FC BarcelonaFC Barcelona
1 : 0
Manchester CityManchester City
22:37

Popis ofensywnej gry Barcelony kończy się zdobyciem tylko jednego gola, bowiem fantastyczny występ zanotował nie tylko Leo Messi, ale także Joe Hart, który raz po raz wygrywał pojedynki z napastnikami Barcelony. Goście też mieli szansę na powrót do rywalizacji w całym dwumeczu, ale Aguero nie zdołał wykorzystać rzutu karnego. Barcelona w ćwierćfinale, to wszystko z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn!

93'

Koniec meczu!!!

92'

Nie no, to jest już niemożliwe! Po kolejnej kontrze Barcelony uderzenie Neymara broni Hart!

92'

Jeszcze rzut rożny dla City, jednak gospodarze wybijają piłkę.

91'

Jeszcze jedna zmiana w Barcelonie. Adriano zmienia Alvesa.

91'

Dwie minuty doliczone do tego meczu.

89'

To jest niesamowite!!! Hart znowu jakimś cudem obronił strzał z bliska Messiego po świetnym kontrataku Barcelony!!!

87'

Zmiana w City. Lampard za Milnera. Czyżby to ostatni występ Anglika w europejskich pucharach?

86'

Nieprawdopodobne!!! Kolejne genialne podanie Leo Messiego i Suarez przegrywa pojedynek z Hartem!!!

85'

Pięć minut do końca. Mógł Aguero dać szansę Manchesterowi City na korzystny wynik, a tak wydaje się, że zdobycie dwóch goli przez mistrzów Anglii jest już mało prawdopodobne.

84'

Zmiana w Barcelonie. Schodzi Rakitić, a w jego miejsce Rafinha.

83'

Kolejny rzut wolny i kolejny raz Messi uderza centymetry ponad bramką Manchesteru City!

82'

Demichelis taktycznie tuż przed polem karnym fauluje szarżującego Suareza. Kolejna żółta kartka.

81'

Kolejna akcja City! Silva na lewe skrzydło do Kolarova, ale ten dośrodkowuje choć mocno, to jednak w ręce Ter Stegena.

80'

Żółta kartka dla Alvesa za faul taktyczny na Silvie. Brazylijczyka zabraknie w pierwszym meczu ćwierćfinałowym.

79'

Świetna szansa dla Barcy!!! Szarżujący Neymar za daleko wypuścił sobie piłkę i ją stracił na korzyść Harta!

78'

BRONI TER STEGEN!!! Aguero z 11 metrów zostaje zatrzymany przez niemieckiego bramkarza Barcy!!!

77'

Rzut karny dla City!!! Sędzia dopatrzył się faulu Pique na Aguero!

76'

Po kapitalnym podaniu Iniesty Neymar wyszedł sam na sam z Hartem, ale świetnie dysponowany Anglik wygrał ten pojedynek!!!

75'

Błąd w środku pola Mascherano, bezpańską piłkę przejął Aguero, ale przy próbie strzału z dystansu został zablokowany.

73'

Niezła próba Bony'ego! Iworyjczyk zza pola karnego uderzył nieznacznie obok bramki Barcy!

72'

Zmiana w City. Kibice Barcelony nagrodzili brawami Toure, którego zastąpił Bony.

71'

Gol dla Barcelony, ale nieuznany!!! Uderzenie Neymara broni Hart, a dobijający Alba był na spalonym!

67'

W odpowiedzi mocne uderzenie zza pola karnego Toure trafia tylko w boczną siatkę! Cóż to zrobił się za mecz!

66'

Hart!!! Kolejna świetna interwencja angielskiego bramkarza po tym jak w bardzo dobrej sytuacji znalazł się Leo Messi! Anglik znowu zabrał piłkę Argentyńczykowi!

66'

Messi w walce z Demichelisem wywalczył rzut rożny dla Barcelony. Argentyńczyk jeszcze trochę ucierpiał, ale nie powinien mieć problemów z kontynuowaniem gry.

65'

Ależ kontra Barcy!!! Neymar zagrał doskonale do Messiego, ten jeszcze próbował mijać Harta, ale Anglik zdołał wyłuskać piłkę!!!

64'

Zamieszanie w polu karnym Barcelony!!! Przed bramką Ter Stegena z piłką znaleźli się Navas, Milner, ale zostali zablokowani, podobnie jak płaski strzał z kilkunastu metrów Kolarova!

63'

Suarez! Neymar z Messim stworzyli bardzo dobrą sytuację Urugwajczykowi, ale ten z kilkunastu metrów uderzył tylko w boczną siatkę!

60'

Odpowiedź City. Po dwójkowej akcji Silvy z Aguero, dośrodkowanie Argentyńczyka przecina Mathieu. Po chwili płaską centrę Navasa pewnie łapie Ter Stegen.

