Pary 1/4 Pucharu Króla:

Barcelona - Atletico, Villarreal - Getafe, Malaga - Athletic, Espanyol - Sevilla

Pierwsze mecze za tydzień.

92'

Koniec meczu! Barcelona zdemolowała Elche 4:0, w całym dwumeczu 9:0 i w ćwierćfinale Pucharu Króla zmierzy się z Atletico Madryt!

92'

Po dośrodkowaniu Douglasa Adriano głową dobija Elche! 4:0!

91'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Adriano!

90'

Dwie minuty doliczone do tego meczu.

89'

Ter Stegen!!! Niemiecki bramkarz odbił do boku uderzenie Alvaro, a następnie pewnie złapał piłkę po dobitce Adriana!

86'

Fatalne uderzenie z daleka Bartry poszybowało wysooooooko ponad poprzeczką.

85'

Pięć minut do końca tego meczu. Barcelona wykonała zadanie. Po raz drugi pokonała Elche, a w dodatku wszyscy jej podstawowi gracze dostali wolne.

80'

Ostatnia zmiana w Elche. Fajr za Pelegrina.

79'

Po indywidualnej akcji Pedro celny strzał skrzydłowego Barcy broni Herrera!

77'

Zablokowany strzał z dystansu Halilovicia przyniósł gościom rzut rożny.

76'

Mocny strzał z dystansu Munira bardzo pewnie broni Manu Herrera.

74'

Kapitalna interwencja klatką piersiową Ter Stegena przed własną szesnastką. Niemiec zrobił to wszystko z wielkim spokojem.

69'

Piękny techniczny strzał z 16 metrów Halilovicia trafił w słupek bramki Herrery!

69'

Zmiana w Elche. Schodzi Galvez, wchodzi Roco.

67'

Po kombinacyjnej akcji Barcy Sergi Roberto wywalczył rzut rożny.

66'

Adriano z dystansu posłał piłkę wysoko w trybuny Estadio Martinez Valero.

64'

Żółta kartka dla Adriano.

63'

W Elche Adrian wchodzi w miejsce Pasalicia.

62'

Z kolei Halilović wchodzi w miejsce Traore.

62'

Zmiany w Barcelonie. Douglas zmienia Montoyę.

61'

Ważna interwencja Mathieu! Herrera przedarł się lewą stroną w pole karne pod linię końcową i chciał wycofać piłkę przed bramkę, jednak jego zagranie świetnie przeczytał francuski obrońca Barcy.

59'

Pedro wyszedł sam na sam z Herrerą i przegrał ten pojedynek! W dodatku Hiszpan był jeszcze na spalonym.

57'

Odważniej grają teraz piłkarze Elche. Strzał z dystansu Fragapane poszybował wysoko nad bramką Ter Stegena.

55'

Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska nie trafił w piłkę tuż przed bramką Barcy Coro! Było groźnie!

53'

Rzut rożny dla Barcelony wywalczony przez Traore nie stworzył zagrożenia pod bramką gospodarzy.

48'

Sergi Roberto kapitalnie zagrał w pole karne do Traore, ale ten uderzył płasko minimalnie obok bramki Elche!

47'

Dobra akcja Barcelony kończy się minimalnie niecelnym strzałem Montoyi. W odpowiedzi Ter Stegen świetnie zatrzymał na skraju swojego pola karnego Cristiana Herrerę.

46'

Wznawiamy grę!

22:46

45'

Koniec pierwszej połowy! Barcelona prowadzi z Elche 3:0, w całym dwumeczu 8:0. Czy trzeba coś więcej dodawać?

45'

Wreszcie jakaś szansa dla Elche. Strzał z powietrza Herrery wyraźnie jednak mija bramkę Ter Stegena.

43'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Pedro pewnie wykorzystuje jedenastkę!

42'

Rzut karny dla Barcelony! Zdaniem sędziego dwóch obrońców Elche sfaulowało napastnika Barcy w polu karnym!

41'

Przepiękny strzał lewą nogą z dystansu wychowanka Barcelony wpada do siatki Elche! 0:2!

40'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Sergi Roberto!!!

39'

Barcelona prowadzi, Barcelona jest zdecydowanie lepszą drużyną w tym pojedynku. Elche nie potrafi się jej przeciwstawić.

35'

Efektowna indywidualna akcja Traore kończy się mocnym płaskim strzałem 18-latka, który potoczył się nieznacznie obok bramki Herrery!

34'

Traore w akcji prawą stroną wywalczył rzut rożny dla Barcy.

30'

Jakiejś kontuzji nabawił się teraz Lomban. Chyba potrzebna będzie zmiana.

29'

Żółta kartka dla Perala.

25'

Dobrze do akcji ofensywnej włączył się teraz Montoya, jednak jego dośrodkowanie spod linii końcowej nie trafiło do żadnego z graczy ustawionych w polu karnym.

25'

24'

Po szybkiej akcji Barcelony płaska centra Pedro wpadła w ręce Herrery.

22'

Przepiękne uderzenie Francuza z rzutu wolnego trafia w okienko bramki Manu Herrery! 0:1!

21'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Jeremy Mathieu!!!

19'

Żółta kartka dla Albacara, który sfaulował wychodzącego na niemalże czystą pozycję Adamę Traore.

15'

Szansa dla gospodarzy! Po składnej akcji piłka spada na piąty metr pod nogi Herrery, ale ten zostaje zablokowany! Rzut rożny.

13'

Równie nieudanie po chwili uderza z dystansu Mario Pasalić.

11'

Zupełnie nieudane uderzenie z dystansu Adriano. Piłka poszybowała daleko od bramki gospodarzy.

7'

Świetna szansa Adriano!!! Po centrze Sergiego Roberto, Montoya zgrał piłkę głową przed bramkę do Adriano, który w idealnej sytuacji fatalnie skiksował!

6'

Barcelona dominuje na boisku, nawet pomimo rezerwowego składu drużyny Luisa Enrique.

2'

Pierwsza szansa dla Barcy! Munir w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z Herrerą, jednak wcześniej sędzia niesłusznie sygnalizował spalonego!

1'

Zaczynamy!

21:59

Sędzia tego spotkania jest pan Jaime Latre.

21:58

Ławka rezerwowych Barcelony: Pique, I. Rakitić, Douglas Pereira, Jordi Masip, D. Diagne, Edgar Ie, A. Halilović

21:57

Ławka rezerwowych Elche: E. Roco, Cisma, Aaron Níguez, Adrián, F. Fajr, Pol Freixanet, M. Traore

21:03

Nie ma co ukrywać, w tym dwumeczu niewiele może się zdarzyć. W pierwszym meczu Barcelona rozbiła bowiem Elche aż 5:0 i trudno przypuszczać, aby ta przewaga przez zespół Luisa Enrique została roztrwoniona.

21:02

Witamy serdecznie na relacji na żywo z rewanżowego meczu 1/8 finału Pucharu Hiszpanii, w którym Elche zmierzy się z Barceloną.