Wtorek, 13 stycznia 2015, godz. 21:00
AC MilanAC Milan
2 : 1
22:56

Tym samym Milana awansował do 1/4 finału Pucharu Włoch, a tam spotka się ze zwycięzcą meczu Torino-Lazio. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, Dobarnoc!

94'

Koniec meczu!!!!! Milan wygrał 2:! z Sassuolo!!!!

93'

Pazziniego zaatakowany przez Anteiego, żółta kartka.

92'

Miał być rożny,a od bramki rozpocznie Abiatti.

92'

Defensywa Milanu wybija piłkę w aut.

91'

3 minuty doliczone

91'

Paolo Cannavaro uderzył nad bramką!!!!

90'

Milan zepchnięty do głębokiej defensywy.

90'

Ostatnie sekundy spotkania, czy Milan utrzyma prowadzenie?

87'

.... Floro Flores za Sansone.

87'

Berardi za Chibsaha ....

87'

2:1!!!!!!! De Jong!!!!!! Holender dobił strzał Poliego, który odbił się od poprzeczki!!!

86'

Montolivo zagrywał w pole karne futbolówkę z rzutu wolnego, będzie korner.

86'

Zaza za Pavolettiego.

86'

Cannavaro upomniany żółtą kartką.

85'

Teraz Floccari stracił futbolówkę przed polem karnym.

84'

Kontra gospodarzy, ale strzał Bonaventury zablokowany!!!!

83'

Montolivo za Cerciego.

80'

Sassuolo przeważa w drugiej odsłonie

79'

Wybijają goście, tym razem piłka nie opuściła boiska.

79'

Trzeci stały fragment gry dla Milanu.

79'

Piłka wybita na kolejny rzut rożny.

78'

De Jong polował na piłkę zagrywaną ze stałego fragmentu gry, będzie korner.

76'

Kontra gospodarzy, Cerci powalony, żółta kartka dla Biondiniego.

76'

Zapata, blisko było samobója, co za kiks Kolumbijczyka!!!

76'

Piłka do Poliego, ale Woch tuz przed polem karnym traci pikę.

74'

Cerci zagrywał do nikogo, Włoch głupio stracił piłkę, czyżby szykowała nam się dogrywka?

73'

Cerci z rzutu rożnego piłka opuszcza boisko po próbie przejęcia piłki przez El Shaarawy`ego

71'

Puchar Włoch: AC Milan - Sassuolo

71'

Strzał jednego z gości broni Abiatti!!!!

71'

Missiroli wstrzelił piłkę w pole karne, będzie korner.

69'

Cerci, ale bomba zrzutu wolnego, będzie rzut rożny.

68'

Simone Missiroli ukarany kartonikiem koloru żółtego.

66'

Karny z kapelusza, jestem zaskoczony podyktowanie rzutu karnego, ale cóz, jest wynik 1:1.

65'

Zapata ukarany kartonikiem za faul.

65'

Sansone!!!!!! 1:1!!!!!

64'

Dla Sassuolo 11stka!!!!! Nie było faulu!!!!

61'

Pazzini z ostrego kąta!!! Broni Pomini!!!

59'

Chibsah kapitalnie się przebił, ale piłkę łapie bramkarz gospodarzy.

57'

Pavoletti był bliski szczęścia, dośrodkowywał Sansone, ale strzał zawodnika gości poleciał nad bramką Abiattiego.

54'

Szybsze tempo drugiej połowy.

54'

El Shaarawy przebił się lewą stroną, potem strzelał,a le został zablokowany!!!

52'

Sansone mocno uderzył za pola karnego, broni Abiatti!!!!

52'

Ależ szansa!!!!! Piłka zagrywana do Pazziniego, a ten strzelał z kilku metrów powinno być 2:0!!!!

50'

Goście tracą piłkę pod polem karnym Milanu, ale po chwili ją odzyskują.

48'

Poli zagrywał nakładką, rzut wolny dla Sassuolo.

47'

Raman Chibsah walczył w polu karnym Milanu, ale stracił piłkę.

46'

Zaczynają goście, gramy!!!

46'

Za kontuzjowanego De Sciglio pojawi się Bonera.

22:02

Wracamy powoli na an Siro, za chwile rozpocznie się druga część spotkania.

22:00

Puchar Włoch: AC Milan - SassuoloPuchar Włoch: AC Milan - Sassuolo

46'

Koniec pierwszej części spotkania, do przerwy Milan prowadzi z Sassuolo 1:0.

47'

GOOOOOLLLLLLLL!!!! 1:1!!!! a NIE jednak spalony, choć Sime Vrsaljko niew iem czy był faktycznie na spalonym...

45'

1 minuta doliczona

45'

Ostatnia szansa dla gości w pierwszej połowie, rzut wolny z lewej strony pola karnego.

45'

Teraz Bonaventura zepsuł kontrę gospodarzy podając piłkę bardzo niecelnie.

44'

Sansone zagrywa w pole karne, ale defensywa Milanu wybija piłkę.