59'

Długa piłka w pole karne City do Luisa Suareza, ale ten złapany na spalonym.

58'

Próba uderzenia Messiego zza pola karnego odbita od jednego z obrońców wychodzi na rzut rożny.

57'

Ter Stegen!!! Niemiec z piłką wyszedł poza pole karne Barcy i ją stracił na rzecz Aguero, ale uderzenie Argentyńczyka z daleka i ostrego kąta blokują obrońcy gospodarzy!

56'

Moment przewagi Manchesteru City. Dośrodkowania Navasa i Sagni teraz padają konsekwentnie łupem Pique.

54'

Rzut wolny dla City z prawego skrzydła. Do niezłego dośrodkowania Jesusa Navasa doszedł Fernandinho, ale nie zdołał oddać czystego strzału głową!

50'

Wreszcie jakieś dobre podanie w pole karne Davida Silvy w pole karne do Sergio Aguero, ale ten został dobrze wyblokowany przez Daniego Alvesa.

49'

Messi!!! Argentyńczyk huknął z 20 metrów na bramkę Harta, ale Anglik zdołał odbić piłkę!

48'

Alba!!! Kapitalne podanie Messiego, Alba wychodzi sam na sam z Hartem, ale przegrywa ten pojedynek!!!

48'

Rakitić odebrał piłkę na 30. metrze przed bramką rywala, wykonał akcję indywidualną, po czym jednak uderzył z około 20 metrów bardzo niecelnie.

47'

Suarez dobrze przedarł się prawą stroną, jego dośrodkowanie Sagna wybił przed pole karne, skąd uderzenie bez zastanowienia oddał Iniesta! Hart łapie piłkę!

46'

Wznawiamy grę!

21:47

Piłkarze obu drużyn meldują się na murawie Camp Nou.

46'

Będzie zmiana w City w przerwie. Na boisko nie wróci Samir Nasri, a w jego miejsce Jesus Navas.

21:38

A to zagranie Leo Messiego i wymowna reakcja Pepa Guardioli.

21:35

Gol Ivana Rakiticia.

21:35

21:35

Fantastyczny popis wielkiej piłki dała w pierwszej połowie Barcelona, a Manchester City może dziękować niebiosom, że przegrywa do przerwy tylko 0:1 po bramce Ivana Rakiticia. Katalończycy już po 45 minutach mogli zakończyć ten dwumecz, a tak The Citizens wciąż są w grze.

45'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłkę wybijają obrońcy Barcelony, a sędzia Rocchi kończy pierwszą połowę tego meczu!

45'

Indywidualna akcja Sergio Aguero jeszcze przynosi gościom rzut rożny na koniec pierwszej połowy.

45'

Yaya Toure huknął z dystansu wysoko ponad poprzeczką.

44'

Słupek!!! Kapitalne podanie Neymara na czystą pozycję do Luisa Suareza, ten tylko trącił piłkę obok Harta, ale ta trafiła w słupek!!!

43'

Złe zagranie Mathieu przed własnym polem karnym, piłkę przejął Aguero, ale jego strzał z dystansu został zablokowany!

41'

Suarez! Urugwajczyk doszedł niepilnowany do piłki dośrodkowanej z rzutu rożnego przez Rakiticia, ale uderzył głową nieczysto i niecelnie!

40'

Sagna blisko samobója! Messi świetnie podał w pole karne do Neymara, ten próbował odwdzięczyć się podaniem, a to przeciął Sagna, tyle że tak, że piłka omal nie wpadła do siatki!

39'

39'

Po składnej akcji Barcelony Neymar zdobywa korner dla Barcy. Chwilę wcześniej aż siedzący na trybunach Pep Guardiola złapał się za głowę, gdy Messi zakładał siatkę Milnerowi.

36'

Żółta kartka dla Nasriego za złośliwy faul na Neymarze.

35'

Jednak uderza tym razem Rakitić, ale wysoko ponad poprzeczką!

34'

Suarez faulowany przez Toure 25 metrów od bramki City. Kolejna szansa dla Leo Messiego.

32'

Messi, Messi, Messi!!! Argentyńczyk popędził z piłką prawym skrzydłem, po czym zagrał iście genialne długie podanie w pole karne do niepilnowanego Rakiticia! Ten przelobował Harta i to Barca jest na prowadzeniu!

31'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Ivan Rakitić!!!

30'

Urwał się lewym skrzydłem Suarez, ale nie dostrzegł ustawionego w polu karnym Neymara. Dośrodkowanie Urugwajczyka czujnie odbija Hart!

28'

Znowu niewiele zabrakło Messiemu, który z rzutu wolnego posłał piłkę minimalnie ponad bramką City!!!

