Zenit St. PetersburgZenit St. Petersburg
18:42

Zenit Sankt Petersburg wywozi cenne 3 punkty z Groznego. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje tekstowe przeprowadzane przez nasz serwis!

96'

Koniec spotkania! Terek Grozny przegrał na własnym obiekcie z Zenitem Sankt Petersburg 1:2.

94'

Hulk opuszcza boisko, a w jego miejsce wchodzi Milan Rodić.

93'

Kolejny korner dla gości, którzy starają się ukraść jak najwięcej sekund w narożniku boiska.

92'

Hulk zatrzymany przez Marcina Komorowskiego. Zenit będzie wykonywał rzut rożny.

90'

Arbiter doliczył 5 minut do regulaminowego czasu gry.

89'

Kolejna żółta kartka w dzisiejszym spotkaniu. Tym razem ukarany Salomon Rondon.

88'

Pavel Mogilevets zastępuje na placu gry Olega Shatova.

87'

Maciej Rybus opuścił plac gry, w jego miejsce pojawił się Ismail Aissati.

86'

Ależ blisko zdobycia gola był Maciej Rybus! Polak oddał dwa strzały na bramkę gości, ostatecznie wywalczył dla Tereka rzut rożny.

83'

Aleksandr Anyukov ukarany żółtą kartką za faul.

83'

Luis Neto musi opuścić na chwilę boisko, ponieważ... ma podarte spodenki. Zenit chwilowo w dziesiątkę.

81'

Maciej Rybus zamykał akcję Tereka na lewym skrzydle, ale Polak skiksował i od bramki rozpocznie Lodygin.

78'

Anatolij Tymoszczuk wchodzi na boisko, z murawy schodzi Danny.

76'

Arbiter odgwizdał faul Macieja Rybusa w ataku.

74'

Faul Nicolasa Lombaertsa na Igorze Lebedenko. Strzał Rybusa z rzutu wolnego nieudany, od bramki rozpocznie Lodygin.

73'

Od kilku dobrych minut Terek Grozny utrzymuje się przy piłce na połowie gości.

70'

Mauricio wszedł na plac gry w miejsce Adilsona.

67'

Taktyczny faul Axela Witsela i zasłużona kartka dla Belga.

66'

Przepychanka na boisku po faulu Rizvana Utsieva na Hulku. Utsiev został ukarany żółtą kartką.

65'

Kolejny korner dla piłkarzy Rashida Rakhimova.

63'

Mocny strzał z dystansu Hulka, golkiper Tereka sparował piłkę przed siebie, ale dobitka Witsela okazała się bardzo niecelna.

62'

Efektowna akcja Rybusa. Reprezentant Polski dograł w pole karne do Ivanova, ten oddał strzał na bramkę Zenitu, ale dobrą interwencję zanotował Yuri Lodygin.

61'

Rzut rożny dla Tereka Grozny, ale ostatecznie obyło się bez zagrożenia pod bramką Łodygina.

60'

Hulk posłał potężny strzał na bramkę Tereka, piłka trafiła w poprzeczkę i wróciła w pole karne gospodarzy. Tam idealnie znalazł się Rondon, który wpakował piłkę do bramki Tereka. Zenit prowadzi w Groznym 2:1!

59'

GOOOOOOOOOL! 2:1 dla "Błękitnych", strzelcem bramki Salomon Rondon.

58'

Pierwsza zmiana w dzisiejszym spotkaniu. Boisko opuszcza Kanu, a w jego miejsce melduje się Oleg Ivanov.

56'

Zawodnik gospodarzy, Adilson ukarany żółtą kartką.

55'

Kanu wywalczył rzut rożny dla Tereka. Do narożnika boiska podchodzi Maciej Rybus.

53'

Bardzo niecelny strzał Hulka z linii pola karnego. Od bramki rozpocznie golkiper Tereka.

49'

Piłka po strzale Hulka trafia w mur. Przy piłce jednak pozostają podopieczni Villasa-Boasa.

48'

Axel Witsel sfaulowany na lewym skrzydle. Rzut wolny dla gości.

46'

Czas na drugą część spotkania. Od środka rozpoczynają zawodnicy Tereka Grozny.

17:41

Goście po stracie bramki zaczęli przeważać na placu gry i w 30. minucie wyrównali wynik spotkania. Oleg Shatov wymanewrował dwóch obrońców Tereka i mocnym strzałem pokonał Gorodova.

17:40

Na początku spotkania w na boisku przeważali gospodarze, którzy w 17. minucie wyszli na prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Macieja Rybusa, do bramki gości trafił Andrei Semyonov.

45'

Koniec pierwszej części spotkania. Terek Grozny remisuje na własnym stadionie z Zenitem Sankt Petersburg 1:1.

45'

Strzał Macieja Rybusa zbyt lekki, piłkę bez problemu wyłapał bramkarz lidera rosyjskiej ekstraklasy.

