EvertonEverton FC
3 : 1
1. połowa3 : 1
22:57

Everton dopełnił formalności i po wysokiej wygranej w pierwszym meczu, dziś dołożył dobrą i skuteczną grę w rewanżu. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

90'

Koniec! Everton ogrywa Young Boys 3:1!

90'

Osman wpakował przed chwilą piłkę do bramki po dośrodkowaniu z prawego skrzydła, ale według sędziego zrobił to po faulu na rywalu. Gol nie uznany

90'

Dwie minuty doliczył sędzia do drugiej połowy zmagań

88'

Koneeee! Kolejna ładna akcja gospodarzy, po podaniu Osmana Kone wyszedł sam na sam i przestrzelił!

86'

To powinien być gol! Po dośrodkowaniu Colemana prawej strony boiska w świetnej sytuacji znalazł się Barry, ale jego strzał został w ostatniej chwili zablokowany!

84'

Ładna kombinacyjna akcja Evertonu, skończona jednak pozycją spaloną, na jakiej po podaniu Kone znalazł się Coleman

82'

Sutter oddał sprytny strzał z rzutu wolnego, ale piłka poleciała w dość bezpiecznej odległości od bramki Howarda

80'

Leon Osman wchodzi na boisko za Stevena Naismitha

79'

I znowu blisko gola! Mirallas huknął tuż sprzed pola karnego, ale bardzo dobrze interweniował goalkeeper gości!

77'

Zmiana u gości, Affum wchodzi za Kubo

76'

Arouna Kone! Kapitalny strzał sprzed pola karnego, piłka odbija się od słupka!

74'

Gary Lineker docenia dzisiejszą dobrą formę Evertonu

72'

Vilotić fualował Kone w środkowej strefie boiska

68'

Nuzzolo schodzi z boiska, w jego miejsce melduje się Gerndt

66'

Barry faulował przed chwilą Bartone

65'

Kone! Rezerwowy Evertonu po podaniu Mirallasa znalazł się w bardzo dogodnej sytuacji, ale uderzył prosto w bramkarza!

63'

Kone był przed chwilą faulowany przez Sanogo

61'

No i Bośniak właśnie wbiega na boisko, zmieniając Jamesa McCathy'ego

60'

Tymczasem do wejścia na boisko gotowy jest Besić

59'

Mirallas nieźle dośrodkował w pole karne, ale będący tam Kone nie sięgnął piłki i opuściła ona szesnastkę

57'

Zmiana w zespole Young Boys. Bürki wchodzi, a schodzi Lecjaks

55'

Nieco dłużej przy piłce utrzymują się teraz goście, jednak na swoje nieszczęście rozgrywają ją dość daleko od bramki gospodarzy

53'

To powinien być gol! Świetna indywidualna akcja Mirallasa, zakończona bardzo dobrym strzałem i jeszcze lepszą interwencją Wolfiego! Rzut rożny

51'

Sanogo był teraz faulowany na własnej połowie boiska przez Gibsona

49'

Nie ustrzeli dzisiaj hat-tricka Romelu Lukaku. W jego miejsce wchodzi właśnie Arouna Kone

47'

I już mamy strzał Lukaku sprzed pola karnego, ale Belg został zablokowany. Po chwili blokował po dośrodkowaniu Mirallasa, ale w tym przypadku nie trafił w światło bramki

46'

Arbiter daje znak i zaczynamy drugą połowę

21:53

Po dość niemrawym początku w wykonaniu drużyny Roberto Martineza, z minuty na minutę coraz bardziej się ona rozkręcała i ta dwubramkowa przewaga jest jak najbardziej zasłużona

45'

Koniec pierwszej połowy! Pewne prowadzenie Evertonu

45'

Jedną minutę doliczył sędzia do pierwszej połowy meczu

43'

Darron Gibson posłał fantastyczne podanie w kierunku Mirallasa, ten wyszedł sam na sam z bramkarzem i nie dał mu w tej sytuacji żadnych szans!

42'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Kevin Mirallas, 3:1 dla Evertonu!

40'

Mirallas! W świetnej sytuacji do pokonania bramkarza znalazł się przed chwilą Belg, ale jego uderzenie obronił Wolfi!

39'

I było blisko kolejnej bramki! Garbutt dobrze dośrodkował z rzutu wolnego, a głową nieznacznie przestrzelił Alcaraz

38'

Naismith wywalczył teraz rzut wolny na połowie gości, w starciu z Sanogo

36'

Długie zagranie z głębi w kierunku Lukaku, ale ten był na spalonym

34'

Gareth Barry! Dobry strzał z dystansu, piłka nieznacznie minęła bramkę gości!

32'

Przypomnijmy, że w poprzednim meczu tych dwóch drużyn Lukaku strzelił hat-tricka. Czy dziś powtórzy ten wyczyn?

31'

Garbutt świetnie dośrodkował w pole karne, a tam piłka odnalazła Lukaku, który pewnym strzałem nie dał bramkarzowi szans na skuteczną interwencję!

30'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Romelu Lukaku, 2:1 dla Evertonu!

28'

Zarate dośrodkował z narożnika boiska, ale zrobił to kiepsko i goście wybili piłkę z własnej szesnastki

27'

Sutter przymierzył sprzed pola karnego, ale został zablokowany i goście mają tylko rzut rożny

25'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Pewny strzał Lukaku, 1:1!

24'

Rzut karny dla gospodarzy! Po podaniu Lukaku Naismith wyszedł sam na sam z bramkarzem i był przez niego faulowany!

24'

A teraz Kubo przymierzył sprzed pola karnego, ale piłka poleciała dość daleko od bramki gospodarzy

23'

Naciska zespół gości. Teraz na bramkę uderzył Zarate, ale został on zablokowany

21'

Poprzeczka! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzał głową oddał Sutter, a futbolówka odbiła się od poprzeczki!

19'

Sutter był przed chwilą faulowany przez Naismitha

17'

A teraz arbiter dopatrzył się pozycji spalonej u Lukaku

15'

Gibson zdecydował się na strzał na bramkę gości, ale został zablokowany

14'

Najpierw Vilotić zebrał wybitą piłkę z pola karnego i oddał strzał, a Howard odbił futbolówkę przed siebie. Dopadł do niej Sanogo i wpakował on ją do bramki!

13'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Sekou Sanogo i jest 1:0 dla gości!

12'

A teraz Naismith otrzymał piłkę po dośrodkowaniu z prawej strony, ale sędzia uznał, że w momencie zagrania od kolegi był na spalonym

10'

Mirallas dośrodkował z prawej strony boiska, a w polu karny z piłką minął się Lukaku

9'

Spokojnie, długo utrzymują się przy piłce liverpoolczycy, ale robią to dość daleko od bramki gości.

7'

Bertone faulował na własnej połowie Colemana

5'

Sutter zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, ale piłka poleciała dość daleko od bramki gospodarzy

3'

Coleman zagrał teraz ładną piłkę w kierunku Lukaku, ale belgijski napastnik był na spalonym

1'

Arbiter daje znak i zaczynamy to spotkanie

21:02

W pierwszym spotkaniu tej rywalizacji The Toffees zwyciężyli pewnie i zdecydowanie, 4:1. Dziś wiec muszą tylko dopełnić formalności

20:59

Witamy! Zapraszamy na relację live ze spotkania 1/8 finału Ligi Europy, w którym Everton podejmie Young Boys Berno