Za uwagę dziękuje Kevin Słomka.

17:59

To tyle ode mnie. Zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa.net!

17:59

Jeśli chodzi o gole, to kibice nie mogą narzekać. Było ich sporo, były też piękne trafienia - jak te z rzutu wolnego Krljanovicia czy Frankiewicza. W drugiej połowie przeważała Siarka, ale Legionovia ponownie wykorzystała błędy defensywy, a mianowicie Paweł Wolski, który ośmieszył obrońców Siarki i strzelił bramkę po pięknej indywidualnej akcji. Legionovia przybliżyła się zatem do utrzymania w 2. lidze. Siarka natomiast już chyba definitywnie traci szanse na walkę o awans.

95'

Koniec meczu! Szalone spotkanie w Tarnorbrzegu, które wygrywa Legionovia 4:3!

95'

Wrzutka Oziębały w pole karne, skakali do główki Truszkowski i Stefanik, ale jeden z nich sfaulował przy okazji bramkarza gości.

92'

Uderzenie Więcka z 20 metrów, ale wprost w Smyłka.

92'

Ostatnia zmiana w tym meczu, Rafał Maciejewski wchodzi za Sebastiana Czapę.

90'

5 minut doliczył sędzia.

90'

Teraz kartonik dla Oziębały, który przerwał kontrę gości.

89'

Lazar Pavić otrzymuje żółtą kartkę. Sporo ich w ekipie gości.

89'

PIŁKA MECZOWA STEFANIKA!! Oziębała posłał świetną wrzutkę, a Stefanik znalazł się zupełnie niepilnowany, ale główkuje nad bramką!!

87'

Wrzutka Więcka w pole karne, główkował Stefanik, ale obok bramki! Coraz mniej czasu ma Siarka na wyrównanie!

85'

Żółta kartka dla Menzla za faul na Truszkowskim.

81'

Kapitalnie przymierzył z rzutu wolnego Dejan Krljanović! Posłał piłkę tuż nad murem i tuż przy słupku!

80'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL KRLJANOVIĆ Z RZUTU WOLNEGO!!! 4:3 dla GOŚCI!

79'

Nadolski fauluje jednego z graczy Legionovii tuż przed polem karnym i otrzymuje żółtą kartkę!

79'

SZCZEPANKIEWICZ!! Golkiper Siarki ratuje przed stratą gola! Wolski znalazł się sam na sam ze Szczepankiewiczem, ale górą bramkarz Siarki!

76'

Adam Czerkas zmienia Szymona Lewickiego.

74'

Krljanović uderzał z ponad 20 metrów, ale nad bramką Szczepankiewicza.

73'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL TRUSZKOWSKI!! 3:3!!

72'

Żółta kartka dla Mikołaja Smyłka! Ależ błąd bramkarza gości! Źle przyjął piłkę, zabrał mu ją Truszkowski, a ten sfaulował go w polu karnym!

72'

KARNY DLA SIARKI!!!

68'

Druga zmiana w Legionovii, Jovan Kastratović zastępuje na placu gry Kamila Tlagę.

66'

Mocna wrzutka Więcka w szesnastkę gości, ale piłka wyperswadowana na aut. Coraz wyraźniejsza przewaga Siarki.

63'

Swoją drogą warto zauważyć, że oprócz pierwszej i trzeciej bramki dla Legionovii, wszystkie dotychczasowe padły zaraz po zmianach.

61'

Karol Ziąbski opuszcza plac gry, w jego miejsce Lazar Pavić.

60'

Precyzyjny strzał "Franka" z rzutu wolnego. Zawodnik Siarki huknął tuż przy lewym słupku, Smyłek miał piłkę na rękach, ale ostatecznie ta zatrzepotała w siatce! Będą jeszcze emocje!

17:20

59'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL FRANKIEWICZ Z RZUTU WOLNEGO!!

59'

Ostatnia zmiana w Siarce, za Konrada Stępnia wchodzi Jakub Więcek.

58'

Żółta kartka dla Ziąbskiego za faul na Frankiewiczu.

57'

KAPITALNA INDYWIDUALNA AKCJA WOLSKIEGO! Wparował w pole karne, zrobił dwa "kółeczka", dzięki którym dosłownie objechał obrońców Siarki jak dzieci, stanął naprzeciw Szczepankiewicza i nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce!