45'

Rzut wolny dla Tereka z około 20 metrów od bramki Łodygina.

43'

Błąd Łodygina, gospodarze będą wykonywać rzut z autu na wysokości pola karnego "Zenitczyków".

40'

Danny zbyt mocno zagrał w pole karne gospodarzy, piłkę bez problemów wyłapał Yevgeni Gorodov.

40'

Aleksandr Anyukov faulowany na połowie Tereka. Będzie szansa dla gości na dośrodkowanie w pole karne.

39'

Rzut wolny dla Zenitu Sankt Petersburgu. Najpierw źle w pole karne dogrywał Hulk, następnie Igor Smolnikov oddał niecelny strzał na bramkę Tereka.

36'

Akcja gospodarzy, ale na spalonym złapany został Kanu.

31'

Znów groźnie pod bramką Tereka, jednak strzał Igora Smolnikova okazał się niecelny.

31'

Shatov otrzymał świetne podanie z głębi pola, po przyjęciu piłki klatką piersiową oddał precyzyjny strzał na bramkę Tereka. Bramkarz gospodarzy był bez szans.

30'

GOOOOOOOL! Zenit wyrównuje wynik spotkania, strzelcem bramki Oleg Shatov.

25'

Żółta kartka dla Kanu za faul na Shatovie. Wcześniej Rybus stracił piłkę przed polem karnym Zenitu.

23'

Mocny strzał Hulka z rzutu wolnego. Piłka poszybowała wysoko nad bramką gospodarzy.

22'

Rzut wolny dla Zenitu po faulu Macieja Rybusa na Shatovie.

18'

Maciej Rybus dograł futbolówkę na 11. metr, tam znalazł Andrei Semyonov, który mocnym strzałem z główki pokonał bramkarza Zenitu.

17'

Luis Neto wziął udział w przepychance. Zawodnik Zenitu otrzymał żółtą kartkę.

17'

Żółtą kartką ukarany został Marcin Komorowski.

17'

GOOOOOOOOOL! 1:0 dla Tereka, Andrei Semyonov. Asysta Macieja Rybusa z rzutu rożnego.

16'

Indywidualna akcja i strzał z dystansu Macieja Rybusa. Reprezentant Polski wywalczył rzut rożny.

11'

I znów gorąco pod bramką gości! Gospodarze domagali się rzutu karnego po zagraniu ręką Luisa Neto. Ostatecznie piłka wylądowała w rękawicach Lodygina.

9'

Kolejna ofensywna akcja Tereka, jednak po chwili zagrożenie oddalili defensorzy Zenitu.

9'

Mocne dośrodkowanie Macieja Rybusa w pole karne Zenitu, jednak żaden z piłkarzy Tereka nie sięgnął piłki. Od bramki rozpocznie bramkarz gości.

6'

Spokojny początek spotkania. Piłkarze Tereka rozgrywają piłkę na własnej połowie.

4'

Zderzenie Macieja Rybusa z Anyukovem. Piłka dla podopiecznych Rakhimova.

2'

Rajd Hulka zakończył się tuż przed polem karnym Tereka. Gospodarze przy piłce.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego. Rozpoczęli piłkarze Zenitu Sankt Petersburg.

16:43

Piłkarze obu drużyn wychodzą już na płytę boiska.

16:30

W wyjściowym składzie Tereka Grozny wystąpią obaj Polacy: Marcin Komorowski i Maciej Rybus.

16:25

Natomiast w 2013 roku obie ekipy zagrały ze sobą trzy razy. Dwukrotnie wygrał Zenit (2:0 i 3:0), a jedno spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

16:20

W rundzie jesiennej Terek Grozny wygrał na wyjeździe z Zenitem 3:1, a gole dla Tereka zdobywali Lebedenko i Ailton, który trafił do bramki Zenitu dwukrotnie. Wówczas gola dla Zenitu zdobył Ryazantsev.

16:15

Piłkarze Zenitu

16:10

Terek Grozny z dorobkiem 28 punktów zajmuje dopiero 9. miejsce w tabeli. Terek bardzo słabo rozpoczął zmagania w rundzie wiosennej, przegrywając trzy spotkania z rzędu (z CSKA, Rubinem Kazań i Kubaniem Krasnodar). Dopiero w ostatniej kolejce piłkarze z Groznego odnieśli pierwsze wiosenne zwycięstwo, pokonując na wyjeździe FK Ufa 1:0. Gola dla Tereka zdobył Marcin Komorowski, a asystę zanotował Maciej Rybus.

16:05

Zenit Sankt Petersburg jest liderem rosyjskiej ekstraklasy z dorobkiem 51 punktów. Przewaga Zenitu nad drugim w tabeli CSKA wynosi 8 "oczek".

16:00

Serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej z meczu Terek Grozny - Zenit Sankt Petersburg. Spotkanie rozpocznie się za 45 minut!