1 : 1
MKS KluczborkMKS Kluczbork
21:00

95'

Sędzia zakończył spotkanie. W meczu na szczycie II ligi mamy remis. Zagłębie Sosnowiec-MKS Kluczbork 1:1. Dziękujemy za uwagę.

95'

Burski ukarany żółtą kartką.

94'

Rzut rożny dla Zagłębia. Dudek dośrodkowuje w pole karne na głowę Araka, ale piłka ponad bramką.

93'

Dośrodkowanie Dudka z rzutu wolnego, ale nikt nie doszedł do piłki.

91'

Ostatnia zmiana w MKS-ie. Tomaszewski schodzi, a w jego miejsce Reinhard.

90'

Sędzia doliczył 5. minut.

89'

GOOOL! JAKUB ARAK! Świetne zagranie Ryndaka ze skrzydła na 16. metr i Arak pakuje piłkę do bramki.

88'

Zmiana w zespole Kluczborka. Nowacki za Kojdera.

87'

Rzut rożny dla Zagłębia. Dudek dośrodkowywał w pole karne, Wnuk wybił na aut.

86'

Uderzenie Dudka z 20 metrów broni Wnuk.

84'

Kasperkiewicz ukarany żółtą kartką.

83'

Ostatnia zmiana w drużynie Zagłębia. Boisko opuścił Ninkovic, a w jego miejsce Tylec.

82'

Przerwa w grze na murawie leży dwóch zawodników po zderzeniu głowami.

80'

Dobre uderzenie Mateusza Września z linii pola karnego trafia w boczną siatkę.

78'

Żółtą kartką ukarany Wolkiewicz.

76'

Zmiana także w Zagłębiu. Mizgała zmienia Matusiaka.

76'

Kolejna zmiana w zespole MKS-u. Schodzi Hober, a w jego miejsce Wolkiewicz.

20:35

72'

GOOOOL! PIOTR BURSKI! Tomaszewski zagrał z prawego skrzydła piłka przeszła przez całe pole karne, gdzie dopadł do niej Burski i pewnie umieścił piłkę w siatce.

71'

Dośrodkowanie Ninkovica z połowy boiska, które w locie okazało się strzałem złapał Wnuk.

70'

Na stadionie zgromadziło się ok. 4000 kibiców, w tym sześciu fanatyków MKS-u.

68'

Łukasz Tumicz zmienia Grzegorza Fonfare. Zagłębie będzie grało na dwóch napastników.

65'

Piłka przez dłuższy czas znajduje się w środku pola. NIe ma zagrożenia pod żadną z bramek.

63'

Pierwsza zmiana w zespole MKS-u. Burski zmienia Giela.

62'

Giel zmarnował znakomitą okazję. MKS wychodził czterema zawodnikami, ale Giel podał do zawodnika na pozycji spalonej.

62'

Tym razem rzut wolny dla MKS-u. Dośrodkowanie w pole karne wybijają obrońcy, piłka wraca w pole karne, gdzie łapie ją Gąsiński.

59'

Dośrodkowanie NInkovica z rzutu wolnego, piłka przelatuje nad głowami wszystkich zawodników i wychodzi po za linie końcową.

57'

Ganowicz ukarany żółtą kartką.

56'

Znakomite uderzenie Dudka z rzutu wolnego, ale jeszcze lepsza interwencja Wnuka.

56'

Tomaszewski faulował Ryndaka 25. metrów przed bramką.

53'

Rzut rożny dla Zagłębia. Dośrodkowanie na dalszy słupek Ninkovica, zamyka dośrodkowanie celnym strzałem Arak.

52'

Rzut wolny dla Zagłębia. Dudek strzelał na bramkę Wnuka i poprzeczka uratowała Kluczbork.

50'

Dużo walki od początku drugiej połowy. Sędzia jest zmuszony do częstego używania gwizdka.

47'

Od razu z lewego narożnika uderzał wprowadzony Wrzesień, ale problemów z tym strzałem nie miał Wnuk.

46'

Na pierwszej połowie spotkania swój udział zakończył Zaradny, a w jego miejsce Wrzesień.

46'

Drugą połowę rozpoczęli gospodarze.

20:01

Piłkarze już pojawiają się na murawie. Za chwilę początek drugiej połowy spotkania.

