Wisła PuławyWisła Puławy
13:59

Za uwagę dziękuje Kevin Słomka.

13:58

Siarka natomiast przegrywa drugi mecz z rzędu i komplikuje swą sytuację w tabeli.

13:58

Mecz był bardzo słaby, ale Wisła zdołała zdobyć dwie bramki i zdobyć w Tarnobrzegu 3 bardzo cenne punkty. Siarka w drugiej odsłonie zupełnie nie miała pomysłu na atak, a dodatkowo gospodarze dołożyli swą cegiełkę do obu bramek. Podopieczni Bohdana Bławackiego uciekają powoli spod topora.

94'

Koniec meczu! Wisła wygrywa w Tarnobrzegu 2:0!

93'

Niektórzy kibice Siarki ironicznie nagradzają brawami słabe zagrania swych ulubieńców.

93'

Wrzutka Stępnia w pole karne, skakał do główki Kukiełka, ale pierwszy przy piłce Penkovets.

91'

Sędzia doliczył 3 minuty.

90'

Patryk Dobrowolski zmienia jeszcze Konrada Szczotkę.

90'

Żółta kartka dla Lytvynyuka za faul na Więcku.

89'

Tunkiewicz mięciutko wrzuca w szesnastkę, ale prosto w rękawice bramkarza Wisły.

87'

PUDŁO SEZONU?! Charzewski wystawił piłkę Niezgodzie jak na tacy, a ten z 4 metrów NIE TRAFIA W BRAMKĘ!

86'

"Truszkin" uderzał z ponad 30 metrów, ale bez problemów łapie piłkę Penkovets.

85'

Maciej Machalski schodzi z boiska, a w jego miejsce Piotr Charzewski.

83'

Siarka kompletnie bez pomysłu na atak, piłkarze Ryszarda Kuźmy chyba pogodzili się już z porażką..

80'

NIEZGODA! Dobrze uderzenie z 16 metrów, ale ładnie broni Melon!

79'

Druga zmiana w Wiśle, Dawid Pożak zmienia Tomasza Sedlewskiego.

77'

Zmiana w Siarce, za kapitana, Dariusza Frankiewicza, wchodzi Robert Tunkiewicz.

76'

RAJEVAC! Miał świetną okazję do bramki, ale główkuje nad bramką!

72'

Fatalne zachowanie Więcka, który wystawił Niezgodzie piłkę jak na tacy, ten spokojnie minął Stefanika i pewnie pokonał Melona! 2:0 dla Wisły!

71'

2:0!!!!! JAROSŁAW NIEZGODA!!

70'

Zmiana w Wiśle, za strzelca bramki, Konrada Nowaka, wchodzi Ivan Lytvynyuk.

69'

OKAZJA DLA SIARKI! Frankiewicz dobrze wrzucił w pole karne, tam głową piłkę zgrał Stefanik, uderzał Traore, ale broni bramkarz Wisły!

68'

Truszkowski zagrał do Rajevaca, a ten wywalczył kolejny już rzut rożny dla Siarki.

67'

Jeszcze jeden rzut rożny po wybiciu piłki przez Machalskiego.

66'

Frankiewicz dobrze zagrał do niepilnowanego Truszkowskiego, ale ten źle przyjął piłkę. Tylko korner.

65'

Teraz nerwowo pod bramką Wisły, wrzutka Stępnia a Penkovets bardzo źle interweniuje, ale na jego szczęście piłkę wybili obrońcy.

64'

NOWAK! CÓŻ ZA SZANSA!! Był sam na sam z Melonem, ale FATALNIE uderzył i bramkarz Siarki pewnie załapał piłkę!

62'

Pewny strzał w prawy róg Melona, golkiper Siarki bez szans!

61'

...a Jakub Więcek zmienia Rafała Parobczyka.

61'

Podwójna zmiana w Siarce - za Roberta Chwastka wchodzi Filip Rajevac...

61'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL NOWAK!! 1:0 dla WISŁY!

61'

Nowak wyszedł z dobrą akcją, jego strzał obronił Melon, ale fatalnie zachował się Waleńcik, który sfaulował Nizegodę!

60'

RZUT KARNY DLA WISŁY!

59'

KOLEJNA SZANSA DLA GOŚCI! Nowak odegrał do Machalskiego, ten kropnął potężnie, ale wprost w bramkarza Siarki!

58'

Ależ szansa dla Wisły! Najpierw na czystą pozycję wyszedł Nowak, ale świetnie zatrzymał go Stefanik. Chwilę później uderzał Fedoriv, ale Melon przeniósł piłkę nad bramką!

