul na De Bruyne.

33'

Lewym skrzydłem w kontrataku popędził Schuerrle, ale nie był w stanie celnie dograć piłkę do środka do De Bruyne.

31'

Vieirinha! Portugalczyk ściął ze skrzydła do środka i płasko uderzył zza pola karnego, jednak piłka nieznacznie minęła bramkę!

30'

Żółta kartka dla Icardiego za trafienie łokciem rywala w pojedynku główkowym.

28'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego De Bruyne, zupełnie niepilnowany w polu karnym Naldo oddał bardzo mocny strzał głową, który przełamał ręce Carrizo! 1:1!

28'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Naldo!!!

27'

Carrizo!!! Mogło być 1:1, ale po dośrodkowaniu Rodrigueza, uderzenie głową Caligiuriego kapitalnie broni argentyński bramkarz Interu!

24'

Schurrle rozegrał akcję dwójkową z Dostem, po czym uderzył płasko zbyt lekko, by pokonać Carrizo. Argentyńczyk spokojnie łapie piłkę.

21'

Szybka, składna akcja w kontrataku Interu, Shaqiri zagrywa na 13. metr do Hernanesa, ten zostaje zablokowany i jest rzut rozny.

21'

Rzut wolny dla Wolfsburga kończy się zupełnie nieudanym uderzeniem z powietrza Schuerlle z 16 metrów od bramki Carrizo. Piłka łagodnym łukiem poszybowała nad bramką.

19'

Holenderski napastnik wraca do gry.

18'

Jakiś problem z kolanem ma teraz Bas Dost, który leży na murawie i potrzebuje pomocy medycznej.

16'

Dobre podanie w pole karne do Caligiuriego, ale ten spod linii końcowej nie zdołał celnie dośrodkować przed bramkę Carrizo.

14'

W kontrataku Interu Guarin próbował oddać strzał z 20 metrów, ale został dobrze zablokowany przez obrońców Wolfsburga.

13'

Guilavogui zdobywa rzut rożny dla gospodarzy.

12'

Ponownie prawym skrzydłem atakują Wilki, teraz centrował Vieirinha, ale ponownie dobrze ustawieni stoperzy Interu.

10'

Fatalnie wykonany korner przez gospodarzy, ale piłka pozostaje w posiadaniu piłkarzy Heckinga.

9'

Płaska centra Caligiuriego w kierunku ustawionego pod bramką Dosta, ale Ranocchia wybija piłkę na korner.

7'

Prosty błąd w obronie w Wolfsburga, piłka dociera do wychodzącego sam na sam Rodrigo Palacio, a ten pewnym płaskim strzałem zapewnia gościom prowadzenie!

6'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Rodrigo Palacio!

5'

De Bruyne świetnie dostrzegł na prawym skrzydle niepilnowanego Caligiuriego, ten wpadł w pole karne, ale został zatrzymany przez gości.

2'

Palacio dostał piłkę w polu karnym, ale został zablokowany i jest tylko rzut rożny dla Interu.

1'

Zaczynamy mecz!

18:58

Sędzią głównym tego meczu jest Szymon Marciniak. na liniach będą mu pomagać Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz , a dodatkowymi asystentami będą Paweł Raczkowski i Tomasz Musiał.

18:52

Rezerwowi Interu: Samir Handanović, Marco Andreolli, Mateo Kovacic, Nemanja Vidić, Zdravko Kuzmanović, Dodo, George Puscas.

18:50

Rezerwowi Wolfsburga: Max Gruen, Timm Klose, Marcel Schaefer, Ivan Perisić, Nicklas Bendtner, Christian Traesch, Sebastian Jung.

18:50

Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn.

18:43

Wydaje się, że zdecydowanym faworytem tego meczu jest zespół Wolfsburga, wicelidera niemieckiej Bundesligi. Z kolei Inter Mediolan zmaga się w tym sezonie z dużymi problemami i w Serie A jest tylko w środku stawki. Dla nas najważniejszym wydarzeniem będzie osoba sędziego tego meczu, bowiem będzie nim Szymon Marciniak.

18:41

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 1/8 finału Ligi Europy, w którym Wolfsburg zmierzy się z Interem Mediolan!