56'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL PAWEŁ WOLSKI!! CÓŻ ZA AKCJA!!

55'

BLISKO GOLA! Wrzutka Frankiewicza w pole karne, jeden z obrońców Legionovii odbił piłkę głową w kierunku bramki, ale ktoś wybił z linii bramkowej!

52'

Stefanik wparował w pole karne, przewrócił się razem z Grudniewskim, rozłożył ręce, ale sędzia odgwizdał rzut wolny dla gości.

49'

Dośrodkowanie Frankiewicza z rzutu wolnego, główkował Stefanik, ale był zbyt daleko od bramki, by zaskoczyć Smyłka.

48'

Dobra akcja Siarki, Stefanik mądrze zagrał na prawo do Stępnia, ale dośrodkowanie kapitana Siarki wybite przez obrońców.

46'

Gwizdek arbitra i zaczynają goście!

46'

Piłkarze wracają na murawę, a na plac gry wejdzie Mariusz Kukiełka, który zastąpi Bartosza Waleńcika.

16:56

16:51

Legionovia zasłużenie prowadzi w Tarnobrzegu. Wykorzystali błędy Siarki i zdobyli 2 bramki. Trafienie dla gospodarzy zaliczył po wejściu smoka Rafał Parobczyk, ale to jedyna pozytywna akcja Siarki z tej pierwszej połowy. Podopieczni trenera Gąsiora grają słabo i bez pomysłu, a dodatkowo wygląda to tak, jakby grali "za karę". W drugiej połowie musi to się zmienić, jeśli Siarka myśli o pozytywnym rezultacie. Goście natomiast bardzo mądrze rozbijają ataki tarnobrzeżan i grają dość pewnie. Sporo "szumu" robi dziś duet Czapa - Lewicki.

45'

Koniec 1. połowy! Legionovia prowadzi w Tarnobrzegu 2:1!

45'

Fatalny błąd Chrabąszcza, który bezmyślnie stracił piłkę przed polem karnym na rzecz Czapy, ten zagrał do środka, gdzie był już Wolski, ale strzelec pierwszej bramki nie sięgnął piłki!

45'

Sędzia doliczył 2 minuty do pierwszych 45.

45'

Czapa sprytnie podawał do wbiegającego środkiem Lewickiego, ale tylko szybki powrót Stefanika uchronił Siarkę od sporego zagrożenia.

43'

Szybka akcja Legionovii na lewej flance, chyba Paweł Wolski świetnie dograł do środka do wbiegającego Lewickiego, który pewnym strzałem pokonał Szczepankiewicza! Goście ponownie na prowadzeniu!

42'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL 2:1!! SZYMON LEWICKI!!

41'

Kolejna zmiana w Siarce. Robert Tunkiewicz opuszcza plac gry, w jego miejsce Marcin Stefanik. Szybko te zmiany.

37'

Głupia strata piłkarzy Siarki w środku pola, piłka trafiła do Czapy, który chciał zaskoczyć Szczepankiewicza z około 20 metrów, ale golkiper Siarki pewnie broni.

34'

Tunkiewicz! Zawodnik Siarki zgarnął piłkę przed polem karnym i huknął z lewej nogi, ale nad bramką!

34'

Lewicki dostał podanie do środka, zszedł na lewą stronę i oddał strzał, ale nie trafił w światło bramki, a Szczpankiewicz tylko odprowadził ją wzrokiem.

31'

Cóż za wejście Parobczyka! Zawodnik Siarki wszedł na murawę tuż przed rzutem rożnym, pobiegł w pole karne i przy pierwszym kontakcie z piłką zdobył bramkę! Piłkę wrzucał Frankiewicz, jeden z obrońców wybił futbolówkę, jednak wprost pod nogi wbiegającego Parobczyka, a ten uderzył z pierwszej piłki i wyrównał stan meczu!

30'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! 1:1!! RAFAŁ PAROBCZYK - WEJŚCIE SMOKA!!

29'

Mamy szybką zmianę w Siarce. Tomasz Persona zostaje zmieniony przez Rafała Parobczyka. Czyżby jakiś uraz?

29'

Szczepankiewicz dobrze wyszedł przed pole karne i przerwał dośrodkowanie.

29'

Persona będąc na lewej stronie przypadkowo wybił piłkę za linię końcową i ironicznie został za to "nagrodzony" brawami.