57'

Uderzenie Szczotki, ale niecelne i od bramki zacznie Melon.

55'

NOWAK! Dobrze obrócił się w polu karnym Siarki, ale Melon dobrze broni! Piłka trafiła jeszcze pod nogi Waleńcika, który wybił na korner!

54'

Uderzenie Stępnia dobre, acz zbyt lekkie i pewnie broni golkiper Wisły.

54'

Pielach fauluje Traore około 30 metrów od bramki Penkovetsa, będzie szansa na strzał lub wrzutkę.

53'

"Żółtko" dla Waleńcika za faul na Budzyńskim, który wyprowadzał kontrę Wisły.

52'

Parobczyk ładnie zagrał do wchodzącego Frankiewicza, ale Machalski wybił na rzut rożny.

51'

Zakotłowało się pod bramką Wisły! Najpierw Kukiełka świetnie "wjechał" w obronę gości, lecz jego wrzutka nie znalazła adresata, chwilę później Traore przyjmował piłkę i chciał dojść do strzału, ale dobrze uniemożliwił mu to Budzyński.

50'

Dobra wymiana podań Parobczyka ze Stępniem, ale finalnie Sedlewski był szybszy i wybił na aut.

48'

Szczotka szarżował na lewej flance, ale Stefanik dobrym wślizgiem uniemożliwił mu dojście do piłki.

46'

Drugą połowę od środka zaczynają goście! Oby ta odsłona gry była ciekawsza niż pierwsza.

13:04

Piłkarze wracają na murawę, za chwilę początek drugiej połowy!

12:52

Mecz toczy się w iście świątecznym tempie. Mówiąc o walce można powiedzieć głównie o tej nieczystej, bo fauli mamy dziś naprawdę dużo, z kolei składnych akcji jak na lekarstwo. Gościom należała się jedenastka, jednak sędzia dostosował się dziś do poziomu meczu. Gospodarze przeważają, mają więcej sytuacji, ale niewiele z tego wynika. Miejmy nadzieję, że po przerwie zobaczymy wreszcie ciekawy i przede wszystkim żywszy mecz.

45'

Koniec pierwszej połowy, bez bramek w Tarnobrzegu!

42'

Szczota dobrym wślizgiem zastopował wrzutkę Truszkowskiego.

41'

Traore stracił piłkę w polu karnym, ale doszedł do niej Frankiewicz, lecz jego strzał, choć mocny, był niecelny.

37'

Żółta kartka dla Nadolskiego za ostry faul na Szczotce.

36'

TRUSZKOWSKI! Dobry strzał zza pola karnego, a Penkovets z trudem przenosi piłkę nad poprzeczką!

35'

Kibice Siarki w tym momencie zaczęli doping. Trochę późno.

34'

Truszkowski świetnie odegrał w pole karne do wchodzącego Nadolskiego, ale obrońca Siarki nie opanował piłki.

33'

Traore uderzał z pola karnego, ale o tym strzale należy powiedzieć tyle, że dobrze, że został zablokowany...

31'

Machalski ciągnie za koszulkę Chwastka i powala go na murawę, rzut wolny dla Siarki.

29'

Żółta kartka dla Nowaka za faul na Stefaniku. Zasłużona kara.

29'

Dużo chaosu w poczynaniach obu zespołów, brak składnych akcji i dużo agresji. Czekamy na zmianę obrazu gry!

26'

Ojoj zderzenie Sedlewskiego z Melonem, golkiper Siarki wyszedł z bramki poza pole karne, ale nie zdążył do piłki i kopnął zawodnika Wisły! To powinna być kartka, tylko jakiego koloru? Sędzia jednak jest pobłażliwy i tylko upomnienie...

23'

Kukiełka nie poradził sobie z Maksymiukiem i stracił piłkę.

22'

Frankiewicz fatalnie wykonuje rzut rożny. Piłka niemal od razu znalazła się za linią końcową.

21'

Szansa dla Siarki! Stępień wstrzelił piłkę w pole karne, doszedł do niej Traore, ale jego strzał zablokowany i tylko korner!

20'

Nadolski chciał zagrać klepkę z Parobczykiem, ale ten drugi odegrał mu za słabo i tylko aut dla Siarki.

19'

Stępień dobrze wymanewrował na lewej stronie Sedlewskiego, ale zagrał zbyt mocno do Chwastka.

17'

Uderzenie Sedlewskiego z narożnika pola karnego, ale piłka pofrunęła wysoko nad bramką strzeżoną przez Melona.