42'

Słupek!!!!! Piłka trafiła do Cerciego, a Włoch strzelił z kilku metrów, ale piłka odbiła się tylko od słupka.

42'

Będzie pierwsza zmiana w ekipie Milanu, De Sciglio narzeka na problemy zdrowotne.

40'

Na murawie leży jedne z gości, chwilka przerwy w grze.

39'

Cerci dośrodkował z prawej strony boiska, a napastnik Milanu wykończył piłkę i wyprowadził an prowadzenie gospodarzy, 1:0!!!!

38'

Pazzini!!!!!! 1:0!!!!!!!!!!

39'

Indywidualna akcja El Shaarawy`ego, ale uderzenie zawodnika Milanu poleciał and poprzeczką.

38'

Bonaventura do Pazziniego, a Włoch z kilkunastu metrów po ziemi uderzył tuż obok słupka.

36'

Zwycięzca dzisiejszego spotkania spotka się ze zwycięzcą pary Lazio - Torino

35'

Teraz faulowany skrzydłowy gości, na boisku nic się praktycznie nie dzieje.

33'

Blondeii faulował Cerciego po prawej stronie boiska.

32'

Jeden celny strzał po 30. minutach to zdecydowanie za mało .

31'

Simone Missiroli wstrzelił piłkę w pole karne, ale tam futbolówka nie znalazła adresata.

30'

Cerci po raz kolejny i ........... strata.

29'

Leonardo Pavoletti strzelał na bramkę Abiattiego,a le piłka poleciała kilka metrów obok bramki.

28'

Piłka doszła w polu karny do Pazziniego, ale napastnik Milanu oddał piłkę gościom.

28'

Kontra gospodarzy, zamieniła się w atak pozycyjny.....

27'

Kolejna akcja Cerciego, uparł się on na indywidualne akcje.

25'

Długa piłka Abate do Cerciego, a Włoch z kilku metrów trafił wprost w bramkarza, powinno być 1:0!!!

24'

Kolejny rajd Cerciego, goście odbierają piłkę byłemu piłkarzowi Torino.

22'

Faulowany jeden z gospodarzy, od środka zacznie MILAN.

20'

Abate wybił piłkę na rzut rożny, uprzedził tym samym Sansone, który wychodził sam ana sam z bramkarzem Mialnu.

19'

Posiadanie piłki 51% do 49% na korzyść gospodarzy.

19'

Cerci przebijał się prawą strona, ale faulował jednego z obrońców i od rzutu wolnego rozpocznie Sassuolo.

17'

Cerci wyskoczył do dośrodkowania, uderzył futbolówkę głowa, ale poleciała nad bramką.

16'

Milan próbował przebić się lewą stroną boiska, ale defensywa gości dobrze się broni.

15'

Sansone uderzył głowa,a le bardzo niecelnie.

14'

Pierwszy korner w tym meczu, z narożnika rozpoczną goście.

13'

Cerci złapany na spalonym.

12'

Na boisku obserwujemy mało sytaucji bramkowych, natomiast dużo jest niedokładności.

10'

Próba kontry Sassuolo, ale szybko goście tracą piłkę.

10'

Jest to pierwszy mecz w historii obydwu ekip w Pucharze Włoch.

9'

Defensywa Sassuolo wybija piłkę zagrywaną przez Cerciego.

8'

Rzut wolny dla gospodarzy z lewej strony pola karnego.

7'

Stephan El Shaarawy próbował się przebić, piłka trafiła do Poliego, ale Włoch nie trafił w bramkę w dogodnej sytuacji.

5'

Milan dłużej utrzymuje się przy piłce

4'

Spokojne pierwsze minuty spotkania, Sassuolo zdecydowanie nastawia się na kontry.

3'

Rezerwowi Sassuolo: Consigli, Polito – Bianco, Gazzola, Brighi, Magnanelli, Floro Flores, Berardi, Zaza. All. Eusebio Di Francesco

3'

Rezerwowi Milanu: Diego Lopez, Agazzi – Albertazzi, Bonera, Rami, Zaccardo, Essien, Montolivo, Saponara, Menez, Mastour, Niang

1'

Pierwsza próba kontry gości, ale jeden z zawodników Sassuolo na spalonym.

21:02

Od środka rozpoczynają Rossoneri, zaczynamy!!!

21:01

Alessio Cerci w wyjściowym składzie gospodarzy.

20:59

Zawodnicy wychodzą na murawę!!!

20:56

Piłkarze obydwu drużyn już czekają w tunelu prowadzącym na murawę stadionu san Siro.

20:51

Zawody poprowadzi Dino Tomasi.

20:51

W sobotę w ramach serie A, Milan zremisował 1:1 w na Stadionie Olimpijskim z Torino 1:!, a takim samym stosunkiem bramowym Sassuolo zakończyło mecz z Udinese.

20:48

Jest to 1/8 finału Pucharu Włoch.

20:47

Witamy bardzo serdeczni we wtorkowy wieczór, dziś przyszedł czas na Puchar Włoch, AC Milan podejmie na San Siro Sassuolo.