Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice
2 : 1
Błękitni Stargard SzczecińskiBłękitni Stargard
95'

Koniec meczu! Puszcza Niepołomice wygrywa pierwszy mecz na zmodernizowanym stadionie. Puszcza Niepołomice - Błękitni Stargard Szczeciński 2:1.

94'

Żółta kartka otrzymuje Kamil Zieliński.

92'

Niepołomiczanie nie potrafią wykorzystać luk jakie zostawiają rywale.

90'

Adrian Gębalski nie ustał na nogach w polu karnym i stracił szansę na gola.

86'

Piłka w siatce... radość niepołomiczan, ale sędzia nie uznaje gola.

85'

Gębalski wykorzystał błąd bramkarza, który wypuścił piłkę z rąk.

84'

GOOOL dla Puszczy Niepołomice! Adrian Gębalski daje prowadzenie niepołomiczanom na 7 minut przed końcem!

80'

Świetna piłki Gawęckiego do wybiegającego zza obronców Gębalskiego, ale zawodnika Puszczy uprzedził bramkarz.

79'

Rzut wolny dla Puszczy. Budnik wypiąstkował piłkę.

75'

Stepankov przyjął piłkę w polu karnym, ale przeniósł futbolówkę wysoko nad bramką.

72'

Puszcza cały czas próbuje zagrozić rywalom, ale Błękitni wciąż myślą o zdobyciu kolejnej bramki.

68'

Kamil Zieliński za Inczewskiego. Ostatnia zmiana gości.

66'

Zmiana w Puszczy. Schodzi Zaremba, a w jego miejsce Maluga

64'

Fatalny strzał Kotłowskiego wysoko ponad bramką.

62'

Mikołajczyk powstrzymany tuż przed polem karnym gości.

61'

Przerwa w grze. Piłkarze obu drużyn ucierpieli.

56'

Boisko opuszcza Maciej Więcek. W jego miejsce wchodzi Radosław Wiśniowski. To już trzecia zmiana gości. Została jeszcze jedna.

52'

Strózik opuszcza boisko, w jego miejsce Uwakwe.

52'

Jarosław Piskorz uderza koło bramki z rzutu wolnego.

51'

Żółta kartka dla Damiana Lepiarza za zagranie piłki ręką.

50'

Oskar Fijałowski zagrywa świetną piłkę zza plecy obrońców do wychodzącego na czystą pozycję Inczewskiego, ale strzelec pierwszej bramki dla gości fatalnie spudłował.

46'

Druga zmiana w przerwie w zespole gości. Boisko opuścił Gutowski, a w jego miejsce powędrował Poczobut.

46'

Zmiana w przerwie. Boisko opuścił Łukasz Kosakiewicz, a w jego miejsce wszedł Jarosław Piskorz.

45'

Rozpoczynamy drugą połowę.

47'

Koniec pierwszej połowy. Puszcza - Błękitni 1:1.

45'

Inczewski wykazał się instynktem strzeleckim wypracowując sobie dobrą pozycję. Napastnik Błękitnych otrzymał dośrodkowanie z lewej strony boiska i uderzył przy krótszym słupku.

45'

GOOOOL dla Błękitnych! Inczewski strzela gola!

44'

Paweł Strózik uderza głową nad poprzeczką bramki gości.

44'

Zmiana w drużynie gospodarzy wymuszona urazem zawodnika. Boisko opuszcza Madejski, a w jego miejsce pojawia się Mateusz Lampart.

38'

Krzysztof Zaremba uderza zza pola karnego. Broni to uderzenie Budnik. Sporo strzałów oddają dziś piłkarze Gorszkowa.

35'

Witold Cichy oddaje strzał zza pola karnego, ale wprost w ręce bramkarza gości.

34'

Rzut rożny dla gospodarzy. Do piłki wychodzi Budnik i łapie piłkę na raty.

32'

Dobrze prezentuje się Puszcza po pierwszych 30 minutach gry. Niepołomiczanie kontrolują przebieg spotkania nie pozwalając rywalom na zbyt wiele.

29'

Madejski potknął się w polu karnym gości i stracił piłkę.

28'

Witold Cichy zszedł z prawego skrzydła do środka i zza pola karnego posłał piłkę tuż nad spojeniem bramki gości.

26'

Faul w ataku Zaremby, goście rozpoczną od rzutu wolnego.

23'

Stepankov miał szansę wyjść sam na sam z bramkarzem, lecz źle przyjął podanie i stracił futbolówkę.

22'

Rzut rożny dla gości z prawej strony boiska. Strzela głową Rafał Gutowski, ale obok bramki.

18'

Mocny strzał z dystansu Gawęckiego. Broni golkiper przyjezdnych.

18'

Dobry strzał głową Gutowskiego, ale na posterunku Staniszewski.

17'

Kotłowski otrzymuje żółty kartonik.

17'

Żółta kartka dla Adriana Napierały.

15'

Dośrodkowanie z lewej strony z rzutu wolnego. W zamieszaniu w polu karnym najlepiej zachował się Adrian Gębalski i, niemalże, wepchnął piłę do siatki rywali.

14'

GOOOOL dla Puszczy Niepołomice. Strzelcem Adrian Gębalski!

13'

Faulowany na lewej stronie boiska zawodnik Puszczy Niepołomice. Rzut wolny.

13'

Zablokowany strzał Gutowskiego. Piłkę przejmuje bramkarz Puszczy, ale nie zdążył się zatrzymać i opuścił pole bramkowe. Rzut wolny dla gości. Dośrodkowanie zbyt mocne, aby któryś z zawodników miał szanse dojść do piłki.

10'

Roman Stepankov pada przed polem karnym rywali, ale nie był to faul na pewno.

8'

Strzał z rzutu wolnego prosto w mur złożony z zawodników przyjezdnych.

5'

Goście przeważają w pierwszych 5 minutach. Jednak wciąż bez strzału na bramkę.

1'

Pierwszy stały fragment gry dla gości. Podopieczni Kapuścińskiego wznowią od autu.

14:31

Puszcza na niebiesko. Błękitni na biało. Zaczynają goście!

14:30

Sędzią dzisiejszego spotkania jest pan Mirosław Górecki ze śląskiego Związku Piłki Nożnej.

14:28

Piłkarze obu drużyn zameldowali się na murawie. Za moment pierwszy gwizdek meczu.

14:27

Zespół ze Stargardu Szczecińskiego dobrze wspomina rejon, w którym dziś rozgrywa mecz, bo Niepołomice znajdują się zaledwie pół godziny drogi do Krakowa. Przypominam, że Błękitni wyeliminowali w ćwierćfinale Pucharu Polski Cracovię. Goście nie powinni spodziewać się ciepłego przyjęcia, bo w podkrakowskich Niepołomicach jest wielu sympatyków Cracovii.

14:27

14:20

Ławka rezerwowych Błękitnych Stargard Szczeciński: Marek Ufnal, Jarosław Piskorz, Bartłomiej Poczobut, Tomasz Pustelnik, Wojciech Fadecki, Radosław Wiśniewski, Kamil Zieliński.

14:18

Ławka rezerwowych Puszczy Niepołomice: Andrzej Sobieszczyk, Łukasz Nowak, Łukasz Furtak, Marcel Kotwica, Longinus Uwakwe, Mateusz Lampart, Dominik Maluga.

14:10

Dzień dobry! W pochmurne popołudnie witam Państwa ze stadionu w Niepołomicach. Dziś Puszcza zmierzy się z Błękitnymi Stargard Szczeciński. Mecz rozpocznie się za 20 minut. Za moment składy obu drużyn.