Poniedziałek, 2 lutego 2015, godz. 20:45
22:38

To już wszystko z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

22:38

22:37

Malaga skromnie, ale zasłużenie pokonuje Valencię 1:0 po bramce Castillejo. Gospodarze zbliżają się do pierwszej szóstki w tabeli, natomiast goście tracą szansę na wskoczenie na czwarte miejsce, które niezmiennie zajmuje Sevilla.

94'

Koniec meczu!

94'

Żółta kartka dla Pereza.

93'

Negredo!!! Po strzale Hiszpana i sporym rykoszecie piłka minimalnie mija bramkę gospodarzy!

92'

Valencia cały czas naciska na swojego rywala. Kolejny rzut rożny dla gości, ale dośrodkowanie w pole karne pewnie łapie Kameni.

91'

Rzut rożny dla Valencii nie przyniósł strzału na bramkę gospodarzy. Sędzia dolicza do tego meczu cztery minuty.

89'

Negredo uderzył z powietrza z 20 metrów nieczysto i piłka potoczyła się obok bramki Kameniego.

89'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Malagi, ale tam Mustafi uderzył głową bardzo niecelnie.

86'

Horta zmienia Samuela w ekipie gospodarzy.

84'

Amrabat!!! Piękny strzał z dystansu Holendra trafił tylko w słupek bramki Diego Alvesa!

82'

Orban zmienia Javiego Fuego.

80'

Indywidualna akcja Rosalesa zakończyła się słabym płaskim uderzeniem z dystansu tego zawodnika, które pewnie obronił Diego Alves.

80'

Negredo z rzutu wolnego uderza wysoko w trybuny!

79'

Żółta kartka dla Kameniego za grę na czas.

78'

Weligton sfaulował tuż przed polem karnym De Paula i obejrzał żółtą kartkę.

76'

Zmiana w Maladze. Recio za Castillejo.

75'

Samu Castillejo wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu.

74'

Cancelo ogląda drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę za faul na Camacho! Mocno kontrowersyjna decyzja, ale Valencia w dziesiątkę!

73'

De Paul w ekipie gości zmienia właśnie Andre Gomesa.

72'

Faul taktyczny Dardera na Gomesu i kolejna żółta kartka w tym meczu.

70'

Świetna szansa dla Malagi! Kontratak gospodarzy, Amrabat 'wpuszcza' w pole karne Samuela, ale ten uderza prosto w Diego Alvesa!

69'

Płaski strzał z dystansu Andre Gomesa poszybował w sam środek bramki, prosto w ręce Kameniego.

69'

Kontra Valencii. Kameni jednak zdołał dobrze wyjść poza szesnastkę i uprzedzić tam zmierzającego do piłki Alcacera.

67'

Żółta kartka też dla Amrabata.

66'

Żółta kartka dla Camacho za faul na Gayi.

64'

Zmiana wśród gospodarzy. Schodzi Guerra, wchodzi Amrabat.

65'

Niezła kontra Malagi kończy się teraz zupełnie nieudanym strzałem Castillejo z narożnika pola karnego.

60'

Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Valencii, gdzie głową uderza Camacho, jednak piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

60'

Żółta kartka dla Cancelo za faul na rozpędzonym Castillejo.

58'

Zmiana w Valencii. Alcacer za Parejo.

58'

W odpowiedzi, po centrostrzale Samuela Garcii piłkę musiał przerzucać nad poprzeczką Diego Alves!

57'

Szansa dla Valencii! Jose Gaya znalazł się w idealnej sytuacji do zdobycia gola, ale przegrał pojedynek z Kamenim!

55'

Wreszcie jakaś ładna akcja Valencii, piłka w pole karne do Andre Gomesa, którego płaskie dośrodkowanie przed bramkę rywala zdołał przejąć Kameni.

53'

Rzut wolny dla gospodarzy spod linii końcowej boiska nie przyniósł żadnego zagrożenia dla bramki Diego Alvesa.

51'

Valencia nadal nie jest w stanie złapać swojego rytmu gry. Od pierwszych minut po przerwie to gospodarze spisują się lepiej.

49'

Darder uderzył z około 16 metrów prosto w ręce Diego Alvesa. Po chwili żółtą kartkę obejrzał Dani Parejo za uderzenie Castillejo.

47'

Dośrodkowanie z narożnika boiska jednego z graczy Malagi poszybowało poza plac gry. Zupełnie nieudana akcja.

47'

Sergi Darder właśnie został zablokowany w polu karnym Valencii i będzie rzut rożny dla gospodarzy.

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania!

21:45

Piłkarze obu drużyn już wracają na murawę La Rosaleda.

21:38

21:35

21:31

Pierwsza połowa zdecydowanie na korzyść Malagi, która jest zespołem lepszym od Valencii i potrafiła to udokumentować bardzo ładną bramką autorstwa Samu Castillejo. Po przerwie z pewnością czeka nas dużo emocji.

45'

Koniec pierwszej połowy!

44'

Spore zamieszanie w polu karnym Valencii! Juanmi przed bramką został zablokowany przez Mustafiego i jest korner!

42'

Javi Guerra zgrał piłkę przed polem karnym do Juanmiego, którego płaski strzał z 17 metrów nieznacznie minął bramkę Nietoperzy!

40'

Słupek!!! Uderzenie głową Parejo po rzucie rożnym trafiło tylko w słupek bramki gospodarzy!