17'

Truszkowski dobrze przyjął piłkę na lewym skrzydle i bez zastanowienia dośrodkował, ale prosto w ręce bramkarza gości.

15'

ŚWIETNA SZANSA SIARKI, ALE BRONI PENKOVETS! Traore świetnie ruszył z kontrą, został sfaulowany przez Pielacha, sędzia jednak puścił grę, bo do piłki doszedł Truszkowski, ale jego strzał wybronił golkiper Wisły!

14'

Nowak wyszedł sam na sam z Melonem, ale kompletnie się zagubił i Waleńcik przejął piłkę.

13'

Nadolski ambitnie walczył o utrzymanie piłki w placu gry, przy linii bocznej mu się udało, ale zagarniał już piłkę zza linii końcowej.

11'

Nowak faulowany na środku boiska przez Kukiełkę, rzut wolny dla gości.

9'

Parobczyk wybił piłkę spod nóg Sedlewskiego i rzut rożny dla gości, z którego jednak nic nie wynikło, bo Traore wybił futbolówkę

9'

Frankiewicz ciekawie zagrywa w uliczkę do Truszkowskiego, ale ten był na ofsajdzie.

8'

Nowak powalony w polu karnym, sędzia był blisko i nie gwiżdże! Wydaje się jednak, że powinien być rzut karny!

7'

Nadolski świetnym wślizgiem zatrzymał rajd Fedoriva i piłka w posiadaniu gospodarzy.

6'

Stępień miał szansę na wrzutkę, ale zagrał do nikogo i od bramki wznowi Penkovets.

5'

Frankiewicz dobrze powalczył o piłkę, ale Stępień zepsuł jego pracę i stracił. Finalnie jednak aut dla Tarnobrzeżan.

3'

Ajaj, było blisko! Wrzutka Chwastka po rykoszecie trafiła do Truszkowskiego, ten jeszcze chciał odegrać do Traore, ale zrobił to źle.

1'

Pierwsza akcja Wisły, najpierw niedokładne zagranie Nowaka, ale piłka trafiła pod nogi Szczotki, jego strzał jednak pewnie broni Melon.

1'

Pierwszy gwizdek i ruszyli!

12:03

Rezerwowi Wisły: Leszczyński , Charzewski , Dobrowolski , Filipov , Lytvynyuk , Martuś , Pożak

12:03

Rezerwowi Siarki: Janowski , Hodowany , Chrabąszcz , Więcek , Mandzelowski , Rajevac , Tunkiewicz

12:02

Piłkarze pojawili się już na placu gry, za chwilę zaczynamy!

11:50

Piłkarze gości opuścili już murawę i udali się do szatni. Gospodarze nadal w rozgrzewce.

11:41

Goście na wiosnę w trzech meczach zanotowali już każdy możliwy wynik - przegrali z Rakowem Częstochowa 0:1, zremisowali z Rozwojem Katowice 2:2 i wygrali z Nadwiślanem Góra 3:2. Jak będzie dziś?

11:40

Siarka Wisła

11:30

Siarka w tych czterech meczach zanotowała 2 zwycięstwa i dwie porażki. Podopieczni Ryszarda Kuźmy pokonali u siebie Stal Stalową Wolę 2:1 oraz na wyjeździe Energetyka ROW Rybnik 1:0, ulegli natomiast w Pruszkowie 1:3 oraz jak już wspomniałem - w ubiegły weekend z Górnikiem Wałbrzych.

11:28

W nowym roku gospodarze rozegrali już 4 spotkania, podczas gdy piłkarze z Puław trzy. A to dlatego, że inauguracyjne spotkanie z Limanovią zostało odwołane z powodu złego stanu murawy.

11:26

W poprzedniej kolejce oba zespoły zanotowały wynik 3:2, z tym, że tylko jedna ekipa się cieszyła. Była to Wisła, która pokonała Nadwiślan Góra. Siarka natomiast uległa na wyjeździe Górnikowi Wałbrzych.

11:23

Piłkarze Wisły wybiegli na murawę by zacząć rozgrzewkę. Siarka jeszcze w szatni.

11:22

Korzystając z chwili czasu zapraszam do przeczytania zapowiedzi tego spotkania - KLIK!

11:21

Mroźno, ale słonecznie. Taka pogoda zastała nas dziś w Tarnobrzegu. Bramkarze obu zespołów już na rozgrzewce.

11:19

Dzień dobry! Witam gorąco z mroźnego Tarnobrzega! Jesteśmy na stadionie miejskim, gdzie już za około 40 minut rozpocznie się mecz pomiędzy Siarką Tarnobrzeg a Wisłą Puławy.