0 : 0
Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice
17:51

95'

Zagłębie remisuje bezbramkowo z Puszczą Niepołomice. Sosnowiczanie zapewnili sobie tym samy awans do I ligi, a Puszcza utrzymanie. Dziękujemy za uwagę.

94'

Zawodnicy ewidentnie czekają już na końcowy gwizdek.

91'

Zaradny zmienia Araka.

90'

Sędzia doliczył pięć minut.

90'

Nowak opuszcza boisko, a w jego miejsce Furtak.

89'

Na boisku pojawia się Hubert Tylec, a schodzi Mateusz Wrzesień.

87'

Sojda zmienia Stepankova.

86'

Zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza Łukasz Tumicz, a w jego miejsce Tomasz Szatan

84'

Zmiana w zespole gości. Na boisko wchodzi Maluga, a opuszcza je Lampart.

80'

Ninkovic dośrodkowywał w pole karne i znów wybijał piłkę Cichy.

79'

Kontra Zagłębia, ruszył lewym skrzydłem Wrzesień, ale szybszy był Cichy.

78'

Kibice Zagłębia Sosnowiec

77'

Mecz już wznowiony.

75'

Pirotechnika na trybunach i sędzia zmuszony przerwać mecz.

71'

Łukasz Nowak ukarany żółtą kartką.

70'

69'

Boisko opuścił Madejski, a w jego miejsce Łączek.

17:22

65'

Rzut wolny dla Zagłębia. Ninkovic dośrodkowuje w pole karne, ale za krótko i piłkę wybijają obrońcy gości.

63'

Boisko opuszcza kapitan zespołu Zagłębia Sebastian Dudek, a w jego miejsce Kamil Zalewski.

62'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

60'

Znów w akcji Wrzesień, lecz po raz kolejny dobrze interweniowali obrońcy.

57'

Próba dwójkowej akcji Ninkovica i Września, lecz połapali się w tym obrońcy gości i tylko aut dla gospodarzy.

56'

Gra toczy się w środku boiska, przy piłce cały czas na zmianę obie ekipy.

53'

Wszystko już w porządku i piłkarz Zagłębia ponownie na murawie.

52'

Na murawie leży Sebastian Dudek, potrzebna pomoc medyczna.

50'

Dośrodkowanie w pole karne na głowę Araka, ale jego strzał poszybował wysoko ponad bramką.

48'

Prawym skrzydłem atakował Ryndak, lecz jego dośrodkowanie wybili obrońcy gości.

46'

Rozpoczęli gospodarze.

16:59

Piłkarze obu zespołów pojawili się już na murawie. Za chwilę początek drugiej części spotkania.

16:50

45'

Koniec pierwszej połowy spotkania. Na drugą część zapraszamy za ok. 15 minut.

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

44'

Dośrodkowanie Ninkovica z rzutu rożnego na głowę Jakuba Araka, ale ten uderza minimalnie obok słupka.

45'

Prostopadła piłka do Stepankova, ale byli przy nim obrońcy gospodarzy.

42'

Dużo gry faul ze strony piłkarzy gości. Rzut wolny krótko rozegrany i zatrzymana akcja przez obrońców Puszczy.

40'

Pomoc medyczna udała się na trybuny możliwe, że któryś z kibiców nie wytrzymał temperatury.

37'

Rzut wolny wykonywał Ninkovic, dośrodkowanie na rzut rożny wybijają obrońcy gości.

36'

Żółta kartka za faul na Araku otrzymuje Marcel Kotwica.

34'

Sporadyczne ataki z obu stron, ale żadne nie zagrażają bramce.

31'

Tempo gry spadło wygląda to jakby obie drużyny czekały już na przerwę.

28'

Ładne prostopadłe podanie do Ryndaka, ale dośrodkowanie zablokowane. Rzut rożny dla Zagłębia.

26'

Gra została wznowiona. Próba ataku prawym skrzydłem gości, ale nie udana.

24'

Sędzia zarządził przerwę na nawodnienie dla zawodników.

20'

Uderzenie z daleka Matusiaka zbyt lekkie, by zagrozić bramce Sobieszczyka.

16:20

18'

Akcja gości prawą stroną, ale dośrodkowanie łapie Gąsiński.

17'

Dość często dzisiaj faulowany jest Dawid Ryndak, zawodnicy Puszczy Niepołomice mają ewidentny problem, by za nim nadążyć.

15'

Gra toczy się w środku boiska bez groźnych sytuacji bramkowych.

12'

Ryndak faulowany na 17. metrze. Rzut wolny dla Zagłębia uderzał Ninkovic piłka odbiła się jeszcze od głowy zawodnika stojącego w murze i wyszła na rzut rożny.

10'

Rzut rożny dla Zagłębia, ale bez zagrożenia dla bramki Sobieszczyka.

9'

Świetny rajd prawą stroną Ryndaka, ale ostatecznie jego strzał zablokowany i będzie rzut rożny.

8'

Uderzenie z 20. metrów Sebastiana Dudka, ale bardzo niecelnie i od bramki rozpoczął Sobieszczyk.

6'

Po szybkich pierwszych minutach chwila odpoczynku. Pogoda nie zachęca do szybkiej gry jest słonecznie i bardzo ciepło.

4'

Groźny strzał Łukasza Nowaka z ostrego kąta, ale na posterunku był Gąsiński. Chwilę później po rzucie rożnym głową uderzał Stepankov i znów świetnie Gąsiński.

2'

Zagłębie Sosnowiec

16:00

Sędzia rozpoczął spotkanie. Przy piłce goście.

15:58

Piłkarze już na murawie za chwilę początek spotkania.

15:56

Obu drużynom do osiągnięcia zamierzonego celu wystarcza remis. Czy takim wynikiem zakończy się dzisiejsze spotkanie? Przekonamy się za ok. dwie godziny.

15:54

Na stadionie trwa "rozgrzewka" kibiców, którzy wypełnili dzisiaj stadion do ostatniego miejsca.