39'

Do akcji gości włączył się Cancelo, po którego dośrodkowaniu Boka omal nie zaskoczył własnego bramkarza! Iworyjczyk trafił tylko w boczną siatkę!

36'

Żółta kartka dla Otamendiego za protesty.

36'

Mustafi poradził sobie z kolejną centrą w pole karne Valencii, która znajduje się w dużych opałach w ostatnich minutach.

34'

Dobrze, naprawdę dobrze prezentuje się dziś Malaga. Goście z kolei są momentami bardzo zagubieni na boisku.

32'

Kolejna piłka za plecy stoperów Valencii, jednak Juanmi jej nie opanował i padła ona łupem Diego Alvesa.

30'

Katastrofa obrońców Valencii i po zagraniu Samuela Javi Guerra był w sytuacji sam na sam z Alvesem i przegrał ten pojedynek!

29'

Stara się odpowiedzieć drużyna gości, ale na razie podopiecznym Nuno nie udaje się przedostać pod bramkę Kameniego. Uderzenie z dystansu Rodrigo pewnie łapie kameruński bramkarz.

26'

Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Samuela, Samu Castillejo popisał się cudowną głowką, którą przelobował Diego Alvesa! 1:0 dla Malagi!

25'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Samu Castillejo!

25'

Krótko rozegrany rzut wolny przez gospodarzy zakończył się płaskim strzałem dystansu Boki, który nie sprawił problemu Diego Alvesowi.

22'

Cancelo dośrodkowywał z rzutu wolnego w pole karne, ale tam trzech piłkarzy Valencii minęło się z piłką i ta wyleciała poza plac gry.

21'

Rodrigo próbował się przedrzeć prawym skrzydłem w pole karne, gdzie jednak świetnie zatrzymał go Weligton.

18'

Szarżujący Samu Castillejo został odważnie zatrzymany na skraju pola karnego przez Javiego Fuego.

17'

Rodrigo chciał sprytnie zagrać w szesnastkę do wbiegającego Andre Gomesa, ale zagrał minimalnie zbyt mocno. Tymczasem na murawie leży Enzo Perez, który doznał jakiegoś drobnego urazu.

16'

Ostre dośrodkowanie z prawego skrzydła Rosalesa bardzo pewnie łapie Diego Alves.

15'

Trzeba przyznać, że w tym pierwszym kwadransie gry oba zespoły rozpoczęły dość ofensywnie . Mało mamy gry w środku pola.

12'

Długa piłka w pole karne w kierunku Javiego Guerry, ale zdołał napastnika Malagi uprzedzić Diego Alves.

10'

Teraz z kolei Rodrigo dobrze zagrał w pole karne do Parejo, ale ten nie zdołał dobrze zabrać się z piłką.

10'

Po dośrodkowaniu Andre Gomesa, Negredo nie zdołał oddać celnego strzału na bramkę rywala.

8'

Ostre wejście Cancelo na nogi Camacho. Sędzia Clos Gomez upomina gracza Valencii.

7'

Dobre podanie na czystą pozycję do Rodrigo, ten przegrywa pojedynek z Kamenim, a w dodatku był na spalonym!

3'

Dobry strzał z rzutu wolnego Sergiego Dardera! Piłka poszybowała nieznacznie ponad poprzeczką bramki Diego Alvesa!

2'

Od pierwszych minut Valencia stara się narzucić swoje warunki gry gospodarzom.

1'

Zaczynamy mecz!

20:44

Kapitanami obu drużyn są dziś Weligton (Malaga) i Dani Parejo (Valencia).

20:43

Piłkarze obu drużyn wychodzą na plac gry.

20:38

Sędzią tego spotkania będzie pan Carlos Clos Gomez.

20:25

W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami Valencia zwyciężyła Malagę 3:0 po bramkach Paco Alcacera, Daniela Parejo i Pablo Piattiego.

20:20

Rezerwowi Valencii: Yoel, Ruben Vezo, Lucas Orban, Filipe Augusto, Antonio Barragan, Rodrigo de Paul, Paco Alcacer.

20:20

Rezerwowi Malagi: Guillermo Ochoa, Miguel Torres, Marcos Angeleri, Luis Alberto, Recio, Ricardo Horta, Nordin Amrabat.

20:19

Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn!

20:02

Malaga z kolei jest jednym z większych zaskoczeń tego sezonu. Zespół Javiego Gracii plasuje się dość bezpiecznie na siódmym miejscu w tabeli, które w przypadku zwycięstwa w Pucharze Króla Barcelony lub Villarreal może dać Andaluzyjczykom nawet grę w Lidze Europy w przyszłym sezonie. Malaga ma bowiem pięć punktów przewagi nad ósmym w tabeli Eibar i traci sześć do szóstego Villarreal.

19:59

To spotkanie zamyka 21. kolejkę ligową w Hiszpanii. Rzadko się zdarza, aby w poniedziałek rozgrywano jeden z ciekawszych meczów tej kolejki, ale to ma właśnie miejsce dzisiaj. Na Estadio La Rosaleda przyjeżdża walcząca o czwarte miejsce w tabeli Valencia, która po 20 meczach ma na swoim koncie 41 punktów i traci obecnie do Sevilli tylko jeden punkt.

19:50

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 21. kolejki La Liga, w którym Malaga zmierzy się z Valencią.