27'

Pojawia się oburzenie kibiców na stadionie, bo Siarka gra "na stojąco".

25'

Na boisku prawdziwa "kopanina". Brak składnych akcji, nie brakuje za to chaosu i przypadku. Miejmy nadzieję, że zmieni się to z biegiem czasu.

23'

Lewicki był bliski zabrania piłki Waleńcikowi, ale finalnie sfaulował defensora Siarki.

22'

Przed stratą bramki Siarka łapała wiatr w żagle, ale gol podciął skrzydła podopiecznym trenera Gąsiora. Teraz gospodarze już nie atakują zbyt aktywnie.

19'

Kolejny faul Tlagi i robi się gorąco. Sędzia dał kapitanowi Legionovii już chyba ostatnie ostrzeżenie.

17'

ALEŻ BRAMKA! Paweł Wolski dostał zagranie w pole karne, jednak było ono trochę zbyt mocne, jednak zawodnik Legionovii próbując ratować sytuację chciał najwyraźniej dośrodkować, ale...przelobował Szczepankiewicza!

17'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL WOLSKI!! 1:0 dla LEGIONOVII!!

16:16

14'

Spory błąd Smyłka, który niemal wystawił piłkę Truszkowskiemu. Ten jednak do niej nie dotarł, bo szybszy był jeden z defensorów.

13'

Żółta kartka dla Tlagi za brzydki faul na Hodowanym. Kapitan Legionovii "oddał" sobie, gdyż chwilę wcześniej domagał się odgwizdania przewinienia jednego z piłkarzy Siarki.

11'

Jak na razie gra toczy się głównie w środku pola, żadna z drużyn nie osiągnęła przewagi, ale to Siarka dłużej utrzymuje się przy piłce.

8'

Michał Chrabąszcz bezradnie rozkłada ręce, ale sędzia dyktuje rzut wolny dla Legionovii.

6'

Persona faulowany przez Golińskiego w pobliżu linii środkowej.

4'

Ależ rajd Tlagi! Zawodnik Legionovii ruszył w kierunku bramki, wyprzedził Hodowanego i zdołał oddać strzał, ale dobra interwencja Szczepankiewicza!

3'

Tunkiewicz sprytnie przejął piłkę przed polem karnym, ale jego zagranie do środka wybij Krljanović.

1'

Niebezpieczny faul Czapy, ale sędzia jeszcze wyrozumiały. Tylko upomnienie.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Adamskiego, rusza Siarka i zaczynamy!

16:01

Piłkarze już gotowi. Od środka zaczną gospodarze...

15:58

Sędziowie wyprowadzają obie drużyny na plac gry!

15:57

Można powiedzieć, że stadion w Tarnobrzegu świeci dziś pustkami. Kibiców jest niewielu mimo dobrej pogody.

15:53

Piłkarze zeszli już do szatni, zaczynamy za kilka minut!

15:37

Jeśli chodzi o bezpośrednie mecze w ubiegłym sezonie, to na własnym obiekcie Siarka wygrała 4:1, natomiast w Legionowie górą byli gospodarze, wygrywając 3:2.

15:35

W ubiegłym sezonie Legionovia zajęła miejsce tuż za Siarką. Wówczas w 2. lidze wschodniej tarnobrzeżanie otarli się o awans, natomiast piłkarze z Legionowa stracili do Siarki 6 punktów.

15:32

Piłkarze już rozgrzewają się na murawie.

15:30

W rundzie jesiennej obie ekipy spotkały się w Legionowie. Tam górą byli tarnobrzeżanie, którzy po trafieniu Jakuba Więcka wygrali 1:0.

15:26

Piłkarze Siarki po ubiegłotygodniowej porażce w Mielcu z tamtejszą Stalą będą chcieli dziś odkupić winy u kibiców. Legionovia natomiast poszuka przełamania, gdyż podopieczni Roberta Pevnika nie wygrali już od blisko miesiąca.

15:19

Piękną pogodę mamy dziś w Tarnobrzegu. Jest słonecznie, ale nie ma upału - można powiedzieć, że mamy idealne warunki do gry w piłkę.

15:18

Dzień dobry! Witam serdecznie ze stadionu miejskiego w Tarnobrzegu i zapraszam na relację LIVE z meczu 30. kolejki 2. ligi, w którym miejscowa Siarka podejmie Legionovię Legionowo. Początek meczu o 16:00!