27'

Silva ukarany żółtą kartką za faul od tyłu na Messim. Dodatkowo jest rzut wolny dla Barcy z około 20 metrów od bramki Harta.

26'

Ślicznie pograli piłką Iniesta, Neymar i Alba, ale płaskie dośrodkowanie w pole karne Barcy przeciął Kompany.

26'

Długa piłka w pole karne City, gdzie znalazł się Jordi Alba, ale nie potrafił zgrać piłki głową do Luisa Suareza.

23'

Messi zabawił się z Fernandinho, ale potem nie do końca zrozumiał się z Neymarem. Dwaj gwiazdorzy Barcy stracili piłkę na linii szesnastki rywala.

22'

Dziwne zachowanie włoskich arbitrów, którzy najpierw niespodziewanie podyktowali rzut rożny dla Barcelony, bo po pół minuty zmienić decyzję.

20'

Messi łatwo minął Kolarova i ten ratował się faulem. Żółta kartka.

19'

Płaskie, celne uderzenie z dystansu Aleksandara Kolarova pewnie broni Marc-Andre Ter Stegen!

18'

Źle wykonany korner przez gości, ale Barcelonie nie udało się wyprowadzić kontry.

17'

Kolarov wywalczył rzut rożny dla The Citizens.

16'

Messi! Argentyńczyk uderzył z rzutu wolnego z około 30 metrów nieznacznie ponad poprzeczką bramki Harta!

15'

Złe płaskie dośrodkowanie Kolarova przejmuje na własnej połowie Neymar. Brazylijczyk pędził z piłką kilkadziesiąt metrów i został taktycznie sfaulowany przez Fernandinho. Żółta kartka!

14'

Nie ma gola dla City!!! Po świetnym wejściu Toure w pole karne Barcy, piłki przed bramką gospodarzy nie opanował Milner!

14'

Podobna próba Silvy, ale przerywa ją Mascherano. Goście w ataku pozycyjnym.

13'

Nasri chciał zagrać piłkę w pole karne do Aguero, ale Mathieu przeciął to zagranie.

11'

Messi!!! Genialna dwójkowa akcja Argentyńczyka z Iniestą w polu karnym City, ale płaski strzał z ostrego kąta odbija na rzut rożny Hart!

9'

Płaskie uderzenie z dystansu Aguero odbija się od Alvesa i wychodzi poza plac gry. Rzut rożny.

8'

Kolejny błąd gości! Szybka akcja Messiego z Suarezem w kontrataku kończy się na Kompanym!

7'

Ależ szczęście City!!! Fatalny błąd Kompanego, piłka trafia do niepilnowanego Neymara, a po jego płaskim strzale piłka odbiła się od słupka i potoczyła wzdłuż linii bramkowej!!! Milimetry od gola dla Barcelony!

5'

Neymar na lewym skrzydle zabawił się z Albą, ale jego zagranie w pole karne do Suareza przeciął wracający Fernandinho.

4'

Jakieś pierwsze utarczki pomiędzy Nasrim a Albą. Sędzia uspokaja obu graczy.

3'

Spokojny początek na Camp Nou popsuło fatalnie zagranie Ivana Rakiticia. Długi przerzut prosto w trybuny.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!

20:44

20:43

Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę! Czas na hymn Ligi Mistrzów!

20:41

Hymn Barcelony na Camp Nou, trybuny po raz pierwszy w tym sezonie wypełnione po brzegi, czyli prawdopodobnie około 95 tysięcy kibiców będzie oglądało to spotkanie.

20:36

20:27

Sędzią tego spotkania będzie Włoch Gianluca Rocchi.

20:27

W ekipie Barcelony brakuje dzisiaj kontuzjowanych Busquetsa i Vermaelena, z kolei poza składem meczowym znaleźli się Masip, Douglas i Montoya. Wśród gości zawieszony za kartki jest Gael Clichy, a nie zobaczymy też Mangali i Joveticia.

20:17

Rezerwowi Manchesteru City: Willy Caballero, Pablo Zabaleta, Fernando, Frank Lampard, Jesus Navas, Edin Dżeko, Jesus Navas.

20:16

Rezerwowi FC Barcelony: Claudio Bravo, Adriano, Marc Bartra, Sergi Roberto, Xavi, Rafinha, Pedro.

20:14

Obok prezentujemy składy wyjściowe obu zespołów!

20:12

W pierwszym meczu rozegranym na Etihad Stadium, Barcelona pokonała Manchester City 2:1 po dwóch bramkach Luisa Suareza. Jedynego gola dla The Citizens strzelił wówczas Sergio Aguero. Mistrzowie Anglii mogli przegrać ten mecz wyżej, ale w końcówce Leo Messi nie wykorzystał rzutu karnego.

19:49

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów, w którym FC Barcelona zmierzy się z Manchesterem City.