Koniec! Leicester dość niespodziewanie ogrywa Newcastle i awansuje do IV rundy FA Cup!

Lubomir Satka otrzymuje żółtą kartkę

92'

Liam Moore był teraz faulowany na połowie przeciwnika

88'

Jeszcze próbują Sroki uratować wynik. Williamson był faulowany na połowie przeciwnika

83'

Żółta kartka dla Cheicka Tiote

79'

Haris Vuckic schodzi z boiska, a w jego miejsce widzimy Robertsa

76'

Haidara faulował de Laeta na prawej stronie boiska

71'

I od razu Vardy otrzymuje żółtą kartkę

69'

Jamie Vardy zmienia Davida Nugenta

64'

Chris Wood oddał niezły strzał głową, ale skutku w postaci gola nie mamy

59'

A Lubomir Satka za Vuckicia

59'

Zmiany w obu ekipach. Chris Wood wchodzi za Ulloę

54'

Ulloa oddał niezły strzał głową, ale nie trafił w bramkę

49'

Żółta kartka dla Toma Lawrence'a

46'

I zaczynamy drugą połowę

47'

A teraz arbiter kończy pierwszą połowę

44'

Vuckić faulował Lawrence'a na własnej połowie boiska

39'

GOOOOOOOOOOOOOOOL!! Leandro Ulloa i 1:0 dla gospodarzy! Asysta Matthew Jamesa

38'

Haris Vuckić był faulowany na połowie rywala przez Cheicka Tiote

33'

Anthony Knockaert próbował uderzać na bramkę przeciwnika, jednak został zablokowany

28'

Matthew James zdecydował się na strzał na bramkę, ale Jak Anlwick poradził sobie z tym zagrożeniem

26'

Mamy pierwszą zmianę w meczu, kontuzjowany Esteban Cambiasso musi opuścić murawę. W jego miejsce wchodzi Marc Albrighton

24'

Nie za dużo dzieje się na boisku, obie drużyny mają problem ze stwarzaniem sobie ciekawych okazji podbramkowych. Teraz kolejny rzut rożny wywalczyli gospodarze

16'

Ritchie De Laet spróbował ataku skrzydłem, jednak jedyne co wywalczył, to rzut rożny

14'

Leonardo Ulloa faulował na własnej połowie boiska Williamsona

13'

Teraz mieliśmy dośrodkowanie w pole karne Newcastle, ale Haidara zażegnał niebezpieczeństwu

9'

Za faul na Jamesie żółtą kartką ukarany Haidara

8'

Emmanuel Riviere oddał strzał po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, ale bramkarz nie miał z tym większych problemów

2'

Cabella faulował de Laeta na prawej stronie boiska

1'

Arbiter daje znak i zaczynamy to spotkanie!

15:51

Obie drużyny z Premier League zmierzą się w ramach trzeciej rundy tych rozgrywek. Wczoraj zaczęli ją piłkarze Cardiff oraz Colchester. 3:1 Zwyciężyli Walijczycy

15:46

Jak widać, nawet na ławkę rezerwowych na to spotkanie nie został przewidziany Marcin Wasilewski. Polak, obok kilku innych piłkarzy Leicester, dostał szansę na odpoczynek po wyczerpującym okresie świąteczno-noworocznym

15:42

A teraz gospodarzy: Adam Smith, Danny Simpson, Marc Albrighton, Riyad Mahrez, Gary Taylor-Fletcher, Jamie Vardy, Chris Wood

15:42

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów, pora na podanie ławek rezerwowych. Na początek gości: Freddie Woodman, Lubomir Satka, Gael Bigirimana, Alex Gilliead, Callum Roberts, Yoan Gouffran

15:40

Witamy! Zapraszamy na relację live ze spotkania IV rundy Pucharu Anglii, Leicester City kontra Newcastle United. Początek już za około 20 minut