19:56

W pierwszej połowie MKS oddał więcej strzałów od Zagłębia 5-6, natomiast gospodarze oddali dwa celne strzały, a MKS pozostaje bez celnego uderzenia.

19:55

45'

Ciekawa pierwsza połowa kończy się wynikiem 0:0. Zapraszamy za ok. 15 min.

45'

Pierwsza połowa spotkania została przedłużona o 2 minuty.

43'

Zagłębie cały czas próbuje ataków skrzydłami, lecz nikt nie potrafi wykończyć dośrodkowań. Kluczbork skupia się na kontratakach.

40'

Groźnie pod bramką Wnuka. Z prawego skrzydła dogrywał w pole karne Ryndak, strzelał głową Fonfara, lecz minimalnie obok słupka.

37'

Kluczbork zaatakował pressingiem zespół Zagłębia. Odzyskał piłkę, ale zawodnicy nie potrafią się wstrzelić w bramkę.

35'

Kolejny rzut wolny i kolejny niedokładny strzał ponad bramką w wykonaniu zespołu MKS-u.

34'

Markowski ukarany żółtą kartką

34'

Dośrodkowanie Ninkovica z lewego skrzydła próbował zamknąć Matusiak, ale nie trafił w piłkę.

32'

Spokojniejszy fragment spotkania. Zagłębie próbuje ataku pozycyjnego.

29'

Próba prostopadłego zagrania Fonfary do Zaradnego, ale ten drugi nie zrozumiał pomysłu.

25'

Ganowicz uderzał z rzutu wolnego, lecz wysoko ponad bramką Gąsińskiego.

24'

Dawid Ryndak ukarany żółtą kartką.

23'

Faulowany Arak z lewej strony boiska. Dudek dośrodkował w pole karne, ale Wnuk na posterunku piąstkuje po za pole karne.

21'

Tym razem groźnie pod bramką Gąsińskiego. Nitkiewicz uderzał minimalnie obok słupka.

19'

Znów świetna okazja dla gospodarzy. Arak tym razem dogrywał z prawego skrzydła, piłka przeszła przez całe pole karne, gdzie dopadł do niej Ryndak, ale on też nie potrafił pokonać Wnuka.

16'

Groźna akcja Zagłębia. Jakub Arak strzelał głową po dośrodkowaniu z prawego skrzydła, Wnuk odbił piłkę na pole karne, ale Zaradny nie skierował piłki do siatki.

13'

Mieliśmy chwilową przerwę w grze, gdyż w dziwnej sytuacji sędzina upadła na murawę. Już wszystko w porządku.

19:15

12'

Faulowany Tomaszewski w okolicach 35. metra. Z rzutu wolnego zagrywa Niziołek do Nitkiewicz, ale przerywają to obrońcy.

9'

Faul Ganowicza na 30 metrze. Rzut wolny dla Zagłębia. Dośrodkowuje Dudek, ale radzą sobie obrońcy gości.

8'

Piotr Giel atakował lewym skrzydłem, lecz jego strzał wylądował tylko na bocznej siatce.

6'

Jovan Ninkovic uderzał z rzutu wolnego, ale wysoko ponad bramką.

5'

Pierwsza groźna sytuacja gości, ale przy strzale z 16. metrów nie trafił dobrze w piłkę Nitkiewicz.

3'

Początek spotkania nerwowy w wykonaniu obu ekip. Nic w tym dziwnego, gdy rywalizują ze sobą lider i trzecia drużyna.

19:01

Sędzia zagwizdał po raz pierwszy i rozpoczęli goście.

18:59

Piłkarze obu drużyn pojawiają się na murawie w asyście trójki sędziowskiej w składzie: Sylwester Rasmus jako główny i pomagający mu na liniach: Paulina Baranowska i Marcin Sadowski.

18:56

Rezerwowi MKS-u Kluczbork: Pogorzelec, Arian, Reinhard, Nowacki, Grzegorzewski, Wolkiewicz, Burski.

18:54

Rezerwowi Zagłębia Sosnowiec:Fabisiak, Wrzesień, Jarczyk, Tylec, Zalewski, Mizgała, Tumicz.

18:53

Piłkarze obu zespołów już opuścili murawę. Pogoda w Sosnowcu dzisiaj bardzo kiepska, pada rzęsisty deszcz.

18:51

Witamy w relacji LIVE z meczu II ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a MKS-em Kluczbork.